Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

πρίν από 48 λεπτά , Elenpap είπε:

Καλημέρα κορίτσια. :) πήγα γιατρό, 1100 ο μικρούλης, μεγάλωσε. Κατά τα άλλα μ ήρθαν κάτι κουβερτούλες, σεντόνια κτλ π είχα παραγγείλει, όμορφα είναι. Ρουχάκια θα ψωνίσω μετά τις γιορτές. Εσείς τι κάνετε;

1100 γλυκούλης μου!!! Ολόκληροι άντρες. Χαχαχα. 

Ψάχνω ζακετακι για το μικρό. Λέω την Μ. Εβδομάδα αν αποφασίσει να μας κάνει ωραίες μέρες να βγω να ψάξω. Βρήκα μερικά άλλα βρε παιδιά 15-20€ για ρούχο που θα φορεθεί 20 μέρες; Δεν τα δίνω. Θα περιμένω που θα μου πάει. 

Σε άλλα νέα χτύπησε ο άντρας μου χτες το δαχτυλάκι στον καναπέ, ξέρετε πως πονάει αυτό... Και εγώ έβαλα τα κλάματα που τον είδα να ποναει. Το συνειδητοποιειτε; Χριστέ μου, εχω μεταμορφωθεί σε ορμόνες με πόδια....Χάχαχα 

Τέλος έχουμε σήμερα γιατρό και εμείς. Ανυπομονώ... 

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου! Εχετε να ζησετε απιστευτες μοναδικες στιγμες!! Ειναι ερωτας ανευ ορων, ειναι τα παντα αυτα τα μικρα πλασματακια!!

Οχι με το αεροπλανο εννοουσα. Γιατι οπως κ να χει 2 πτησεις την ιδια μερα παλι ταλαιπωρια θα ναι. Εννοουσα απο κει που εισαι αθηνα αεροπορικως να μεινετε ενα βραδυ κοντα στο αεροδρομιο και την επομενη μερα αθηνα -ροδο αεροπορικως παλι. Ωστε να κρατησει το καθε ταξιδι πχ μαξιμουμ 4-5 ωρες μαζι με τα πηγαινε ελα στο αεροδρομιο κ αναμονες. 

Ωστοσο αυτα τωρα μονο και εαν νιωθεις οτι θες οπωσδηποτε να πας. Γιατι εννοειται πως προτεραιοτητα ειναι η οικογενεια σου. Και οσον αφορα το σοι, το παιδι τι θα το κανεις, εχουν αποψη κ εκει?? Θα ναι πολυ μικρο ακομα, στο λεω επειδη το ζω. Ακομα και το πιο ησυχο μωρο να ειναι (πχ ο δικος μου- αγορακι εχω- δεν θα καθοταν ποτε τοσες ωρες ταξιδι, θα πλανταζε στο κλαμα και λογικο). Θα εχει μια ρουτινα το παιδι σε αυτην την ηλικια, που θα τρωει, που θα κοιμαται.. Σιγουρα να κοιταξεις πρωτα το παιδακι σου κ πιστευω θα καταλαβει η αδερφη σου αν τελικα δεν πας. Κ μη δινεις βαση στο σοι. Εχεις να ακουσεις πολλα οταν ερθει το μπεμπακι σου. Αυτοι που εχουν αποψη για ολα, θα εχουν και για το μωρο. 

Σε ευχαριστώ και θα το σκεφτώ να το κάνω έτσι ...γενικά με βοηθήσατε πολύ με όλα όσα μου είπατε κορίτσια ...

Το φαντάζομαι ότι έχω να ακούσω πολλά ακόμα από το σόι ...όλοι τους θα της λένε της εξυπνάδες εγώ θα πρέπει όμως να.μαθω να τους αντιμετωπίζω σωστά και άργησα τόσο καιρό να το κάνω ...λάθος μου ... 

Για πες μας συμβουλές που είσαι νέα μανούλα ... :)

12 ώρες πρίν, Μαρίτσα10 είπε:

Οπότε το μωρό θα είναι περίπου 3μηνων κ κάτι τότε. Καταρχήν θα δεις μέχρι τότε αν θα θηλάζεις αποκλειστικά ή αν δίνεις κ συμπλήρωμα ή αν πίνει μόνο σκόνη. Πολλά παίζουν! Η ξαδέρφη μου ας πούμε έδινε από την αρχή συμπλήρωμα γτ εντόπισαν ότι έβγαζε λίγο γάλα κ το μωρό πειναγε. 

Ρώτησα τον άντρα μου τι θα έκανε σε αυτή τη περίπτωση κ μου είπε εγώ δεν θα πήγαινα καθόλου. 

Κοίτα πολλές φορές οι άντρες μας ξέρουν το σωστό άλλο που εμείς δεν τους ακούμε και ο δικός μου αυτό μου λέει ότι δύσκολο το να πάω εγώ ...ο ίδιος θα πάει φυσικά ... Αλλά μέχρι τότε είναι πολλά θα δω πως θα είναι η μικρή αν θα θηλάζω τι θα μου πει ο παιδίατρος είναι πολλά καλά λέτε ... Αλλά με βοηθήσατε πολύ ... 

Λοιποοοννν ... 

@Elenpap ολόκληρος άντρας γίνεται σιγά σιγά 1100γρ ... Ευχαριστημένη με της κουβερτουλες σου άρεσαν ? 

Και εγώ για τα σαλακια όπως είπε η @happysmile πανάκια από τα τζάμπο πήρα ... Και έτσι όπως μου φαίνεται μπορεί να πάρω και αλλά γιατί μάλλον δεν θα μου φτάσουν ... 

Τώρα που είπαμε τζάμπο αύριο θα πάω μην ξεχνιόμαστε την νυχτικια ...:P

 

Just now, Anna17 είπε:

1100 γλυκούλης μου!!! Ολόκληροι άντρες. Χαχαχα. 

Ψάχνω ζακετακι για το μικρό. Λέω την Μ. Εβδομάδα αν αποφασίσει να μας κάνει ωραίες μέρες να βγω να ψάξω. Βρήκα μερικά άλλα βρε παιδιά 15-20€ για ρούχο που θα φορεθεί 20 μέρες; Δεν τα δίνω. Θα περιμένω που θα μου πάει. 

Σε άλλα νέα χτύπησε ο άντρας μου χτες το δαχτυλάκι στον καναπέ, ξέρετε πως πονάει αυτό... Και εγώ έβαλα τα κλάματα που τον είδα να ποναει. Το συνειδητοποιειτε; Χριστέ μου, εχω μεταμορφωθεί σε ορμόνες με πόδια....Χάχαχα 

Τέλος έχουμε σήμερα γιατρό και εμείς. Ανυπομονώ... 

Κοίτα και Online βρίσκεις σετάκια που είναι παντελονάκι μπλουζάκι ζακετουλα και με 10€ ... Αυτά αξίζουν σε μαγαζιά τώρα δεν ξέρω να σου πω γιατί εκτός από τζάμπο δεν έχω πάει πουθενά ... 

Χαχαχχαχαχα .... Και πως αντιδρασε ο άντρας σου όταν σε είδε να κλαίς ? 

Πήγαινε γιατρό και πες μας τα νέα περιμένουμε ...

Εγώ 6 Μαίου έχω γιατρό δεν περνάνε η μέρες ..... 

 

Κορίτσια άσχετο η πεθερά μου το έχει πολύ με το πλέξιμο έκανε κάτι κάλτσουλες για την μικρή για το χειμώνα είναι τόσο ωραίες ...τώρα θέλει να κάνει και ζακέτα και μετά λέει θα ξεκινήσει την προίκα της ...θεέ μου ... 

Εμένα ο άντρας μου σήμερα μου το ανακοίνωσε δεν πρόκειται να είναι μέσα στην γέννα αν γεννήσω φυσιολογικά προτιμά να του κόψουν το πουλί μου λέει χαχαχχαχα πέθανα στα γέλια .... Μου το είπε πρωί πρωί με το καφέ ...ξεκάθαρος .... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Σε ευχαριστώ και θα το σκεφτώ να το κάνω έτσι ...γενικά με βοηθήσατε πολύ με όλα όσα μου είπατε κορίτσια ...

Το φαντάζομαι ότι έχω να ακούσω πολλά ακόμα από το σόι ...όλοι τους θα της λένε της εξυπνάδες εγώ θα πρέπει όμως να.μαθω να τους αντιμετωπίζω σωστά και άργησα τόσο καιρό να το κάνω ...λάθος μου ... 

Για πες μας συμβουλές που είσαι νέα μανούλα ... :)

Κοίτα πολλές φορές οι άντρες μας ξέρουν το σωστό άλλο που εμείς δεν τους ακούμε και ο δικός μου αυτό μου λέει ότι δύσκολο το να πάω εγώ ...ο ίδιος θα πάει φυσικά ... Αλλά μέχρι τότε είναι πολλά θα δω πως θα είναι η μικρή αν θα θηλάζω τι θα μου πει ο παιδίατρος είναι πολλά καλά λέτε ... Αλλά με βοηθήσατε πολύ ... 

Λοιποοοννν ... 

@Elenpap ολόκληρος άντρας γίνεται σιγά σιγά 1100γρ ... Ευχαριστημένη με της κουβερτουλες σου άρεσαν ? 

Και εγώ για τα σαλακια όπως είπε η @happysmile πανάκια από τα τζάμπο πήρα ... Και έτσι όπως μου φαίνεται μπορεί να πάρω και αλλά γιατί μάλλον δεν θα μου φτάσουν ... 

Τώρα που είπαμε τζάμπο αύριο θα πάω μην ξεχνιόμαστε την νυχτικια ...:P

 

Κοίτα και Online βρίσκεις σετάκια που είναι παντελονάκι μπλουζάκι ζακετουλα και με 10€ ... Αυτά αξίζουν σε μαγαζιά τώρα δεν ξέρω να σου πω γιατί εκτός από τζάμπο δεν έχω πάει πουθενά ... 

Χαχαχχαχαχα .... Και πως αντιδρασε ο άντρας σου όταν σε είδε να κλαίς ? 

Πήγαινε γιατρό και πες μας τα νέα περιμένουμε ...

Εγώ 6 Μαίου έχω γιατρό δεν περνάνε η μέρες ..... 

 

Κορίτσια άσχετο η πεθερά μου το έχει πολύ με το πλέξιμο έκανε κάτι κάλτσουλες για την μικρή για το χειμώνα είναι τόσο ωραίες ...τώρα θέλει να κάνει και ζακέτα και μετά λέει θα ξεκινήσει την προίκα της ...θεέ μου ... 

Εμένα ο άντρας μου σήμερα μου το ανακοίνωσε δεν πρόκειται να είναι μέσα στην γέννα αν γεννήσω φυσιολογικά προτιμά να του κόψουν το πουλί μου λέει χαχαχχαχα πέθανα στα γέλια .... Μου το είπε πρωί πρωί με το καφέ ...ξεκάθαρος .... 

Κάτσε κορίτσι μου με το μωρό σου κ σε κάθε ερώτημα από θεία, κουμπάρα, γιαγιά με παραδοσιακές αντιλήψεις να τους λες ότι προτεραιότητα μου είναι το παιδί. Χαίρομαι με τη χαρά της αδερφής μου κ θα ήθελα να είμαι εκεί αλλά δεν μπορώ να ρισκάρω να συμβεί το οτιδήποτε σε τόσο μικρό μωρό.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Κάτσε κορίτσι μου με το μωρό σου κ σε κάθε ερώτημα από θεία, κουμπάρα, γιαγιά με παραδοσιακές αντιλήψεις να τους λες ότι προτεραιότητα μου είναι το παιδί. Χαίρομαι με τη χαρά της αδερφής μου κ θα ήθελα να είμαι εκεί αλλά δεν μπορώ να ρισκάρω να συμβεί το οτιδήποτε σε τόσο μικρό μωρό.

Πίστεψέ με από εδώ και πέρα έτσι θα κάνω ...γιατί δεν γίνεται αλλιώς ...

Αν μένεις και σε επαρχία δεν τους βάζεις εύκολα μυαλό ...δόξα το θεό η πεθερά μου δεν είναι έτσι ...μπορεί να έχει τα δικά της φυσιολογικό μεγάλη γυναίκα είναι αλλά μπορώ να πω ότι για τα 80 της το μυαλό της είναι πολύ εξελιγμένο ... 

 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elenpap είπε:

Όμορφες ναι κ οι κουβερτούλες κ τα μπουρνουζάκια κ όλα. :wub:

Κορίτσια τώρα στον 7ο επανήλθαν λίγο οι υπνηλίες κ ώρες ώρες πεινάω πάρα πολύ, σα λύκος. :-D

Έτσι μου φαίνεται και εμένα πως επανέρχονται τα αρχικά συμπτώματα ...  

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Giosotpk είπε:

Σε ευχαριστώ και θα το σκεφτώ να το κάνω έτσι ...γενικά με βοηθήσατε πολύ με όλα όσα μου είπατε κορίτσια ...

Το φαντάζομαι ότι έχω να ακούσω πολλά ακόμα από το σόι ...όλοι τους θα της λένε της εξυπνάδες εγώ θα πρέπει όμως να.μαθω να τους αντιμετωπίζω σωστά και άργησα τόσο καιρό να το κάνω ...λάθος μου ... 

Για πες μας συμβουλές που είσαι νέα μανούλα ... :)

Κοίτα πολλές φορές οι άντρες μας ξέρουν το σωστό άλλο που εμείς δεν τους ακούμε και ο δικός μου αυτό μου λέει ότι δύσκολο το να πάω εγώ ...ο ίδιος θα πάει φυσικά ... Αλλά μέχρι τότε είναι πολλά θα δω πως θα είναι η μικρή αν θα θηλάζω τι θα μου πει ο παιδίατρος είναι πολλά καλά λέτε ... Αλλά με βοηθήσατε πολύ ... 

Λοιποοοννν ... 

@Elenpap ολόκληρος άντρας γίνεται σιγά σιγά 1100γρ ... Ευχαριστημένη με της κουβερτουλες σου άρεσαν ? 

Και εγώ για τα σαλακια όπως είπε η @happysmile πανάκια από τα τζάμπο πήρα ... Και έτσι όπως μου φαίνεται μπορεί να πάρω και αλλά γιατί μάλλον δεν θα μου φτάσουν ... 

Τώρα που είπαμε τζάμπο αύριο θα πάω μην ξεχνιόμαστε την νυχτικια ...:P

 

Κοίτα και Online βρίσκεις σετάκια που είναι παντελονάκι μπλουζάκι ζακετουλα και με 10€ ... Αυτά αξίζουν σε μαγαζιά τώρα δεν ξέρω να σου πω γιατί εκτός από τζάμπο δεν έχω πάει πουθενά ... 

Χαχαχχαχαχα .... Και πως αντιδρασε ο άντρας σου όταν σε είδε να κλαίς ? 

Πήγαινε γιατρό και πες μας τα νέα περιμένουμε ...

Εγώ 6 Μαίου έχω γιατρό δεν περνάνε η μέρες ..... 

 

Κορίτσια άσχετο η πεθερά μου το έχει πολύ με το πλέξιμο έκανε κάτι κάλτσουλες για την μικρή για το χειμώνα είναι τόσο ωραίες ...τώρα θέλει να κάνει και ζακέτα και μετά λέει θα ξεκινήσει την προίκα της ...θεέ μου ... 

Εμένα ο άντρας μου σήμερα μου το ανακοίνωσε δεν πρόκειται να είναι μέσα στην γέννα αν γεννήσω φυσιολογικά προτιμά να του κόψουν το πουλί μου λέει χαχαχχαχα πέθανα στα γέλια .... Μου το είπε πρωί πρωί με το καφέ ...ξεκάθαρος .... 

Η μονη συμβουλη μου ειναι οταν με το καλο γεννησετε, να ακουτε μονο το ενστικτο σας κ οχι τους γυρω σας. Τον πρωτο καιρο ειναι λιγο ζορι, ειναι μεγαλη η αλλαγη, αλλα πραγματικα θα λιωνετε οταν θα σας κοιτανε αυτα τα μικρα ματακια! 

Αν μπορειτε να εχετε βοηθεια με τις δουλειες του σπιτιου, να την εχετε, γιατι δεν θα προλαβαινετε να κανετε τπτ, ειδικα αν θηλασετε. 

Με το καλο και παλι !! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1315γρ. Στην 28w 1d. Ξεκινάω τα doppler είπε ο γιατρός την Μ. Εβδομάδα και κάθε 3 βδομάδες μέτα. 

Και εγώ νυστάζω κοριτσια αρκετά. Ειδικά τα μεσημέρια ότι ώρα και να έχω ξυπνήσει θέλω ύπνο. 

@Giosotpk με πήρε αγκαλιά ο καημένος. Δεν ήξερε τι να κάνει. Η αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν τόσο ευσυγκίνητη μεχρι σήμερα και μου έκανε εντύπωση τι σου κάνουν οι ορμόνες. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

1315γρ. Στην 28w 1d. Ξεκινάω τα doppler είπε ο γιατρός την Μ. Εβδομάδα και κάθε 3 βδομάδες μέτα. 

Και εγώ νυστάζω κοριτσια αρκετά. Ειδικά τα μεσημέρια ότι ώρα και να έχω ξυπνήσει θέλω ύπνο. 

@Giosotpk με πήρε αγκαλιά ο καημένος. Δεν ήξερε τι να κάνει. Η αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν τόσο ευσυγκίνητη μεχρι σήμερα και μου έκανε εντύπωση τι σου κάνουν οι ορμόνες. 

Τι είναι το Doppler ? Το διαβάζω συχνά ... άσχετη εντελώς εγώ ... Χαχαχαχ 

Και οι άντρες μας τα έχουν παίξει λίγο με εμάς ...εγώ το λέω περνάνε και αυτή την δική τους εγκυμοσύνη ... Ξέχασε το πόνο από το δαχτυλακι τα ξέχασε όλα όταν σε είδε να κλαίς ...κρίμα ...είδες τι σου κάνει ένα μικρό πλασματακι από την κοιλιά μέσα ? Που να βγει κιόλας ... 

Just now, nanoula90 είπε:

Η μονη συμβουλη μου ειναι οταν με το καλο γεννησετε, να ακουτε μονο το ενστικτο σας κ οχι τους γυρω σας. Τον πρωτο καιρο ειναι λιγο ζορι, ειναι μεγαλη η αλλαγη, αλλα πραγματικα θα λιωνετε οταν θα σας κοιτανε αυτα τα μικρα ματακια! 

Αν μπορειτε να εχετε βοηθεια με τις δουλειες του σπιτιου, να την εχετε, γιατι δεν θα προλαβαινετε να κανετε τπτ, ειδικα αν θηλασετε. 

Με το καλο και παλι !! 

Οπότε δεν είναι κάτι ακατόρθωτο ? Να μην φοβόμαστε θα ξέρουμε τι θα χρειάζεται το μωράκι μας ? 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Τι είναι το Doppler ? Το διαβάζω συχνά ... άσχετη εντελώς εγώ ... Χαχαχαχ 

Και οι άντρες μας τα έχουν παίξει λίγο με εμάς ...εγώ το λέω περνάνε και αυτή την δική τους εγκυμοσύνη ... Ξέχασε το πόνο από το δαχτυλακι τα ξέχασε όλα όταν σε είδε να κλαίς ...κρίμα ...είδες τι σου κάνει ένα μικρό πλασματακι από την κοιλιά μέσα ? Που να βγει κιόλας ... 

Οπότε δεν είναι κάτι ακατόρθωτο ? Να μην φοβόμαστε θα ξέρουμε τι θα χρειάζεται το μωράκι μας ? 

 

Μεγάλος υπέρηχος είναι με πιο καλό μηχάνημα από του γυναικολόγου. Μετράνε αναλυτικά το μωρό και αν αναπτύσσεται σωστά, εάν η μήτρα και τα υγρά είναι καλά. Αυτά ξέρω και εγώ για την ώρα. Γίνονται προς το τέλος της εγκυμοσύνης για να ξέρουν αν υπάρχει κάποιο θέμα να προγραμματισουν τοκετό πιο νωρίς. 

Α, κοιτούσα σήμερα τα δικαιολογητικά για το μαιευτήριο. Να ξέρετε ότι θα χρειαστουμε ένα πιστοποιητικό γάμου και ένα οικογενειακής κατάστασης που να έχει εκδοθεί μέχρι 6μηνες πριν τον τοκετό. 

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anna17 said:

1315γρ. Στην 28w 1d. Ξεκινάω τα doppler είπε ο γιατρός την Μ. Εβδομάδα και κάθε 3 βδομάδες μέτα. 

Και εγώ νυστάζω κοριτσια αρκετά. Ειδικά τα μεσημέρια ότι ώρα και να έχω ξυπνήσει θέλω ύπνο. 

@Giosotpk με πήρε αγκαλιά ο καημένος. Δεν ήξερε τι να κάνει. Η αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν τόσο ευσυγκίνητη μεχρι σήμερα και μου έκανε εντύπωση τι σου κάνουν οι ορμόνες. 

Θύμισε μου, αγοράκι ή κορίτσάκι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Τι είναι το Doppler ? Το διαβάζω συχνά ... άσχετη εντελώς εγώ ... Χαχαχαχ 

Και οι άντρες μας τα έχουν παίξει λίγο με εμάς ...εγώ το λέω περνάνε και αυτή την δική τους εγκυμοσύνη ... Ξέχασε το πόνο από το δαχτυλακι τα ξέχασε όλα όταν σε είδε να κλαίς ...κρίμα ...είδες τι σου κάνει ένα μικρό πλασματακι από την κοιλιά μέσα ? Που να βγει κιόλας ... 

Οπότε δεν είναι κάτι ακατόρθωτο ? Να μην φοβόμαστε θα ξέρουμε τι θα χρειάζεται το μωράκι μας ? 

 

Ναι αγαπη μου. Τπτ δεν ειναι ακατορθωτο για μας. Τι φοβασαι?? Θα δεις οτι θα σου βγαινουν ολα στην πορεια. Μην αγχωνεσαι για τιποτα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω αυριο εχω γιατρο. 25+1 σημερα. μεγαλη παρασκευη ταξιδευω με αεροπλανο και εχω φρικαρει λιγο. Εδω τα χριστουγεννα ταξιδεψα και αγχωθηκα για τα τρανταγματα. τωρα πως θα ειμαι??? :confused: θα ρωτησω και τον γιατρο αυριο για τη ζωνη κτλ. επισης και απλα πραγματα εχουν αρχισει να γινονται δυσκολα. το κλασικό σκυψιμο για τις καλτσες, το.μπανιο... ειδικα εγω που εχω ντουζιερα ψηνομαι να βαλω ενα σκαμπο μεσα γιατι φοβαμαι.  


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...