Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Αγαπες η μπογια των αυγων δν πειραζει ειναι ζαχαροπλαστικης.εγω Εκκλησία δεν παω Ανασταση φοβαμαι τα δυναμιτακια απο δημοτικο εχω να παω!πηρα κατι φορμακια απο ζαρα κ hnm!0/3 μηνων.θα παρω κ καποια για νεογεννητα κ στοπ θα δω τα δωρα κ τα αλλα με τις αλλαγες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Eleni2512 και εγώ μια από τα ίδια δεν μου κάνει τίποτα ...και έτσι δεν ξέρω ακόμα τι θα βάλω το Πάσχα ...έχω μια φούστα αλλά δεν μπορώ να βάλω καλσόν ...με πιέζει πολύ ...βάζουν καλσόν τώρα όμως ? 

Για γόβα δεν το συζητάω δεν μπορώ καθόλου να της περπατήσω τώρα ... 

Εσύ έκανες δοκιμή μπορείς να της περπατήσεις? 

 

@Elenpap εννοείται πως θα σηκώσεις κάποιον για να καθήσεις ...αύριο θα πάω και εγώ εκκλησία ...εγώ όμως έχω την πεθερά που κάθε χρόνο μου έχει καρέκλα πόσο μάλλον φέτος...μην σου πω μπορεί να κρατήσει και δύο χαχαχαχα ... Πας από την αρχή εκκλησία ? Εγώ λίγο πριν βγει ο επιτάφιος ... 

 

@Anna17 εγώ πόνους στην κοιλιά χαμηλά νιώθω το βράδυ αν είχα κουραστική μέρα ...αν και δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι πόνος κανονικός η απλά είναι το βάρος της κοιλιάς ... 

Εμένα η κοιλιά μου ξεκινάει ψιλά και είναι πεταχτουλα ... Εσάς λ αφαλός πως είναι ? Εμένα όσο πάει κλείνει ενώ έχω δει πολλές κοιλίτσα που εξέχει προς τα έξω ... 

@happysmileκαι εγώ πήρα τα βασικά από ρούχα και θα δω τι θα μου φέρουν από δώρα ...είναι κρίμα να μην φορεθούν μερικά καθόλου γιατί απλά δεν πρόλαβε μεγάλωσε και δεν του/της κάνουν ... 

Εξάλλου καλοκαίρι είναι θα στεγνώνουν γρήγορα αρκεί να έχουμε όρεξη να βάζουμε πλυντήριο και να σιδερωνομε με την ζέστη ...που έχω δεν πιστεύω να το κάνω ...αν και δεν λέω πολλά θα δω ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. :) εγω πάω το απόγευμα στον επιτάφιο κ κάθομαι κανένα μισάωρο. Όταν ήμουνα παιδί πηγαίναμε σε 3, 4 επιτάφιους να προσκυνήσουμε κ το βράδυ κανονικά.

Όσο για τον αφαλό, κ μένα αρχικά είχε γίνει μια μαύρη τρύπα :razz: κ τώρα κλείνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Χτες κάναμε ντοπλερ. Ο μπέμπης είναι 1375γρ στη μέση φυσιολογικη τιμή για την 29η εβδομάδα είπε ο γιατρός. Η αιμάτωση γίνετε κανονικά και ο τράχηλος καλός. Και εγω δεν ξέρω πόσο θα ακολουθήσω φέτος τον επιτάφιο. Ο αφαλος μου εμένα απλά έχει σηκωθεί σε σχέση με παλιά. 

@Giosotpk μόνο καλσον εγγυμοσυνης. Τα άλλα είναι πολύ σφιχτά.

@demmikot Εννοείται δεν έκρυψα την κοιλιά μου μέχρι σήμερα. Ίσα ίσα καμαρωνω γι αυτή! Αριστερά είναι ο δικός σου; δεξιά ο δικός μου. Φτάνει ακριβώς στο στομάχι τώρα και εκεί διπλώνει τα πόδια του δεξιά. Δεν χωράει να κλωτσήσει πολύ δυνατά όμως έτσι όπως είναι διπλωμένος οπότε σαλεύει αλλά εγώ κοιμάμαι κανονικά  :-P:-P

Θα ξυπνάμε μετά τώρα να κάτσουν καλά να ξεκουραστουμε γιατί μετά δεν θα έχουμε κουράγιο γάλα. 

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή Ανάσταση σε όλες της μανουλες ..με το καλό τα μωράκια μας και του χρόνου παρεούλα μαζί τους ... 

Ευχαριστηθητε το φαγητό φάτε πολύ μια μέρα είναι χωρίς τύψεις και άγχος ... Χαχαχαχ... 

 

  • Μου αρέσει 5

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...