Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

      να πω ότι δεν τα ειπα! από Δευτέρα και με επιφύλαξη!  είναι πολύ νωρίς! ουτε γω έτσι χαχχαχα 🥰

      Κανονικά έπρεπε να σε ακούσω,είσαι ο γκουρού των τεστ. Απλά ρε γμτ έχω τραβήγματα στη μήτρα από χθες και επειδή έχω ξαναμεινει έγκυος,ξέρω ότι δεν είναι έντερο και λέω ΒΡΕ ΛΕΣ? Αν είχε πιάσει η εμβρυομεταφορά,δεν θα έπρεπε να είναι λίγο αχνή η γραμμουλα?

ΡΑΜΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ


Niki1989

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Γέννησα στις 8 Αυγούστου. Μετά απο δύο μήνες έκανα έλεγχο και μου ειπε ο γιατρός οτι έχεις βγάλει ενα μικρό σαρκίο, μου είπε δεν ειναι τιποτα αλλά το κάνουν καμία φορά τα ράμματα, λογικά θα πέσει μόνο του. Ωστόσο μου επισήμανε οτι αν δεις αίμα μετα την επαφή που σημαίνει οτι ματώνει έλα να το καυτηριάσουμε. Είδα δύο φορές αίμα μετα την επαφή αλλά παράλληλα μου ήρθε και περίοδο, πιστεύοντας ότι είναι περίοδο. Ωστόσο, επειδή αισθανόμουν μια ενόχληση πήγα εχθές να με δεί, με κοίταξε ο γιατρός και μου είπε έχει τριπλασιαστεί ο όγκος κάτι που δεν περίμενε και ο ίδιος, και θέλει χειρουργική επέμβαση και νάρκωση σε κλινική. Κορίτσια ακόμα δεν έχω καταλάβει πως το έπαθα αυτό, μου είπε κάτι σαν νέο ιστό, μήπως ειναι φλεγμονή; Μήπως δεν έκανε σωστή δουλειά στα ράμματα; Εχει πάθει καμία κάτι παρόμοιο; Φοβάμαι πολυ. Πρώτη φορά θα μου κάνουν νάρκωση και τρομάζω στην ιδέα. Μου ειπε δεν είναι τίποτα, αμέσως θα φύγεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα από τα πολλά ράμματα έχω κάνει κοκκιοματα (έτσι μου τα είπε) περιμένουμε μήπως τα απορροφήσει κ εμείς, θα δείξει.... Αν φοβάσαι ρωτα αν μπορει να σου κάνουν επισκληριδιο . Σε πονάει στις επαφές; Εμένα ναιαιαι


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Εμένα από τα πολλά ράμματα έχω κάνει κοκκιοματα (έτσι μου τα είπε) περιμένουμε μήπως τα απορροφήσει κ εμείς, θα δείξει.... Αν φοβάσαι ρωτα αν μπορει να σου κάνουν επισκληριδιο . Σε πονάει στις επαφές; Εμένα ναιαιαι

Και εμένα έτσι πιστευε οτι θα πέσουν, ναι ποναω πολύ και έχω αιμορραγία μετά την επαφή. Δεν μου είπε για επισκληρίδιο. Μου είπε θα προσπαθήσει να μου κάνει τοπική νάρκωση αλλά φοβάται οτι θα πονάω.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Niki1989 είπε:

Και εμένα έτσι πιστευε οτι θα πέσουν, ναι ποναω πολύ και έχω αιμορραγία μετά την επαφή. Δεν μου είπε για επισκληρίδιο. Μου είπε θα προσπαθήσει να μου κάνει τοπική νάρκωση αλλά φοβάται οτι θα πονάω.

Όταν λες αιμορραγια; Κ γω έχω λίγο αίμα.... Αν κανείς υπομονή στον πόνο; 

Έχω κάνει 3 φορές ολικη νάρκωση....δεν καταλαβαίνεις κάτι , αλλά λογικό να φοβάσαι. Ρωτά πάντως για επισκληριδιο....


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , 2angels είπε:

Όταν λες αιμορραγια; Κ γω έχω λίγο αίμα.... Αν κανείς υπομονή στον πόνο; 

Έχω κάνει 3 φορές ολικη νάρκωση....δεν καταλαβαίνεις κάτι , αλλά λογικό να φοβάσαι. Ρωτά πάντως για επισκληριδιο....

Αν μόνο μετά την επαφή βλέπεις αίμα τότε κάτι συμβαίνει, δεν είναι καλό. Θα δούμε εκείνη την στιγμή μου είπε. Καλό θα είναι να μιλήσεις με τον γιατρό σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Niki1989 είπε:

Αν μόνο μετά την επαφή βλέπεις αίμα τότε κάτι συμβαίνει, δεν είναι καλό. Θα δούμε εκείνη την στιγμή μου είπε. Καλό θα είναι να μιλήσεις με τον γιατρό σου.

Είχα πάει την προηγούμενη Παρασκευή κ ήταν όλα καλά. Από βδομάδα που θα πάω για το τεστ θα ξαναρωτήσω αλλά τι μπορεί να άλλαξε σε μια βδομάδα; Εγώ επειδή είχα πολλές ρήξης κ ρήξη κόλπου θεωρώ είναι φυσιολογικο. Είναι ακόμα ευαίσθητη η περιοχή.... 

Ναι δείτε το εκείνη την ώρα... 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Είχα πάει την προηγούμενη Παρασκευή κ ήταν όλα καλά. Από βδομάδα που θα πάω για το τεστ θα ξαναρωτήσω αλλά τι μπορεί να άλλαξε σε μια βδομάδα; Εγώ επειδή είχα πολλές ρήξης κ ρήξη κόλπου θεωρώ είναι φυσιολογικο. Είναι ακόμα ευαίσθητη η περιοχή.... 

Ναι δείτε το εκείνη την ώρα... 

Και όμως μπορεί να αλλάξει, και εγώ έτσι έλεγα και το άφησα και τριπλασιάστηκε όγκος του μου είπε, αν μου το είχε καυτηριάσει εκείνη την στιγμή μόλις το είδε δεν χρειαζόταν όλη αυτή η ταλαιπωρία τώρα, γιατί πίστευε οτι θα πέσει μόνο του.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ έχεις κ θέμα για να σκεφτηκε να στο καυτηριάσει... Γιατί το αφήσατε τόσο κ δεν το παρακολουθήσατε; Εντύπωση μου κάνει.... ότι έγινε έγινε όμως. Κάνε ένα κουράγιο να πας να το βγάλεις κ όλα θα περάσουν....


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Καλά εσύ έχεις κ θέμα για να σκεφτηκε να στο καυτηριάσει... Γιατί το αφήσατε τόσο κ δεν το παρακολουθήσατε; Εντύπωση μου κάνει.... ότι έγινε έγινε όμως. Κάνε ένα κουράγιο να πας να το βγάλεις κ όλα θα περάσουν....

Κάι εμένα μου κάνει εντύπωση, γιατί το είχε δει. Μου έχουν μπει υποψίες, ότι το έκανε επίτηδες για να μεγαλώσει και να χρειαστεί χειρουργική επεμβαση για να αυξήσει τα εισοδήματα του.. Ο άνδρας μου λέει αποκλειεται, εγώ πάντως έχω τις υποψίες μου. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...