marioula1234

Προσπάθεια για 2ο παιδάκι το 2019!

Recommended Posts

Just now, marioula1234 said:

αγαπη η μεση χθες ηταν χαλια σμρ ειναι καλυτερα η μεση αλλα εχω πονοκεφαλο κ πονολαιμο δλδ ελεος χαχαχ... 

λοιπον αντε κ δεν εχω υπομονηηηη τεταρτη θα κανεις τεστακι;;; 

ωχ ρε κορίτσι μου, χουχουλιάσου και πιες ζεστά να περάσει ανώδυνα!

Όχι καλέ δεν κάνω τεστ σας λέω αχαχαχαχαχα

Θα κάνω την επόμενη Κυριακή εφόσον θα έχω ήδη 4 ημέρες καθυστέρησης. Αν δεν έρθει λέμε τώρα....

Just now, marioula1234 είπε:

εγω ψηφιζω να μεινουμε εδω... προσπάθεια για 2ο παιδι το 19 εβαλα σαν τιτλο... οχι γεννα το 19 χαχαχ

αν θες κρατα το καλε αλλα αν γινεται κ θες κλεισε το... εσυ αποφασιζεις :)

αχ αγαπη μου ευχομαι καλα αποτελεσματα! 

κοριτσια μου εγω παντως δεν εχω χρονο να συμμετεχω σε πολλα θεματα σε 2 συμμετεχω ηδη κ παλι δεν προλαβαινω οποτε πιστευω αν χωριστουμε κ σε διαφορα θεματα θα χαθουμε τελειως οποτε μενω εδω κ αν υπαρχουν κοπελες ως το τελος του χρονου που δεν εχουν μεινει εγκυουλες απλά αλλαζουμε τον τιτλο του θεματος δεν ειναι κατι :) και για να μην παρεξηγηθω το λεω απλά κ μονο για να μην χαθουμε! 

Ναι κοριτσι μου εννοειται ουτε εγω θελω να χαθουμε εχω στειλει ήδη μήνυμα στον διαχειριστή μήπως μου πει πως  μπορούμε να το σβήσουμε!!!!!

Just now, EleniKel είπε:

Αααα, Κατερίνα, αααα;;;;; δεν ξέρω! Τώρα μας χρωστάς όλες κέρασμα!!! Σου ερχόμαστε το απόγευμα!!! 

Ελατε ελατε σας περιμενω!!!! Τι θελετε να φτιαξω?????

Just now, smaro30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Και εδώ μουνταμάρα και βροχή. Το απόγευμα έχω πάλι οδοντίατρο, τον φοβάμαι πολύ αλλά μια ψυχή που είναι να βγει ας βγεί!!!!

@ΚατεριναΣκ καλε λέω να μείνουμε εδώ, που να μεταφερόμαστε τώρα;;;;;; αχαχαχαχαχαχαχ

@Hope89 εύχομαι να πάρετε καλά αποτελέσματα κοπελα μου!!!! Δεν θα ήταν κακή ιδέα να το κάνει, έτσι απλά για να ξέρετε.

@marioula1234 πως είσαι κορίτσι μου;;; καλύτερα η μέση σου;;;

@EleniKel όλες στην Κατερίνα για κέρασμα αχαχαχαχα

@Annita tsoupaniκαλε εννοείται θα γίνουμε!!!! Απλά πρέπει να κάνουμε λίγο υπομονή!

Εγώ καλά είμαι, όπως τα ξέρετε ίδια συμπτώματα, πρησμένο στήθος, λίγα πονάκια περιόδου, λίγο και η μέση μου. Θα ξέρουμε κορίτσια σε κανα 2 μερούλες. Δεν ξέρω αν πρέπει να έχω καλό προαίσθημα, θέλω αλλά φοβάμαι να ελπίζω. Πάλι καλά που έχω γεμάτο πρόγραμμα αυτή την εβδομάδα και έτσι θα ξεχαστώ!

Αχ μακαρι!!! θα περασου πιστευω γρηγορα αφου εχεις να κανεις πραγματα ... Σε δυο μερες θελουμε ενα θετικο τεστακι!!!!

%20url%5D%20url%5D

Διαφημίσεις

Κορίτσια αν ήταν έπρεπε εγω να ανοίξω το θέμα 2020 που ουτε έχω ξεκινήσει ακομα. Εγω λέω να μείνουμε εδω. Να μείνουμε έγκυες το 2019. Οχι και να γεννησουμε το 2019. Ακομα Απρίλη έχουμε. ❤️❤️❤️❤️

• Μου αρέσει 2

Kw4fp3.pngLjwyp2.png

Just now, Τονι@ είπε:

Κορίτσια αν ήταν έπρεπε εγω να ανοίξω το θέμα 2020 που ουτε έχω ξεκινήσει ακομα. Εγω λέω να μείνουμε εδω. Να μείνουμε έγκυες το 2019. Οχι και να γεννησουμε το 2019. Ακομα Απρίλη έχουμε. ❤️❤️❤️❤️

Ναι κοριτσια δικιο εχετε εγω εκανα λαθος.. Μπερδευτηκα με τις αλλες ομαδες που φιαχνουνε για το 2020...:P

• Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D

Just now, smaro30 είπε:

ωχ ρε κορίτσι μου, χουχουλιάσου και πιες ζεστά να περάσει ανώδυνα!

Όχι καλέ δεν κάνω τεστ σας λέω αχαχαχαχαχα

Θα κάνω την επόμενη Κυριακή εφόσον θα έχω ήδη 4 ημέρες καθυστέρησης. Αν δεν έρθει λέμε τώρα....

ααα εχεις σκοπό να μας πεθανεις στην αγωνια ε; χαχαχ

• Χαχα 1

83tdp2.pngoImzp2.png

Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Smaro3056 είπε:

Το πρωτο πτυχιο ειναι φιλολογος, δουλεψα σε φροντιστηριο ΜΕ και κυριολεκτικα μισησα το επαγγελμα και απορουσα γιατι το διαλεξα!!! Μετα σπουδασα μαρκετινγκ, εκανα μεταπτυχιακο στην επικοινωνιολογια για επιχειρησεις και μεταπηδησα στις επιχειρησεις. Κοιτα και αυτη η δουλεια θελει γερα νευρα, βεβαια δουλευω με 9 ωρες, φευγω 7.30 και γυρισω 16.30 συνηθως αλλα λειπω συχνα σε επαγγελματικα ταξιδια εκτος Ελλαδος, συνηθως 1 φορα τον μηνα και καποιες φορες τον χρονο λειπω για 10 ημερες. Πληρωνει μεν καλα αλλα δεν χαριζονται με αδειες εγκυμοσυνης, ανατροφης κλπ κλπ τα εχω ξεχασει. Καθε κλαδος εχει τα δικα του, σημασια εχει να σου αρεσει αυτο που κανεις. Τωρα ειμαι πολυ χαρουμενη με αυτο που κανω ενω ως φιλολογος αισθανομουν οτι ειχα βαλτωσει, δεν ξερω δεν μου πηγαινε ασε που με μισουσαν τα παιδια αχαχαχαχαχα

Εν τω μεταξυ ρε κοριτσια εσεις εχετε εκκρισεις πριν την περιοδο; εγω συνηθως εχω και αυτη τη φορα ενω εχω ολα τα συμπτωματα ειναι το μονο που λειπει. Τεσπα ας μη προτρεχω εξαλλου εχω ακομα 3 ημερες για να ερθει!

Μαριουλα τι ωραιες φωτο κοριτσι μου!!! Τι ωραια που βλεπεις θαλασσα, εμεις εδω καρακαμπιλα που λεμε στα μερη μας αχαχαχαχαχα. Το καλοκαιρο ξεραιλα, καυτος νοτιας και 42 βαθμους ουτε φαρ ουεστ ενα πραγμα!!!! Ζηλευω το νησακι σου!!!! Μακαρι να μπορεσουμε καποια στιγμη να ερθουμε στα μερη σου!

Πόσο σε νιώθω.... Και εγώ έτσι νιώθω βαλτωμενη. Εργάστηκα σε φροντιστήριο από τα 22 μου ως τα 30...παραιτηθηκα δεν άντεξα την εκμετάλλευση 

• Λυπημένη/-ος 1

Just now, marioula1234 said:

ααα εχεις σκοπό να μας πεθανεις στην αγωνια ε; χαχαχ

κορίτσι μου πραγματικά αισθάνομαι ότι θα αδιαθετήσω. Έχω βέβαια ενα τεστ στο σπίτι δεν ξέρω λετε να το κάνω; δεν είναι νωρίς για να δείξει;;;

Just now, Νεφελακι said:

Πόσο σε νιώθω.... Και εγώ έτσι νιώθω βαλτωμενη. Εργάστηκα σε φροντιστήριο από τα 22 μου ως τα 30...παραιτηθηκα δεν άντεξα την εκμετάλλευση 

πφφφφ τι να πω δύσκολο το επάγγελμα. Το θέμα είναι ότι δεν εκτιμάται η δουλειά που κάνει ο καθηγητής και μερικές φορές όταν ο μαθητής δεν τα πάει καλά ρίχνουν το φταίξιμο στον καθηγητή λες και γίνεται να ανοίξουμε το κεφάλι να τα βάλουμε μέσα... Δεν ξέρω ειλικρινά, αν κοιτούσες για ειδικής αγωγής που παίρνουν αναπληρωτές ίσως; Μια φίλη μου έκανε μεταπτυχιακό ειδικής αγωγής και έμαθε braille και τώρα δουλεύει σε ένα κέντρο με παιδάκια. 

Just now, smaro30 είπε:

κορίτσι μου πραγματικά αισθάνομαι ότι θα αδιαθετήσω. Έχω βέβαια ενα τεστ στο σπίτι δεν ξέρω λετε να το κάνω; δεν είναι νωρίς για να δείξει;;;

πφφφφ τι να πω δύσκολο το επάγγελμα. Το θέμα είναι ότι δεν εκτιμάται η δουλειά που κάνει ο καθηγητής και μερικές φορές όταν ο μαθητής δεν τα πάει καλά ρίχνουν το φταίξιμο στον καθηγητή λες και γίνεται να ανοίξουμε το κεφάλι να τα βάλουμε μέσα... Δεν ξέρω ειλικρινά, αν κοιτούσες για ειδικής αγωγής που παίρνουν αναπληρωτές ίσως; Μια φίλη μου έκανε μεταπτυχιακό ειδικής αγωγής και έμαθε braille και τώρα δουλεύει σε ένα κέντρο με παιδάκια. 

Ήδη διανύω το 2ο εξάμηνο στο μεταπτυχιακό ειδικης αγωγης κ μετά σκεφτόμουν κ εγώ για την braille. Απλά θέλω κάτι πρωινό κ ας σχόλαω κ στις 5 τουλάχιστον θα είμαι με τα παιδιά μου το απόγευμα, να τα δω, να τα πάω στις δραστηριότητες να τα χαρώ. Δε γίνεται να τα βλέπω μισή ώρα το πρωί πριν πάνε σχολείο κ 1 ώρα το βράδυ πριν κοιμηθούν. 

• Μου αρέσει 1

Just now, Νεφελακι said:

Ήδη διανύω το 2ο εξάμηνο στο μεταπτυχιακό ειδικης αγωγης κ μετά σκεφτόμουν κ εγώ για την braille. Απλά θέλω κάτι πρωινό κ ας σχόλαω κ στις 5 τουλάχιστον θα είμαι με τα παιδιά μου το απόγευμα, να τα δω, να τα πάω στις δραστηριότητες να τα χαρώ. Δε γίνεται να τα βλέπω μισή ώρα το πρωί πριν πάνε σχολείο κ 1 ώρα το βράδυ πριν κοιμηθούν. 

ε ναι είναι βασικό να έχεις το απόγευμα να χαρείς τα παιδιά. Πάντως αυτή η φίλη μου πρωινά δουλεύει σε ένα κέντρο με παιδιά που έχουν κάποια νοητική υστέρηση και έχει αναλάβει ένα παιδί να το συνοδεύει στο σχολείο. Εύχομαι το μεταπτυχιακό να σου ανοίξει τον δρόμο σε μια πρωϊνή δουλειά και σε περισσότερο χρόνο με την οικογένειά σου!

Just now, smaro30 είπε:

Αν είναι προωρης ανιχνευσης θα δειξει σιγουρα κοριτσι. Σε 2 μερες (δε) περιμένεις?

91P4p2.png

Διαφημίσεις

Just now, kindness said:

Αν είναι προωρης ανιχνευσης θα δειξει σιγουρα κοριτσι. Σε 2 μερες (δε) περιμένεις?

ναι μέχρι την Τετάρτη κανονικά. Αχ κορίτσια δεν ξέρω αγχώνομαι! Θα το κάνω και ότι βγει ας βγει. Στη τελική να ξέρω να προμηθευτώ σερβιέτες ή παμπερς;;;; αχαχαχαχαχα

• Χαχα 1

Just now, smaro30 είπε:

ναι μέχρι την Τετάρτη κανονικά. Αχ κορίτσια δεν ξέρω αγχώνομαι! Θα το κάνω και ότι βγει ας βγει. Στη τελική να ξέρω να προμηθευτώ σερβιέτες ή παμπερς;;;; αχαχαχαχαχα

Θα δειξει σιγουρα κοριτσι. Οπως νομίζεις αγάπη!! Εμείς εδω ειμαστε για σενα. Περιμενουμεεεεεεε

• Μου αρέσει 1

91P4p2.png

Just now, smaro30 είπε:

Χαχαχα!!! Θα περιμενουμε...καντο μολις γυρισεις, μην μας κρατας σε αγωνια!!

Λοιπον κοριτσια μου, ο καλος μου το εκανε το σπερμοδιαγραμμα!!!! Επιτελους!!! Σε 2 μερες τα αποτελεσματα...Πηγαμε οι 3 μας στο κεντρο εξωσωματικης κ βρε κοριτσια τι να σας πω...Ανοιξε η καρδια μου!! Θυμηθηκα ολες εκεινες τις στιγμες κ ηταν πολυ συγκινητικο που ειχαμε κ τον μικρο μαζι.. Νιωθω οτι εκει θα καταληξουμε.. Σαν να εγινε ενα βημα σημερα..Μακαρι να το παρει αποφαση..

• Μου αρέσει 4

Just now, smaro30 είπε:

ε ναι είναι βασικό να έχεις το απόγευμα να χαρείς τα παιδιά. Πάντως αυτή η φίλη μου πρωινά δουλεύει σε ένα κέντρο με παιδιά που έχουν κάποια νοητική υστέρηση και έχει αναλάβει ένα παιδί να το συνοδεύει στο σχολείο. Εύχομαι το μεταπτυχιακό να σου ανοίξει τον δρόμο σε μια πρωϊνή δουλειά και σε περισσότερο χρόνο με την οικογένειά σου!

Σευχαριστώ πάρα πολύ σμαρω. Μια από τις ωραιότερες ευχές που μου έχουν δώσει τελευταία. Με τη σειρά μου σου εύχομαι να χαρίσεις ένα αδερφάκι στο παιδάκι σου σύντομα!!!!! 

• Μου αρέσει 1

Κορίτσια, κ εγώ μεταπτυχιακό στην ειδική αγωγη έχω, βέβαια είναι διορισμενη, πότε δε με βοήθησε κάπου, αλλά είναι πολύ σημαντικό το συγκεκριμένο προσόν αν δεν είσαι διορισμένος. 

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα