marioula1234

Προσπάθεια για 2ο παιδάκι το 2019!

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια μου!! Τι κανετε;; Εχω χαθει λιγο αλλα πραγματικα δεν προλαβαινω να γραψω αυτες τις μερες!

@marioula1234 αγαπουλα μου, ευτυχως περασε κιολας η ιωσουλα σας! Τελος κ η δουλεια κ εισαι ετοιμη να απολαυσεις το καλοκαιρι με την κοιλιτσα κ τον γιοκα σου! Τελευταιο καλοκαιρι που θα σε εχει σε αποκλειστικοτητα!! 

@vivi.nik. κοριτσακι μου, γυρισαμε απο τις μινι διακοπουλες κ τωρα τρεχουμε σε ρυθμους βαπτισης! Περασαμε πολυ ωραια, ο μικρος το καταευχαριστηθηκε! Πεταξε κ πρωτη φορα με αεροπλανο που τοσο τα λατρευει! Συνεχως αναπολει τις ημερες αυτες κ εχει πολυ πλακα ο γλυκος μου! 

Απο οτι ειδα τελικα παμε απο Σεπτεμβρη ε;; Δεν πειραζει! Απλαυσε το καλοκαιρι με το ζουζουνι σου γιατι του χρονου θα εχεις ενα μικρο νινακι να φροντιζεις!! Πιθανοτατα να ξεκινησουμε κ μαζι γιατι ο αντρας μου δεν τρελαινεται να ξεκινησουμε καλοκαιρι..

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

@Hope89 τι ωραιες στιγμές!!! Χαιρομαι που περασατε ομορφα! ! Βαφτιζεις,ε; Για πες τι ετοιμασιες εχετε τωρα; Μακαρι αγαπη μου, θα ειναι υπεροχο να μεγαλώσει η οικογένεια μας. Εχουμε μπλεξει λιγο με τους γενετιστες, αλλα ελπιζω να βρουμε ακρη συντομα! Προς το παρον το αφηνουμε λιγακι, κανουμε τις διακοπες μας κ απο Σεπτεμβρη πιο δυναμικα! Μακάρι να μαστε μαζι!!! Φιλακια πολλα πολλα στο γλυκακι σου! Κ καλη δυναμη με τις ετοιμασιες!!!

14 ώρες πρίν, vivi.nik. είπε:

@Hope89 τι ωραιες στιγμές!!! Χαιρομαι που περασατε ομορφα! ! Βαφτιζεις,ε; Για πες τι ετοιμασιες εχετε τωρα; Μακαρι αγαπη μου, θα ειναι υπεροχο να μεγαλώσει η οικογένεια μας. Εχουμε μπλεξει λιγο με τους γενετιστες, αλλα ελπιζω να βρουμε ακρη συντομα! Προς το παρον το αφηνουμε λιγακι, κανουμε τις διακοπες μας κ απο Σεπτεμβρη πιο δυναμικα! Μακάρι να μαστε μαζι!!! Φιλακια πολλα πολλα στο γλυκακι σου! Κ καλη δυναμη με τις ετοιμασιες!!!

Ναι κοριτσακι μου, βαφτιζω! Γυρισαμε Τριτη αππ το ταξιδι, επρεπε να συμμαζευτουμε, βαλιτσες, πλυντηρια κτλ κ ταυτοχρονα φτιαχνω τα μπισκοτα για τη βαφτιση που ειναι πολλα!! Επισης να τελειωσω με ολα τα της νονας που επρεπε να παρω, κομμωτηριο για κουρεμα κ ανανεωση χρωματος, σημερα εχω κ μανικιουρ τρομαρα μου!! Χαχα! Ασε.. κ πρεπει να ετοιμασω παλι βαλιτσες γιατι η βαφτιση ειναι σε αλλη πολη!! Παραμελησα κ λιγο τον μικρουλη μου κ νιωθω τυψεις κλασικα..

Οπως καταλαβαινεις εχω κατα αγχωθει κ εχει πεσει ξενυχτι! Ημουν κ κουρασμενη απο το ταξιδι, γιατι οσο να ναι διακοπες με ενα πολυ ζωηρο νηπιο ειναι λιιιγο κουραστικες!

Εχετε τρεξιμο με τους γενετιστες ε;; Δηλαδη; Υπαρχει κολλημα ή στα πλαισια της τυπικης διαδικασιας;; Ολα καλα θα πανε, το ξερεις! Απλα αυτες οι διαδικασιες ειναι της υπομονης!! Να μου φιλησεις κ εσυ το ζουζουνι σου!! 

Just now, Hope89 είπε:

Ναι κοριτσακι μου, βαφτιζω! Γυρισαμε Τριτη αππ το ταξιδι, επρεπε να συμμαζευτουμε, βαλιτσες, πλυντηρια κτλ κ ταυτοχρονα φτιαχνω τα μπισκοτα για τη βαφτιση που ειναι πολλα!! Επισης να τελειωσω με ολα τα της νονας που επρεπε να παρω, κομμωτηριο για κουρεμα κ ανανεωση χρωματος, σημερα εχω κ μανικιουρ τρομαρα μου!! Χαχα! Ασε.. κ πρεπει να ετοιμασω παλι βαλιτσες γιατι η βαφτιση ειναι σε αλλη πολη!! Παραμελησα κ λιγο τον μικρουλη μου κ νιωθω τυψεις κλασικα..

Οπως καταλαβαινεις εχω κατα αγχωθει κ εχει πεσει ξενυχτι! Ημουν κ κουρασμενη απο το ταξιδι, γιατι οσο να ναι διακοπες με ενα πολυ ζωηρο νηπιο ειναι λιιιγο κουραστικες!

Εχετε τρεξιμο με τους γενετιστες ε;; Δηλαδη; Υπαρχει κολλημα ή στα πλαισια της τυπικης διαδικασιας;; Ολα καλα θα πανε, το ξερεις! Απλα αυτες οι διαδικασιες ειναι της υπομονης!! Να μου φιλησεις κ εσυ το ζουζουνι σου!! 

Πω πω βρε κοριτσι μου πολυ τρεξιμο!!!! Ανέλαβες κ τα μπισκότα, χαρα στο κουράγιο σου! Αφορμη για beaute ε; Να το απολαυσεις!!!! Κ εγω θελω να κάνω πεντικιουρ, εχω να κανω απο περυσι! Καθε καλοκαιρι κανω 1-2 φορες. Αυτες οι τύψεις... ποσο σε καταλαβαινω! Κι εγω ποτε δε νιωθω 100% ικανοποιημενη με οσα κανω!

Μπλεξαμε λιγακι, γιατι ψάχνουμε κατι εξεζητημενο κ θελουν χρονο κι αυτοι για να φτιάξουν το πρωτόκολλο. Ελπιζω ως το Σεπτεμβρη να χουν προλαβει! Μεγαλο κοστος επισης! 

Σ ευχαριστω αγαπη μου!!! Καλη δυναμη μανούλα κ νονα! 

Διαφημίσεις

πρίν από 51 λεπτά , vivi.nik. είπε:

Πω πω βρε κοριτσι μου πολυ τρεξιμο!!!! Ανέλαβες κ τα μπισκότα, χαρα στο κουράγιο σου! Αφορμη για beaute ε; Να το απολαυσεις!!!! Κ εγω θελω να κάνω πεντικιουρ, εχω να κανω απο περυσι! Καθε καλοκαιρι κανω 1-2 φορες. Αυτες οι τύψεις... ποσο σε καταλαβαινω! Κι εγω ποτε δε νιωθω 100% ικανοποιημενη με οσα κανω!

Μπλεξαμε λιγακι, γιατι ψάχνουμε κατι εξεζητημενο κ θελουν χρονο κι αυτοι για να φτιάξουν το πρωτόκολλο. Ελπιζω ως το Σεπτεμβρη να χουν προλαβει! Μεγαλο κοστος επισης! 

Σ ευχαριστω αγαπη μου!!! Καλη δυναμη μανούλα κ νονα! 

Σε ευχαριστω πολυ Βιβη μου!! Ελπιζω να προλαβουν μεχρι Σεπτεμβρη κ να μην χρειαστει να περιμενετε κ αλλο.. Οσο για το κοστος, εχω ακουσει οτι ειναι περιπου αντιστοιχο της εξωσωματικης..Αληθευει;; Ειναι πολλα τα λεφτα, δεν το συζητω... Σκεψου οτι αλλα ζευγαρια μενουν χωρις παιδι επειδη δεν μπορουν να το σηκωσουν κ ειναι πολυ κριμα κ αδικο..

Τωρα σου γραφω απο το πεντικιουρ!! Νιωθω πολυ περιεργα που ειμαι μονη χωρις τον μικρο, σαν να εχω κομμενα χερια ενα πραγμα!! Χαχα.. Κ εγω φυσικα ειχα κανει μια φορα το προηγουμενο καλοκαιρι!

Just now, Hope89 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ Βιβη μου!! Ελπιζω να προλαβουν μεχρι Σεπτεμβρη κ να μην χρειαστει να περιμενετε κ αλλο.. Οσο για το κοστος, εχω ακουσει οτι ειναι περιπου αντιστοιχο της εξωσωματικης..Αληθευει;; Ειναι πολλα τα λεφτα, δεν το συζητω... Σκεψου οτι αλλα ζευγαρια μενουν χωρις παιδι επειδη δεν μπορουν να το σηκωσουν κ ειναι πολυ κριμα κ αδικο..

Τωρα σου γραφω απο το πεντικιουρ!! Νιωθω πολυ περιεργα που ειμαι μονη χωρις τον μικρο, σαν να εχω κομμενα χερια ενα πραγμα!! Χαχα.. Κ εγω φυσικα ειχα κανει μια φορα το προηγουμενο καλοκαιρι!

Ετσι ακριβως ειναι! Εχουμε κοστος εξωσωματικης επι 2!

Τι ωραια!!!! Χαλαρωση κ περιποιηση!!! Αυριο ταξιδεύετε; 

Ετοιμάζω βαλιτσες κ εγω, αυριο πρωι χωριο!

Ναι κοριτσι μου, αυριο το πρωι φευγουμε κ εγω 2 το βραδυ κ ακομη δεν εχω τελειωσει!! Τι ωραια που θα πατε χωριο! Να περασετε τελεια!! Πολλα πολλα φιλια!!

• Μου αρέσει 1

19 ώρες πρίν, Hope89 είπε:

Χοπι μου πότε είναι η βάφτιση θύμισε μου; με το καλό να γίνει Χριστιανοί το μπουμπούκι σας!!! ❤️ Αχ κ εγώ θέλω να φτιάξω νυχιιιι

13 ώρες πρίν, vivi.nik. είπε:

Ετσι ακριβως ειναι! Εχουμε κοστος εξωσωματικης επι 2!

Τι ωραια!!!! Χαλαρωση κ περιποιηση!!! Αυριο ταξιδεύετε; 

Ετοιμάζω βαλιτσες κ εγω, αυριο πρωι χωριο!

Κορίτσια διακοπές βλέπω κ ζηλεύω ω με την καλώ έννοια πάντα! ❤️ Καλά να περάσετε κορίτσια μου και το Σεπτέμβριο μυρίζω πολλά μπεμπακιαααα!!! 

• Μου αρέσει 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

9 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Χοπι μου πότε είναι η βάφτιση θύμισε μου; με το καλό να γίνει Χριστιανοί το μπουμπούκι σας!!! ❤️ Αχ κ εγώ θέλω να φτιάξω νυχιιιι

Κορίτσια διακοπές βλέπω κ ζηλεύω ω με την καλώ έννοια πάντα! ❤️ Καλά να περάσετε κορίτσια μου και το Σεπτέμβριο μυρίζω πολλά μπεμπακιαααα!!! 

Ευχαριστουμε πολυ αγαπη μου!! Αυριο Κυριακη ειναι η βαφτιση! Βαφτιζω μια μπουμπου αλλο πραγμα!! 

Κ νυχι θα κανεις κ διακοπουλες!! Ασε που εσυ εκει εισαι σε διακοπες συνεχεια!!! Αλλη χαρη να ζεις σε νησι βρε παιδι μου, κ ποσο μαλλον σε τοσο ομορφο!!!

Μακαρι καλη μου απο Σεπτεμβρη να γινει οπως τα λες κ να φουσκωσουν κ οι δικες μας κοιλιτσες!! Φιλια πολλα κοριτσακι μου!!

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Just now, Hope89 είπε:

Ευχαριστουμε πολυ αγαπη μου!! Αυριο Κυριακη ειναι η βαφτιση! Βαφτιζω μια μπουμπου αλλο πραγμα!! 

Κ νυχι θα κανεις κ διακοπουλες!! Ασε που εσυ εκει εισαι σε διακοπες συνεχεια!!! Αλλη χαρη να ζεις σε νησι βρε παιδι μου, κ ποσο μαλλον σε τοσο ομορφο!!!

Μακαρι καλη μου απο Σεπτεμβρη να γινει οπως τα λες κ να φουσκωσουν κ οι δικες μας κοιλιτσες!! Φιλια πολλα κοριτσακι μου!!

Θα φτιάξω νύχι από βδομάδας κ την επόμενη θα πάω Αθήνα πρέπει να κάνω κάτι εξετάσεις του μικρού οπότε αν όλα πάνε καλά κ έχουμε διάθεση θα κάνουμε κ τις βόλτες μας :)

• Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

4 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

21m9q3o.jpg

Κοριτσιαααα σε 101 μέρες γενναωωω Χαχαχ

Πως να μην ειναι ομορφη με τετοια γλυκια κοιλιτσα;;; πω πωωω περασε ο καιρος!!!! Αν ερθεις Αθηνα, μηπως κανονισουμε κ καμια μαζωξη;;; Τί λετε οι Αθηναιες; ή δε θα χετε χρονο; 

Κοριτσια μου ειμαστε στο χωριο κ περναμε υπεροχα! Πηγαμε κ για μπανιο σημερα, καναμε τις βόλτες μας, ψησαμε! Εριξε κ 1 μπορα, δροσιστηκαμε λιγακι! 

Πολλα πολλα φιλακια σε ολες σας!

Κ χρονια πολλα στους μπαμπάδες, που ομορφαίνουν τις ζωες μας!!! 

12 ώρες πρίν, vivi.nik. είπε:

Πως να μην ειναι ομορφη με τετοια γλυκια κοιλιτσα;;; πω πωωω περασε ο καιρος!!!! Αν ερθεις Αθηνα, μηπως κανονισουμε κ καμια μαζωξη;;; Τί λετε οι Αθηναιες; ή δε θα χετε χρονο; 

Κοριτσια μου ειμαστε στο χωριο κ περναμε υπεροχα! Πηγαμε κ για μπανιο σημερα, καναμε τις βόλτες μας, ψησαμε! Εριξε κ 1 μπορα, δροσιστηκαμε λιγακι! 

Πολλα πολλα φιλακια σε ολες σας!

Κ χρονια πολλα στους μπαμπάδες, που ομορφαίνουν τις ζωες μας!!! 

Βιβι μου τι καλά που περνάτε όμορφα!!! Διακοπουλες στο χωριό και να μην είναι όμορφα δεν γίνεται :)

Αγάπη μου στην Αθήνα που μένεις; θα έρθω την επόμενη εβδομάδα... Εγώ είναι λίγο δύσκολο να μετά κινηθώ στην Αθήνα γτ δεν ξέρω την τύφλα μου χαχαχ Γλυφάδα θα μένω... Είσαι κοντά; έχεις μέσο; για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω πόσο θα μείνω και αν θα έχω χρόνο για βόλτες ανάλογα τα αποτελέσματα αν όλα είναι καλά η διάθεση μου θα είναι θετική οπότε θα έχω διάθεση για βολτουλες... Αν δεν βγάλει η γιατρός συμπέρασμα εύκολα κ χρειαστεί το παιδί να μπει στη διαδικασία κ άλλων εξετάσεων θα ταλαιπωρηθουμε πολύ οπότε καταλαβαίνεις... 

Θέλω πολύ πολύ να πιούμε καφεδάκι και μακάρι να τα καταφέρουμε :) θα μιλήσουμε πιο σίγουρα όταν θα έρθω Αθήνα ναι; ❤️

83tdp2.pngcWE4p3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα