marioula1234

Προσπάθεια για 2ο παιδάκι το 2019!

Recommended Posts

Κοριτσια να σας ενημερωσω πως τελειωσαν ολα χθες το βραδυ.. Απεβαλα επιτελους.. Πηγα και σημερα στην γιατρο και εχει καθαρησει ολο..επομενος ολα καλα..σαε ευχαριατω ολες για την  στήριξη

• Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια να σας ενημερωσω πως τελειωσαν ολα χθες το βραδυ.. Απεβαλα επιτελους.. Πηγα και σημερα στην γιατρο και εχει καθαρησει ολο..επομενος ολα καλα..σαε ευχαριατω ολες για την  στήριξη

σιδερενια κοριτσι! να περασεις καλα το καλοκαιρι σου με την οικογενεια σου!

Διαφημίσεις

Κατερινάκι μου πάρε χρόνο να χαλαρώσεις λίγο με τη ζουζουνα σου. Ολα θα γίνουν! ❤️ 

CrDtp3.png

Να σαι καλα κοριτσι μου,χαλαρωσε και ξεκουρασου το καλοκαιρι..

ovXmp2.pngVmnUp2.png

Τωρα θα ηρεμησει κ το σωμα σου κ σιγα-σιγα κ η ψυχουλα σου.. Το κοριτσακι σου θα σου δωσει τη δυναμη που χρειαζεσαι! Χαλαρωστε το καλοκαιρι κ ολα θα γινουν...

Διαφημίσεις

κοριτσι μου ευτυχως ολα κυλησαν ομαλα. Ευχοαμι ο,τι καλυτερο απο δω και περα!

On 26/6/2019 at 10:49 ΜΜ, Maria2015 είπε:

Δυστυχώς κατέβηκε στο 15. Περιμένω να με πάρει ο γιατρός. Άλλη μια βιοχημικη κύηση 

Δυστυχώς κούκλα μου κατέβηκε άλληια βιοχημικη κύηση. Θα μιλήσω με το γιατρό 

Μαράκι μου πολύ λυπάμαι κοπέλα μου εύχομαι σύντομα να μείνεις ξανά εγκυουλα και αυτή τη φορά όλα να πάνε καλά! ❤️ 

On 27/6/2019 at 2:41 ΜΜ, Hope89 είπε:

Απλα το γεγονος οτι απο τα 12 ωοθηλακια ειχαμε παρει τελικα τα 7 εεε δεν ειναι κ το καλυτερο. Κ τωρα αυτο που με προβληματιζει πολυ ειναι οτι το σπερμα χειροτερεψε πολυ, εχεις παρα πολλες ανωμαλες μορφες ενω τοτε δεν ειχαμε τετοιο θεμα.. Τελοσπαντων, θα δειξει!

Σου αρεσε ο παιδικος ε; Μακαρι να καταφερουμε να παμε. Εκανα τα χαρτια μου με Εσπα κ ελπιζω να με παρουν. Αλλιως λιγο δυσκολο στην παρουσα φαση να δινω 400€ το μηνα..

Κοριτσακι μου, τι να πω.. Φανταζομαι την απογοητευση σου.. Μιλα με τηβ ενδοκρινολογο σου οπως ειπες κ θα βρειτε την ακρη! Ευχομαι να ειναι η τελευταια σου...

Τι καλα που ολες σας οι εξετασεος ειναι καλες!! Περιμενουμε νεα κ απο τον παιδπγαστρεντερολογο!!

Ποσο συμφωνω! Το εχουμε πει τοσες  κ τοσες φορες..

Χοπι μου όλα καλά θα πάνε θα το δεις :) το φθινόπωρακι θα έχουμε πολλά πολλά ευχάριστα στην ομάδα μας πολλές εγκυουλες μυρίζομαι ❤️

On 27/6/2019 at 5:09 ΜΜ, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε??  Σορρυ που δεν γραφω τοσο καιρο αλλα εχω πολλα σκαμπανεβάσματα στην ψυχολογια μου.. Εκει που το δεχτηκα γρηγορα μεσα μου οτι οκ εγινε ηταν να γινει πριχωραμε παρακατω με τα χαπια που πηρα δεν εκαναν τιποτα.. Πηγα την Τριτη στην γιατρο με ειδε με υπερηχο και τιποτα εκει σταθερο ακομα.. Τωρα μου εδωσε αλλα χαπια πιο ισχυρά τα πγρα χθες και απο τοτε βελπω λιγο αιμα σταματαει ξανα βλεπω αυτο το πραγμα συνεχεια.. Το στομαχι μου ειναι χαλια κανω εμετους και νιωθω αδυναμη.. Θελω να τελειωνει ολο αυτο κοριτσια μου.. Να φυγει να ηρεμησω!! Μια βδομαδα τωρα προσπαθω να γινει η αποβολη!! Ειναι πολυ ψυχοφθόρο όλο αυτό

5 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Αχ βρε Κατερινακι μου σε σκεφτόμουν κορίτσι μου γλυκό! Εύχομαι σύντομα να μείνεις εγκυουλα αν κ δεν θα αργήσεις καθόλου θα το δεις ❤️ σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά!!! 

• Μου αρέσει 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

7 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Μαράκι μου πολύ λυπάμαι κοπέλα μου εύχομαι σύντομα να μείνεις ξανά εγκυουλα και αυτή τη φορά όλα να πάνε καλά! ❤️ 

Χοπι μου όλα καλά θα πάνε θα το δεις :) το φθινόπωρακι θα έχουμε πολλά πολλά ευχάριστα στην ομάδα μας πολλές εγκυουλες μυρίζομαι ❤️

Αχ βρε Κατερινακι μου σε σκεφτόμουν κορίτσι μου γλυκό! Εύχομαι σύντομα να μείνεις εγκυουλα αν κ δεν θα αργήσεις καθόλου θα το δεις ❤️ σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά!!! 

Σ'ευχαριστω πολύ κούκλα μου. Να είσαι καλά 

Δημοσιεύτηκαν (επεξεργάστηκε)
14 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

23 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Λυπάμαι κοπέλα μου. Σου εύχομαι από δω και πέρα να πάνε όλα καλά 

Επεξεργάστηκαν by Maria2015

Διαφημίσεις

Just now, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς είστε? 

Καλησπερα κοριτσια μου! Τι κανετε;; Που εχετε χαθει ολες;;

Εμεις ειμαστε μια χαρουλα, ησυχα πραγματα.. Εσεις Τονια μου;;

Just now, Hope89 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Τι κανετε;; Που εχετε χαθει ολες;;

Εμεις ειμαστε μια χαρουλα, ησυχα πραγματα.. Εσεις Τονια μου;;

Καλά δόξα τω Θεό έχουμε υγεία. Περιμένω να αδιαθετησω και η διάθεση μου ειναι στα πατώματα αλλα προσπαθώ να το παλέψω. Με έχει κουράσει κι αυτός ο αέρας. Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα με τη μικρή εκτός σπιτιού 

CrDtp3.png

Just now, Τονι@ είπε:

Καλά δόξα τω Θεό έχουμε υγεία. Περιμένω να αδιαθετησω και η διάθεση μου ειναι στα πατώματα αλλα προσπαθώ να το παλέψω. Με έχει κουράσει κι αυτός ο αέρας. Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα με τη μικρή εκτός σπιτιού 

Φυσαει τοσο πολυ σε εσας; Εδω παλι εχει αφορητη ζεστη. Ημασταμ σκ Χαλκιδικη στους παππουδες κ τωρα πηζουμε. Εχω τον αντρα μου που θελει να ειμαστε εδω μαζι του κ απο την αλλη ο μικρος ονειρευεται θαλασσες κ πισινες! 

Just now, Hope89 είπε:

Φυσαει τοσο πολυ σε εσας; Εδω παλι εχει αφορητη ζεστη. Ημασταμ σκ Χαλκιδικη στους παππουδες κ τωρα πηζουμε. Εχω τον αντρα μου που θελει να ειμαστε εδω μαζι του κ απο την αλλη ο μικρος ονειρευεται θαλασσες κ πισινες! 

Όλοι έχουν το δίκιο τους. Θεωρητικά κι εδω έχει ζέστη.. Αλλα δεν έχουμε βγει σήμερα για να μας ενοχλήσει. Το απόγευμα όμως λέω να τη βγάλω 

CrDtp3.png

Just now, Τονι@ είπε:

Όλοι έχουν το δίκιο τους. Θεωρητικά κι εδω έχει ζέστη.. Αλλα δεν έχουμε βγει σήμερα για να μας ενοχλήσει. Το απόγευμα όμως λέω να τη βγάλω 

Καλα θα κανεις, να παρει τον αερα της. Θα βοηθησει κ στην ψυχολογια σου.. Πως πανε οι συζητησεις για 2ο παιδι; καταληξατε καπου;;

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα