marioula1234

Προσπάθεια για 2ο παιδάκι το 2019!

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα είμαι απαράδεκτη το ξέρω χάθηκα! Είμαστε ακόμη αθηναψβσημερα θα ταξιδέψουμε για το νησί μας πλάκα πλάκα μας πήρε δύο βδομάδες εδώ όλη αυτή η ιστορία.. Τέλος καλό όλα καλά όμως αυτό έχει σημασία όλα καλά με τον μικρό μου :) έτρεχα  κ δεν είχα χρόνο να μπω σας φιλώ από αύριο που θα είμαι σπιτάκι μου κ θα βρω τους ρυθμούς μου θα συμμετέχω πιο συχνά μακιααα

• Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Just now, marioula1234 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα είμαι απαράδεκτη το ξέρω χάθηκα! Είμαστε ακόμη αθηναψβσημερα θα ταξιδέψουμε για το νησί μας πλάκα πλάκα μας πήρε δύο βδομάδες εδώ όλη αυτή η ιστορία.. Τέλος καλό όλα καλά όμως αυτό έχει σημασία όλα καλά με τον μικρό μου :) έτρεχα  κ δεν είχα χρόνο να μπω σας φιλώ από αύριο που θα είμαι σπιτάκι μου κ θα βρω τους ρυθμούς μου θα συμμετέχω πιο συχνά μακιααα

Κοριτσακι μου οντως ταλαιπωρηθηκατε ε; κ με τις ζεστες... Αντε να πατε στο νησι να χαρειτε καλοκαιρακι! Πολυ ευχαριστα τα νεα σας!!!! Καλο ταξιδι να εχετε!!!

Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Αγαπουλα μου, ποσο χαιρομαι που ολα πηγαν καλα με τον μικρο σου!! Με το καλο να γυρισετε κ να ηρεμησετε, να κανετε κ τα μπανακια σας!! Περιμενουμε νεα απο την μπουμπουκα σου!!!

Καλημερα κοριτσια μου! Τι κανετε; Εμεις μολις γυρισαμε απο εξετάσεις αιματος. Πανταξε στο κλαμα ο μικρος μου. Και ηταν κ πολυ κακη η αντιμετώπιση της αιμοληπτριας. Εχω στεναχωρηθει κ θυμωσει πολυ. 

1 ώρα πρίν, vivi.nik. είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Τι κανετε; Εμεις μολις γυρισαμε απο εξετάσεις αιματος. Πανταξε στο κλαμα ο μικρος μου. Και ηταν κ πολυ κακη η αντιμετώπιση της αιμοληπτριας. Εχω στεναχωρηθει κ θυμωσει πολυ. 

Ωχ μωρε το καημενακι... Ειναι που ειναι επιπονο κ πρωτογνωρο γι'αυτον, ποσο μαλλον αν δεν το αντιμετωπισαν σωστα το παιδι.. Εχεις καθε δικιο να νιωθεις ετσι κοριτσι μου.. Προσπαθησε να το αφησεις πισω.

Εμεις προσφατα που δωσαμε δεν ειχαμε θεμα. Οταν ομως ηταν 45 ημερων επρεπε να του παρουμε αιμα. Δεν φανταζεσαι τι ειχαμε τραβηξει. Απο τις χειροτερες στιγμες της ζωης μου. Ακομα το θυμαμαι κ σφίγγεται η καρδια μου. Δεν με αφηναν καν να ειμαι μαζι του κ το ακουγα να σπαραζει, ενω κανονικα πρεπει η μαμα να ειναι με το μωρο. Αστα...

• Λυπημένη/-ος 1

Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου είμαστε σπιτάκι μας χθες έτρεχα όλη μέρα να τακτοποιήσω το σπίτι, τα ρουχα, είχα πολλά πληντυρια να βάλω... Σήμερα είμαι πιο χαλαρά επιτέλους κάθομαι στην αυλή μου και απολαμβάνω την καφεδαρα μου :) εσείς τι κάνετε πως ειστε;

Εχω ήδη το φαγητό στο φούρνο πιο μεσημεράκι θα πάμε μπανακι ❤️❤️❤️

19 ώρες πρίν, vivi.nik. είπε:

Μωρέ το μικράκι... :( μα γιατί δεν σε άφησαν να είσαι μαζί; 

83tdp2.pngcWE4p3.png

Just now, marioula1234 είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφη Κυριακή να έχουμε :) πως πάμε από μπανακια; 

Καλημερα κοριτσι μου.Πως εισαι; Τα μωρα σου;Εμεις γυρναμε απο Λημνο.Σε καμια ωρα φτανουμε Καβαλα και μετα παμε να παρουμε τη μαμα μου και το μωρο.Περασαμε ομορφα.Ωραιες παραλιες,καθαρες θαλασσες.Χαλαρωσαμε για 4 μερες.Εννοειται το μωρο μου μου ελειψε τρελα,πρωτη φορα τον αφηνω πανω απο μια μερα.

• Μου αρέσει 1

ovXmp2.pngVmnUp2.png

3 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.Πως εισαι; Τα μωρα σου;Εμεις γυρναμε απο Λημνο.Σε καμια ωρα φτανουμε Καβαλα και μετα παμε να παρουμε τη μαμα μου και το μωρο.Περασαμε ομορφα.Ωραιες παραλιες,καθαρες θαλασσες.Χαλαρωσαμε για 4 μερες.Εννοειται το μωρο μου μου ελειψε τρελα,πρωτη φορα τον αφηνω πανω απο μια μερα.

Καλά είμαστε αγαπη μου τα μωρά μου είναι και τα δύο μια χαρουλα δόξα το Θεό :) τρεις μέρες που είμαστε στο νησί μας πηγαίνουμε για μπανακι καθημερινά δεν παλεύεται αλλιώς η ζέστη! Πήγατε διακοπουλες; τέλεια! 

83tdp2.pngcWE4p3.png

8 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφη Κυριακή να έχουμε :) πως πάμε από μπανακια; 

Καλησπερα κοριτσια μου!! Τι μου κανετε;; Εμεις ειχαμε παει σκ Καβαλα κ καναμε τα μπανακια μας, περασαμε τελεια! Ειχαμε κ φιλους με μικρα μαζι κ ο μικρος μου το καταευχαριστηθηκε! Τωρα πισω για ψηφο.. Περιμενω περιοδο, λογικα κατα την Τριτη-Τεταρτη κ ξεκιναω φαρμακα!!Ανυπομονω αλλα κ εχω αγχωθει αρκετα δεν σας κρυβω.....

5 ώρες πρίν, Comet είπε:

Τι ωραια κοριτσι μου!! Χαλαρωσατε κ ξεκουραστηκατε επιτελους! Οποτε τωρα ειμαστε ετοιμοι για προσπαθεια ετσι;; Αντε, με το καλο!! 

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

κοριτσια μου τί κανετε; κατεβηκαμε χωριο το σκ μαζι με φιλους κ παιδακια κ εμεις! Χαλαρωσαμε στη δροσια! @marioula1234 εμεις απο μπανακια λιγα πραγματα ακομη, μονο τις Κυριακες εχουμε προς το παρον! Αλλα απ το επομενο σαββατο ειμαστε αδειουχοι και θα απολαυσουμε θαλασσιτσα, που αγαπαμε πολυ!! @Comet τι ωραια που περασατε ομορφα! Παραξενη αισθηση οι 2 σας χωρις το μωρο 1η φορα ε; @Hope89 κοριτσακι μου τι ωραια που κανατε μπανακια με ωραια παρεα!!! Αχ αγάπη μου εφτασε ο καιρος!!!! Τι καλα!!!!!! Οι πιο ομορφες αγωνιες ξεκινανε τωρα! Κ μαζι κ το πιο χαρούμενο ταξιδι! Ευχομαι να πανε ολα  οπως τα χετε ονειρευτεί! 

• Μου αρέσει 1

8 ώρες πρίν, vivi.nik. είπε:

κοριτσια μου τί κανετε; κατεβηκαμε χωριο το σκ μαζι με φιλους κ παιδακια κ εμεις! Χαλαρωσαμε στη δροσια! @marioula1234 εμεις απο μπανακια λιγα πραγματα ακομη, μονο τις Κυριακες εχουμε προς το παρον! Αλλα απ το επομενο σαββατο ειμαστε αδειουχοι και θα απολαυσουμε θαλασσιτσα, που αγαπαμε πολυ!! @Comet τι ωραια που περασατε ομορφα! Παραξενη αισθηση οι 2 σας χωρις το μωρο 1η φορα ε; @Hope89 κοριτσακι μου τι ωραια που κανατε μπανακια με ωραια παρεα!!! Αχ αγάπη μου εφτασε ο καιρος!!!! Τι καλα!!!!!! Οι πιο ομορφες αγωνιες ξεκινανε τωρα! Κ μαζι κ το πιο χαρούμενο ταξιδι! Ευχομαι να πανε ολα  οπως τα χετε ονειρευτεί! 

Ναι ηταν παραξενο,την πρωτη μερα τον σκεφτομουν πολυ,μετα χαλαρωσα 2 μερες και την τελευταια και 4η μου χε λειψει τρομερα.Ηθελα να φυγω να τον δω.Παντως καλα ηταν.Αλλαξαμε και παραστασεις.Και το μωρο σιγουρα περασε καλα.Πρωι βραδυ βολτα τον ειχαν,η αδερφη μου του αγορασε χιλια δυο πραγματα και οσο ελειπα εσκασαν και 2 δοντια

Καλημερα σε ολες:)

• Μου αρέσει 1

ovXmp2.pngVmnUp2.png

16 ώρες πρίν, vivi.nik. είπε:

Με το καλο αγαπη μου, να ξεκινησει κ η αδεια σας κ να κανετε τα μπανακια σας με τον μικρουλη!! 

Σε ευχαριστω κοριτσακι μου! Εφτασε ο καιρος κ ειναι στιγμες που εχω ενα σφηξιμο στο στομαχι.. Στην 1η μου εξωσωματικη ειχα τετοια τρελη αισιοδοξια, που ουτε μου περνουσε απο το μυαλο οτι κατι θα παει στραβα.. Κ τωρα, μεχρι πριν λιγο καιρο ετσι ημουν. Θεωρουσα δεδομενο οτι θα πετυχει. Απο τοτε που πηραμε τις τελευταιες εξετασεις ομως, κ τις δικες μου κ του αντρα μου, με εχουν πιασει κατι φοβιες.. Μηπως δεν ανταποκριθω καλα στα φαρμακα..Μηπως το σπερμα δεν μπορεσει να τα γονιμοποιησει...Να, κατι τετοια σκεφτομαι.. Αντε, να ερθει ο καιρος να μου περασει ολη αυτη η αγωνια...

5 ώρες πρίν, Comet είπε:

Ναι ηταν παραξενο,την πρωτη μερα τον σκεφτομουν πολυ,μετα χαλαρωσα 2 μερες και την τελευταια και 4η μου χε λειψει τρομερα.Ηθελα να φυγω να τον δω.Παντως καλα ηταν.Αλλαξαμε και παραστασεις.Και το μωρο σιγουρα περασε καλα.Πρωι βραδυ βολτα τον ειχαν,η αδερφη μου του αγορασε χιλια δυο πραγματα και οσο ελειπα εσκασαν και 2 δοντια

Καλημερα σε ολες:)

Πολυ λογικο να σου λειψει, πρωτη φορα τον αποχωριζεσαι! Περασατε ομως καλα κ εσεις κ αυτος κ αυτο εχει σημασια! Το χρειαζοσασταν αλλωστε με τετοια κουραση που τραβατε!! Για πες...πως αντεδρασε ο μικρος οταν σας ειδε;;

1 ώρα πρίν, Hope89 είπε:

Με το καλο αγαπη μου, να ξεκινησει κ η αδεια σας κ να κανετε τα μπανακια σας με τον μικρουλη!! 

Σε ευχαριστω κοριτσακι μου! Εφτασε ο καιρος κ ειναι στιγμες που εχω ενα σφηξιμο στο στομαχι.. Στην 1η μου εξωσωματικη ειχα τετοια τρελη αισιοδοξια, που ουτε μου περνουσε απο το μυαλο οτι κατι θα παει στραβα.. Κ τωρα, μεχρι πριν λιγο καιρο ετσι ημουν. Θεωρουσα δεδομενο οτι θα πετυχει. Απο τοτε που πηραμε τις τελευταιες εξετασεις ομως, κ τις δικες μου κ του αντρα μου, με εχουν πιασει κατι φοβιες.. Μηπως δεν ανταποκριθω καλα στα φαρμακα..Μηπως το σπερμα δεν μπορεσει να τα γονιμοποιησει...Να, κατι τετοια σκεφτομαι.. Αντε, να ερθει ο καιρος να μου περασει ολη αυτη η αγωνια...

Πολυ λογικο να σου λειψει, πρωτη φορα τον αποχωριζεσαι! Περασατε ομως καλα κ εσεις κ αυτος κ αυτο εχει σημασια! Το χρειαζοσασταν αλλωστε με τετοια κουραση που τραβατε!! Για πες...πως αντεδρασε ο μικρος οταν σας ειδε;;

Μολις τον εβαλα για υπνο.Μολις με ειδε ετρεξε στην αγκαλια μου και γελουσε συνεχεια.Κι αυτες τις μερες ειναι πολυ χαδιαρης:rolleyes:Ολο αγκαλιτσες ειναι:wub:

• Μου αρέσει 1

ovXmp2.pngVmnUp2.png

1 ώρα πρίν, Hope89 είπε:

Λογικο να αγχωνεσαι... εχει πολλες αγωνιες η καθεμια φαση της εξωσωματικης. Ευχομαι μεσα απ την καρδια μου ομως να κυλησουν ολα ομορφα κ ήρεμα οσο γινετσι! Πιστευω ο μικρος θα σε κάνει να ξεχνιεσαι κ δε θα κατσλαβεις ποτε θα περασει ο καιρος! Αλήθεια,  εχετε βοηθεια καθολου για ολες αυτες τις εξετασεις κ τους υπέρηχους; ποιος θα τον κραταει; εμεις θα χουμε θεμα σ αυτο! Επισης, φανταζεσαι να εμφυτευτουν τελικα και τα 2 εμβρυακια;;;; σου περναει κθλ απ το μυαλο;

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα