marioula1234

Προσπάθεια για 2ο παιδάκι το 2019!

Recommended Posts

Just now, Τονι@ είπε:

Εύχομαι να εξελιχθεί και καλά γιατί είναι πολύ νωρίς ακόμα. Σκέφτομαι ότι ακόμα και για υπέρηχο θα πρέπει να περιμένω κανένα δυβδομαδο. 

Τελικά κορίτσια δεν πήρα άλλο τεστ. Δεν βρήκα φαρμακείο στο δρόμο μου αλλά να σας πω και την αλήθεια δεν νομίζω ότι υπάρχει και λόγος. Θα πάω κατ ευθείαν αύριο για τη χοριακη. 

Οπότε θα περιμένουμε νεότερα αύριο ζουζούνα! Το είπες στον άντρα σου; πως το πήρε; ❤️

83tdp2.pngcWE4p3.png

Just now, marioula1234 είπε:

Οπότε θα περιμένουμε νεότερα αύριο ζουζούνα! Το είπες στον άντρα σου; πως το πήρε; ❤️

Ναι του το είπα εχθές όταν γύρισε από τη δουλειά. Αιφνιδιαστηκε (γιατί του είχα πει ότι θα έχουμε νέα από Κυριακή και μετά) και χάρηκε πολύ! 

• Μου αρέσει 1

CrDtp3.png

Διαφημίσεις

Μολις μπηκα κ εγω να διαβασω τα νεα της παρεας μας και έμαθα τα ευχάριστα!! @Τονι@ συγχαρητηρια κοριτσι μου! Να έχεις μια ομορφη, τελειομηνη εγκυμοσυνη! Περιμένουμε το νουμερο της χοριακης τωρα! Αλλο ενα υπεροχο ταξιδι ξεκινάει! :)

@marioula1234 κοριτσακι μου μετρας αντίστροφα τωρα εσυ!!! Μας τρελανες παλι με την κοιλιτσα την υπεροχη!!! 

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Ναι του το είπα εχθές όταν γύρισε από τη δουλειά. Αιφνιδιαστηκε (γιατί του είχα πει ότι θα έχουμε νέα από Κυριακή και μετά) και χάρηκε πολύ! 

Αχ πόσο χαίρομαι για εσάς Τόνι μου γλυκιά ❤️

Just now, vivi.nik. είπε:

Μολις μπηκα κ εγω να διαβασω τα νεα της παρεας μας και έμαθα τα ευχάριστα!! @Τονι@ συγχαρητηρια κοριτσι μου! Να έχεις μια ομορφη, τελειομηνη εγκυμοσυνη! Περιμένουμε το νουμερο της χοριακης τωρα! Αλλο ενα υπεροχο ταξιδι ξεκινάει! :)

@marioula1234 κοριτσακι μου μετρας αντίστροφα τωρα εσυ!!! Μας τρελανες παλι με την κοιλιτσα την υπεροχη!!! 

Μετράω αντίστροφα κορίτσι μου ναι λίγο έμεινε ❤️

83tdp2.pngcWE4p3.png

Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια κι απο εμενα...εχω να σας γραψω καιρο αλλα μπαινω που και που και παρακολουθω τα νεα σας!!! @marioula1234 με το καλο κοριτσι μου!!! @Τονι@ μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα;; Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κι ολα να πανε τελεια!!! Θα περιμενουμε νεα σου αυριο...

• Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Just now, Τονι@ είπε:

@vivi.nik. @marioula1234σας ευχαριστώ πολύ κοριτσια μου! Αυριο θα είναι 27η μέρα. Πιστεύω ότι δεν θα έχω τρελό νούμερο αλλά ελπίζω φυσιολογικό! 

Μια χαρά θα είναι το νούμερο αγάπη μου όλα θα κυλήσουν τέλεια! ❤️ 

Just now, Myrtoulita είπε:

Γεια σας κοριτσια κι απο εμενα...εχω να σας γραψω καιρο αλλα μπαινω που και που και παρακολουθω τα νεα σας!!! @marioula1234 με το καλο κοριτσι μου!!! @Τονι@ μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα;; Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κι ολα να πανε τελεια!!! Θα περιμενουμε νεα σου αυριο...

Ευχαριστώ πολύ μυρτουλα μου! Εσύ τι κάνεις για πες μας τα νέα σου! ❤️ 

• Ευχαριστώ 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Έβαλα τη φωτογραφία στο προφίλ. Ελπίζω να μπορείτε να το δείτε ❤️

@Myrtoulita μου σ ευχαριστώ πάρα πολύ! Σε θυμάμαι από τα πολύ παλιά! ❤️ Με το καλό το μωράκι σου! ❤️ 

• Μου αρέσει 1

CrDtp3.png

Just now, Τονι@ είπε:

Έβαλα τη φωτογραφία στο προφίλ. Ελπίζω να μπορείτε να το δείτε ❤️

@Myrtoulita μου σ ευχαριστώ πάρα πολύ! Σε θυμάμαι από τα πολύ παλιά! ❤️ Με το καλό το μωράκι σου! ❤️ 

Φυσικά και φαίνεται το θετικό τεστ αγάπη μου❤️❤️❤️ Αχ κ μένα ήταν τόσο αχνουλι την πρώτη φορά... Βασικά εμένα αρχικά ήταν αρνητικό μετά από δύο ώρες θετικοποιηθηκε θυμάσαι; 

Εσένα βγήκε θετικό αμέσως; 

83tdp2.pngcWE4p3.png

Just now, marioula1234 είπε:

Φυσικά και φαίνεται το θετικό τεστ αγάπη μου❤️❤️❤️ Αχ κ μένα ήταν τόσο αχνουλι την πρώτη φορά... Βασικά εμένα αρχικά ήταν αρνητικό μετά από δύο ώρες θετικοποιηθηκε θυμάσαι; 

Εσένα βγήκε θετικό αμέσως; 

Βέβαια το θυμάμαι! ❤️  Βγήκε στα 3 λεπτά (τόσο έλεγε και το τεστ να περιμένω) Όταν δεν βγήκε στα δύο πρώτα λεπτά λέω τι ήθελα και βιάστηκα? Αλλά ευτυχώς φάνηκε τελικά! ❤️ 

• Μου αρέσει 1

CrDtp3.png

Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

@vivi.nik. @marioula1234σας ευχαριστώ πολύ κοριτσια μου! Αυριο θα είναι 27η μέρα. Πιστεύω ότι δεν θα έχω τρελό νούμερο αλλά ελπίζω φυσιολογικό! 

Περιμενουμε νεα σου!!! 

Τι ωρα σου ειπαν θα βγουν τα αποτελέσματα;

@ΚατεριναΣκμου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! Ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί και με τη μικρή ζορίζομαι πολύ. 

@vivi.nik.Τα αποτελέσματα θα τα έχω μετά τις 7. Αλλά επειδή θα είμαι σε δουλειά εκείνη την ώρα μπορεί να τα μάθω πιο αργά. Θα σας ενημερώσω! ❤️ 

• Μου αρέσει 1

CrDtp3.png

Just now, Τονι@ είπε:

@ΚατεριναΣκμου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! Ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί και με τη μικρή ζορίζομαι πολύ. 

@vivi.nik.Τα αποτελέσματα θα τα έχω μετά τις 7. Αλλά επειδή θα είμαι σε δουλειά εκείνη την ώρα μπορεί να τα μάθω πιο αργά. Θα σας ενημερώσω! ❤️ 

Ειδα το τεστ σου,αν και αχνο φαινεται.Με το καλο η χοριακη.!Η μαμα μου εκανε την εισαγωγη για το χειρουργιο της το οποιο ειναι αυριο(βρογχοκηλη θα αφαιρεσει)και θα βγει Πεμπτη η Παρασκευη οποτε ειμαι μονη με το μωρο.Εχω αδεια ολη τη βδομαδα.Οσο για την αναμονη δεν νιωθω κατι ιδιαιτερο..μονο πολλα υγρα...Εσυ εχεις καθολου συμπτωματα;

Καλησπερα σε ολες

YpRsp2.pngovXmp2.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα