marioula1234

Προσπάθεια για 2ο παιδάκι το 2019!

Recommended Posts

Just now, marioula1234 είπε:

Κομετ μου ναι βγαίνουν θετικά.. Καλά αποτελέσματα εύχομαι για την Παρασκευή γλυκιά μου! 

Τόνι μου δέκα μέρες δεν είναι πολλές; κάθε δύο μέρες δεν κάνουμε επανάληψη να δούμε αν διπλασιάζει; πάντως ναι είναι θετική! ❤️ 

Ε τι να δω μεθαύριο? Αν έχει πάει 36? Θα σπάσουν τα νεύρα μου μέχρι να γίνει τριψηφιο! Χαχα χαχαχα! Θα κάνω υπομονή.. Δεν μπορώ αυτό το πράγμα με τα νούμερα. Προτιμάω να το αφήσω να κάνει τη δουλίτσα του και να μην αγχώνομαι κι εγώ κάθε δύο μέρες. 

• Μου αρέσει 1

CrDtp3.png

Just now, Comet είπε:

Στις οδηγιες βγαζει το αχνο θετικο.21η μερα του κυκλου σημερα.Τελοςπαντων ,συντομα θα ξερουμε

Είσαι σίγουρη? γιατί λέει στις οδηγίες ότι το αχνό είναι αρνητικό.. και μόνο όταν είναι ίδιες ή γραμμές ή η γραμμή αποτελέσματος είναι πιο έντονη εινάι θετικό . Κοίτα λίγο πάλι τις οδηγίες.. στα τεστ εγκυμοσύνης μόνο το αχνό είναι θετικό.  

%20url%5D%20url%5D

Διαφημίσεις

@Τονι@ μου ευχομαι ολα να σου πανε υπεροχα! Εγω το μονο που θα σου πω ειναι να συμβουλευτεις τι σου λεει η γυναικολογος σου!! Η χοριακη σου ειναι θετικη! Εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη επειδη ειχε βγει κι εμενα αχνο το τεστακι 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο πηγα κι εκανα χοριακη για να το επιβεβαιωσω...κι οντως ηταν θετικη αλλα ηταν κι εμενα μικρο το νουμερο...κι η μικροβιολογος μου και ο γυναικολογος μου ειπαν οτι ηταν φυσιολογικο και εκλεισα ραντεβου μετα απο καμια δεκαρια μερες να παμε να δουμε σακο κι αν ειναι ενδωμητριο κτλ...στην δευτερη εγκυμοσυνη μου τωρα επειδη το τεστ βγηκε μπαμ θετικο δεν μπηκα καν στη διαδικασια χοριακης...πηρα τον γυναικολογο μου τηλ του ειπα οτι εχω ενα θετικο τεστ και κλεισαμε παλι ραντεβου μετα απο αρκετες μερες για να μπορει να δειξει κατι ο υπερηχος οπου ειδαμε παλι σακο κτλ...Γενικα εμενα ο γυναικολογος μου δεν μπαινει στο τρυπακι των χοριακων αλλα κι εγω ειμαι της αποψης οτι ολο αυτο ειναι αγχωτικο...

• Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

@Τονι@ εφοσον ο γυναικολογος σου λεει οτι δεν υπαρχει λογος ανησυχιας, τοτε εμπιστευσου τον!! Προφανως ειναι πολυ αρχη ακομη.. Ολα θα πανε καλα! Εδω θα ειμαστε να διαβαζουμε τα νεα σου γλυκια μας εγκυουλα!!

@Cometμου, περιμενουμε τωρα τα δικα σου ευχαριστα!!

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Κορίτσια 18 μονάδες η χοριακη 13 24ωρα μετά την ΕΠΑΦΗ. Είναι πολύ μικρή γιατί είναι πάρα πολύ νωρίς. Δεν πρόκειται να μπω στο τριπακι να αγχωθω όπως προσπάθησε να με πείσει ο μικροβιολογος. Εγώ το βρίσκω πολύ νορμάλ όπως κι η γιατρός και δεν πρόκειται να αρχίσω να ψάχνω πανικοβλητη αν είναι φυσιολογικό ή όχι. Ξέρω ότι είναι μια χαρά εκεί μέσα κι απλά πάρα πολύ μικρό ακόμα. Θα επαναλάβω σε 10 μέρες 

Μπράβο κορίτσι μου... Εύχομαι όταν πας ξανά σε 10 μέρες να μπορέσετε να δείτε κάτι.. αχ τι ωραία.. πολύ χάρηκα αγάπη. 

@marioula1234 γεννήσες κορίτσι μου? Κορίτσια διάβασα ένα ποστ που εκανε η Μαριουλα και της σπάσαμε τα νερά!!!!! Εύχομαι όλα να πήγαν τέλεια!!!!!!

• Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D

Καλέ η @marioula1234μας γέννησε!! Μπήκα στο προφίλ της! Είπαμε να πάρει η μπεμπούλα την κατάσταση στα χέρια της και το έκανε! Χαχα χαχαχα! Γερό και τυχερό να είναι το νινι μας το γουρλίδικο! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

• Μου αρέσει 2

CrDtp3.png

@marioula1234 αγαπουλα μουυυυυυ....τι υπεροχα νεα ειναι αυτα;; πω πω!! Να σου ζησει η μπεμπουλα σου!! Να ειναι παντα γερη κ καλοτυχη!! :x Περιμενουμε να μας τα πεις ολα οταν μπορεσεις...

• Μου αρέσει 1

Καλημερα σε ολες.

Mariula μου να μας ζησει η μπουμπου,εκανε την εκπληξη.Γερη κι ευτυχισμενη να ναι παντα:wub:

• Μου αρέσει 1

YpRsp2.pngovXmp2.png

Διαφημίσεις

Μαριουλα μας, γλυκιά κ όμορφη!!! Γερή, φωτισμένη κ πάντα ευτυχισμένη!! Να την χαρείτε όπως επιθυμείτε! 

Σαν χθες θυμάμαι την αρχή της εγκυμοσύνης σου!! Αντε, δώσε τώρα τη σκυτάλη κ σε μας!! 

Σε φιλωωωω!! 

• Μου αρέσει 1

@marioula1234 κοριτσακι μου!!!!! Τελικα και το δεύτερο ζουζούνι σου διαλεξε μονο του ποτε θα ερθει στον κόσμο!!!! Ποσο συγκινητικές κ μεγαλες στιγμες! Καλές αγκαλιτσες τωρα καρδουλα μου! Να σας ζησει το κοριτσακι σας, να ειναι γερη κ τυχερη σε ολη της τη ζωη! Σου γράφω κ ανατριχιάζω απο χαρα κ συγκίνηση!!!!! 

• Μου αρέσει 1

@marioula1234 μου κορίτσι μου να χαρείτε την μικρή σας!!! Όσο μπορείς να χαζεύεις αυτά τα μικρά χεράκια και πατουσακια και να ζητείται την κάθε στιγμή μαζί της γιατί ξέρεις πολύ καλά πόσο γρήγορα μεγαλώνουνε τα ζουζούνια μας!!! Περιμένουμε νέα σου.. σε αγαπάμε πολύ!!!

• Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D

Κοριτσακια μου μες τα νευρα ειμαι.Το χειρουργιο της μαμας μου αναβληθηκε και θα γινει την αλλη βδομαδα.(ειχαν ενα μεγαλο χειρουργιο για καρκινο που αργησε πολυ)Ποτε ακριβως δεν ξερω.Της καναν εξιτηριο.Τσαμπα η αδεια.Θα δουλεψω το ΣΚ να γλιτωσω καμια μερα.Και την αλλη βδομαδα εχω 6 νυχτες.Να δω τι θα κανω...:mad::roll:Με επιασε τετοια ημικρανια που μαλλον θα παρω ντεπον..

• Λυπημένη/-ος 1

YpRsp2.pngovXmp2.png

Ε, καλά Comet μου, δεν ξέρεις καμια φορά.. .μπορει να μη χρειαστεί να πας ξανά στη δουλειά... Περίμενε... Η ζωή είναι όλο εκπλήξεις!!! Το ευχομαι!

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα