marioula1234

Προσπάθεια για 2ο παιδάκι το 2019!

Recommended Posts

Just now, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα.Μπειτε στο προφιλ μου!!!Και χωρις τα πρωτα πρωινα ουρα.Ειχα ηδη ουρησει μια ωρα πριν.Σε μια ωρα παω για χοριακη:)

Καλημέρα κορίτσι μπράβο πολυ χαρηκα!!! Με το καλο ενα γερο μωρακι!!!!! 

5mtvp3.png

On ‎9‎/‎21‎/‎2019 at 10:45 AM, ΚατεριναΣκ said:

Καλώς την.να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!! Ελπίζω κορίτσι μου να έρθει σύντομα το 2ο μωράκι σου.. ο γιατρός τι σου έχει πει? Σου είπε να κάνεις κάποιες εξετάσεις? Εμένα είναι 1,5 το πρώτο κοριτσακι..Και εγώ προσπαθώ για το δεύτερο εδώ και 8  μήνες..  είχα και εγώ αποβολή τον Ιούνιο 8 βδομάδων την έκανα με χάπια.. και  καπάκι έβγαλα και μια κύστη 6εκ και έφυγε μέσα σε ένα μήνα με αντισυλληπτικά και αυτό τον μήνα ξεκίνησα πάλι προσπάθειες

Σου εύχομαι να έχεις σύντομα μια 2 εγκυμοσύνη! Εμένα πάει ήδη ένας χρόνος μετά την πρώτη αποβολή..ήταν με απόξεση και μου είπαν να σταματήσω για κάποιους μήνες! Για να δούμε...

Πάντως τη δεύτερη δεν θα την είχα καταλάβει αν δεν είχα κάνει τεστ και χοριακή αρκετά νωρίς (πρώτη μέρα καθυστέρησης)..ίσως είναι καλύτερα να περιμένουμε λίγες μέρες..

Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα.Μπειτε στο προφιλ μου!!!Και χωρις τα πρωτα πρωινα ουρα.Ειχα ηδη ουρησει μια ωρα πριν.Σε μια ωρα παω για χοριακη:)

Αγαπουλα μου....Συγχαριτηρια!!! Ποσο χαιρομαι για εσενα δεν ξερεις!! Με το καλο κοριτσακι μου, να εχεις μια ανεφελη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Νομιζω πως ολες ημασταν σιγουρες για εσενα! Περιμενουμε νουμερο χοριακης, το οποιο ευχομαι να ειναι 3ψηφιο!! Πολλα φιλια!! :wub:

@Comet κοριτσακι μου!!!! Τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα;! Ποτε θα εχουμε αποτελεσμα χοριακης;

Σου ευχομαι να κρατησεις ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! 

Κοριτσακια μου ομορφα σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας.Στις 6 θα βγουν τα αποτελεσματα.Οποτε κατα τις 6:30 θα ξερω.Η μαμα μου μπηκε εκτακτως για να κανει αυριο το χειρουργιο οποτε ολο το πρωι ετρεχα.Τωρα ειμαι μονη με το μικρο.Αργησε να κοιμηθει,εκλαιγε πολυ,μιση ωρα τον κουνουσα αγκαλια αλλα τι να κανω.Ελπιζω να μην πειραζει..Μολις παρω αποτελεσματα θα σας ενημερωσω.Φιλια..

• Μου αρέσει 2

ovXmp2.pngVmnUp2.png

Διαφημίσεις

Just now, Comet είπε:

Κοριτσακια μου ομορφα σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας.Στις 6 θα βγουν τα αποτελεσματα.Οποτε κατα τις 6:30 θα ξερω.Η μαμα μου μπηκε εκτακτως για να κανει αυριο το χειρουργιο οποτε ολο το πρωι ετρεχα.Τωρα ειμαι μονη με το μικρο.Αργησε να κοιμηθει,εκλαιγε πολυ,μιση ωρα τον κουνουσα αγκαλια αλλα τι να κανω.Ελπιζω να μην πειραζει..Μολις παρω αποτελεσματα θα σας ενημερωσω.Φιλια..

Καλεεεεε τι τη θες τη χοριακη;;;; θετικοτατοοοοο ειναιιιιιιι!!!! Αχ αγάπη μου σου εύχομαι να έχεις μια καλή κ τέλειομηνη εγκυμοσύνη!!!! ❤️ 

On 20/9/2019 at 1:54 ΜΜ, Comet είπε:

Λοιπον,το πρωι εκανα το τεστ που ειχα.Και ηταν ξεκαθαρα αρνητικο.Ουτε αχνη γραμμη ουτε τιποτα.Και τωρα εχω πονους περιοδου.Δεν πειραζει.Η πρωτη προσπαθεια ηταν .

Χαχαχ τρελή μουυυυ σαν κ μένα την έπαθες πολύ νωρίς το τεστ κ βγήκε αρνητικό αλλά να που ένα μπεμπακια ερχεταιιιι

83tdp2.pngcWE4p3.png

Just now, Comet είπε:

Λοιπον κοριτσακια η χοριακη μου 274.Επαναληψη την Τεταρτη και μετα κανονιζω τον πρωτο υπερυχο

Καλέ είναι τέλεια η χοριακη σου!!! Και εγώ έτσι μεγάλη είχα μια μέρα πριν την ημερομηνία που ήταν να μου έρθει..άντε κορίτσι μου όλα καλά να πανε!!!!

@marioula1234 πως είσαι?? Καλά ε κοιλιά και τα δύο σου παιδάκια!!! Πως τα πάτε με την μικρή?? Θηλάζει φουλ??

%20url%5D%20url%5D

Just now, Comet είπε:

Λοιπον κοριτσακια η χοριακη μου 274.Επαναληψη την Τεταρτη και μετα κανονιζω τον πρωτο υπερυχο

Μπράβο κορίτσι μου! Αυτό είναι νούμερο! Με το καλό! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

• Μου αρέσει 1

CrDtp3.png

Just now, Comet είπε:

Συγνώμη βρε κορίτσια μου που πετάγομαι στο θέμα σας!! Αρχικά πολλά συγχαρητήρια για τη χοριακη σου είναι υπέροχη!!!! Με το καλό να έχεις μια τελειωμένη ανέφελη εγκυμοσύνη και σε λίγο να κρατάς στην αγκαλιά και το δεύτερο μωράκι σου!!!

Να ρωτήσω κάτι...πόσες μέρες καθηστερισης είχες?

Διαφημίσεις

Just now, Comet είπε:

Τελειο νουμερο!!! Καλους διπλασιασμους τωρα και με το καλο κ ο πρωτος υπέρηχος!!! :)

Just now, Comet είπε:

Υπεροχα!!! Καλο διπλασιασμο την Ταταρτη λοιπον κ να περασουν γρηγορα οι μερες για τον υπερηχο!!! Τελεια!!

πρίν από 10 λεπτά , Sofoulis είπε:

Συγνώμη βρε κορίτσια μου που πετάγομαι στο θέμα σας!! Αρχικά πολλά συγχαρητήρια για τη χοριακη σου είναι υπέροχη!!!! Με το καλό να έχεις μια τελειωμένη ανέφελη εγκυμοσύνη και σε λίγο να κρατάς στην αγκαλιά και το δεύτερο μωράκι σου!!!

Να ρωτήσω κάτι...πόσες μέρες καθηστερισης είχες?

Συγνωμη που αργησα να απαντησω αλλα ο μικρος ηταν πολυ ανησυχος.Πριν 15 λεπτα κοιμηθηκε.1 μερα ειχα καθυστερηση

ovXmp2.pngVmnUp2.png

Just now, Comet είπε:

Συγνωμη που αργησα να απαντησω αλλα ο μικρος ηταν πολυ ανησυχος.Πριν 15 λεπτα κοιμηθηκε.1 μερα ειχα καθυστερηση

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!! Να άσου ζήσει ο μικρός σου πρίγκιπας και με το καλό να έρθει και το νέο μέλος της οικογένειας σας!!!

On 9/23/2019 at 3:02 PM, Lena3 said:

Σου εύχομαι να έχεις σύντομα μια 2 εγκυμοσύνη! Εμένα πάει ήδη ένας χρόνος μετά την πρώτη αποβολή..ήταν με απόξεση και μου είπαν να σταματήσω για κάποιους μήνες! Για να δούμε...

Πάντως τη δεύτερη δεν θα την είχα καταλάβει αν δεν είχα κάνει τεστ και χοριακή αρκετά νωρίς (πρώτη μέρα καθυστέρησης)..ίσως είναι καλύτερα να περιμένουμε λίγες μέρες..

@Lena3 καλησπέρα. Εγώ μετά από 1 χρόνο αριθμώ 2 αποξέσεις (παλίνδρομες κυήσεις και οι 2). Πριν λίγες μέρες βρέθηκα με 1 τεστ θετικό και περιμενω την επόμενη εβδομάδα να πάω στο γιατρό ελπίζοντας αυτή τη φορά να έχω καλά νέα. Σου εύχομαι καλό κουράγιο και όλα να πάνε καλά! Μακάρι σύντομα να δεις την κοιλίτσα σου να φουσκώνει :) 

• Μου αρέσει 3

cYJKp1.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα