marioula1234

Προσπάθεια για 2ο παιδάκι το 2019!

Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσακια μου ειμαι μονη με το μωρο που κοιμαται και ναι δεν εχω τεστ στο σπιτι.Ειχα μια ελευθερη επαφη τελευταια μερα περιοδου(εκτη δηλ.)Δυσκολο το βλεπω.Θα περιμενω μεχρι και την Παρασκευη ,αν δεν ερθει θα κανω το Σαββατο.Ο κυκλος μου ξερω οτι δεν εχει στρωσει.Πιθανον να επανελθει στα φυσιολογικα του.Ο γυναικολογος μου ειπε οτι θα γινει συντομα.Κατερινακι εσυ εχεις καθυστερηση;

Περιμενε μεχρι την παρασκευη να δεις πως θα παει.. Οχι ακομα αγαπη... Σημερα απλα εκανα τεστ να δω απο περιεργια αλλα τιποτα.. Την πεμπτη μαλλον περιμενω.. Αλλα αν δεν μου ερθει θα καθθστερησω λιγες μερες να το κανω..

• Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D

Comet, εσύ, αν θυμάμαι έχεις πολύ σταθερό κύκλο, κ πιάνεις κ πανεύκολα... Αντε, δεν πειράζει.. Θα αγοράσεις τεστακι όταν ξυπνήσει ο μπόμπιρας, κ θα πάτε βολτίτσα το απόγευμα, ε;;;; 

Διαφημίσεις

Just now, EleniKel είπε:

Comet, εσύ, αν θυμάμαι έχεις πολύ σταθερό κύκλο, κ πιάνεις κ πανεύκολα... Αντε, δεν πειράζει.. Θα αγοράσεις τεστακι όταν ξυπνήσει ο μπόμπιρας, κ θα πάτε βολτίτσα το απόγευμα, ε;;;; 

Ειχα μεχρι να γεννησω.Μετα, το χαος.Και να ειμαι ειλικρινης ενω θα τρελαθω απο τη χαρα μου φοβαμαι λιγο μετα την τελευταια παλινδρομη.Φαντασου ουτε θυμομουν ποτε περιμενω περιοδο.Αν δεν αλλαξω γνωμη θα περιμενω λιγο

πρίν από 3 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Περιμενε μεχρι την παρασκευη να δεις πως θα παει.. Οχι ακομα αγαπη... Σημερα απλα εκανα τεστ να δω απο περιεργια αλλα τιποτα.. Την πεμπτη μαλλον περιμενω.. Αλλα αν δεν μου ερθει θα καθθστερησω λιγες μερες να το κανω..

Ετσι λεω γιατι οι πιθανοτητες λιγες και ενω θα χαρω πολυ φοβαμαι κιολας.

• Μου αρέσει 1

YpRsp2.pngovXmp2.png

Σε καταλαβαίνω.... Σίγουρα το πιο φρόνιμο είναι να περιμένεις λίγες μέρες.... Άσε τι λέμε εμείς εδώ... Να ξέρεις πάντως πως θα χαρούμε πολύ όλες εδώ, αν είσαι!!!! Φιλιά ααα! 

πρίν από 34 λεπτά , EleniKel είπε:

Σε καταλαβαίνω.... Σίγουρα το πιο φρόνιμο είναι να περιμένεις λίγες μέρες.... Άσε τι λέμε εμείς εδώ... Να ξέρεις πάντως πως θα χαρούμε πολύ όλες εδώ, αν είσαι!!!! Φιλιά ααα! 

Το ξερω κοριτσακι μου.Οπως κι εγω για ολες.Να σαι καλα.

• Μου αρέσει 1

YpRsp2.pngovXmp2.png

Διαφημίσεις

Κοριτσαρες διαβασα οτι τα hometest εγκυμωσυνης ανυχνευουν την ορμονη απο 25mlU και πανω... Αρα ειναι πολυ νωρις σημερα λογικα που το εκανα.. Μπηκα απο περιεργεια να δω  και τα τεστ που μου ειπατε και φαινεται απο 11mlU.. Φανταστειτε διαφορα...

%20url%5D%20url%5D

πρίν από 1 λεπτό , ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσαρες διαβασα οτι τα hometest εγκυμωσυνης ανυχνευουν την ορμονη απο 25mlU και πανω... Αρα ειναι πολυ νωρις σημερα λογικα που το εκανα.. Μπηκα απο περιεργεια να δω  και τα τεστ που μου ειπατε και φαινεται απο 11mlU.. Φανταστειτε διαφορα...

Σε μένα πάντως δεν έπιασε αυτό με της hometest. 3ψηφιο το νούμερο στην χοριακη για να βγάλει πολύ αχνη γραμμή το τεστ.

Ik5fp2.png2kLkp2.pngk6KUp2.png

πρίν από 8 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Σε μένα πάντως δεν έπιασε αυτό με της hometest. 3ψηφιο το νούμερο στην χοριακη για να βγάλει πολύ αχνη γραμμή το τεστ.

Τι να πω.. Εγω δεν ξερω ποσο μπορει να ηταν τοτε στην εγκυμωσυνη η χοριακη μου οταν εκανα το τεστ γιατι δεν εχω κανει ποτε..:P

• Χαχα 2

%20url%5D%20url%5D

πρίν από 57 λεπτά , EleniKel είπε:

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, αρνητικό τεστ εγκυμοσύνης στην 7η εβδομάδα..   Έλεος! Δε θυμάμαι την εταιρία 

Καλα τι μαρκα θα ταν αυτη.Εγω σε 3 εγκυμοσυνες χωρις καθυστερηση η με μια μερα τα τεστ βγαζαν κατακοκκινη γραμμη με το που περνουσαν τα ουρα.Αλλα και οι χοριακες εκεινη τη μερα στα υψη.Η μικροτερη 650.Πως να μη δειξει.

Πριν λιγο παντως αρχισε να ποναει το στηθος μου,θα δουμε..

YpRsp2.pngovXmp2.png

Διαφημίσεις

Καλησπέρα, αναμένω τα αποτελέσματα από τις ορμονολογικες εξετάσεις και η αλήθεια είναι ότι εχω αγχωθεί. 

Η αλήθεια είναι ότι μπερδεύομαι λίγο με όλες σας... Δεν θυμάμαι ακόμα... Ξέρω ότι η @marioulaκ η @Farmakotriftena είναι έγκυες... Ότι η @EleniKel έχει ένα μικρούλι κ προσπαθει... Οι υπόλοιπες;; εγω πχ έχω έναν γιο 4 χρόνων κ κάτι κ αυτή είναι η 4η ουσιαστικη προσπάθεια... Η οποία ακόμα δεν έχει ξεκινήσει διανύω την 8η μερα κύκλου. 

• Μου αρέσει 2

1 hour ago, EleniKel είπε:

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, αρνητικό τεστ εγκυμοσύνης στην 7η εβδομάδα..   Έλεος! Δε θυμάμαι την εταιρία 

Χαχαχ.. Πρεπει να ηταν μαρκα μεκαψες!!!

πρίν από 5 λεπτά , Νεφελακι είπε:

Καλησπέρα, αναμένω τα αποτελέσματα από τις ορμονολογικες εξετάσεις και η αλήθεια είναι ότι εχω αγχωθεί. 

Η αλήθεια είναι ότι μπερδεύομαι λίγο με όλες σας... Δεν θυμάμαι ακόμα... Ξέρω ότι η @marioulaκ η @Farmakotriftena είναι έγκυες... Ότι η @EleniKel έχει ένα μικρούλι κ προσπαθει... Οι υπόλοιπες;; εγω πχ έχω έναν γιο 4 χρόνων κ κάτι κ αυτή είναι η 4η ουσιαστικη προσπάθεια... Η οποία ακόμα δεν έχει ξεκινήσει διανύω την 8η μερα κύκλου. 

Καλη επιτυχια σου ευχομαι κοριτσι...!!! Χαχα θα μας μαθεις σιγα σιγα.. Εγω εχω ενα κοριτσακι 10,5 μηνων και τωρα περιμενω αυτες τις μερες να δω αν πετυχε η προσπαθειααα... :P

%20url%5D%20url%5D

πρίν από 11 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Χαχαχ.. Πρεπει να ηταν μαρκα μεκαψες!!!

Καλη επιτυχια σου ευχομαι κοριτσι...!!! Χαχα θα μας μαθεις σιγα σιγα.. Εγω εχω ενα κοριτσακι 10,5 μηνων και τωρα περιμενω αυτες τις μερες να δω αν πετυχε η προσπαθειααα... :P

Με το καλό κοπέλα μου στο εύχομαι ολόψυχα!!! Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!! Καλά έκανες που το πήρες αμέσως απόφαση... Εγώ άργησα λιγάκι... Προσπαθείς καιρό; 

Κοριτσια μετα το αρνητικο της εμβρυομεταφορας αρχιζω κ εγω ξανα προσπαθειες φυσιολογικα!ποτε μα ποτε δεν εμεινα εγκυος φυσιολογικα!!σήμερα αρχισαμε κ οι δυο προφερτιλ!να αρχισω απο 12 μεχρι 20?

Just now, Annita tsoupani είπε:

Κοριτσια μετα το αρνητικο της εμβρυομεταφορας αρχιζω κ εγω ξανα προσπαθειες φυσιολογικα!ποτε μα ποτε δεν εμεινα εγκυος φυσιολογικα!!σήμερα αρχισαμε κ οι δυο προφερτιλ!να αρχισω απο 12 μεχρι 20?

Ο γιος μ ειναι 7 κ ειμαι απο κυπρο!!

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

πρίν από 3 λεπτά , Νεφελακι είπε:

Με το καλό κοπέλα μου στο εύχομαι ολόψυχα!!! Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!! Καλά έκανες που το πήρες αμέσως απόφαση... Εγώ άργησα λιγάκι... Προσπαθείς καιρό; 

Επισης να σου ζησει ο αγορινας σου!!! Ναι θελω να τα κανω κοντα.. Ειναι αναλογα ποτε νιωθει ετοιμη η καθε μια για ενα ακομα παιδακι.. Εξαρταται απο πολλα..Ειναι η πρωτη προσπαθεια που καναμε απλα λιγο στα τυφλα γιατι τωρα μειωσα τον θηλασμο και δεν ειχα περιοδο μεχρι τωρα.. Αρα δεν ειχα κατι να μετρησω τις γονιμες μερες μου..!!:P 

• Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα