Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Αμα ο παοδιατρος ειναι οκ με αυτα τα γρ και τρωει τροφες κανονικα δεν εχεις θεμα.. Η καημενουλα ποναγε πολυ μαλλον.. 

Κοριτσια εγω σημερα στην μπλουζα της στα μανικια ειδα μικρες σταμπες απο αιμα.. Μετα ειδα οτι το εβαζε στο στομα το μανικι και κοιταξα τα ουλα της που σκαει το πανω δοντι αλλα δεν ειδα να εχει αιμα.. Λογικα ομως απο τα ουλα πρεπει να ηταν.. Σας εχει τυχει κατι τετοιο??

Εμενα μου ετυχε να δαγκωνει παιχνιδι και να χει ροζ σαλακια πανω απο αιμα αλλα τα ουλα του καθαρα

2 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Ποναγε και δεν μπορούσε να φάει ..καναμε πολλους κ μικρούς θηλασμους για να χορτάσει είχε φοβερό πόνο .. τώρα με το μπουκάλι δεν πίνει πολύ μόνο 250 γρ την ημέρα ..

Κι εμενα δεν πινει πολυ γαλα.210 το πρωι και καμια 100 το βραδυ αλλα 5 μερες τη βδομαδα του κανω κρεμα με βρωμη βαζοντας 180 γρ.γαλα οποτε παιρνει απο κει.Επισης μερα παρα μερα γιαουρτι

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , Comet είπε:

Εμενα μου ετυχε να δαγκωνει παιχνιδι και να χει ροζ σαλακια πανω απο αιμα αλλα τα ουλα του καθαρα

Κι εμενα δεν πινει πολυ γαλα.210 το πρωι και καμια 100 το βραδυ αλλα 5 μερες τη βδομαδα του κανω κρεμα με βρωμη βαζοντας 180 γρ.γαλα οποτε παιρνει απο κει.Επισης μερα παρα μερα γιαουρτι

Αυτήν την κρέμα της την έκανα και εγώ και δεν της άρεσε .. εμένα έχει 20 λεπτά που κοιμήθηκε και ήρθε η ώρα για ταινία ...


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mamasanty είπε:

Τρώμε και γιαούρτι οπότε κάπως συμπληρώνει τα κατάλληλα γρα ...ναι μου έτυχε και εμένα αυτό δάγκωνε δυνατά το μανίκι κ είχε αίμα μετά ..αλλά και εγώ όταν κοίταξα τα ούλα δεν φαινόταν κάτι 

Α οκ.. Γιατι μου φανηκε περιεργο.. Πω πω φανταστειτε ποσο πονανε.!!!:(

πρίν από 5 λεπτά , Mamasanty είπε:

Αυτήν την κρέμα της την έκανα και εγώ και δεν της άρεσε .. εμένα έχει 20 λεπτά που κοιμήθηκε και ήρθε η ώρα για ταινία ...

Ααα τελειααα... Εγω βλεπω master chef.. Παιρνω ιδεες.. Χαχαχ

πρίν από 19 λεπτά , Comet είπε:

Εμενα μου ετυχε να δαγκωνει παιχνιδι και να χει ροζ σαλακια πανω απο αιμα αλλα τα ουλα του καθαρα

Κι εμενα δεν πινει πολυ γαλα.210 το πρωι και καμια 100 το βραδυ αλλα 5 μερες τη βδομαδα του κανω κρεμα με βρωμη βαζοντας 180 γρ.γαλα οποτε παιρνει απο κει.Επισης μερα παρα μερα γιαουρτι

Εγω της δινω ανα 3 μερες γιαουρτι.. Το ενα απογευμα της δινω κρεμα δημητριακων την αλλη μερα γιαουρτι και την 3η τραχανα.. Και το παω ετσι με την σειρα. 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε; πως ειναι τα μικρα σας; εμεις κοιμηθηκαμε μια χαρα!!! Εχθες μας εφεραν δωρο ποδηλατακι της αρεσε παρα πολυ την ανεβαζω επανω και φωναζει ατα ατα!!! "και εγω μερικες φορες εχω βρει αιμα στο μανικι αλλα τα ουλα της ειναι καθαρά δεν ξερω πως γινετε και εγω το ειχα απορια. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε; πως ειναι τα μικρα σας; εμεις κοιμηθηκαμε μια χαρα!!! Εχθες μας εφεραν δωρο ποδηλατακι της αρεσε παρα πολυ την ανεβαζω επανω και φωναζει ατα ατα!!! "και εγω μερικες φορες εχω βρει αιμα στο μανικι αλλα τα ουλα της ειναι καθαρά δεν ξερω πως γινετε και εγω το ειχα απορια. 

Καλημεραααα.. Απο οτι φαινεται ολα το εχουν παθει...  Αρα δεν ανυσιχουμε....

Εμενα ξυπνησε απο τις 7:15... Νυσταζωωωωωωω

Ααα τι ωρα θα της αρεσει πολυ το ποδηλατακι.. Μπραβο.. Σε λιγο καιρο που θα ανοιξει και ο καιρος θα ειναι τελειο για εξω.. 

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια.Εμενα ξυπνησε 6:30 αλλα τον στριμωξα στον καναπε και κοιμηθηκε αλλες 2 ωρες.Εχει ωραιο καιρο και σημερα και λεω μεσημερακι να τον παω στο παρκο.Κοιταω και για παπουτσακια

  • Μου αρέσει 3

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαα εσκασε το 3ο δοντακι... Δεν ηξερα οτι τα πανω δοντια  βγαινουν τοσο ψηλα στα ουλα.. Πιστευα οτι βγαινει απο κατω στο ουλο οπως στα κατω δοντια...:P και τυχαια το ειδα.. Μπορει να εχει βγει εδω και καποιες μερες και εγω να μην το εχω παρει χαμπαρι γιατι κοιταζα αλλου... Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!τι κάνετε??? εμείς ξυπνήσαμε 8 περίπου!τώρα καθόμαστε στο χαλί και παίζουμε και σε λίγο θα φάμε φρουτοκρεμα! κρύο και σήμερα αλλά δεν βρέχει!

Χθές είδα ότι βρέθηκαν τα άτομα που αγνοούνταν εδώ Κρήτη μέσα στο αυτοκίνητο νεκρά... Παναγία μου τραγικό...είχαν ένα μωράκι 6 μηνών που το πρόσεχε η γιαγιά του για να πάνε σε ενα γάμο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα!!!τι κάνετε??? εμείς ξυπνήσαμε 8 περίπου!τώρα καθόμαστε στο χαλί και παίζουμε και σε λίγο θα φάμε φρουτοκρεμα! κρύο και σήμερα αλλά δεν βρέχει!

Χθές είδα ότι βρέθηκαν τα άτομα που αγνοούνταν εδώ Κρήτη μέσα στο αυτοκίνητο νεκρά... Παναγία μου τραγικό...είχαν ένα μωράκι 6 μηνών που το πρόσεχε η γιαγιά του για να πάνε σε ενα γάμο...

Ναι ασε το ακουσα χθες στις ειδησεις!!! Επαθα σοκ οταν το ακουσα!! Τι θα γινει με το μωρακι τωρα που εχασε και τους δυο γονεις του??????????? Τραγικο!!!!!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε; πως ειναι τα μικρα σας; εμεις κοιμηθηκαμε μια χαρα!!! Εχθες μας εφεραν δωρο ποδηλατακι της αρεσε παρα πολυ την ανεβαζω επανω και φωναζει ατα ατα!!! "και εγω μερικες φορες εχω βρει αιμα στο μανικι αλλα τα ουλα της ειναι καθαρά δεν ξερω πως γινετε και εγω το ειχα απορια. 

Με γεια το ποδηλατακι! καλές βόλτες!

πρίν από 7 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ναι ασε το ακουσα χθες στις ειδησεις!!! Επαθα σοκ οταν το ακουσα!! Τι θα γινει με το μωρακι τωρα που εχασε και τους δυο γονεις του??????????? Τραγικο!!!!!!!

Ναι και εγώ αυτό σκεφτόμουν! λογικά η γιαγιά του!άμα δεν είναι καλός ο καιρός καλύτερα να μην πηγαίνουμε πουθενά!τι άδικα που πήγαν 4 άνθρωποι!

Ναι ε? Δεν θυμάμαι από την μεγάλη! βγαίνουν ψηλά και μετά κατεβαίνουν νομίζω!πω πω ξέχασα!θα ξαναθυμηθω τώρα!

Όταν δώσατε πρώτη φορά φακές πως τις δώσατε? κανονικά η τις προσθέσατε μέσα στο κρέας με τα λαχανικά???

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Με γεια το ποδηλατακι! καλές βόλτες!

Ναι και εγώ αυτό σκεφτόμουν! λογικά η γιαγιά του!άμα δεν είναι καλός ο καιρός καλύτερα να μην πηγαίνουμε πουθενά!τι άδικα που πήγαν 4 άνθρωποι!

Ναι ε? Δεν θυμάμαι από την μεγάλη! βγαίνουν ψηλά και μετά κατεβαίνουν νομίζω!πω πω ξέχασα!θα ξαναθυμηθω τώρα!

Όταν δώσατε πρώτη φορά φακές πως τις δώσατε? κανονικά η τις προσθέσατε μέσα στο κρέας με τα λαχανικά???

Την πρωτη φορα ναι μαζι με κρεας και λαχανικα για 3 μερεςγια να δοκιμη για τυχον αλεργιες και μετα τις φτιαχνω μια φορα την βδομαδα σκετες φακες οπως φτιαχνουμε για μας.  

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσιαα εσκασε το 3ο δοντακι... Δεν ηξερα οτι τα πανω δοντια  βγαινουν τοσο ψηλα στα ουλα.. Πιστευα οτι βγαινει απο κατω στο ουλο οπως στα κατω δοντια...:P και τυχαια το ειδα.. Μπορει να εχει βγει εδω και καποιες μερες και εγω να μην το εχω παρει χαμπαρι γιατι κοιταζα αλλου... Χαχαχα

Αντε μπραβο,ξεκινησαν και τα πανω.Ναι ετσι βγαινουν .

πρίν από 53 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Με γεια το ποδηλατακι! καλές βόλτες!

Ναι και εγώ αυτό σκεφτόμουν! λογικά η γιαγιά του!άμα δεν είναι καλός ο καιρός καλύτερα να μην πηγαίνουμε πουθενά!τι άδικα που πήγαν 4 άνθρωποι!

Ναι ε? Δεν θυμάμαι από την μεγάλη! βγαίνουν ψηλά και μετά κατεβαίνουν νομίζω!πω πω ξέχασα!θα ξαναθυμηθω τώρα!

Όταν δώσατε πρώτη φορά φακές πως τις δώσατε? κανονικά η τις προσθέσατε μέσα στο κρέας με τα λαχανικά???

Τι κριμα τοσοι ανθρωποι,και για το μωρακι,να ναι καλα η γιαγια του να το μεγαλωσει.

Πρωτη φορα του δωσα στον 8ο ,μονο με πατατα και καροτακι 2 κουταλιες της σουπας φακη και το αλεσα.Τωρα τις τρωει οπως εμεις

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ;;εμείς τα ίδια γκρίνια γκρίνια και πάλι γκρίνια το ντεπον χθες δεν της έκανε κάτι οπότε δεν ξέρω που μπορεί να οφείλεται ..

Μου χει τυχει να του δωσω ντεπον και να μην ηρεμησει.Παντως αν εχει πολλα σαλια μαλλον δοντακι ειναι.Εμεις πηγαμε στο παρκο και μετα σε μια φιλη η οποια πηρε προσφατα γατα απο σπιτι (εμβωλιασμενη και στειρωμενη) και ο μικρος την κυνηγουσε να την πιασει και εκεινη η καημενη εφευγε,σαν τρελος εκανε κι οταν τον πηρα να φυγουμε εκλαιγε.Την χαιδεψε λιγο και του πλυνα τα χερακια για σιγουρια.Εχει κι αυτη παιδακια αλλα ειναι μεγαλυτερα και δεν τον παιζουν αλλα αυτος τους βλεπει και γελαει...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ;;εμείς τα ίδια γκρίνια γκρίνια και πάλι γκρίνια το ντεπον χθες δεν της έκανε κάτι οπότε δεν ξέρω που μπορεί να οφείλεται ..

Τι να πω.. Αν τα εχεις δοκημασει ολα γενικα μονο υπομονη μπορεις να κανεις!! Λογικα φαση ειναι και θα περασει...!!!

πρίν από 26 λεπτά , Comet είπε:

Μου χει τυχει να του δωσω ντεπον και να μην ηρεμησει.Παντως αν εχει πολλα σαλια μαλλον δοντακι ειναι.Εμεις πηγαμε στο παρκο και μετα σε μια φιλη η οποια πηρε προσφατα γατα απο σπιτι (εμβωλιασμενη και στειρωμενη) και ο μικρος την κυνηγουσε να την πιασει και εκεινη η καημενη εφευγε,σαν τρελος εκανε κι οταν τον πηρα να φυγουμε εκλαιγε.Την χαιδεψε λιγο και του πλυνα τα χερακια για σιγουρια.Εχει κι αυτη παιδακια αλλα ειναι μεγαλυτερα και δεν τον παιζουν αλλα αυτος τους βλεπει και γελαει...

Αα και εμεις εχουμε γατα.. !! Εδω και 2,5 χρονια...!! Μια χαρα ειναι με την μικρη.. Η μικρη οπως εκανε και ο δικος σου την κυνηγαει παντου αλλα αυτη φευγει..!!  Καμια φορα οταν θελει να παιξει η γατα μαζι της δεν την αφηνω γιατι δεν ξερει να παιζει ηρεμα.. Αλλα γενικα ξεκαρδιζεται η μικρη πολυ μαζι της.. Ειδικα οταν της πεταω το μπαλακι της και τρεχει να το πιασει λιωνει στο γελιο!!! Μην φοβασαι αμα εχει κανει εμβολιο και ειναι σπιτι δεν εχεις φοβο να κολλησει κατι!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...