Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, Comet είπε:

Καλημερα.Πως ειστε;Εμεις μια χαρα,σε μια ωρα ξεκιναμε,ευτυχως ειναι μια ωρα δρομος.Τωρα φτιαχνω βαλιτσα,παλι θα κουβαλησω πολλα για 2 μερες,αλλα σκεφτομαι μη χρειαστει κατι το μωρο.

Καλεραααα... Η μικρη ειναι καλυτερα αλλα μαλλον με κολλησε.. Θα δειξει... 

Αααα καλα να περασετε!!!!που ειπες οτι πατε??? Ναι αυτο το πραγμα το να μην ξεχασεις τιποτα για το παιδι με αγχωνει και εμενα πολυ!! 

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Comet είπε:

Καλημερα.Πως ειστε;Εμεις μια χαρα,σε μια ωρα ξεκιναμε,ευτυχως ειναι μια ωρα δρομος.Τωρα φτιαχνω βαλιτσα,παλι θα κουβαλησω πολλα για 2 μερες,αλλα σκεφτομαι μη χρειαστει κατι το μωρο.

Καλα μία χαρα δεν βηχει καθολου μπορει να εκανε και ψέματα. Ωραια θα πάτε βολτουλα καλα να περάσετε θα του αρεσει πολυ του μικρου. Παρυα δεβ πειραζει ας ειναι πολλα μπορεί να τα χρειαστεις. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια επιτέλους από χθες δςν μπορούσα να δημοσιεύσω .τι κάνετε ;;εμεις είμαστε καλύτερα μόνο βήχας μας έμεινε αλλά είναι από τα φλεματα ..θα διαβάσω και τα δικά σας τώρα ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλεραααα... Η μικρη ειναι καλυτερα αλλα μαλλον με κολλησε.. Θα δειξει... 

Αααα καλα να περασετε!!!!που ειπες οτι πατε??? Ναι αυτο το πραγμα το να μην ξεχασεις τιποτα για το παιδι με αγχωνει και εμενα πολυ!! 

Ηρθαμε Σερρες στους δικους μου,εχει τελειο καιρο,καναμε βολτα στην πλατεια,χαμος γινοτανε απο κοσμο..Το βραδυ θα βγουμε για φαγητο.

Ο μικρος εφαγε σπανακορυζο με τυρακι μεσα.Προσεξα το τυρι το τρωει μεσα στο φαγητο,σκετο δεν το θελει,τωρα κοιμαται..

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Ηρθαμε Σερρες στους δικους μου,εχει τελειο καιρο,καναμε βολτα στην πλατεια,χαμος γινοτανε απο κοσμο..Το βραδυ θα βγουμε για φαγητο.

Ο μικρος εφαγε σπανακορυζο με τυρακι μεσα.Προσεξα το τυρι το τρωει μεσα στο φαγητο,σκετο δεν το θελει,τωρα κοιμαται..

Ωραια πολη η Σέρρες εχω ερθει πριν πολλα χρονια που ειχε αγωνες αυτοκινητων. Δεν πειραζει αφου το τρωει ετσι αστον και εμενα τωρα κοιμηθηκε να κατσω λιγο στο καναπε γιατι απο το πρωι το ποδι είμαι. 

 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Mamasanty είπε:

Αχ κορίτσια επιτέλους από χθες δςν μπορούσα να δημοσιεύσω .τι κάνετε ;;εμεις είμαστε καλύτερα μόνο βήχας μας έμεινε αλλά είναι από τα φλεματα ..θα διαβάσω και τα δικά σας τώρα ..

Καλα κοριτσι εσυ; καλη αναρρωση η μικρη σου η δικια μου δεν βηχει καθολου σημερα πιως ξέρει τι ηταν αυτο μαλλον παμε και για 7 δοντι ειδα εχει ασπρισει. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε?τα μπεμπακια σας?τα αρρωστουλια?τι θα κάνετε σήμερα? εμείς σπίτι και στο χωριό του άντρα μου θα πάμε για φαγητό! μαζευόνται όλο τα αδέρφια!5 εγγόνια σύνολο!γίνεται χαμός!

Εμείς χθές το απόγευμα κάναμε ευχέλαιο στο σπίτι μας...ήθελα να κάνω από τότε που μετακομίσαμε και τώρα το κανόνισα...

Comet καλά να περάσετε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Μόλις είδα το θέμα.

Εμείς είμαστε 9.5 μηνών!

Έχουμε 4 δόντια και βγάζουμε αλλά δυο...

Σηκωνόμαστε όρθιες και όλη μέρα φωνάζουμε μαμα και μπαμπά!

Χτυπάμε παλαμάκια δυνατά και χαιρετάει όλο τον κόσμο!

Υπάρχει καμία σε αυτή τη φάση;

  • Μου αρέσει 3

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα.... 

Just now, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε?τα μπεμπακια σας?τα αρρωστουλια?τι θα κάνετε σήμερα? εμείς σπίτι και στο χωριό του άντρα μου θα πάμε για φαγητό! μαζευόνται όλο τα αδέρφια!5 εγγόνια σύνολο!γίνεται χαμός!

Εμείς χθές το απόγευμα κάναμε ευχέλαιο στο σπίτι μας...ήθελα να κάνω από τότε που μετακομίσαμε και τώρα το κανόνισα...

Comet καλά να περάσετε!

Ααα τελειααα ειναι ωραια οταν μαζευονται τοσα παιδια μαζι και παιζουν!!! Εμεις σπιτι... Δεν θα κανουμε κατι... Η μικρη δεν εχει πια πυρετο αλλα βηχει και εχει μυξουλες...αλλα την βλεπω καλυτερα....

Just now, iwanna24 είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Μόλις είδα το θέμα.

Εμείς είμαστε 9.5 μηνών!

Έχουμε 4 δόντια και βγάζουμε αλλά δυο...

Σηκωνόμαστε όρθιες και όλη μέρα φωνάζουμε μαμα και μπαμπά!

Χτυπάμε παλαμάκια δυνατά και χαιρετάει όλο τον κόσμο!

Υπάρχει καμία σε αυτή τη φάση;

Καλως ηρθες στην ομαδα μας... Να σου ζησεις το μωρακι σου...!!! Εμεις ειμαστε λιγο πιο μεγαλες.. Κλεινουμε χρονο σε λιγες μερες... Τα ιδια εκανε και εμενα παντως 9 μηνων...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααααα.... 

Ααα τελειααα ειναι ωραια οταν μαζευονται τοσα παιδια μαζι και παιζουν!!! Εμεις σπιτι... Δεν θα κανουμε κατι... Η μικρη δεν εχει πια πυρετο αλλα βηχει και εχει μυξουλες...αλλα την βλεπω καλυτερα....

Ναι ωραία είναι!αλλά φεύγεις με πονοκέφαλο! Χαχαχαχαχα!οι μεγάλες 9 και 7 χρόνων παίζουν μόνες τους σε γενικές γραμμές καλά!ο μεσαίος είναι 2,5 πολύ ζωηρός και πειράζει τις μεγάλες και κοντεύει να γκρεμισει το σπίτι!και τα μωράκια 7,5 και 10,5 μηνων από την μια αγκαλιά στην άλλη!

ο βήχας αργεί λίγο να φύγει αλλά θα περάσει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια το φόρουμ συνέχεια μου βγάζει προβλήμα και δεν μπορώ να γράψω ..χθες η μικρή έκανε 4 φορές από 3-4 βήματα μόνη της κ μια έκανε 7 ..αχ το μωρό μου μεγαλώνει ..

Just now, iwanna24 είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Μόλις είδα το θέμα.

Εμείς είμαστε 9.5 μηνών!

Έχουμε 4 δόντια και βγάζουμε αλλά δυο...

Σηκωνόμαστε όρθιες και όλη μέρα φωνάζουμε μαμα και μπαμπά!

Χτυπάμε παλαμάκια δυνατά και χαιρετάει όλο τον κόσμο!

Υπάρχει καμία σε αυτή τη φάση;

Καλωσορίσατε στην ομάδα μας ..εμείς είμαστε ένα μήνα πιο μεγάλες από εσάς ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους την καλησπερα μας και από εμας!προσπαθω εδω και μερες να ποσταρω αλλα.δε μπορούσα πάλι.

Χαιρετώ τις καινούριες αφίξεις και περαστικά στα μωρά που συνεχίζουν να είναι ακόμα άρρωστα.

Comet οι δικοί μου μένουν σε ένα χωριό στις Σέρρες!Καλά να περάσετε το 3ημερο.

Εμείς κλασικά τα ίδια.χθες πήγαμε λουνα παρκ και του άρεσε πολύ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα πως ειστε;Γυρισαμε πριν λιγο,ηταν ωραια,πηγαμε το πρωι για καφε χωρις το μωρο και μετα ολοι στη μαμα μου για φαγητο.Κεφτεδακια με πατατες στο φουρνο,εφαγε κι ο μικρος..Αυριο στην πεθερα μου για φαγητο και μετα ο αντρας μου θα παει στη δουλεια:sad:

6 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Μόλις είδα το θέμα.

Εμείς είμαστε 9.5 μηνών!

Έχουμε 4 δόντια και βγάζουμε αλλά δυο...

Σηκωνόμαστε όρθιες και όλη μέρα φωνάζουμε μαμα και μπαμπά!

Χτυπάμε παλαμάκια δυνατά και χαιρετάει όλο τον κόσμο!

Υπάρχει καμία σε αυτή τη φάση;

Καλως ηρθες ,να σου ζησει η μικρη σου.Εχετε αρκετα δοντακια ηδη ,μπραβο.Εμεις εχουμε χρονισει,περπαταμε μονοι μας,εχουμε 6 δοντακια και λεμε μαμα,μπαμπα και μαμ

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε; εμεις χαλια εχει απο εχθες το βραδυ και προχθες ξυπναει ανα μια ωρα δεν ξερω τι να κανω την αφησα εκλαψε πολυ ωρα την αλλη  την πηρα αμεσως παλι τα ιδια τι να κανω δεν ξερω εχω απελπιστει. Στο κρεβάτι δεν θελει να κοιμηθει μαζι μου θελει μονο στην αγκαλιά συμβενει σε καμία αλλη τι λετε να κανω βρε κοριτσια; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...