Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Καλημέρα!βλέπω όλο σκανταλιές κάνουν τα μωράκια μας εε?λογικό μιας κ είναι στη φάση της εξερεύνησης...θέλουν να μάθουν,θέλουν να πιάσουν, θέλουν να γευτούν...Όλα είναι "ζωηρά" αυτή την περίοδο,αλλα λιγότερο αλλα περισσότερο...εγώ σε ένα μήνα ξεκινάω δουλειά, ευτυχώς ο μικρός τρώει αρκετά καλά χωρίς να έχει μειώσει θηλασμους...Στο τρίωρο ή το παρα πολύ στο τετραωρο ζητάει...Αλλά ευελπιστώ όταν λείπω δεν θα με βλέπει κ θα το πάρει απόφαση ότι δεν έχει γάλα...δεν ξέρω βέβαια αν θα ξεκολλάει όταν θα σχολάω...ίδωμεν! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

13 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσιαααααα μουυυυ .... τι μου κανετε??? Ειμαι απαράδεκτη που τοσο καιρο δεν μπαινω... Απλα ειχα αλλα  πραγματα στο μυαλο μου μετα φυγαμε για Πασχα κανα 10ημερο κανονιζουμε και να κανουμε ανακαινηση μαλλον το καλοκαιρι... Κτλ.. Επισης εχουμε ευχαριστα νεααα.... Ειναι ξανα εγκυος...:) 

Παντως διαβασα λιγο στα γρηγορα και βλεπω ζωήρεψαν πολυ τα ζουζουνια σας οπως και η δικια μου!!! Κοριτσια ολα τα ιδια κανουνε.. Γελαει οταν την μαλωνω και επιμένει εκει να κανει αυτο που κανει, τσιριζειιιιι παρα πολυυυυυυυυ, σκαρφαλωνει παντου ,καναπεδες και περπαταει ορθιααα...  Μου πεταει πραγματα απο ντουλαπια ,τις φακες τις ειχε  σκορπίσει  σε ολη την κουζιναααα.......Ενα δραμααααααααα!!!!!!!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!με το καλό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, katrin* είπε:

Καλημέρα!βλέπω όλο σκανταλιές κάνουν τα μωράκια μας εε?λογικό μιας κ είναι στη φάση της εξερεύνησης...θέλουν να μάθουν,θέλουν να πιάσουν, θέλουν να γευτούν...Όλα είναι "ζωηρά" αυτή την περίοδο,αλλα λιγότερο αλλα περισσότερο...εγώ σε ένα μήνα ξεκινάω δουλειά, ευτυχώς ο μικρός τρώει αρκετά καλά χωρίς να έχει μειώσει θηλασμους...Στο τρίωρο ή το παρα πολύ στο τετραωρο ζητάει...Αλλά ευελπιστώ όταν λείπω δεν θα με βλέπει κ θα το πάρει απόφαση ότι δεν έχει γάλα...δεν ξέρω βέβαια αν θα ξεκολλάει όταν θα σχολάω...ίδωμεν! 

Λογικα αμα  λείπεις θα συνηθησει...θα προσαρμοστει στα νεα δεδομεναα...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Λογικα αμα  λείπεις θα συνηθησει...θα προσαρμοστει στα νεα δεδομεναα...

Συγχαρητήρια κιόλας για την εγκυμοσύνη σου!έγραφα βιαστικά πριν κ ξεχάστηκα!με το καλό να είναι τςλειομηνη κ γερό μωράκι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, katrin* είπε:

Συγχαρητήρια κιόλας για την εγκυμοσύνη σου!έγραφα βιαστικά πριν κ ξεχάστηκα!με το καλό να είναι τςλειομηνη κ γερό μωράκι!

Σιγα καλεε... ;) σε ευχαριστω πολυυυυυυυυ....


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσιαααααα μουυυυ .... τι μου κανετε??? Ειμαι απαράδεκτη που τοσο καιρο δεν μπαινω... Απλα ειχα αλλα  πραγματα στο μυαλο μου μετα φυγαμε για Πασχα κανα 10ημερο κανονιζουμε και να κανουμε ανακαινηση μαλλον το καλοκαιρι... Κτλ.. Επισης εχουμε ευχαριστα νεααα.... Ειναι ξανα εγκυος...:) 

Παντως διαβασα λιγο στα γρηγορα και βλεπω ζωήρεψαν πολυ τα ζουζουνια σας οπως και η δικια μου!!! Κοριτσια ολα τα ιδια κανουνε.. Γελαει οταν την μαλωνω και επιμένει εκει να κανει αυτο που κανει, τσιριζειιιιι παρα πολυυυυυυυυ, σκαρφαλωνει παντου ,καναπεδες και περπαταει ορθιααα...  Μου πεταει πραγματα απο ντουλαπια ,τις φακες τις ειχε  σκορπίσει  σε ολη την κουζιναααα.......Ενα δραμααααααααα!!!!!!!

Κατερινακι μου συγχαρητηρια!!!!!!Πολυ χαρηκα,μπραβο,με το καλο.

Ο μικρος απο χτες τρωει μονος του με το κουταλι του,ειναι μια τρελα:rolleyes:Απο Σαββατο εχω 10 μερες αδεια και η μανα μου θα παει στον μπαμπα μου,τωρα να δειτε μαμακιαση που θα παθει το μωρο.Δεν θα ξεκολλαει μετα...

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; Χάθηκα τελείως αφήστε τρέχω και δεν φτάνω αυτό το καλοκαίρι θα μείνω μισή  ...τρέχω στην δουλεια και ύστερα κυνηγάω την κόρη μου που περπατάμε κανονικά και δεν βάζει πισινό κάτω .....με το καλό Κατερίνα να είναι ένα υγείες μωράκι....σήμερα με πήρε τηλ η μαμά μου και μου είπε ότι η γυναίκα του αδελφου μου που είναι έγκυος 6 μηνών έχεις συσπάσεις για γεννά και μάλλον θα νοσηλευτή και έχει είδη ένα μωράκι.....

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Καλό Σαββατοκύριακο!τι κάνετε? Εγώ έχω πολλές δουλειές!!!αλλά με την μικρή δεν μπορώ να κάνω τίποτα!!! περιμένω τον σύζυγό να σχολάσει για να στρωθω!μου είπε θα πάρει τα παιδιά να πάει στο χωριό!πρώτη φορά θα πάρει την μικρή μόνος του για να δούμε πως θα πάει! σήμερα θα φτιάξω ψαρόσουπα με μπακαλιάρο φρέσκο!

Marakiii εύχομαι να πάνε όλα καλά με την αδερφή του άντρα σου και να σταματήσουν οι συσπάσεις και να έχει μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

On 16/5/2019 at 2:53 ΜΜ, katrin* είπε:

Καλημέρα!βλέπω όλο σκανταλιές κάνουν τα μωράκια μας εε?λογικό μιας κ είναι στη φάση της εξερεύνησης...θέλουν να μάθουν,θέλουν να πιάσουν, θέλουν να γευτούν...Όλα είναι "ζωηρά" αυτή την περίοδο,αλλα λιγότερο αλλα περισσότερο...εγώ σε ένα μήνα ξεκινάω δουλειά, ευτυχώς ο μικρός τρώει αρκετά καλά χωρίς να έχει μειώσει θηλασμους...Στο τρίωρο ή το παρα πολύ στο τετραωρο ζητάει...Αλλά ευελπιστώ όταν λείπω δεν θα με βλέπει κ θα το πάρει απόφαση ότι δεν έχει γάλα...δεν ξέρω βέβαια αν θα ξεκολλάει όταν θα σχολάω...ίδωμεν! 

Πιθανόν να γίνεται το βεντούζακι σου με το που γυρίζεις από δουλειά.

Εγώ έχω κουραστεί πάρα πολύ με το θηλασμό. Θηλάζει όλη μέρα συνεχεια.

Απ' τη στιγμή που είμαστε και τα 2 μας τις περισσότερες ώρες,δεν νομίζω να μπορέσω να μειώσω τις φορές.

 

 

Βρε κορίτσια,εμένα αν τον μαλώσω ή του πω να μην κάνει κάτι με κοιτάζει κ το κάνει.

Αν του πάρω π.χ. την κουτάλα που κοπαναει το τζαμί θα κλάψει .

Αν δεν τον αφήσω να κάνει κάτι,θα με δαγκώσει με πολλή δύναμη.

Κι αν ας πούμε δεν τον αφήνω να με δαγκώσει,προσπαθεί αρκετή ώρα να με πιάσει. Είναι πεισματάρης. Αλλα το κάνει μόνο σε εμένα. Γενικά είναι πολύ γλυκός... 

Αφήστε όταν με ταιζει... Λιώνω η μάνα.

 

Γενικά είναι πολύ ζωηρός,υγεία να 'χει... Το σπίτι είναι σαν βομβαρδισμενο σε χρόνο dt. Ανοίγει τα συρτάρια κουζίνας,του γραφείου,πετάει τα ρούχα από τη ντουλάπα. 

Έβαζα κάτι παιχνίδια σε σακούλες κ σε κούτες για να συμμαζέψω το σαλόνι που έχουμε σαν παιδότοπο,επειδή θα κάνουμε το πάρτι γενεθλίων την Κυριακή και να μην είναι μες τη μέση.Δεν προλάβαινα να τελειώσω και μου τα έβγαζε πάλι. Χαμός.

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η νυφη μου είναι η γυναίκα του αδελφού μου ....σε ευχαριστούμε πολύ γιατί και η μαμά μου στεναχωριέται πάρα πολύ και έχει είδη ένα μωρό....εσείς κορίτσια τι κάνετε;τα μωράκια σας τι κάνουν; 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, agapi27 είπε:

Πιθανόν να γίνεται το βεντούζακι σου με το που γυρίζεις από δουλειά.

Εγώ έχω κουραστεί πάρα πολύ με το θηλασμό. Θηλάζει όλη μέρα συνεχεια.

Απ' τη στιγμή που είμαστε και τα 2 μας τις περισσότερες ώρες,δεν νομίζω να μπορέσω να μειώσω τις φορές.

 

 

Βρε κορίτσια,εμένα αν τον μαλώσω ή του πω να μην κάνει κάτι με κοιτάζει κ το κάνει.

Αν του πάρω π.χ. την κουτάλα που κοπαναει το τζαμί θα κλάψει .

Αν δεν τον αφήσω να κάνει κάτι,θα με δαγκώσει με πολλή δύναμη.

Κι αν ας πούμε δεν τον αφήνω να με δαγκώσει,προσπαθεί αρκετή ώρα να με πιάσει. Είναι πεισματάρης. Αλλα το κάνει μόνο σε εμένα. Γενικά είναι πολύ γλυκός... 

Αφήστε όταν με ταιζει... Λιώνω η μάνα.

 

Γενικά είναι πολύ ζωηρός,υγεία να 'χει... Το σπίτι είναι σαν βομβαρδισμενο σε χρόνο dt. Ανοίγει τα συρτάρια κουζίνας,του γραφείου,πετάει τα ρούχα από τη ντουλάπα. 

Έβαζα κάτι παιχνίδια σε σακούλες κ σε κούτες για να συμμαζέψω το σαλόνι που έχουμε σαν παιδότοπο,επειδή θα κάνουμε το πάρτι γενεθλίων την Κυριακή και να μην είναι μες τη μέση.Δεν προλάβαινα να τελειώσω και μου τα έβγαζε πάλι. Χαμός.

Καλησπερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Ο μικρος κοιμαται κι εμεις βλεπουμε γιουροβιζιον.Χτες ηταν αψογος,κοιμηθηκε εως τις 9 το πρωι  σερι και κοιμηθηκα κι εγω επιτελους και ξεκουραστηκα.

Μαρακι μου μακαρι να πανε ολα καλα με τη νυφη σου.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/5/2019 at 10:09 ΜΜ, Marakiiiiii είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Χάθηκα τελείως αφήστε τρέχω και δεν φτάνω αυτό το καλοκαίρι θα μείνω μισή  ...τρέχω στην δουλεια και ύστερα κυνηγάω την κόρη μου που περπατάμε κανονικά και δεν βάζει πισινό κάτω .....με το καλό Κατερίνα να είναι ένα υγείες μωράκι....σήμερα με πήρε τηλ η μαμά μου και μου είπε ότι η γυναίκα του αδελφου μου που είναι έγκυος 6 μηνών έχεις συσπάσεις για γεννά και μάλλον θα νοσηλευτή και έχει είδη ένα μωράκι.....

Όλα να πάνε κατ' ευχήν! 

11 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Καλό Σαββατοκύριακο!τι κάνετε? Εγώ έχω πολλές δουλειές!!!αλλά με την μικρή δεν μπορώ να κάνω τίποτα!!! περιμένω τον σύζυγό να σχολάσει για να στρωθω!μου είπε θα πάρει τα παιδιά να πάει στο χωριό!πρώτη φορά θα πάρει την μικρή μόνος του για να δούμε πως θα πάει! σήμερα θα φτιάξω ψαρόσουπα με μπακαλιάρο φρέσκο!

Marakiii εύχομαι να πάνε όλα καλά με την αδερφή του άντρα σου και να σταματήσουν οι συσπάσεις και να έχει μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.

Που να κάνεις δουλειές, τώρα που εναιβστα ντουζενια τους τα μικρά μας ζητω που καηκαμεεεε!

9 ώρες πρίν, agapi27 είπε:

Πιθανόν να γίνεται το βεντούζακι σου με το που γυρίζεις από δουλειά.

Εγώ έχω κουραστεί πάρα πολύ με το θηλασμό. Θηλάζει όλη μέρα συνεχεια.

Απ' τη στιγμή που είμαστε και τα 2 μας τις περισσότερες ώρες,δεν νομίζω να μπορέσω να μειώσω τις φορές.

 

 

Βρε κορίτσια,εμένα αν τον μαλώσω ή του πω να μην κάνει κάτι με κοιτάζει κ το κάνει.

Αν του πάρω π.χ. την κουτάλα που κοπαναει το τζαμί θα κλάψει .

Αν δεν τον αφήσω να κάνει κάτι,θα με δαγκώσει με πολλή δύναμη.

Κι αν ας πούμε δεν τον αφήνω να με δαγκώσει,προσπαθεί αρκετή ώρα να με πιάσει. Είναι πεισματάρης. Αλλα το κάνει μόνο σε εμένα. Γενικά είναι πολύ γλυκός... 

Αφήστε όταν με ταιζει... Λιώνω η μάνα.

 

Γενικά είναι πολύ ζωηρός,υγεία να 'χει... Το σπίτι είναι σαν βομβαρδισμενο σε χρόνο dt. Ανοίγει τα συρτάρια κουζίνας,του γραφείου,πετάει τα ρούχα από τη ντουλάπα. 

Έβαζα κάτι παιχνίδια σε σακούλες κ σε κούτες για να συμμαζέψω το σαλόνι που έχουμε σαν παιδότοπο,επειδή θα κάνουμε το πάρτι γενεθλίων την Κυριακή και να μην είναι μες τη μέση.Δεν προλάβαινα να τελειώσω και μου τα έβγαζε πάλι. Χαμός.

Ελπίζω τώρα που θα γυρίσω στη δουλειά να ελαττώσει το θηλασμό κ όχι να επιστρέφω κ να μην ξεκολλάει...ελπίζω το πρώτο αν κ πιστεύω θα συμβεί το δεύτερο...Τέλος πάντων δεν προδικαζω τπτ...πάντως μην νομίζεις ότι είναι ζωηρός ή πεισματάρης ο δικός σου...Όλα τα ίδια κάνουν...Είναι η ηλικία που θέλουν να εξερευνήσουν...Δεν μπορούν ακόμα να καταλάβουν ότι δεν "πρέπει" να κάνουν κάτι...αντίθετα,εμείς πρέπει να τα έχουμε από κοντά...αν κ να σας πω την αλήθεια,όσο κοντά κ να είμαστε βρε κορίτσια πάλι κάτι θα συμβεί...εμάς έπεσε μέσα στα μάτια μας δύο φορές τις τελευταίες μέρες ο μικρός κ έχει κάνει ένα καρουμπαλο ναααα στο μέτωπο...χτύπησε στο ίδιο σημείο...Μέσα στα μάτια μας στην κυριολεξία...πφφφ δεν πειράζει αυτά δεν είναι τπτ κ περαστικά είναι απλά λες πόσο παραπάνω να προσέξω...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Marakiiiiii είπε:

Η νυφη μου είναι η γυναίκα του αδελφού μου ....σε ευχαριστούμε πολύ γιατί και η μαμά μου στεναχωριέται πάρα πολύ και έχει είδη ένα μωρό....εσείς κορίτσια τι κάνετε;τα μωράκια σας τι κάνουν; 

 

 

Ναι κοπέλα μου εγώ μπερδεύτηκα... περαστικά εύχομαι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια καλη εβδομάδα τι κανετε; εμεις καναμε τα γενέθλια το σαββατο σε ενα χώρο που ειχε και παιδότοπο όλα τέλεια της αρεσε παρα πολυ γελούσε συνεχεια επαιζε με τα παιδακια το ευχαριστηθηκε παρα πολυ! 

  • Μου αρέσει 3

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/5/2019 at 1:12 ΠΜ, Comet είπε:

Κατερινακι μου συγχαρητηρια!!!!!!Πολυ χαρηκα,μπραβο,με το καλο.

Ο μικρος απο χτες τρωει μονος του με το κουταλι του,ειναι μια τρελα:rolleyes:Απο Σαββατο εχω 10 μερες αδεια και η μανα μου θα παει στον μπαμπα μου,τωρα να δειτε μαμακιαση που θα παθει το μωρο.Δεν θα ξεκολλαει μετα...

Σε ευχαριστω comet μου... 

10 μερες...??/τελειααα... Να ξεκουρατεις οσο μπορεις αυτες τις μερες... Χαχαχα μαμακιαση λεει  χαχαχα . ειναι συνεχεια πανω σου ε??

On 17/5/2019 at 10:09 ΜΜ, Marakiiiiii είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Χάθηκα τελείως αφήστε τρέχω και δεν φτάνω αυτό το καλοκαίρι θα μείνω μισή  ...τρέχω στην δουλεια και ύστερα κυνηγάω την κόρη μου που περπατάμε κανονικά και δεν βάζει πισινό κάτω .....με το καλό Κατερίνα να είναι ένα υγείες μωράκι....σήμερα με πήρε τηλ η μαμά μου και μου είπε ότι η γυναίκα του αδελφου μου που είναι έγκυος 6 μηνών έχεις συσπάσεις για γεννά και μάλλον θα νοσηλευτή και έχει είδη ένα μωράκι.....

Σε ευχαριατω και εσεναα. .. Οοο ευχομαι να πανε ολα καλα... !!!! Ει αι συσκολο οταν εχεις ενα μωρακι στο σπιτι και πρεπει να πας στο νοαοκομειο.για καποιο διάστημα.. Να μας ενημερωνεις πως παει!!!

On 18/5/2019 at 2:05 ΜΜ, agapi27 είπε:

Πιθανόν να γίνεται το βεντούζακι σου με το που γυρίζεις από δουλειά.

Εγώ έχω κουραστεί πάρα πολύ με το θηλασμό. Θηλάζει όλη μέρα συνεχεια.

Απ' τη στιγμή που είμαστε και τα 2 μας τις περισσότερες ώρες,δεν νομίζω να μπορέσω να μειώσω τις φορές.

 

 

Βρε κορίτσια,εμένα αν τον μαλώσω ή του πω να μην κάνει κάτι με κοιτάζει κ το κάνει.

Αν του πάρω π.χ. την κουτάλα που κοπαναει το τζαμί θα κλάψει .

Αν δεν τον αφήσω να κάνει κάτι,θα με δαγκώσει με πολλή δύναμη.

Κι αν ας πούμε δεν τον αφήνω να με δαγκώσει,προσπαθεί αρκετή ώρα να με πιάσει. Είναι πεισματάρης. Αλλα το κάνει μόνο σε εμένα. Γενικά είναι πολύ γλυκός... 

Αφήστε όταν με ταιζει... Λιώνω η μάνα.

 

Γενικά είναι πολύ ζωηρός,υγεία να 'χει... Το σπίτι είναι σαν βομβαρδισμενο σε χρόνο dt. Ανοίγει τα συρτάρια κουζίνας,του γραφείου,πετάει τα ρούχα από τη ντουλάπα. 

Έβαζα κάτι παιχνίδια σε σακούλες κ σε κούτες για να συμμαζέψω το σαλόνι που έχουμε σαν παιδότοπο,επειδή θα κάνουμε το πάρτι γενεθλίων την Κυριακή και να μην είναι μες τη μέση.Δεν προλάβαινα να τελειώσω και μου τα έβγαζε πάλι. Χαμός.

Πω πω... Και εμεαν οταν της λεω μη αυτο αντιδρα με κπιταει και παει να το κανει παλι, προσπαθω να επιμείνω και να της  το πω αν χρειαστεί μέχρι και 10 φορές και πιο αυστηρα οσο συνεχιζει και το κ;νει μεχρι που θυμωνει ψευτο κλαιει και φευγει.. Μετα απο ενα λεπτο της περναει...δοκημασε διαφορους τροπους να δεις τι μπορει να πιασει στο δικο αου το παιδι.. Καλα αυτο με το σπιτι εννοειται.. Μου λεει ο αντρας μου γιατι δεν συμαζευεις και ειναι ετσι μονιμα το σπιτι?? Και του λεω πλακα μου κανεις?? Το εχω συμαζεψει 10 φορες σημερα και παλι τα ιδια.. Πεταει παντου τα παντααα.. Πορτοκαλια απο την κουζινα ωρισκω στο σαλονι μεχρι το σταθερο τηλ μεσα στην μπανιερα πεταμενο το αρξουδακι της το ειχα βρςι μεσα στο καλαθι με τα απλυτα και πολλα αλλα τετοιααα!!!!

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλη εβδομάδα τι κανετε; εμεις καναμε τα γενέθλια το σαββατο σε ενα χώρο που ειχε και παιδότοπο όλα τέλεια της αρεσε παρα πολυ γελούσε συνεχεια επαιζε με τα παιδακια το ευχαριστηθηκε παρα πολυ! 

Ααα τελειαα.. Το χαρηκε το κοριτσι!!!

Καλη εβδομαδααααα κοριτσιααα!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...