Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Κοριτσακια μου γλυκα,καλησπερα απο την ομορφη Λημνο.Το ταξιδι ταλαιπωρια αφου ξεκινησε το πλοιο μεσανυχτα και εφτασε σχεδον 5 το πρωι,ευτυχως πηγαμε στο δωματιο απο τοτε και ξαπλωσαμε 3 ωρες,καναμε μπανιο στην παραλια του Ευγατη που ειναι κοντα(πανεμορφη και λιγο κρυα).Τωρα χαλαρωνουμε στο δωματιο και το βραδακι θα βρεθουμε με τη φιλη μου για φαγητο.

Οσο για το μικρο περναει τελεια  με τους δικους μου,χτες το απογευμα βολτα,σημερα το πρωι βολτα.Μου λειπει,τον σκεφτομαι αρκετα.Πρωτη φορα τον αφηνω τοσο.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Comet είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα,καλησπερα απο την ομορφη Λημνο.Το ταξιδι ταλαιπωρια αφου ξεκινησε το πλοιο μεσανυχτα και εφτασε σχεδον 5 το πρωι,ευτυχως πηγαμε στο δωματιο απο τοτε και ξαπλωσαμε 3 ωρες,καναμε μπανιο στην παραλια του Ευγατη που ειναι κοντα(πανεμορφη και λιγο κρυα).Τωρα χαλαρωνουμε στο δωματιο και το βραδακι θα βρεθουμε με τη φιλη μου για φαγητο.

Οσο για το μικρο περναει τελεια  με τους δικους μου,χτες το απογευμα βολτα,σημερα το πρωι βολτα.Μου λειπει,τον σκεφτομαι αρκετα.Πρωτη φορα τον αφηνω τοσο.

Σε καταλαβαινω και μενα θα μου ελειπε αλλα σκεψου πως με τους παππουδες του ειναι σιγουρο πως θα περασει τελεια,οποτε κοιταξε και εσυ με τον αντρα σου να περασετε ομορφα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Σε καταλαβαινω και μενα θα μου ελειπε αλλα σκεψου πως με τους παππουδες του ειναι σιγουρο πως θα περασει τελεια,οποτε κοιταξε και εσυ με τον αντρα σου να περασετε ομορφα!!

Το ξερω κοριτσι μου,εχεις δικιο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Agki μου κι εμείς περιμένουμε να δούμε αν θα μας πάρουν στον Βρεφικό.θα είναι τοτε 16 μηνών. Δεν ξέρω αν, επειδή θα πάω για δουλειά από Δεκεμβριο, μπορώ να τα πάω κι εκείνα από τότε στον παιδικό... Θα το ρωτήσω αν γίνουμε δεκτοί.

Afroditi85 από τη μια καλό είναι που καθυστερούμε να πάρουμε μαγιω, γιατί πλησιάζουν και οι εκπτώσεις, από την άλλη όμως θα βρω νούμερα;... 


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Comet είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα,καλησπερα απο την ομορφη Λημνο.Το ταξιδι ταλαιπωρια αφου ξεκινησε το πλοιο μεσανυχτα και εφτασε σχεδον 5 το πρωι,ευτυχως πηγαμε στο δωματιο απο τοτε και ξαπλωσαμε 3 ωρες,καναμε μπανιο στην παραλια του Ευγατη που ειναι κοντα(πανεμορφη και λιγο κρυα).Τωρα χαλαρωνουμε στο δωματιο και το βραδακι θα βρεθουμε με τη φιλη μου για φαγητο.

Οσο για το μικρο περναει τελεια  με τους δικους μου,χτες το απογευμα βολτα,σημερα το πρωι βολτα.Μου λειπει,τον σκεφτομαι αρκετα.Πρωτη φορα τον αφηνω τοσο.

Είναι φυσιολογικό να σου λείπει αλλά σίγουρα περνάει καλα με την μαμά σου που την ξέρει καλά... όποτε κοίτα να το απόλαυσης χρειάζεται και αυτό! εμείς δεν έχουμε πάει ούτε ταξίδι του μέλιτος γιατί είχαμε είδη την μεγάλη μου όταν παντρεύτηκαμε όποτε το αφήσαμε και λέμε αργότερα...και το αργότερα έγινε πολύ αργότερα...αλλά ελπίζω ότι κάποια στιγμή όταν μεγαλώσει και αυτό το ζουζουνακι θα πάμε!

6 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Agki μου κι εμείς περιμένουμε να δούμε αν θα μας πάρουν στον Βρεφικό.θα είναι τοτε 16 μηνών. Δεν ξέρω αν, επειδή θα πάω για δουλειά από Δεκεμβριο, μπορώ να τα πάω κι εκείνα από τότε στον παιδικό... Θα το ρωτήσω αν γίνουμε δεκτοί.

Afroditi85 από τη μια καλό είναι που καθυστερούμε να πάρουμε μαγιω, γιατί πλησιάζουν και οι εκπτώσεις, από την άλλη όμως θα βρω νούμερα;... 

Τελικά πήρα χθές μαγιό!!! κοίμησα την μικρή και πετάχτηκα και πήρα και γύρισα και δεν είχε ξυπνήσει!ευτυχώς εδώ είναι όλα δίπλα μας! μου είχε κάνει η κουμπάρα μου δώρο επιταγή εκεί όποτε επέτρεπε να πάω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Agki μου κι εμείς περιμένουμε να δούμε αν θα μας πάρουν στον Βρεφικό.θα είναι τοτε 16 μηνών. Δεν ξέρω αν, επειδή θα πάω για δουλειά από Δεκεμβριο, μπορώ να τα πάω κι εκείνα από τότε στον παιδικό... Θα το ρωτήσω αν γίνουμε δεκτοί.

Afroditi85 από τη μια καλό είναι που καθυστερούμε να πάρουμε μαγιω, γιατί πλησιάζουν και οι εκπτώσεις, από την άλλη όμως θα βρω νούμερα;... 

@Georgia1972 Καλημερα!Νομιζω σε ιδιωτικο σταθμο μπορεις να κανεις οτι θελεις.Ελπιζω γιατι και εγω θελω να τον πηγαινω μονο 2 φορες την εβδομαδα,αφου τα υπολοιπα πρωινα ειμαι σπιτι.Θα δουμε...Μακαρι αρχικα να μας δεχτουνν.Καλη επιτυχια και σε σας!

@Afroditi85 Καλημερα κοριτσι!Θα πατε ταξιδακια αλλα ειναι πιο πολυ μεχρι να το παρεις αποφαση.Ευχομαι να πατε συντομα το ταξιδι του μελιτος!!!

@Comet Ειμαι σιγουρη πως περνας ωραια.Χαλαρωσε γιατι και εμεις εχουμε αναγκη τη ξενοιασια.

Καλημερα σε ολες τις μανουλες και τα μωρακιααα!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

@Georgia1972 Καλημερα!Νομιζω σε ιδιωτικο σταθμο μπορεις να κανεις οτι θελεις.Ελπιζω γιατι και εγω θελω να τον πηγαινω μονο 2 φορες την εβδομαδα,αφου τα υπολοιπα πρωινα ειμαι σπιτι.Θα δουμε...Μακαρι αρχικα να μας δεχτουνν.Καλη επιτυχια και σε σας!

@Afroditi85 Καλημερα κοριτσι!Θα πατε ταξιδακια αλλα ειναι πιο πολυ μεχρι να το παρεις αποφαση.Ευχομαι να πατε συντομα το ταξιδι του μελιτος!!!

@Comet Ειμαι σιγουρη πως περνας ωραια.Χαλαρωσε γιατι και εμεις εχουμε αναγκη τη ξενοιασια.

Καλημερα σε ολες τις μανουλες και τα μωρακιααα!!

Καλημέρα!ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! δίκιο έχεις απόφαση και οργάνωση θέλει! εσείς τι κάνετε? πήγατε για κανένα μπανάκι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα!ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! δίκιο έχεις απόφαση και οργάνωση θέλει! εσείς τι κάνετε? πήγατε για κανένα μπανάκι?

Δεν εχουμε παειακομα για μπανακι με τον μικρο.ελπιζω το Σαββατο.Φανταζμαι θα του αρεσει γιατι καινπερυσι ξετρελαθηκε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Δεν εχουμε παειακομα για μπανακι με τον μικρο.ελπιζω το Σαββατο.Φανταζμαι θα του αρεσει γιατι καινπερυσι ξετρελαθηκε!!

Καλησπερα.Ωραια περναμε κι ο μικρος πρωι απογευμα βολτες ειναι με τη γιαγια.Εχει αερα βεβαια αλλα εδω οι νοτιες παραλιες ειναι ολο κολπακια και δεν εχουν κυμα.

πρίν από 18 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Είναι φυσιολογικό να σου λείπει αλλά σίγουρα περνάει καλα με την μαμά σου που την ξέρει καλά... όποτε κοίτα να το απόλαυσης χρειάζεται και αυτό! εμείς δεν έχουμε πάει ούτε ταξίδι του μέλιτος γιατί είχαμε είδη την μεγάλη μου όταν παντρεύτηκαμε όποτε το αφήσαμε και λέμε αργότερα...και το αργότερα έγινε πολύ αργότερα...αλλά ελπίζω ότι κάποια στιγμή όταν μεγαλώσει και αυτό το ζουζουνακι θα πάμε!

Τελικά πήρα χθές μαγιό!!! κοίμησα την μικρή και πετάχτηκα και πήρα και γύρισα και δεν είχε ξυπνήσει!ευτυχώς εδώ είναι όλα δίπλα μας! μου είχε κάνει η κουμπάρα μου δώρο επιταγή εκεί όποτε επέτρεπε να πάω!

Καλησπερα!Κι εμεις δεν πηγαμε ταξιδι του μελιτος.Ηταν Νοεμβρης κι ημουν εγκυος και εκεινο το καλοκαιρι(προπερσι) ημουν ξανα εγκυος και εκανα ολη μερα εμμετο.

Σιγουρα χρειαζεται κι αυτο.

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Afroditi85 με 'γεια σου! Καλές βουτιές!

Comet να το απολαύσετε το ταξίδι σας! Και η κουμπάρα μου είναι από τη Λήμνο και μου έχει πει τα καλύτερα για το νησί!

Agki κι εγώ ανυπομονώ να τα πάμε στην παραλία, αλλά ακομη αργουμε...

  • Ευχαριστώ 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Georgia1972 είπε:

Afroditi85 με 'γεια σου! Καλές βουτιές!

Comet να το απολαύσετε το ταξίδι σας! Και η κουμπάρα μου είναι από τη Λήμνο και μου έχει πει τα καλύτερα για το νησί!

Agki κι εγώ ανυπομονώ να τα πάμε στην παραλία, αλλά ακομη αργουμε...

Σε ευχαριστω πολυ.Ειναι πολυ ομορφα.Περναμε χαλαρα.Πρωινο μπανακι,χαλαρωνουμε το μεσημερι και το απογευμα βολτα και ταβερνουλα.

Θα ειναι πολυ ωραια οταν τα πατε θαλασσα.Του δικου μου του αρεσε πολυ.Παντως εδω καλυτερα που δεν τον πηραμε.Πιστευω θα κρυωνε.Ειναι κρυα τα νερα.Νησι βλεπεις.Λεμε του χρονου για Λευκαδα και να τον παρουμε μαζι,και τη μαμα μου φυσικα

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Λιωσατε απο τη ζεστη;Εδω δεν εχει πολυ.Φυσαει κιολας.Απο οτι καταλαβα παντα φυσαει.Σημερα ειδα το μικρο μου μεσω viber το μεσημερι.Τον ειχε η αδερφη μου στο κρεβατι της κι ετριβε τα ματακια του γιατι νυσταζε,μολις με ειδε αρχισε να γελαει.Ποσο ηθελα να τον παρω αγκαλιτσα:rolleyes:

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Λιωσατε απο τη ζεστη;Εδω δεν εχει πολυ.Φυσαει κιολας.Απο οτι καταλαβα παντα φυσαει.Σημερα ειδα το μικρο μου μεσω viber το μεσημερι.Τον ειχε η αδερφη μου στο κρεβατι της κι ετριβε τα ματακια του γιατι νυσταζε,μολις με ειδε αρχισε να γελαει.Ποσο ηθελα να τον παρω αγκαλιτσα:rolleyes:

Καλησπέρα κοριτσι το κανεις  πως περνάς; εμεις εδω παρα πολυ ζεστη θάλασσα δεν πηγαμε ειμαι αδιάθετη αστα μεσα στο κλιματιστικό. Αχ μωρε το γλυκο μου γελούσε αστα αυτες οι αγκαλιτσες ειναι τοσο ωραιες απο τα μικρα μας δεν μπορω να την χωρτασω μου έρχετε να την δαγκώσω. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πως είστε;

Καλησπερα.Πηγαμε για μπανακι στην αλλη πλευρα της Λημνου,τωρα γυρισαμε.Εγω δεν εκανα γιατι αδιαθετησα:shock: 3-4 μερες νωριτερα.Τι να πω!!!Σοκ επαθα το πρωι οταν το ειδα.Δεν πειραζει.Ευτυχως ειναι τελευταια μερα.Εσεις τι κανετε;Ηρθε το ΣΚ:-D

12 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλησπέρα κοριτσι το κανεις  πως περνάς; εμεις εδω παρα πολυ ζεστη θάλασσα δεν πηγαμε ειμαι αδιάθετη αστα μεσα στο κλιματιστικό. Αχ μωρε το γλυκο μου γελούσε αστα αυτες οι αγκαλιτσες ειναι τοσο ωραιες απο τα μικρα μας δεν μπορω να την χωρτασω μου έρχετε να την δαγκώσω. 

Καλημερα.Περναμε πολυ ομορφα.Χορτασα λιγο και τη φιλη μου.Ποσο την πεθυμισα.Μακαρι να μεναμε κοντα.

Κι εγω αδιαθετησα το πρωι ,νωριτερα απο οτι περιμενα..Δεν πειραζει.Πηγαμε για μπανιο και τωρα δροσιζομαι στο δωματιο.

Οσο για το μικρουλι μολις γυρισω θα το τρελανω στα φιλια:rolleyes:

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...