Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε?Και εγω αδιαθετησα νωριτερα και δε πηγαμε για μπανακι.Καλυτερα ομως γιατι σε μια βδομαδαπαμε διακοπες και θα ειμαι οκ!Εμεις χθες ειχαμε δυσκολο βραδυ.Εκλαιγε ασταματητα για 40 λεπτα.Ειχε να το κανει απο 9 μηνων.Μαλλον δοντακια θα ειναι,αδου εχουμε μονο 4.Ποιο να βγαζει τωρα αραγε?

@CometΣου εκανε σιγουρα καλο που πηγατε διακοπουλες καιειδες και τη φιλη σου!Κα ου μπεμπη σου μια χαρα καλο του εκανε που εκατσε με τη γιαγια.Καλη επιστροφη κοριτσι!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Agki* είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε?Και εγω αδιαθετησα νωριτερα και δε πηγαμε για μπανακι.Καλυτερα ομως γιατι σε μια βδομαδαπαμε διακοπες και θα ειμαι οκ!Εμεις χθες ειχαμε δυσκολο βραδυ.Εκλαιγε ασταματητα για 40 λεπτα.Ειχε να το κανει απο 9 μηνων.Μαλλον δοντακια θα ειναι,αδου εχουμε μονο 4.Ποιο να βγαζει τωρα αραγε?

@CometΣου εκανε σιγουρα καλο που πηγατε διακοπουλες καιειδες και τη φιλη σου!Κα ου μπεμπη σου μια χαρα καλο του εκανε που εκατσε με τη γιαγια.Καλη επιστροφη κοριτσι!

 

Καλημερα κοριτσι καλα εσυ; και εγω αδιάθετη άστα. Α ωραια διακοπουλες που ια πατε; Και εμενα αργησε να την παρει ο υπνος και εκλεγε την επερνε το παραπονο αλλα μετα κοιμήθηκε ευτυχώς. Μηπως τα κατω πλαινα η τα πανω εμενα ετσι τα πηγε αλλα πεταχτηκαν ολα μαζι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

15 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημερα κοριτσι καλα εσυ; και εγω αδιάθετη άστα. Α ωραια διακοπουλες που ια πατε; Και εμενα αργησε να την παρει ο υπνος και εκλεγε την επερνε το παραπονο αλλα μετα κοιμήθηκε ευτυχώς. Μηπως τα κατω πλαινα η τα πανω εμενα ετσι τα πηγε αλλα πεταχτηκαν ολα μαζι. 

Καλημερα!!!Θα παμε Καλαματα στον πατερα μου.Μαλλον δοντακια ειναι αν και χθες κοιμηθηκε τελεια.Να τον επιασε πονος για μιαμερα?Παντως ο αντρας μου ευτυχως ειναι πιο ψυχραιμος και καταγερνει και τον ηρεμει,γιατι εγω δε μπορω οταν κλαιει τοσο.

@Comet Με το καλο να πατε σπιτακι σας.Για να δουμε το αγορακι σου πως θα αντιδρασει!!

Just now, Agki* είπε:

 

 

Καλημερα!!!Θα παμε Καλαματα στον πατερα μου.Μαλλον δοντακια ειναι αν και χθες κοιμηθηκε τελεια.Να τον επιασε πονος για μιαμερα?Παντως ο αντρας μου ευτυχως ειναι πιο ψυχραιμος και καταγερνει και τον ηρεμει,γιατι εγω δε μπορω οταν κλαιει τοσο.

@Comet Με το καλο να πατε σπιτακι σας.Για να δουμε το αγορακι σου πως θα αντιδρασει!!

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανατε το σουκου?Εμεις χθες βγηκαμε και τον αφησαμε στη μαμα μου να κοιμηθει.Ομολογω πως χαρηκα που ειχα τοση ελευθερια σοιτι.Δεν ανησυχουσα ανξυπνησει.Μου εκειψε αλλα ωραια ηταν!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

 

 

Καλημερα!!!Θα παμε Καλαματα στον πατερα μου.Μαλλον δοντακια ειναι αν και χθες κοιμηθηκε τελεια.Να τον επιασε πονος για μιαμερα?Παντως ο αντρας μου ευτυχως ειναι πιο ψυχραιμος και καταγερνει και τον ηρεμει,γιατι εγω δε μπορω οταν κλαιει τοσο.

@Comet Με το καλο να πατε σπιτακι σας.Για να δουμε το αγορακι σου πως θα αντιδρασει!!

 

Ανυπομονω...Ειμαι σιγουρη οτι θα καθεται με τις ωρες στην αγκαλια μου.Θα σας πω το βραδακι που θα μαστε σπιτι μας.

Παντως κι ο δικος μου μπορει το ενα βραδυ να κλαιει και το αλλο οχι.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Comet είπε:

Ανυπομονω...Ειμαι σιγουρη οτι θα καθεται με τις ωρες στην αγκαλια μου.Θα σας πω το βραδακι που θα μαστε σπιτι μας.

Παντως κι ο δικος μου μπορει το ενα βραδυ να κλαιει και το αλλο οχι.

Εμενα ειχε να το κανει κανεν 6μηνο,για αυτο τρομαξα.Μες το προγραμμα και αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κι από μένα. Κι εμείς έχουμε 2ο βράδυ που ξυπνούν εναλλαξ... Μάλλον ξεκινα και για μας νέα φάση δοντιών...

Επίσης κι εγώ θα χάσω μπανακια φέτος γιατί μάλλον θα είμαι αδιάθετη κατα την άδεια του άντρα μου και δεν μπορεί να την αλλάξει... Φέτος που δεν δουλεύω εγώ, δεσμευομαστε από τη δουλειά του άντρα μου...

Καλη επιστροφή Comet.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Agki* είπε:

 

 

Καλημερα!!!Θα παμε Καλαματα στον πατερα μου.Μαλλον δοντακια ειναι αν και χθες κοιμηθηκε τελεια.Να τον επιασε πονος για μιαμερα?Παντως ο αντρας μου ευτυχως ειναι πιο ψυχραιμος και καταγερνει και τον ηρεμει,γιατι εγω δε μπορω οταν κλαιει τοσο.

@Comet Με το καλο να πατε σπιτακι σας.Για να δουμε το αγορακι σου πως θα αντιδρασει!!

 

Ναι και εμενα μονο εκεινη την ημερα το εκανε. Πονανε μεχρι να βγει η μυτη απο το δοντι. Πριν γυρίσαμε απο θαλασσα της αρεσε πολυ αλλα δεν στέκεται σε εμα μερος στη παραλία μα παιξει ολο θέλει να φευγει να περπατάει πως θα την μαζεψω δεν ξερω!!! Καλη επιστροφή @Comet!!!! 

  • Μου αρέσει 2

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Comet είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα καλημερα.Σε λιγο φευγουμε απο Λημνο.Ωραια περασαμε.Σε οσες πατε για μπανιο να περασετε ομορφα

Καλή επιστροφή comet!

Τι κάνετε κορίτσια? εμείς σήμερα δεν πήγαμε θάλασσα φυσάει αρκετά...αλλά θα πάμε βολτουλα με τους γονείς μου...είναι το Μεσογειακό Φεστιβάλ εδώ και τρεις μέρες εδώ...και θα πάμε να χαζέψουμε στο παζάρι!

Για να σας δώσω κουράγιο εχω να κοιμηθώ σερί το βράδυ από τότε που γεννήθηκε η μικρή!τώρα είμαστε σε καλή φάση ξυπνάει μόνο 2-3 φορές...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Καλή επιστροφή comet!

Τι κάνετε κορίτσια? εμείς σήμερα δεν πήγαμε θάλασσα φυσάει αρκετά...αλλά θα πάμε βολτουλα με τους γονείς μου...είναι το Μεσογειακό Φεστιβάλ εδώ και τρεις μέρες εδώ...και θα πάμε να χαζέψουμε στο παζάρι!

Για να σας δώσω κουράγιο εχω να κοιμηθώ σερί το βράδυ από τότε που γεννήθηκε η μικρή!τώρα είμαστε σε καλή φάση ξυπνάει μόνο 2-3 φορές...

Καλα κοριτσι εσυ; ωραια θα πατε βολτούλα θα χαζεψει εκει με τον κοσμο θα της αρεσει.ξυπναει ακομα πω πω χαρα στο κουραγιο σου. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσακια.Επεστρεψα στη βαση μου ,ο μικρουλης μου χαρηκε πολυ οταν με ειδε και ηθελε αγκαλιτσες..:wub:Η μαμα μου ειπε οτι ειχε γκρινια τις 2 τελευταιες μερες και μαντεψτε.Εσκασαν 2 δοντακια πανω ,τα προτελευταια.Το αριστερο φαινεται καθαρα και το δεξι ισα ισα αλλα γραντζουναει.Αυτο εγινε τις 4 μερες που λειπαμε,τον ειχα ψαξει πριν φυγω..Αντε γεμιζει το στοματακι του..:rolleyes:

  • Μου αρέσει 4

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Πως ειστε; 

Afroditi85 χαρά στην υπομονή σου. Βέβαια κι εμείς απο την άλλη κάπως έτσι είμαστε. Είναι λίγα τα βράδια που έχουμε κοιμηθεί χωρίς ξύπνημα...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως ειστε; 

Afroditi85 χαρά στην υπομονή σου. Βέβαια κι εμείς απο την άλλη κάπως έτσι είμαστε. Είναι λίγα τα βράδια που έχουμε κοιμηθεί χωρίς ξύπνημα...

Καλημέρα κορίτσι να σου ζησουν τα μικρα σου!!! εχεις δυδυμακια δεν το ειχα δει στο τικερακι το ειδα τωρα. Ωχ σου ξυπνανε και τα δυο δεν δυσκολο εμενα μια ειναι και ολο κολπα κανει. 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε?Ολες σε ενα αιρκοντισιον?Τι ζεστη!!!Εμενα ο μικρος κοιμηθηκε τελεια χθες.Δεν κανταλαβαινω απο προηλθε η γρινια γιατι δοντακια δε βλεπω.Ηθελα να ρωτησω οσες δινεται φρεσκο γαλα,το δινετε και μια μερα αφου ληξει η οχι?Εγω το πινω αλλα δε ξερω αν κανει για το μωρο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...