Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, Alex. Arap είπε:

Γειά σου κορίτσι χαθηκαμε στο τρέξιμο ολη μερα. Αστα τα μικρα θα μας πάρουν το μυαλο και εμενα τα ιδια κάνει και ολη μερα μιλάει και χορευει ενα κούνημα ουτε μεγαλη να ήταν. Μπράβο αντε να περάσεις και την οδηγήσει. Και εμενα εχει παθει μαμακιασει αλλα οταν την παω στη μαμα μου κάθεται και με άλλους, οταν ειμαι εκει τρέχει πανω μου αλλιως δεν εχει πρόβλημα κάθετε. Μας έχει τρελανει ειναι γλυκα!!! 

Καλώς την!ευχαριστώ πολύ!και μένα άρχισε να λέει διάφορα... τώρα φωνάζει την αδερφή της συνέχεια!νινι νινι!την λένε Ειρήνη!και από χορό άστα έχει πολύ γέλιο και της αρέσουν και τα κρητικά!μάλλον θα την πάμε νωρίς στο χορό!και εμένα κάθεται άμα ξεχαστεί και είναι και τα ξαδερφια της... τσακώνονται κιόλας χαμός γίνεται στης πεθερας μου όταν μαζεύονται όλα!αλλά άμα νυστάζει και το βράδυ δεν θέλει κανένα! ούτε τον πατέρα της...μόνο εμένα...ναι θα μας τρελάνουν σίγουρα τα μικρά μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 11/11/2019 at 2:08 ΠΜ, Afroditi85 είπε:

Καλώς την!ευχαριστώ πολύ!και μένα άρχισε να λέει διάφορα... τώρα φωνάζει την αδερφή της συνέχεια!νινι νινι!την λένε Ειρήνη!και από χορό άστα έχει πολύ γέλιο και της αρέσουν και τα κρητικά!μάλλον θα την πάμε νωρίς στο χορό!και εμένα κάθεται άμα ξεχαστεί και είναι και τα ξαδερφια της... τσακώνονται κιόλας χαμός γίνεται στης πεθερας μου όταν μαζεύονται όλα!αλλά άμα νυστάζει και το βράδυ δεν θέλει κανένα! ούτε τον πατέρα της...μόνο εμένα...ναι θα μας τρελάνουν σίγουρα τα μικρά μας!!!

Καλησπέρα κορίτσι το α χορευταρου και η δικια σου μπράβο. Καταλαβαίνω τι θα γίνετε αν συναντηθούν χαμως. Εγω δεν την εχω αφησει τωρα που καταλαβαίνει να την κοιμησει αλλος το βραδυ αν θελω να βγω την κοιμηζω πρωτα και μετα φεύγω. Τωρα τελευταια  κατι εχει παθει  και τρέχει  απο πισω μου  ολη την ωρα μπορεί να φτεει που ειναι ολη μερα μαζι μου. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλησπέρα κορίτσι το α χορευταρου και η δικια σου μπράβο. Καταλαβαίνω τι θα γίνετε αν συναντηθούν χαμως. Εγω δεν την εχω αφησει τωρα που καταλαβαίνει να την κοιμησει αλλος το βραδυ αν θελω να βγω την κοιμηζω πρωτα και μετα φεύγω. Τωρα τελευταια  κατι εχει παθει  και τρέχει  απο πισω μου  ολη την ωρα μπορεί να φτεει που ειναι ολη μερα μαζι μου. 

Μαλλον αυτο θα φταιει.Ο δικος μου παντως εδω και πολυ καιρο,απο τοτε που γυρισα στη δουλεια κοιμαται με τη μαμα μου.Και τωρα που εχω αδεια επειδη αργω να κοιμηθω το βραδυ ,πηγαινοερχομαι για κατουρημα και πρωι πρωι αρχιζουν οι εμμετοι ,παλι στη μαμα μου κοιμαται.Παρολα αυτα αν με δει θελει να ειναι μαζι μου,σαν την μανουλα δεν εχει:rolleyes:

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Comet είπε:

Μαλλον αυτο θα φταιει.Ο δικος μου παντως εδω και πολυ καιρο,απο τοτε που γυρισα στη δουλεια κοιμαται με τη μαμα μου.Και τωρα που εχω αδεια επειδη αργω να κοιμηθω το βραδυ ,πηγαινοερχομαι για κατουρημα και πρωι πρωι αρχιζουν οι εμμετοι ,παλι στη μαμα μου κοιμαται.Παρολα αυτα αν με δει θελει να ειναι μαζι μου,σαν την μανουλα δεν εχει:rolleyes:

Καλημέρα κορίτσι ακομα αυτη η εμμετοι ταλαιπωρία. Σαν την μαμα δεν ειναι κανένας! Αύριο παμε για εμβολιο θα έχουμε κλαματα παλι δεν την θέλει την παιδίατρο. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι ακομα αυτη η εμμετοι ταλαιπωρία. Σαν την μαμα δεν ειναι κανένας! Αύριο παμε για εμβολιο θα έχουμε κλαματα παλι δεν την θέλει την παιδίατρο. 

Ναι ακομη,ευτυχως μονο το πρωι πια.Τα απογευματα ειμαι πολυ καλα,κανω δουλειες και παιζω με το μικρο.Εμενα δεν εχει θεμα με τα εμβολια η την παιδιατρο,κλαιει μονο οταν τον ξαπλωνει να τον ακουσει με τα ακουστικα.Πριν και μετα ειναι ενταξει..Τι να πω;Και το ξεκινησε μετα το χρονο...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι ακομα αυτη η εμμετοι ταλαιπωρία. Σαν την μαμα δεν ειναι κανένας! Αύριο παμε για εμβολιο θα έχουμε κλαματα παλι δεν την θέλει την παιδίατρο. 

Και εμείς τα ίδια...δεν την θέλει καθόλου... κλαίει από την στιγμή που θα την δει μέχρι να φύγουμε...στην αγκαλιά μου την έχω και την εξετάζει και πάλι κλαίει...

Just now, Comet είπε:

Ναι ακομη,ευτυχως μονο το πρωι πια.Τα απογευματα ειμαι πολυ καλα,κανω δουλειες και παιζω με το μικρο.Εμενα δεν εχει θεμα με τα εμβολια η την παιδιατρο,κλαιει μονο οταν τον ξαπλωνει να τον ακουσει με τα ακουστικα.Πριν και μετα ειναι ενταξει..Τι να πω;Και το ξεκινησε μετα το χρονο...

Τυχερή είσαι που δεν έχει πρόβλημα με τα εμβόλια!εγώ την έχω αγκαλιά και την εξετάζει και πάλι ουρλιάζει! εύχομαι να περάσουν οι εμετοί σύντομα!εγώ ήμουν τυχερή και στις δύο εγκυμοσύνες δεν είχα τίποτα από συμπτώματα...μόνο υπνηλία λίγο... ευτυχώς γιατί δούλευα μέχρι τον 8ο και δεν είχα και βοήθεια...θα τα έβρισκα σκούρα...

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Και εμείς τα ίδια...δεν την θέλει καθόλου... κλαίει από την στιγμή που θα την δει μέχρι να φύγουμε...στην αγκαλιά μου την έχω και την εξετάζει και πάλι κλαίει...

Τυχερή είσαι που δεν έχει πρόβλημα με τα εμβόλια!εγώ την έχω αγκαλιά και την εξετάζει και πάλι ουρλιάζει! εύχομαι να περάσουν οι εμετοί σύντομα!εγώ ήμουν τυχερή και στις δύο εγκυμοσύνες δεν είχα τίποτα από συμπτώματα...μόνο υπνηλία λίγο... ευτυχώς γιατί δούλευα μέχρι τον 8ο και δεν είχα και βοήθεια...θα τα έβρισκα σκούρα...

Σιγουρα,αν και να πω την αληθεια θα προτιμουσα να μην εχω συμπτωματα κι ας δουλευα.Ετσι με τους εμμετους εισαι σαν αρρωστος,τι να το κανω που ειμαι σπιτι.Λιγα πραγματα μαγειρευω(οτι δεν εχει εντονη μυρωδια)απο δουλειες τα βασικα και δεν μπορω ουτε με το παιδι να ασχοληθω.Απο τον καναπε στο κρεβατι και παρολα αυτα κομματια μια που δεν κοιμαμαι κιολας.Παλι καλα που ειμαι καλα τα απογευματα τελευταια.Σημερα εχει ηλιο και θα παω το μικρο βολτα.Να ηρεμησει λιγο και η μαμα μου ,κουραστηκε γιατι εχει αναλαβει τα παντα..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Comet είπε:

Σιγουρα,αν και να πω την αληθεια θα προτιμουσα να μην εχω συμπτωματα κι ας δουλευα.Ετσι με τους εμμετους εισαι σαν αρρωστος,τι να το κανω που ειμαι σπιτι.Λιγα πραγματα μαγειρευω(οτι δεν εχει εντονη μυρωδια)απο δουλειες τα βασικα και δεν μπορω ουτε με το παιδι να ασχοληθω.Απο τον καναπε στο κρεβατι και παρολα αυτα κομματια μια που δεν κοιμαμαι κιολας.Παλι καλα που ειμαι καλα τα απογευματα τελευταια.Σημερα εχει ηλιο και θα παω το μικρο βολτα.Να ηρεμησει λιγο και η μαμα μου ,κουραστηκε γιατι εχει αναλαβει τα παντα..

Υπομονή θα περάσουν...και μετά θα είσαι καλύτερα! Πήγατε βόλτα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Υπομονή θα περάσουν...και μετά θα είσαι καλύτερα! Πήγατε βόλτα;

Ναι πηγαμε μια ωριτσα,τον ειχα στο καροτσι το ελαφρυ και περπατουσα χαλαρα κι ομως μεχρι να γυρισουμε ξεθεωθηκα.Δεν εχω αντοχες..Αλλα τουλαχιστον βγηκαμε λιγο...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα!τι κανετε κοριτσια?τα μπεμπακια σας λενε καμια λεξουλα?εμενα σχεδον τπτ!κατα τ αλλα διακοπες αυτη την βδομαδα κ ειμαστε χαλαρα κ ωραια στους δικους μου :-)@Comet υπομονή είναι δύσκολο αυτό το πρώτο τρίμηνο...με την Αυχενική όλα καλά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, katrin* είπε:

Καλησπερα και απο εμενα!τι κανετε κοριτσια?τα μπεμπακια σας λενε καμια λεξουλα?εμενα σχεδον τπτ!κατα τ αλλα διακοπες αυτη την βδομαδα κ ειμαστε χαλαρα κ ωραια στους δικους μου :-)@Comet υπομονή είναι δύσκολο αυτό το πρώτο τρίμηνο...με την Αυχενική όλα καλά?

Καλησπερα.Δεν εκανα ακομη.Σε μια βδομαδα εχω ραντεβου και θα σας ενημερωσω.Κι ο δικος μου δεν μιλαει αν και κατα διαστηματα πεταει κατι λεξεις τις οποιες βεβαια δεν ξαναακουμε.Πχ προχτες ρωτησα πως τον λενε και ειπε:Γωγος(Γιωργος).Η μετα δυο μερες του λεω θες νερο; Και λεει :.ναι.Ε απο τοτε δεν τα ξαναπε...Πιστευω τα ξερει αλλα δεν ειναι ακομη η ωρα του.Δεν σκαω παντως.Ειναι πανεξυπνος και ζωηρος και φαινεται..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/11/2019 at 2:05 ΠΜ, katrin* είπε:

Καλησπερα και απο εμενα!τι κανετε κοριτσια?τα μπεμπακια σας λενε καμια λεξουλα?εμενα σχεδον τπτ!κατα τ αλλα διακοπες αυτη την βδομαδα κ ειμαστε χαλαρα κ ωραια στους δικους μου :-)@Comet υπομονή είναι δύσκολο αυτό το πρώτο τρίμηνο...με την Αυχενική όλα καλά?

Καλημέρα! εμένα λέει κάποιες λεξουλες...αλλά κάθε παιδάκι έχει τον ρυθμό τού θα τις πει μαζεμένες...άμα καταλαβαίνει και αντιλαμβάνεται και εκτελεί εντολές θα μιλήσει όταν θέλει... θηλάζετε ακόμα;πως τα  πάτε με τον ύπνο;και εγώ θέλω να πάω στους δικούς μου!μάλλον τα Χριστούγεννα!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!τι κάνετε;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα! εμένα λέει κάποιες λεξουλες...αλλά κάθε παιδάκι έχει τον ρυθμό τού θα τις πει μαζεμένες...άμα καταλαβαίνει και αντιλαμβάνεται και εκτελεί εντολές θα μιλήσει όταν θέλει... θηλάζετε ακόμα;πως τα  πάτε με τον ύπνο;και εγώ θέλω να πάω στους δικούς μου!μάλλον τα Χριστούγεννα!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!τι κάνετε;;;

Καλημερα. Εμενα χτες του δειχνα στο κινητο το μωρο μιας φιλης και του λεω δες η μπεμπα.Κι αυτος ειπε:Η μπεμπα.Αυτο ολη μερα,εκτος απο μαμα,μπαμπα και τα βασικα.Επισης τις τελευταιες μερες κανει τσισα του και στο γιογιο αν τον βαλεις,αλλιως τα κανει στην πανα.Η μαμα μου τον βαζει 2-3 φορες τη μερα να συνηθιζει.Και τι εκανε χτες;Του βγαλε την πανα και του λεει τρεξε στο γιογιο.Παει αυτος και καθεται.Χτυπαει το κιν.της και παει να το σηκωσει.Γυρναει,βλεπει που κατουρησε στο γιογιο και εχει βγει στη βεραντα και κανει κακα του εκει.Δεν τον προλαβε.Το τερατακι...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια τι κανετε; εμεις περναμε φαση δεν ξέρω τι είναι δεν θέλει να κοιμηθει στη κουνια και θέλει διπλα μου και πρέπει να την πάρει ο υπνος στο κρεβάτι και να την βαλω μετα ταλαιπωρία φοβάμαι μην την πατησω κιολας. Στολισατε; εμεις οχι ακομα σκέφτομαι που να βαλω το δεντρο γιατι θα το ρίξει. Λεμε πολλες λεξούλες και κανει και το παπαγαλο οτι πω και οτι κανω αμεσως τα λεει και αυτή, απο ζαβολιες χαμως οτι βρει στο τραπέζι παει απο κατω. Τα νέα σας κορίτσια χαθηκαμε; 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 21/11/2019 at 12:42 ΠΜ, Alex. Arap είπε:

Γειά σας κορίτσια τι κανετε; εμεις περναμε φαση δεν ξέρω τι είναι δεν θέλει να κοιμηθει στη κουνια και θέλει διπλα μου και πρέπει να την πάρει ο υπνος στο κρεβάτι και να την βαλω μετα ταλαιπωρία φοβάμαι μην την πατησω κιολας. Στολισατε; εμεις οχι ακομα σκέφτομαι που να βαλω το δεντρο γιατι θα το ρίξει. Λεμε πολλες λεξούλες και κανει και το παπαγαλο οτι πω και οτι κανω αμεσως τα λεει και αυτή, απο ζαβολιες χαμως οτι βρει στο τραπέζι παει απο κατω. Τα νέα σας κορίτσια χαθηκαμε; 

Καλησπερα. Τι κανετε;Καλα ειμαστε.Εκανα την αυχενικη. Ολα καλα,μαλλον παλι αγορακι. Χαρηκα γιατι μου αρεσουν πολυ.Ο μικρος καλα.Σκαρφαλωνει παντου και ριχνει τα παντα κατω,δεν ξερω τι θα γινει με το δεντρο,μαλλον θα το πειραζει.Εμαθε και βγαζει και τα προστατευτικα απο τις μπριζες,ελεος πια.Οποτε τον παρακολουθω συνεχεια ...Κατα τα αλλα κατουραει αρκετα στο γιογιο,οχι παντα,το παμε χαλαρα...Οταν κανει κακα του ερχεται με το παμπερς στο χερι και ξαπλωνει να τον αλλαξω,πλακα εχει.Εντωμεταξυ τωρα που ειμαι συνεχεια σπιτι παλι κολλησε μαζι μου και οταν φευγω κλαιει.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...