Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Απλά απαράδεκτος


Recommended Posts

On 15/1/2019 at 5:15 ΜΜ, Μαράκι μαρακι είπε:

Προς όλες της νέες μαναδες.πηγα στον κ  σουλο παναγιωτη.μαιευτηρας στο Έλενα κ ωφειλω να σας πω ότι είμαι στον 7 μήνα εγκυμοσύνης.κ για καθαρα οικονομικους λόγους άφησα  τον γιατρό που ειχα.μου ότι δεν μπορεί να με αναλάβει για να γεννήσω μαζί του επειδή δεν με παρακολούθησε από την αρχή κ δεν ξέρει το τι εγκυμοσύνη εχω.οτι μπορεί να με βλέπει  αλλά ότι αν δεν  είναι  στο ωράριο του όταν  γεννάω  δεν θα μπορεί  να με ξεγεννησει αυτος.κ για να λέμε τα πράγματα όπως μου τα ειπε.οτι δεν είναι υποχρεωμένος να με αναλάβει κ ας είναι του δημοσίου.ειναι απλά απαράδεκτος κ αγενής.δεν το προτείνω ούτε για την αρχή εγκυμοσύνης.

Βρε μαράκι μου συγγνώμη γιατί έχω μπερδευτεί λίγο,

Στο προηγούμενο θέμα είπες πως αρνήθηκε να σε δει, εδώ λες πως ότι μπορεί να σε βλέπει αλλά αν γεννήσεις εκτός ωραρίου δεν θα μπορεί να σε ξεγεννήσει αυτό, πράγμα που είναι λογικό. 

Αν ισχύει το πρώτο ναι είναι απαράδεκτος, αν ισχύει όμως αυτό που γράφεις εδώ εννοείται πως θα σε ξεγεννήσει όποιος είναι σε εφημερία εννοείται πως καμία υποχρέωση δεν έχει να έρθει την στιγμή που εσύ γεννάς αν είναι εκτός ωραρίου του. Εσύ δηλαδή αν ο εργοδότης σου σου έλεγε οτι θα χρειαστεί να κάνεις βάρδιες τζάμπα χωρίς να τις πληρωθείς θα το έκανες?

και για να μην παρεξηγηθώ δεν εννοώ θα δώσεις φακελάκι, εννοείται πως όχι, σε αυτό είμαι εντελώς κατά!!! απλά λέω πως δεν μπορείς να απαιτείς παραπάνω πράγματα από αυτά που ο γιατρός έχει καθήκον να κάνει.

  • Μου αρέσει 4

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...