Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Σεξουαλικο πρόβλημα;;;;;;


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια. Έχω μια απορία που με βασανίζει εδώ και καιρό. Προσπαθώ για δεύτερο παιδάκι, μεταφέροντας κ στο σύζυγο μου το άγχος μου κ την αγωνία μου... Με ο, τι αυτό συνεπάγεται κ στη μεταξύ μας σχέση..ερχομαστε μέρα παρά μέρα ή και καθημερινά σε επαφή. Το τελευταίο διάστημα όμως, αν και μου λέει πως τελείωσε, δε νιώθω καθόλου το σπέρμα μέσα μου, ούτε στο εσώρουχο μου μετά την πράξη. Κάτι που στο παρελθόν δεν ίσχυε. Τελειώνει άραγε; εκσπερματωνει άραγε; γιατί δε νιώθω καθόλου τα υγρά του; μπορω να μεινω εγκυος έτσι; σε όλα σχεδόν τα φόρουμ αναφέρεται το αντίθετο πρόβλημα. Κοπέλες, που φοβούνται πως όλο το σπέρμα τρέχει έξω από τον κόλπο. Εγώ αντιθέτως το τελευταίο διάστημα δεν παρατηρώ την παραμικρή διαρροή. 

Σημ. Η μόνη επαφή που νιώθω έντονα το σπέρμα να ξεχειλίζει είναι αμέσως μετά την περίοδο μου που απέχουμε. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.μαλλον είναι από το άγχος σου.χαλαρωσε.χαλαρωστε κ απολαύστε το.βγαλε από το μυαλό σου ότι πας για αυτό κ θα έρθει μόνο του.μην κοιτάς αν νιώθεις υργη κ αν έχεις υγρά.ουτε εγώ τα ένιωθα μέσα μου.κ τώρα είμαι 7 μηνών.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση..αντε κ εγώ να κρύψω το άγχος μου...γιατι δε νιώθω αυτά τα υγρά όπως παλιά; γιατί αυτή η αλλαγή; γιατί οι περισσότερες κοπέλες αναφέρουν πως βλέπουν μεγάλη ή μικρή ποσότητα σπέρματος να τρέχει κ εγώ τπτ πλέον; να του δημιούργησα άραγε κάποιο θέμα επειδή του μεταδίδω την αγωνία μου; μπορεί να γίνει συλληψη αν μετά την πράξη δεν τρέχει τπτ μα τπτ απ έξω; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , EleniKel είπε:

Γειά σας κορίτσια. Έχω μια απορία που με βασανίζει εδώ και καιρό. Προσπαθώ για δεύτερο παιδάκι, μεταφέροντας κ στο σύζυγο μου το άγχος μου κ την αγωνία μου... Με ο, τι αυτό συνεπάγεται κ στη μεταξύ μας σχέση..ερχομαστε μέρα παρά μέρα ή και καθημερινά σε επαφή. Το τελευταίο διάστημα όμως, αν και μου λέει πως τελείωσε, δε νιώθω καθόλου το σπέρμα μέσα μου, ούτε στο εσώρουχο μου μετά την πράξη. Κάτι που στο παρελθόν δεν ίσχυε. Τελειώνει άραγε; εκσπερματωνει άραγε; γιατί δε νιώθω καθόλου τα υγρά του; μπορω να μεινω εγκυος έτσι; σε όλα σχεδόν τα φόρουμ αναφέρεται το αντίθετο πρόβλημα. Κοπέλες, που φοβούνται πως όλο το σπέρμα τρέχει έξω από τον κόλπο. Εγώ αντιθέτως το τελευταίο διάστημα δεν παρατηρώ την παραμικρή διαρροή. 

Σημ. Η μόνη επαφή που νιώθω έντονα το σπέρμα να ξεχειλίζει είναι αμέσως μετά την περίοδο μου που απέχουμε. 

Στην θέση σου θα ρωτούσα ευθέως η θα τελείωνα την πράξη κάπου αλλού ώστε να δω αν και τι συμβαίνει. Δεν πειράζει να πάει και λίγο χαμένο αν είναι να σου φύγει η απορία! Πάντως με το κάθε μέρα και σε στυλ "αγγαρείας" (που όλες το έχουμε περάσει κάποια στιγμή,δεν σας κρίνω σαν ζευγάρι) όντως δεν φέρνει και την καλύτερη και ποιοτικότερη εκσπερμάτιση! 

 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση του είναι πως ναι, τελειώνει κανονικα κ πως ίσως φευγει στην τουαλέτα χωρίς να το καταλαβαίνω έχεις δίκιο.. Το τελευταίο διάστημα, είναι λίγο αγγαρεία γιατί έχω συνέχεια στο νου μου το μπεμπέ. Ααχχ ξέρω πως αν χαλαρώσω θα χαλαρώσει κ αυτός κ όλα θα είναι καλύτερα..αλλα δυσκολεύομαι. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , EleniKel είπε:

Η απάντηση του είναι πως ναι, τελειώνει κανονικα κ πως ίσως φευγει στην τουαλέτα χωρίς να το καταλαβαίνω έχεις δίκιο.. Το τελευταίο διάστημα, είναι λίγο αγγαρεία γιατί έχω συνέχεια στο νου μου το μπεμπέ. Ααχχ ξέρω πως αν χαλαρώσω θα χαλαρώσει κ αυτός κ όλα θα είναι καλύτερα..αλλα δυσκολεύομαι. 

Κοίτα. Όσες γυναίκες κάνουμε ελεύθερα επαφές κακά τα ψέματα ξέρουμε και πότε και πού φεύγει το σπέρμα (εσώρουχο, σεντόνι, χαρτί τουαλέτας ακόμα και ώρες αργότερα)  και τι υφή έχει και τι μυρωδιά έχει. Αν σου χτυπάει καμπανάκι ότι κάτι δεν πάει καλά ίσως όντως να μην πηγαίνει. Κάνε έναν κόπο και για έναν μήνα μπες στο ρελαντί και όσο και αν είναι δύσκολο κράτα μια απόσταση από το καταναγκαστικό και ορμα σε άσχετες μέρες και ώρες να δεις τι θα αλλάξει! 

  • Μου αρέσει 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Αχ λουκουμαδακι, τα λες μια χαρά!!! Ομολογώ ότι χαμογέλασα όταν διάβασα το μνμ σου. Σε τέτοιες στιγμές, όντως όλα θυμίζουν τον παλιό καλό καιρό που το σεξ ήταν απόλαυση κ για τους δύο μας. Και ναι, τότε ξέρω κ βλέπω πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Το θέμα μου είναι τους τελευταίους μήνες που θέλω να μείνω έγκυος κ κάνουμε πολύ πολύ συχνά, δεν νιώθω, δεν βλέπω, δεν αισθάνομαι καθόλου σπέρμα. Ενώ ο ίδιος παραδέχεται πως τελειώνει κανονικα μέσα μου.. Ουφ, ας γίνει το πολυπόθητο κ θα τον πω εγώ μετά!!!! 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, EleniKel είπε:

Αχ λουκουμαδακι, τα λες μια χαρά!!! Ομολογώ ότι χαμογέλασα όταν διάβασα το μνμ σου. Σε τέτοιες στιγμές, όντως όλα θυμίζουν τον παλιό καλό καιρό που το σεξ ήταν απόλαυση κ για τους δύο μας. Και ναι, τότε ξέρω κ βλέπω πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Το θέμα μου είναι τους τελευταίους μήνες που θέλω να μείνω έγκυος κ κάνουμε πολύ πολύ συχνά, δεν νιώθω, δεν βλέπω, δεν αισθάνομαι καθόλου σπέρμα. Ενώ ο ίδιος παραδέχεται πως τελειώνει κανονικα μέσα μου.. Ουφ, ας γίνει το πολυπόθητο κ θα τον πω εγώ μετά!!!! 

Καλημερα κοριτσακι.Πρωτον το καθε μερα κοψτε το.Μερα παραμερα ειναι αρκετο.Για να μειωθουν λιγο οι επαφες και να αυξηθει η ποιοτητα και η ποσοτητα του σπερματος.Εχω προσεξει και απο τον αντρα μου οτι σε πολυ συχνες επαφες μειωνεται αισθητα η ποσοτητα.Αυτο θα δικαιολογουσε να μην το καταλαβαινεις.Μονη σου λες οτι οταν εχετε καποιες μερες αποχη μετα ειναι αισθητο.Επισης εμεις στις προσπαθειες ειχαμε παντα μια επαφη μετα την περιοδο και ξεκινουσαμε μετα απο 3 μερες μερα παραμερα.δηλ.την 6  μερα του κυκλου και μετα 9-11-13 -14.Ετσι επιασα 2 φορες αμεσως. Σε κυκλο 28 ημερων.Ετσι ειναι 5 επαφες μονο και δεν κουραζεται ο αντρας.Δοκιμαστε το για αλλαγη.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Comet, σε ευχαριστώ για άλλη μια φορά για την άμεση απάντηση. Ξέρω πως έτσι είναι το πρέπον,απλώς δοκιμαζω όλους τους τρόπους προκειμένου να μεινω ξανά έγκυος. Ο γιατρός πριν την πρώτη εγκυμοσύνη μου είπε πως είναι πολύ εύκολο να μεινω εγκυος, κάτι που αποδείχτηκε. Δεν ξέρω γιατί τώρα τόσους μήνες δεν τα χω καταφέρει. Μετά την εγκυμοσύνη είχα για έξι μήνες Just 29 μέρες κύκλο, ενώ από το Σεπτέμβρη ως τώρα κυμαίνεται από 30 έως 35.ολα τα προηγούμενα χρόνια είχα απόλυτα σταθερό κύκλο. Με δεδομένο την σχετικά μικρή απόκλιση τους τελευταίους μήνες δεν μπορώ να υπολογίσω απόλυτα τις γόνιμες μέρες. Ετσι... Τα κάνω θάλασσα κάθε φορά που υποθέτω πως έχω γόνιμες. Εύχομαι και στις δύο μας, γρήγορα εγκυες κ μετά να μιλαμε για το υπέροχο αυτό ταξίδι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , EleniKel είπε:

Comet, σε ευχαριστώ για άλλη μια φορά για την άμεση απάντηση. Ξέρω πως έτσι είναι το πρέπον,απλώς δοκιμαζω όλους τους τρόπους προκειμένου να μεινω ξανά έγκυος. Ο γιατρός πριν την πρώτη εγκυμοσύνη μου είπε πως είναι πολύ εύκολο να μεινω εγκυος, κάτι που αποδείχτηκε. Δεν ξέρω γιατί τώρα τόσους μήνες δεν τα χω καταφέρει. Μετά την εγκυμοσύνη είχα για έξι μήνες Just 29 μέρες κύκλο, ενώ από το Σεπτέμβρη ως τώρα κυμαίνεται από 30 έως 35.ολα τα προηγούμενα χρόνια είχα απόλυτα σταθερό κύκλο. Με δεδομένο την σχετικά μικρή απόκλιση τους τελευταίους μήνες δεν μπορώ να υπολογίσω απόλυτα τις γόνιμες μέρες. Ετσι... Τα κάνω θάλασσα κάθε φορά που υποθέτω πως έχω γόνιμες. Εύχομαι και στις δύο μας, γρήγορα εγκυες κ μετά να μιλαμε για το υπέροχο αυτό ταξίδι! 

Εχω ακουσει κι αλλες φορες μολις ξεκινανε ελευθερες επαφες να αλλαζει ο κυκλος.Σε αυτη την περιπτωση προσθεσε 2 μερες ακομη.δηλ.9-11-13-15-17.Νομιζω ετσι θα σαι καλυμενη.Δοκιμασε το ενα μηνα και τον αλλο 10-12-14-16-18.Μου χαν πει να το κανω εναλαξ αλλα δεν χρειαστηκε.Αν δεν μεινεις σε 2 μηνες το ξανα αλλαζεις.Παντως καθε μερα ειναι πολυ κουραστικο για τον αντρα ειδικα αν παρει καιρο.Ασε που αν δεν εχει σουπερ σπερμα αδυνατιζει ετσι


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα, η δεύτερη σου εγκυμοσύνη δεν είχε αίσιο τέλος; λυπάμαι γι αυτό..παντως γρήγορα έμεινες έγκυος τη δεύτερη φορά..θηλαζες;εγω ακομα και τώρα, πολυ. Περιμενω περίοδο γύρω στην 1.2.. Αν έρθει τον επόμενο μήνα θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου. Μακάρι να τον πετυχαίνω μέρα παρά μέρα έτοιμο κ ευδιάθετο! Εγώ οχι ότι έχω πάντα όρεξη, απλώς είναι πιο εύκολο για μας. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , EleniKel είπε:

Αν κατάλαβα, η δεύτερη σου εγκυμοσύνη δεν είχε αίσιο τέλος; λυπάμαι γι αυτό..παντως γρήγορα έμεινες έγκυος τη δεύτερη φορά..θηλαζες;εγω ακομα και τώρα, πολυ. Περιμενω περίοδο γύρω στην 1.2.. Αν έρθει τον επόμενο μήνα θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου. Μακάρι να τον πετυχαίνω μέρα παρά μέρα έτοιμο κ ευδιάθετο! Εγώ οχι ότι έχω πάντα όρεξη, απλώς είναι πιο εύκολο για μας. 

Η πρωτη και η τριτη δεν ειχαν αισιο τελος.Η δευτερη εφερε τον μπεμπη μου.Τον θηλασα μεχρι 6 μηνων και τοτε μου ηρθε πρωτη φορα περιοδος.Μετα απο 2 μηνες με κυκλο που δεν ειχε στρωσει ακομη με 2 ελευθερες επαφες τελευταια μερα περιοδου και την επομενη εμεινα εγκυος( η 3η εγκυμοσυνη)μαλλον ειχα κυκλο 22 ημερων αλλα στις 9 βδομαδες παλλινδρομησε πριν 1 μηνα.Τωρα μου ρθε περιοδος στις 22 μερες παλι.Θα περιμενω 2 μηνες ακομη και μετα θα ξεκινησω προσπαθειες,να δω πως θα στρωσει κι ο κυκλος.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, EleniKel είπε:

Γειά σας κορίτσια. Έχω μια απορία που με βασανίζει εδώ και καιρό. Προσπαθώ για δεύτερο παιδάκι, μεταφέροντας κ στο σύζυγο μου το άγχος μου κ την αγωνία μου... Με ο, τι αυτό συνεπάγεται κ στη μεταξύ μας σχέση..ερχομαστε μέρα παρά μέρα ή και καθημερινά σε επαφή. Το τελευταίο διάστημα όμως, αν και μου λέει πως τελείωσε, δε νιώθω καθόλου το σπέρμα μέσα μου, ούτε στο εσώρουχο μου μετά την πράξη. Κάτι που στο παρελθόν δεν ίσχυε. Τελειώνει άραγε; εκσπερματωνει άραγε; γιατί δε νιώθω καθόλου τα υγρά του; μπορω να μεινω εγκυος έτσι; σε όλα σχεδόν τα φόρουμ αναφέρεται το αντίθετο πρόβλημα. Κοπέλες, που φοβούνται πως όλο το σπέρμα τρέχει έξω από τον κόλπο. Εγώ αντιθέτως το τελευταίο διάστημα δεν παρατηρώ την παραμικρή διαρροή. 

Σημ. Η μόνη επαφή που νιώθω έντονα το σπέρμα να ξεχειλίζει είναι αμέσως μετά την περίοδο μου που απέχουμε. 

Καλημέρα κορίτσι. Είναι πολύ γλυκιά και σεβαστή η επιθυμία σου να αποκτήσεις ακόμα ένα παιδάκι και στο εύχομαι.Εκτος όμως από την απόκτηση ενός μωρού μέσω της ερωτικής επαφής με τον άνθρωπό μας υπάρχει και η ψυχική και η σωματική ένωση με τον άνθρωπό μας την οποία και πολλές φορές ξεχνάμε μέσα στην επιθυμία μας να γίνουμε μανούλες πράγμα το οποίο τους κάνει να αισθάνονται απλώς σαν μια μηχανή σπέρματος. Δώσε αξία στην κάθε σας στιγμή απόλαυσε την.Ασε λίγο το χρόνο και την σχέση σας να κυλήσει με ηρεμία και αγάπη.Υπηρχε περίοδος που κι εγώ είχα συνδέσει την ερωτική επαφή με την απόκτηση ενός μωρού γέμιζα με άγχος και φόβο κάθε φορά όμως ευτυχώς το ξεπέρασα.Σου εύχομαι τα καλύτερα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αστερακια μουπόσο σοφά κ ισορροπημένα τα λες.... Έχεις απόλυτο δίκιο. Άλλωστε ο σκοπός του γάμου δεν είναι τα παιδιά. 

Comet, λυπάμαι για την απώλεια που βίωσες. Ειλικρινα εύχομαι σε δύο μήνες να μείνεις ξανά τόσο εύκολα έγκυος. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...