Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Σεξουαλικο πρόβλημα;;;;;;


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, EleniKel είπε:

Αστερακια μουπόσο σοφά κ ισορροπημένα τα λες.... Έχεις απόλυτο δίκιο. Άλλωστε ο σκοπός του γάμου δεν είναι τα παιδιά. 

Comet, λυπάμαι για την απώλεια που βίωσες. Ειλικρινα εύχομαι σε δύο μήνες να μείνεις ξανά τόσο εύκολα έγκυος. 

Να θυμάσαι πάντα πως θα πρέπει να είσαι ήδη ολοκληρωμένη και ευτυχισμένη πριν κάνεις παιδιά και πριν παντρευτείς μόνο τότε η οποιαδήποτε σχέση συντροφική ή μητρική μπορεί να εισπράξει την αληθινή σου αγάπη και δεν θα γίνει το υποχείριο σου και δεν μιλάω προσωπικά για να μην παρεξηγηθώ για να είσαι ευτυχισμένη. Είναι βέβαια κουβέντες που κανείς τις κάνει πράξεις μέσα από δύσκολες καταστάσεις.Καταλαβαινω απόλυτα την επιθυμία σου απλώς θέλω να σου πω πως είσαι ήδη ευτυχισμένη κοριτσάκι και μια αποτυχία γίνεται όπλο να το παλέψουμε και να τα καταφέρουμε.Φιλια πολλά και ας  αφήσουμε λίγο να ξεκουραστούν τα  σπερματοαντρακια μας χαχα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έτσι ακριβώς είναι Αστερακια μουμάλιστα, είναι σαν να ακούω εμένα όταν βάζω τη λογική. Απλά εξακολουθώ να αναρωτιέμαι αν με αυτά που κάνω με τον άντρα μου, μπορώ να μεινω εγκυος.. Χάχα! Ακούγεται κάπως όπως εκφράζομαι... Εννοώ με το να μη νιώθω καθόλου το σπέρμα ακόμα κ ώρες μετά την πράξη, καθίσταται δυνατή η εγκυμοσύνη;;;; ουφ!! Θα δείξει... Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...