Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

Μανούλες Αυγούστου 2019


Newmum19

Recommended Posts

Μπαινω να ευχηθώ με το καλο σε ολες μιας και είναι η Κατερινουλα στην ομάδα σας που την ξερω απο περυσι!!!! Κοριτσια εγω εχω γεννήσει πριν τρεις μηνες στο μητερα κρητης!!! Ειμαι κ εγω απο ηρακλειο!! Οι τιμές πλεον ειναι ιδιες σχεδον με ασκληπιειο οποτε ειναι καθαρα ποια κλινικη σας αρεσει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 12/2/2019 at 4:55 ΜΜ, Κελυ 32 είπε:

Μπαινω να ευχηθώ με το καλο σε ολες μιας και είναι η Κατερινουλα στην ομάδα σας που την ξερω απο περυσι!!!! Κοριτσια εγω εχω γεννήσει πριν τρεις μηνες στο μητερα κρητης!!! Ειμαι κ εγω απο ηρακλειο!! Οι τιμές πλεον ειναι ιδιες σχεδον με ασκληπιειο οποτε ειναι καθαρα ποια κλινικη σας αρεσει!

Γειά σου :) σε ευχαριστούμε πολύ λοιπόν!!  να σου ζήσει κ το μωράκι σου!! υγεία, υγεία, υγεία!!! :)

Μπορείς να μας πεις για την εμπειρία σου; κι εγώ στο μητέρα θα γεννήσω!! με ποιον γιατρό γέννησες αν επιτρέπεται;; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Newmum19 είπε:

Γειά σου :) σε ευχαριστούμε πολύ λοιπόν!!  να σου ζήσει κ το μωράκι σου!! υγεία, υγεία, υγεία!!! :)

Μπορείς να μας πεις για την εμπειρία σου; κι εγώ στο μητέρα θα γεννήσω!! με ποιον γιατρό γέννησες αν επιτρέπεται;; 

Σε ευχαριστω παρα Πολύ!!! Λοιπόν ολα ηταν πολυ Καλά!! Το προσωπικό και οι μαιες παρα πολυ καλές!!! Οπουε θεκεις παιρνουν το μωρο για να μην ειμαι με τους επισκέπτες...Σου δείχνουν ότι θελεις και είναι πρόθυμες να σε βοηθήσουν!!! Ο γιατρος μου ειναι ο ξημερης!

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Σε ευχαριστω παρα Πολύ!!! Λοιπόν ολα ηταν πολυ Καλά!! Το προσωπικό και οι μαιες παρα πολυ καλές!!! Οπουε θεκεις παιρνουν το μωρο για να μην ειμαι με τους επισκέπτες...Σου δείχνουν ότι θελεις και είναι πρόθυμες να σε βοηθήσουν!!! Ο γιατρος μου ειναι ο ξημερης!

χαίρομαι για την εμπειρία σου γιατί κι εγώ εκεί έχω αποφασίσει να γεννήσω με άλλο γιατρό όμως!! :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;; σας γράφω γιατί πήγα τις προάλλες στη γιατρό μου και είδα το μπεμπάκι μου!! εντάξει τι εμπειρία είναι αυτή;;  πλέον σχηματισμένο κανονικά..φαινόντουσαν ξεκάθαρα ακόμα και οι αρθρώσεις των χεριών του! ήταν πολύ ζωηρό! συνεχώς κουνούσε, κλωτσούσε, είχα τρελαθεί που τα έβλεπα όλα αυτά και δεν ένιωθα καμία ενόχληση στην κοιλιά μου!! 

Ανυπομονώ για το πότε θα το νιώσω να με κλωτσάει!! 

Εσείς πως νιώθετε σε ανάλογες εμπειρίες;;; μου φαίνεται τόσο εξωπραγματικό εμένα!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια μου!! τι κάνετε;; από εβδομάδα μάλλον ξεκινάω γιόγκα και ήθελα να δω αν ασχολείται καμία από εσάς!!! έχει ξεκινήσει κάποια ήδη ή έχει παλαιότερη εμπειρία;;;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Κ εμείς τέλη Αυγούστου ως μέσα Σεπτέμβρη!!!

On 23/1/2019 at 7:55 ΜΜ, Newmum19 είπε:

Κοριτσια έχετε αποφασίσει εσείς αν θα γεννησετε σε δημόσιο ή ιδιωτικό;

Εγώ μάλλον σε ιδιωτικο

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Antzimet είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Κ εμείς τέλη Αυγούστου ως μέσα Σεπτέμβρη!!!

Εγώ μάλλον σε ιδιωτικο

γεια σου!! με το καλό το μωράκι σου!! κ εγώ εκεί θα πάω τελικά!! από που είσαι εσύ αν επιτρέπεται!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 22/2/2019 at 5:06 ΜΜ, Newmum19 είπε:

γεια σου!! με το καλό το μωράκι σου!! κ εγώ εκεί θα πάω τελικά!! από που είσαι εσύ αν επιτρέπεται!!

Σε ευχαριστώ κ το δικό σου! Από Θεσσαλονίκη! Εσυ;

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμη....τώρα είμαι στις 10 εβδομάδες κ η επόμενη επίσκεψη είναι στις 12! Που φαντάζομαι θα το δούμε ε; Εσυ; 

πρίν από 44 λεπτά , Newmum19 είπε:

Εγώ από Κρήτη!! έχεις μάθει φύλο;;; :)

Όχι ακόμη! Είμαι στις 10 εβδομάδες κ το επόμενο ραντεβού μου είναι στις 12 εβδομάδες που φαντάζομαι θα το μάθουμε ε; Εσυ; Σε ποια εβδομάδα εισα;

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Antzimet είπε:

Όχι ακόμη....τώρα είμαι στις 10 εβδομάδες κ η επόμενη επίσκεψη είναι στις 12! Που φαντάζομαι θα το δούμε ε; Εσυ; 

Όχι ακόμη! Είμαι στις 10 εβδομάδες κ το επόμενο ραντεβού μου είναι στις 12 εβδομάδες που φαντάζομαι θα το μάθουμε ε; Εσυ; Σε ποια εβδομάδα εισα;

Εγώ είμαι 16 εβδομάδων και 2 μερών!! κι εμένα δεν μου έχουν πει με σιγουριά ακόμη γι αυτό δεν το ανακοινώνω!! λογικά στο επόμενο ραντεβού κι εγώ!! με το καλό να μάθεις..με υγεία φυσικά πάνω από όλα άσχετα με το φύλο του!! το πρώτο σου παιδάκι; εμένα ναι!! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό είναι το σημαντικότερο να είναι υγειής όλα τα παιδί πάνω από όλα!! Ααα εσυ είσαι πιο προχωρημένη....ναι το πρώτο μου!!! Κ ανυπομονώ κάθε φορά για τα ραντεβού μου! 

Τι καλά!!!! 

πρίν από 33 λεπτά , Newmum19 είπε:

Εγώ είμαι 16 εβδομάδων και 2 μερών!! κι εμένα δεν μου έχουν πει με σιγουριά ακόμη γι αυτό δεν το ανακοινώνω!! λογικά στο επόμενο ραντεβού κι εγώ!! με το καλό να μάθεις..με υγεία φυσικά πάνω από όλα άσχετα με το φύλο του!! το πρώτο σου παιδάκι; εμένα ναι!! :)

Καλά αυτό είναι το σημαντικότερο να είναι υγειής όλα τα παιδί πάνω από όλα!! Ααα εσυ είσαι πιο προχωρημένη....ναι το πρώτο μου!!! Κ ανυπομονώ κάθε φορά για τα ραντεβού μου! 

Τι καλά!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...