Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , marioula1234 είπε:

αχ τελειααααα μπραβο κοριτσι μου συγχαρητηρια :)

 

 

πρίν από 7 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Είναι γίγαντας το μωρό σ παιδι μ...άστο να κάνει την δουλειά τ...ξερει αυτο...

Γιγαντακι σπορακι... Χαχαχα, ξέρει αυτο.... 

πρίν από 6 λεπτά , marioula1234 είπε:

μια χαρα ειναι και το ενα νινι καλα να ναι αυτο αρκει :) ενα θα το χαρεις περισσότερο θα του αφιερωσεις πολυ πολυ χρονο θα ζησεις καθε στιγμη! μετα απο λίγο κανεις ακομη ενα καλη μου :)

Καλο ειναι αγαπη μου... Δεν το συζητώ καθόλου... Απλα ημουν λιγο προετοιμασμενη για δυο κ καπως λιγο μου φανηκε... Γερο μα ειναι να ερθει στον κοσμο κ θα του κανουμε κ αδερφακια.... :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 7 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια η χοριακή είναι στις 50.000!!!!!

Σύμφωνα με τη μικροβιολόγο τεράστια οπότε όλα καλά. Άραγε θα δούμε κάτι αυτή τη φορά;

Χαχχαχαχχχχαχα κορίτσι θα τα δείτε όλα καλεεεεεε με αυτή την χοριακη χαχαχχαα ουαουυυυ μου βγήκαν τα ματια με το νουμεροοο

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχχχχαχα κορίτσι θα τα δείτε όλα καλεεεεεε με αυτή την χοριακη χαχαχχαα ουαουυυυ μου βγήκαν τα ματια με το νουμεροοο

Κοριτσι έχω φοβηθεί. Η χοριακή μου τετραπλασιάζεται εξ αρχής οπότε πήγα στο γιατρό με χοριακή κοντά 3.000 και είδε σάκο ίσα ίσα.... Γι'αυτό. Λέτε να είναι 2; Αμάν :-P


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Κοριτσι έχω φοβηθεί. Η χοριακή μου τετραπλασιάζεται εξ αρχής οπότε πήγα στο γιατρό με χοριακή κοντά 3.000 και είδε σάκο ίσα ίσα.... Γι'αυτό. Λέτε να είναι 2; Αμάν :-P

Μπράβο Αλινα μου!!! Πάρα και τον γιατρό και πες του να πεταχτείς για ένα υπέρηχο ! Πότε ήταν 3000; θυμάσαι ημ/νια να δούμε;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Κοριτσι έχω φοβηθεί. Η χοριακή μου τετραπλασιάζεται εξ αρχής οπότε πήγα στο γιατρό με χοριακή κοντά 3.000 και είδε σάκο ίσα ίσα.... Γι'αυτό. Λέτε να είναι 2; Αμάν :-P

Καλέ δεν χαίρεσαι να είναι δυο εγω και τι δεν θα έδινα ε εντάξει τώρα πιστεύω να δείτε τα παντα μην αγχωνεσαι καθόλου κορίτσι μου

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Μπράβο Αλινα μου!!! Πάρα και τον γιατρό και πες του να πεταχτείς για ένα υπέρηχο ! Πότε ήταν 3000; θυμάσαι ημ/νια να δούμε;

Θα πάω εκεί να με δει και θα του τη πω κατευθείαν. Κάνει και εξωτερικό ιατρείο οπότε θα του εμφανιστω φάτσα μπαστούνι και δε δέχομαι αντιρρήσεις με ξέρει:-D η τελευταία χοριακή που έκανα ήταν τη προ-προηγουμενη Τετάρτη και ήταν 750. Επειδή τετραπλασιάζεται όμως υπέθεταν ότι παρασκευή που πήγα στο γιατρό θα ήταν σίγουρα κοντά στις 3.000.

 

πρίν από 27 λεπτά , Giotitsa είπε:

Καλέ δεν χαίρεσαι να είναι δυο εγω και τι δεν θα έδινα ε εντάξει τώρα πιστεύω να δείτε τα παντα μην αγχωνεσαι καθόλου κορίτσι μου

Σαφώς και θα χαιρομουν αλλά το πρώτο μου παιδάκι είναι μόλις 18 μηνών. Οπότε με τρία μωρά ουσιαστικά, δε ξέρω πόσο εύκολο θα είναι. Το παν βέβαια είναι η υγεία. Όλα τα άλλα τα καταφέρνουμε θέληση να υπάρχει!!

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Θα πάω εκεί να με δει και θα του τη πω κατευθείαν. Κάνει και εξωτερικό ιατρείο οπότε θα του εμφανιστω φάτσα μπαστούνι και δε δέχομαι αντιρρήσεις με ξέρει:-D η τελευταία χοριακή που έκανα ήταν τη προ-προηγουμενη Τετάρτη και ήταν 750. Επειδή τετραπλασιάζεται όμως υπέθεταν ότι παρασκευή που πήγα στο γιατρό θα ήταν σίγουρα κοντά στις 3.000.

 

Σαφώς και θα χαιρομουν αλλά το πρώτο μου παιδάκι είναι μόλις 18 μηνών. Οπότε με τρία μωρά ουσιαστικά, δε ξέρω πόσο εύκολο θα είναι. Το παν βέβαια είναι η υγεία. Όλα τα άλλα τα καταφέρνουμε θέληση να υπάρχει!!

αγαπη μου μια χαρα θα τα καταφερεις σιγα μην κολωσεις τωρα σε αυτο χαχαααχ τι λες καλε γλυκουλιααα τοσοδουλια μωρουλινιααααα εκανα και ομοιοκαταληξια αχχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια η χοριακή είναι στις 50.000!!!!!

Σύμφωνα με τη μικροβιολόγο τεράστια οπότε όλα καλά. Άραγε θα δούμε κάτι αυτή τη φορά;

Ουου απλά... 

πρίν από 20 λεπτά , Giotitsa είπε:

αγαπη μου μια χαρα θα τα καταφερεις σιγα μην κολωσεις τωρα σε αυτο χαχαααχ τι λες καλε γλυκουλιααα τοσοδουλια μωρουλινιααααα εκανα και ομοιοκαταληξια αχχαχαχαχα

@Giotitsa εσύ πότε θα πας γιατρό πάλι;;; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια η χοριακή είναι στις 50.000!!!!!

Σύμφωνα με τη μικροβιολόγο τεράστια οπότε όλα καλά. Άραγε θα δούμε κάτι αυτή τη φορά;

Αχ μπραβο!! Σε ειχα στο μυαλο μου τοσο πολυ!! Ολα καλα θα πανε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

@

@Dimitr@17 στις 25 αγαπη να ακουσω καρδουλα γιουπιιιιιιιι

Ααα τέλεια... Υπομονή θα περάσουν οι μέρες.. Πόσο είσαι τώρα;; εγώ στις 18 έχω γιατρό.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ααα τέλεια... Υπομονή θα περάσουν οι μέρες.. Πόσο είσαι τώρα;; εγώ στις 18 έχω γιατρό.. 

σημερα ειμαι 6 μπαμμμμμ λεμε χαχαχαα εχω και τικερακι χαχαχαχαχαα αντε κοριτσι μου τελεια κανεις και doppler ετσι δεν ειναι ;;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Giotitsa είπε:

σημερα ειμαι 6 μπαμμμμμ λεμε χαχαχαα εχω και τικερακι χαχαχαχαχαα αντε κοριτσι μου τελεια κανεις και doppler ετσι δεν ειναι ;;;

Μου είχε κάνει στην Β επιπέδου τώρα θα δω την μπουμπού μετά από ένα μήνα... Ααα σε 15 μέρες που θα πας δεν θα ακούσεις μόνο καρδουλα θα δεις κ ένα μικρό ανθρωπάκι... Τι τελεια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μου είχε κάνει στην Β επιπέδου τώρα θα δω την μπουμπού μετά από ένα μήνα... Ααα σε 15 μέρες που θα πας δεν θα ακούσεις μόνο καρδουλα θα δεις κ ένα μικρό ανθρωπάκι... Τι τελεια

αχααχαχαχαχα ναι γλυκουλα μου ναι να προσεχεις πολυ τον ευατο σου αγαπη μου


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...