Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Χαχαχ μαλλον εγω τα εγραψα λιγο μπερδεμενα..ναι εκανα γι αυτο ρωτησα πριν..στις 2 περιμενω τη χοριακη

δεν πειράζει.....λίγο να εμεινε ....σ ευχομαι.να έχεις μια τεράστια χοριακη μεσα απο την καρδια μ...κ το όνειρο σ να γίνει πραγματικό....περιμένουμε τα νέα σ...μην μας ξεχασεις....

πρίν από 21 λεπτά , Jennak83 είπε:

Στις 6!!!

άντε τζενακη μ κ θα κάνουμε πάρτυ κ με σένα παλι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 8 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

δεν πειράζει.....λίγο να εμεινε ....σ ευχομαι.να έχεις μια τεράστια χοριακη μεσα απο την καρδια μ...κ το όνειρο σ να γίνει πραγματικό....περιμένουμε τα νέα σ...μην μας ξεχασεις....

άντε τζενακη μ κ θα κάνουμε πάρτυ κ με σένα παλι...

Σ ευχαριστω πολυ καλη μου..ευχομαι και σε εσας να πανε ολα καλα..να σε ρωτησω..υπαρχει περιπτωση να δειξει αρνητικο αλλα να φανει κατι απ τις τιμες;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Σ ευχαριστω πολυ καλη μου..ευχομαι και σε εσας να πανε ολα καλα..να σε ρωτησω..υπαρχει περιπτωση να δειξει αρνητικο αλλα να φανει κατι απ τις τιμες;

Μπορεί να έχεις καθυστερημένη  σύλληψη κ να είναι ένα χαμηλό νούμερο ...αλλα  αυτο δεν σημαινει όμως κάτι.πιστευω κ γω ότι 2 μερες πριν κατι θα δειξει ομως.....ας περιμενουμε λοιπόν να δούμε....λίγο σ εμεινε...Κάνε υπομονή....σε ευχαριστώ για τις ευχες σ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

δεν πειράζει.....λίγο να εμεινε ....σ ευχομαι.να έχεις μια τεράστια χοριακη μεσα απο την καρδια μ...κ το όνειρο σ να γίνει πραγματικό....περιμένουμε τα νέα σ...μην μας ξεχασεις....

άντε τζενακη μ κ θα κάνουμε πάρτυ κ με σένα παλι...

Χαχαχα μακαρι!!! 

 

πρίν από 31 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

δεν πειράζει.....λίγο να εμεινε ....σ ευχομαι.να έχεις μια τεράστια χοριακη μεσα απο την καρδια μ...κ το όνειρο σ να γίνει πραγματικό....περιμένουμε τα νέα σ...μην μας ξεχασεις....

άντε τζενακη μ κ θα κάνουμε πάρτυ κ με σένα παλι...

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Χρυ_καρ είπε:

Σ ευχαριστω πολυ καλη μου..ευχομαι και σε εσας να πανε ολα καλα..να σε ρωτησω..υπαρχει περιπτωση να δειξει αρνητικο αλλα να φανει κατι απ τις τιμες;

Δυστυχως εδειξε αρνητικο κατω απο 5..βεβαια μου πε αν δεν αδιαθετησω τη Δευτερα να το επαναλαβω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Δυστυχως εδειξε αρνητικο κατω απο 5..βεβαια μου πε αν δεν αδιαθετησω τη Δευτερα να το επαναλαβω

Μην απογοητευεσαι, παμε για τον αλλο μηνα ποσο καιρο προσπαθειτε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χρυ_καρ είπε:

Μηνες

αγαπη μ δεν πειράζει....Μην απογοητεύεσαι καθόλου....αν δεν σ έρθει η μέχρι την Δευτέρα να ξαναπάς...Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη....Εγώ προσπαθούσα 9 ολόκληρα χρόνια....Δεν τα λες κ λίγα....οπότε μην ανχωνεσαι σε σένα θα έρθουν τα πραματα πολυ πιο γρήγορα....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

δεν πειράζει.....λίγο να εμεινε ....σ ευχομαι.να έχεις μια τεράστια χοριακη μεσα απο την καρδια μ...κ το όνειρο σ να γίνει πραγματικό....περιμένουμε τα νέα σ...μην μας ξεχασεις....

άντε τζενακη μ κ θα κάνουμε πάρτυ κ με σένα παλι...

Πηρα τη χοριακη..6.450 απο 3.430 προχθες, οχι εντελως διπλασσια..αγχωθηκα κ πηρα το γιατρο ο οποιος μου ειπε οτι ειναι καλη. Να πω την αληθεια στενοχωρηθηκα λιγο και αγχωθηκα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Jennak83 είπε:

Πηρα τη χοριακη..6.450 απο 3.430 προχθες, οχι εντελως διπλασσια..αγχωθηκα κ πηρα το γιατρο ο οποιος μου ειπε οτι ειναι καλη. Να πω την αληθεια στενοχωρηθηκα λιγο και αγχωθηκα..

Αφού σ είπε ο γιατρός σ είναι καλή να τον πιστέψεις κ να απολαύσεις την εγκυμοσυνη σ στο επαρκο....Όλα θα ειναι καλα....Μην στεναχωριεσε και που αγαπη μ....θα δεις ...Πότε θα πας γιατρο κ πόσο εισαι τωρα???? ξεχναω απο την μαστούρα μην με παρεξηγείς.χαχαχαχ σ είπε το να κάνεις????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Αφού σ είπε ο γιατρός σ είναι καλή να τον πιστέψεις κ να απολαύσεις την εγκυμοσυνη σ στο επαρκο....Όλα θα ειναι καλα....Μην στεναχωριεσε και που αγαπη μ....θα δεις ...Πότε θα πας γιατρο κ πόσο εισαι τωρα???? ξεχναω απο την μαστούρα μην με παρεξηγείς.χαχαχαχ σ είπε το να κάνεις????

Θεωρητικα ειμαι 6 εβδομαδων, αν υπολογισω τελευταια περιοδο. Μου ειπε να παω σε 10 μερες δηλ την αλλη Παρασκευη..Δε θα ηθελα να κανω αλλη χοριακη ειναι ψυχοφθορο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Jennak83 είπε:

Θεωρητικα ειμαι 6 εβδομαδων, αν υπολογισω τελευταια περιοδο. Μου ειπε να παω σε 10 μερες δηλ την αλλη Παρασκευη..Δε θα ηθελα να κανω αλλη χοριακη ειναι ψυχοφθορο!

Μην κάνεις αφού ως είπε....κ γω σταμάτησα στις 2 ....Δεν πειράζει...Όλα εξάλλου πανε ολα καλα αγαπη μ....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Χρυ_καρ είπε:

Καλημερα κοριτσια..ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα τη βοηθεια σας..ειμαι εδω και 3 μερες με ζαλαδες ναυτιες νευρα αλλα ειμαι 2 μερες πριν τη καθορισμενη περιοδο..θα δειξει πιστευετε η β χοριακη κατι αν ειναι; ευχαριστω εκ των προτερων

Γειά σου κούκλα μου.. Ναι θα δείξει. Εγώ έκανα χοριακη μια βδομάδα πριν την περίοδο και βγήκε 25. Καλά αποτελέσματα ευχομαι


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Χρυ_καρ είπε:

Μηνες

Χρύσα μου μην απογοητεύεσαι, θα έρθει το σποράκι. Οι τιμές δε παίζουν τόσο σημασία. Εγώ τη μέρα της περιόδου ξεκίνησα με 13 μόνο!!!! Προχθές είχα 750. Υπερδιπλασιάζεται. Δεν μας νοιάζει από πού ξεκινάει αρκεί να διπλασιάζεται μου έχει πει γιατρός. Εσένα αυτή τη στιγμή είναι αρνητικό αλλά ίσως είναι καθυστερημένη η σύλληψη. Αν δεν αδιαθετησεις επανέλαβε αλλά πάνω απ' όλα να έχεις θετική ενέργεια. Όλες θα γίνουμε μανουλες αν όχι τώρα άμεσα!! :)

1 hour ago, Jennak83 είπε:

Θεωρητικα ειμαι 6 εβδομαδων, αν υπολογισω τελευταια περιοδο. Μου ειπε να παω σε 10 μερες δηλ την αλλη Παρασκευη..Δε θα ηθελα να κανω αλλη χοριακη ειναι ψυχοφθορο!

Τζενακι χαρα μου η χοριακή σου είναι μια χαρά και λογικά τώρα φαίνεται το μωράκι οπότε γιατί να κάνεις κι άλλες χοριακες;

Εγώ σήμερα πήγα ντοκ και δεν φαινόταν ακόμη ούτε σάκος καλά καλά, μόνο λίγη σκιά και μου είπε ότι είναι λογικά καθυστερημένη σύλληψη και να ξανά πάω από βδομάδα να με δει εκτός απροόπτου πρώτα ο Θεός. Όταν τον ρώτησα για χοριακη μου είπε ότι δεν έχει νόημα να επαναλάβω. Καταρχάς ενημερωτικά στο λέω, αλλά αν θες γκουγκλαρε το κιόλας η χοριακή άμα περάσει το 1000 ή το 1.500 ξεκινά να διπλασιάζεται κάθε 72 ώρες αντί για κάθε 48. Οπότε εσένα το νούμερο είναι σούπερ.

Μου φαίνεται πολύ αργά το 10 μέρες που σου είπε μιας και τώρα κάλλιστα μπορείτε να δείτε σάκο και να χαλαρώσεις. Αλλά σε δέκα μέρες πιθανότατα να ακούσεις και καρδούλα αν σου βγαίνουν καλά οι υπολογισμοί και είσαι ήδη 6 εβδ.

Πάντως μην αγχώνεσαι! :)


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Χρύσα μου μην απογοητεύεσαι, θα έρθει το σποράκι. Οι τιμές δε παίζουν τόσο σημασία. Εγώ τη μέρα της περιόδου ξεκίνησα με 13 μόνο!!!! Προχθές είχα 750. Υπερδιπλασιάζεται. Δεν μας νοιάζει από πού ξεκινάει αρκεί να διπλασιάζεται μου έχει πει γιατρός. Εσένα αυτή τη στιγμή είναι αρνητικό αλλά ίσως είναι καθυστερημένη η σύλληψη. Αν δεν αδιαθετησεις επανέλαβε αλλά πάνω απ' όλα να έχεις θετική ενέργεια. Όλες θα γίνουμε μανουλες αν όχι τώρα άμεσα!! :)

Τζενακι χαρα μου η χοριακή σου είναι μια χαρά και λογικά τώρα φαίνεται το μωράκι οπότε γιατί να κάνεις κι άλλες χοριακες;

Εγώ σήμερα πήγα ντοκ και δεν φαινόταν ακόμη ούτε σάκος καλά καλά, μόνο λίγη σκιά και μου είπε ότι είναι λογικά καθυστερημένη σύλληψη και να ξανά πάω από βδομάδα να με δει εκτός απροόπτου πρώτα ο Θεός. Όταν τον ρώτησα για χοριακη μου είπε ότι δεν έχει νόημα να επαναλάβω. Καταρχάς ενημερωτικά στο λέω, αλλά αν θες γκουγκλαρε το κιόλας η χοριακή άμα περάσει το 1000 ή το 1.500 ξεκινά να διπλασιάζεται κάθε 72 ώρες αντί για κάθε 48. Οπότε εσένα το νούμερο είναι σούπερ.

Μου φαίνεται πολύ αργά το 10 μέρες που σου είπε μιας και τώρα κάλλιστα μπορείτε να δείτε σάκο και να χαλαρώσεις. Αλλά σε δέκα μέρες πιθανότατα να ακούσεις και καρδούλα αν σου βγαίνουν καλά οι υπολογισμοί και είσαι ήδη 6 εβδ.

Πάντως μην αγχώνεσαι! :)

Σακο ειδαμε κοριτσακι μου την Τριτη, μια μερα πριν κανω την πρωτη μου χοριακη που ηταν 3.430. Ελπιζω να ακουσω και καρδουλα σε μια εβδομαδα, αιωνας μου φαινεται! Τελευταια περιοδος μου ηταβ 22/12, απλα επειδη δεν εχω στανταρ κυκλο ειμαι μεταξυ 30 και 35 μερες, δε ξερω ποτε εγινε η συλληψη ακριβως. Εγω υποθετω 10 με 14 Γεναρη οτι εγινε..Σε ευχαριστω πολυ, ευχομαι να μας πανε ολα καλα μεχρι το τελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...