Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Ακόμα χάλια εισαι αγαπη μ???? πωωωωωω ....λίγο ακόμα κα θα περάσει....υπομονή μόνο αυτό εχω να σ πω....

Καλημέρα μικρή μας...Πώς πας...???? συμπτώματα ε???? θα περάσουν μην σκας...Δεν μασας εσυ απο τίποτα....Είσαι ντουρασελ.φαε καμία πίτσα λεω γω...χχαχαχαχ

Ευτυχώς δεν είμαι όπως στον γιο μου. Αν και έχουν υπάρξει μέρες που αν σταθώ λίγη ώρα όρθια μετά είμαι αγκαλιά με την λεκάνη. Πιο πολύ η αφαγια και η αηδία με ρίχνει.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena είπε:

Ευτυχώς δεν είμαι όπως στον γιο μου. Αν και έχουν υπάρξει μέρες που αν σταθώ λίγη ώρα όρθια μετά είμαι αγκαλιά με την λεκάνη. Πιο πολύ η αφαγια και η αηδία με ρίχνει.

Πρέπει να φας όμως κ λίγο με το ζόρι...ξέρω είναι δύσκολο δεν το περναω αλλα ετσι εχω ακούσει....Όχι πολυ μια 2 μπουκιές.....ο γιατρός δεν σ εδωσε σε άλλο σιρόπι κάτι να πάρεις...αν θυμάμαι περνούμε το ίδιο...Εγώ θα το πάρω κ σήμερα κ τερμα μ είπε...Κ αν ξανάρθει κάτι παλι από την αρχή...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

 

Ναι οντως  κ γω έχω άκουσει καλά λόγια για αυτόν τον γιατρό.  Αλλά δεν γνώριζα ότι πριν ήταν στο νοσοκομείο.  Μάλλον έχεις  γεννήσει  πριν καιρό,  λογικά... Σε ευχαριστώ  πάντως... 

ναι πριν 6 χρονια :)

κοριτσια μόλις επέστρεψα από τον γιατρό... το νινι μεγαλωσε ακουσαμε καρδουλα αλλα εχω μια μικρή αποκόλληση οποτε προσοχη

  • Μου αρέσει 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα κορεςςςςςςςςςςςς τι κανετε ;;;; πειτε μου τα νεα σας εχει καλοκαιρι αλλα εγω απο το πρωι ειμαι σαν αποβλακωμενο μιλαμε για υπνο θυμηζω ζομπι χαχαχχαχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, marioula1234 είπε:

ναι πριν 6 χρονια :)

κοριτσια μόλις επέστρεψα από τον γιατρό... το νινι μεγαλωσε ακουσαμε καρδουλα αλλα εχω μια μικρή αποκόλληση οποτε προσοχη

Μπραβο κοριτσακι μου, χαιρομαι πολυ που  ακουσατε καρδούλα... Να προσπαθησεις να ξεκουραζεσαι περισσότερο κ ολα καλα.... Ξεκουραση κ χαλαρα... Ποσο εισαι τωρα ακριβώς; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marioula1234 είπε:

ναι πριν 6 χρονια :)

κοριτσια μόλις επέστρεψα από τον γιατρό... το νινι μεγαλωσε ακουσαμε καρδουλα αλλα εχω μια μικρή αποκόλληση οποτε προσοχη

αχ τι ωραία νεα κ σε εσένα....Όλες μας παμε καλα πάναγια  μ...τα μωράκια μας είναι δω κ δίνουν παρών....να προσέχεις όσο μπορεις αγαπη μ...Κ όσο γίνεται....Κ όλα θα κυλήσουν όμορφα....τικ τακ τικ τακ...γιουπιιιιιι....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, τρελή ημικρανία από χτες. Πολύς πόνος!  @Rafaelatarzan κεφτεδάκια και πατάτες από χτες εμείς, για βράδυ δε με βλέπω να κάνω τπτ, ζαλίζομαι από τον πονοκέφαλο! Κι εγώ γιατρό ξανά στις 28, μα Τσικνοπέμπτη με έβαλε η άτιμη. Μου λέει πρώτα θα ζυγισω για να φας μετά ανενόχλητη χαχαχα Πώς είστε σήμερα;


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , elpida20 είπε:

Μόνο εγώ ακόμη δεν πήγα να ακούσω καρδουλα:-( 9 μέρες ακόμη... 

ουτε εγω ακουσει καρδια αγαπη ακομα χιχι εγψ θα ακουσω καρδια την Δευτερα που μας ερχεται υπονομη και στις δυο μας λοιπον


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια!! Ήμουν εκτός κ δεν μπήκα το ΣΚ! Αυριο πρώτος υπέρηχος! Θα σκασωωωω!! Εσεις καλα πατε απο οτι βλέπω!! Τι ημερομηνίες παίζουν για να δούμε ποιες ειμαστε κοντα... Εγω ΠΗΤ 19/10 απο όσο ξερω μεχρι στιγμής! :wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , gogouli_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, τρελή ημικρανία από χτες. Πολύς πόνος!  @Rafaelatarzan κεφτεδάκια και πατάτες από χτες εμείς, για βράδυ δε με βλέπω να κάνω τπτ, ζαλίζομαι από τον πονοκέφαλο! Κι εγώ γιατρό ξανά στις 28, μα Τσικνοπέμπτη με έβαλε η άτιμη. Μου λέει πρώτα θα ζυγισω για να φας μετά ανενόχλητη χαχαχα Πώς είστε σήμερα;

εγω ξανά 27 θα πάω γιατρο...να κανονίσω κ τότε παλι ακριβώς την ημερομηνία για την Αυχενική....παρε τον γιατρο μην σ δώσει κάτι για το κεφάλι αγαπη ....Μην κάθεσαι ετσι....κουφτιεδεςςςςς...ορέ φίλε κ από αυτο θελω.χαχααχχαχ 

πρίν από 7 λεπτά , Eleni Tz είπε:

Κορίτσια!! Ήμουν εκτός κ δεν μπήκα το ΣΚ! Αυριο πρώτος υπέρηχος! Θα σκασωωωω!! Εσεις καλα πατε απο οτι βλέπω!! Τι ημερομηνίες παίζουν για να δούμε ποιες ειμαστε κοντα... Εγω ΠΗΤ 19/10 απο όσο ξερω μεχρι στιγμής! :wub:

ελπίζω αν πέρασες όμορφα το σκ σ....το χρειαζόμαστε....με το καλό ο υπέρηχος σ αυριο αγαπη μ....Κ όλα θα είναι τέλεια...εμένα μ εδω σε ημερομηνία από 15 Σεπτέμβρη εως τελη.καπου εκει...αναλογα ειπε ...γαιτιβθα κανω καισαρικι ουτως η αλλος....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Eleni Tz είπε:

Κορίτσια!! Ήμουν εκτός κ δεν μπήκα το ΣΚ! Αυριο πρώτος υπέρηχος! Θα σκασωωωω!! Εσεις καλα πατε απο οτι βλέπω!! Τι ημερομηνίες παίζουν για να δούμε ποιες ειμαστε κοντα... Εγω ΠΗΤ 19/10 απο όσο ξερω μεχρι στιγμής! :wub:

Άντε με το καλό όλα αύριο.Όλα θα πάνε τέλεια. Εγώ ΠΗΤ 05.10! @elpida20 @Giotitsa κορίτσια μου λίγο έμεινε να ακούσετε κι εσείς!❤❤

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , gogouli_ είπε:

Άντε με το καλό όλα αύριο.Όλα θα πάνε τέλεια. Εγώ ΠΗΤ 05.10! @elpida20 @Giotitsa κορίτσια μου λίγο έμεινε να ακούσετε κι εσείς!❤❤

@gogouli γλυκουλα ευχαριστούμε εγώ δεν ξέρω ΠΗΤ καλεεεε λογικά θα μου πει όταν ακούσω καρδιά δεν ξέρω μπορεί να πάω και πιο νωρίς εγώ σε ΠΗΤ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , gogouli_ είπε:

Άντε με το καλό όλα αύριο.Όλα θα πάνε τέλεια. Εγώ ΠΗΤ 05.10! @elpida20 @Giotitsa κορίτσια μου λίγο έμεινε να ακούσετε κι εσείς!❤❤

Καλησπερα κοριτσακια μου, αυτες οι ανακατοσουρες ποτε θα σταματησουν; τρωω με το ζορι βεβαια γιατι πρεπει αλλιως θα μπορουσα να μη βαλω τιποτα στο στομα μου ολη μερα..εμενα ΠΗΤ 02/10 αλλα συνηθως λενε καμια δεκαρια μερες νωριτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...