Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

On 22/2/2019 at 11:45 ΠΜ, Rafaelatarzan είπε:

Μυρτώ μ τι μ κάνεις...με το καλό ή Αυχενική σ...κ εγώ άνω των 35 ειμαι κ ο γιατρός μ μ ανέφερε ότι θα κάνουμε Αυχενική κ το τεστ με το αίμα μόνο..αχ ομως δεν βγει κάτι καλό στην Αυχενική τοτε θα συζητήσουμε τι κ πως....Προς το παρών δεν τον ανησυχεί κάτι κ μ είπε ότι όλα γίνονται χωρίς φόβο στις μέρες μας...κ γω με εξωσωματικη ειμαι...οπότε εγώ το αφήνω στην κρίση τ γιατρου μ τι θέλει να κάνει αυτός κ θα τον εμπιστευτώ με κλειστά μάτια..Εγώ Αυχενική εχω 15 Μάρτη...οπότε κ συ μην φοβάσαι κ ακολούθα τον ντοκ σ ένα τον εμπιστεύεσαι....κ όλα θα είναι καλά γλυκουλα μ...

Ναι αγάπη μου σ' ευχαριστώ πολύ! Προς το παρόν περιμένω να έρθει η Τετάρτη κι από κει και πέρα θα πράξουμε αναλόγως. Βήμα βήμα. Μπορεί να είμαστε και τυχεροί και όλα να βγούνε σούπερ άσχετα με την ηλικία! Πολλά φιλιά στην κοιλίτσα σου:grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 3 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Ναι αγάπη μου σ' ευχαριστώ πολύ! Προς το παρόν περιμένω να έρθει η Τετάρτη κι από κει και πέρα θα πράξουμε αναλόγως. Βήμα βήμα. Μπορεί να είμαστε και τυχεροί και όλα να βγούνε σούπερ άσχετα με την ηλικία! Πολλά φιλιά στην κοιλίτσα σου:grin:

Έτσι ακριβώς κούκλα κ όλα θα πάνε καλά...θα το δεις...κ γω Τετάρτη θα ξαναπάω να το δω ...για το μέχρι την Αυχενική θα σκάσω αν δε παω.. χαχαχαχα ...Επίσης φιλιά κ στην δική σ κοιλιτσααααα....αχ κάτι μωράκια που έχουμε....τι όμορφα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα από αυτό το στάδιο της αυχενικής και καταλαβαίνω την αγωνία σας. Αν είναι και το πρώτο μωράκι σας όπως συμβαίνει και με εμένα είναι όλα τόσο πρωτόγνωρα όλα όσα νιώθουμε. Σας ευχαριστώ που με δέχεστε λοιπόν!!! Χιχιχιχι :)προηγουμενως διάβασα κάποια κοπέλα που έγραφε για πονακια. Να σας πω ότι είναι όλα φυσιολογικά τα τσιμπήματα και τα πονακια περιόδου, αφού μεγαλώνει η μήτρα. Να ξεκουράζεστε, όχι βάρη και προσεκτικές κινήσεις. Όλα θα πάνε καλά. Η Παναγίτσα να είναι κοντά στα παιδάκια μας.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Mampa είπε:

Πέρασα από αυτό το στάδιο της αυχενικής και καταλαβαίνω την αγωνία σας. Αν είναι και το πρώτο μωράκι σας όπως συμβαίνει και με εμένα είναι όλα τόσο πρωτόγνωρα όλα όσα νιώθουμε. Σας ευχαριστώ που με δέχεστε λοιπόν!!! Χιχιχιχι :)προηγουμενως διάβασα κάποια κοπέλα που έγραφε για πονακια. Να σας πω ότι είναι όλα φυσιολογικά τα τσιμπήματα και τα πονακια περιόδου, αφού μεγαλώνει η μήτρα. Να ξεκουράζεστε, όχι βάρη και προσεκτικές κινήσεις. Όλα θα πάνε καλά. Η Παναγίτσα να είναι κοντά στα παιδάκια μας.

Καλώς ήρθες κοπέλα μου στην παρεα μας... Με το καλο το μωρακι σου. Οντως υπάρχουν διαφορα πονακια περιοδου, τσιμπηματα, ενοχλησεις κ αλλα πολλα που οσες γινομαστε μανουλες για πρωτη φορα μας ανησυχουν λιγο. Αλλα γι αυτο ειναι αυτη η υπέροχη παρεα. Για να τα μοιραζόμαστε όλα... Πολλα φιλια... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Δλδ εγώ που δεν έχω καούρες.. Πάει να πει ότι θα είναι καραφλο το μπεμπακι;;; πωπω και είναι κ κορίτσι.. Χαχα 

Χαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχχαχαχαχαχχαχαχ Εχω λιωσειιιι ρε Οχι αγάπη δεν είναι κανονας απλα λένε οτι οι γυναίκες που έχουνε καούρες τα μωρακια έχουν πολύ μαλλί πολύ όμως

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχχαχαχαχαχχαχαχ Εχω λιωσειιιι ρε Οχι αγάπη δεν είναι κανονας απλα λένε οτι οι γυναίκες που έχουνε καούρες τα μωρακια έχουν πολύ μαλλί πολύ όμως

Ουτε καν!!! Στον πρωτο δεν είχα καούρες και μου βγήκε με χωριστρα, στον δεύτερο είχα πολλές καούρες και βγήκε καραφλακι!!!! Αχαχχαχαχαχα

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ουτε καν!!! Στον πρωτο δεν είχα καούρες και μου βγήκε με χωριστρα, στον δεύτερο είχα πολλές καούρες και βγήκε καραφλακι!!!! Αχαχχαχαχαχα

Χαχχαχχαχαχαχαχαχα ελάτε ρεεε γελαωωω τόσο εντάξει είπα δεν είναι κανόνας ρς κορίτσια απλα όντως πέφτει μέσα 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχχαχαχαχαχχαχαχ Εχω λιωσειιιι ρε Οχι αγάπη δεν είναι κανονας απλα λένε οτι οι γυναίκες που έχουνε καούρες τα μωρακια έχουν πολύ μαλλί πολύ

Πας να με παρηγόρησεις τώρα αλλά δεν θα τα καταφερεις γτ και εγώ όταν γεννήθηκα δεν ειχα μαλλιά.. Ελαχιστα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Πας να με παρηγόρησεις τώρα αλλά δεν θα τα καταφερεις γτ και εγώ όταν γεννήθηκα δεν ειχα μαλλιά.. Ελαχιστα

Και τι έγινε θα έχεις μια υπεροχή και θέαρα μπεμπαρα σαν και σενα και πανω απο όλα καλη γιατί η μανουλα της είναι μαλαμα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Πας να με παρηγόρησεις τώρα αλλά δεν θα τα καταφερεις γτ και εγώ όταν γεννήθηκα δεν ειχα μαλλιά.. Ελαχιστα

χαχαχαχα Καραφλη κ συ Δήμητρα κ . γω το ίδιο βγήκα...χαχαχαχααχ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Giotitsa είπε:

Και τι έγινε θα έχεις μια υπεροχή και θέαρα μπεμπαρα σαν και σενα και πανω απο όλα καλη γιατί η μανουλα της είναι μαλαμα

Αααα πως ξέρεις και τα γυρνάς αχ.....

πρίν από 23 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχα Καραφλη κ συ Δήμητρα κ . γω το ίδιο βγήκα...χαχαχαχααχ...

Βέβαια ακόμα δεν λες ότι έχω πολλά μαλλιά αλλά σε σχέση με αυτά π είχα μικρή έχουν πυκνώσει.. Καλά τώρα με τις βιταμίνες έχουν γίνει τούμπανο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αααα πως ξέρεις και τα γυρνάς αχ.....

Βέβαια ακόμα δεν λες ότι έχω πολλά μαλλιά αλλά σε σχέση με αυτά π είχα μικρή έχουν πυκνώσει.. Καλά τώρα με τις βιταμίνες έχουν γίνει τούμπανο 

@Rafaelatarzanκαραφλη γαλοπούλα πως θα σε ξεπουπουλιασω εγώ τώρα εεεε και θέλω γαλοπούλα αλλά ταρζανια μπουχαχαχχαχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Rafaelatarzan @Myrtw80 @winspert βλεπω ειμαστε οι μεγαλυτερες της παρεας... Μην αγχωνεστε για την ηλικια σας...απο μονη δεν ειναι προβλημα...εγω περσι που ημουν εγκυος και ημουν 35 ουτε ντεπον δεν χρειαστηκε να παρω, ειχα μια πολυ ομαλη εγκυμοσυνη με τα light συμπτωματα και γεννησα και φυσιολογικα! Να προσεχετε, να τρωτε υγιεινά και ολα θα πανε καλα!

Θελω δρακουλινιαααααααααα

@4shinediamonds σε ποιον μηνα εισαι? Μαλλον εισαι σε πιο προχωρημενο απο εμας ε? Παντως οντως δεν νομιζω να υπαρχει συσχετιση καουρων-μαλλιων....ειναι απο αυτα που λανθασμενα πιστευαν οι παλιοι, επειδη ειχε διαπιστωθει οτι οταν ξεκινουσαν οι καουρες, γυρω στον 5ο, ειναι και η περιοδος που το μωρο βγαζει μαλλακια-ετσι μ ειπε ο γυναικολογος. Ααααχχχχ εσεις που λετε οτι εχετε καουρες απο τωραααα....δεν εχετε δει τπτ...ειναι να μην ξεκινησουν. Άπαξ  και ξεκινησουν καθε μηνας ειναι χειροτερος απο τον προηγουμενο! Αλλα ειπαμε...ολα τα αντεχουμε...για τα μωρακια μας!!! Perier, κοκα κολες και λεμονι με σοδα εμενα καπως με ανακουφιζαν...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

αχ γλυκουλα μ τι τραβάς κ συ ...με 2 παιδιά κ ένα μεσα σ...εισια ποκυ αξία όμως κ μπράβο σ...Πώς τα καταφέρνεις μ λες??? δεν ξερω αν θα μπορούσα να το κάνω...υπομονή κ αγκαλιά από μενα κ πολλά φιλιά να φύγουν όλα γρηγορα κ να γίνεις κ συ καλα

 

τικ τακ τικ τακ τικα τακ.στο πα οτι ολα θα πάνε υπέροχα όσο υπέροχη εισαι κ συ...

2 καρδιές σε ένα σώμα...θαύμα ετσι???? 

απολαυσε την εγκυμοσυνη σ το αξίζεις...Αφού να σκάσω εγω μωλε το μικρό μας...έλιωσα τώρα να ξες...

Αγάπη μ πως εισαι?? γιατί δεν παίρνεις τον γιατρο να σ δώσει κάτι,???? 

Χθες με είδε και δε μου ανέφερε ότι μπορώ να πάρω κάτι.

Εσύ είσαι καλύτερα; 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Evangeliaa είπε:

@Rafaelatarzan @Myrtw80 @winspert βλεπω ειμαστε οι μεγαλυτερες της παρεας... Μην αγχωνεστε για την ηλικια σας...απο μονη δεν ειναι προβλημα...εγω περσι που ημουν εγκυος και ημουν 35 ουτε ντεπον δεν χρειαστηκε να παρω, ειχα μια πολυ ομαλη εγκυμοσυνη με τα light συμπτωματα και γεννησα και φυσιολογικα! Να προσεχετε, να τρωτε υγιεινά και ολα θα πανε καλα!

Θελω δρακουλινιαααααααααα

 

Γρήγορα δρακουλίνια στο κορίτσι μας... δεν πρέπει να μας χαλάνε τα χατίρια. Σ'ευχαριστούμε για το ψυχολογικό ανέβασμα! Η αλήθεια είναι ότι πριν την εγκυμοσύνη δρακουλίνια και πατατάκια μπάρμπεκιου ήταν το συνοδευτικό για τις ταινίες μας. Τώρα κανά αμυγδαλάκι και πατατάκια βρώμης χαχαχα. Και καλά προσέχω! Εννοείται δεν αγχωνόμαστε για την ηλικία μας. Έχουμε τόσο άλλα να αγχωθούμε άλλωστε χαχαχα. Κι εγώ η αλήθεια είναι θα με μισήσετε οι υπόλοιπες αλλά δεν έχω καταλάβει εγκυμοσύνη. Λίγες κράμπες περιόδου και κανά πονοκέφαλο το βράδυ έχω μέχρι στιγμής! Είμαι από τις τυχερες! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...