Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , Evangeliaa είπε:

@Rafaelatarzan @Myrtw80 @winspert βλεπω ειμαστε οι μεγαλυτερες της παρεας... Μην αγχωνεστε για την ηλικια σας...απο μονη δεν ειναι προβλημα...εγω περσι που ημουν εγκυος και ημουν 35 ουτε ντεπον δεν χρειαστηκε να παρω, ειχα μια πολυ ομαλη εγκυμοσυνη με τα light συμπτωματα και γεννησα και φυσιολογικα! Να προσεχετε, να τρωτε υγιεινά και ολα θα πανε καλα!

Το οτι θα εφτανα σε σημείο να πω στον γυναικολογο μου οτι λογω ηλικιας μήπως πρέπει να κανω παραπανω εξετασεις, ουτε που το φανταζόμουν. Ασε που μια που το ειπα, κ μια που μου κακοφανηκε... Χαχαχα, τι να κανουμε... Κ αυτο γιατι παιδι θελω απο τα 18...Με τον αντρα μου ειμαστε μαζι απο τα 16 μου, αλλα παντρευτηκαμε το 2015...20 χρονια μαζι... Φιλακια γλυκια μου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 7 λεπτά , winspert είπε:

Το οτι θα εφτανα σε σημείο να πω στον γυναικολογο μου οτι λογω ηλικιας μήπως πρέπει να κανω παραπανω εξετασεις, ουτε που το φανταζόμουν. Ασε που μια που το ειπα, κ μια που μου κακοφανηκε... Χαχαχα, τι να κανουμε... Κ αυτο γιατι παιδι θελω απο τα 18...Με τον αντρα μου ειμαστε μαζι απο τα 16 μου, αλλα παντρευτηκαμε το 2015...20 χρονια μαζι... Φιλακια γλυκια μου... 

Κι εμείς τα ίδια! Μαζί 18 χρόνια απο τα 21 μου αλλά παντρευτήκαμε το 2017! Δεν είσαι η μόνη! Όλα καλά θα μας πάνε κοριτσάκι μου ;-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw80 είπε:

Κι εμείς τα ίδια! Μαζί 18 χρόνια απο τα 21 μου αλλά παντρευτήκαμε το 2017! Δεν είσαι η μόνη! Όλα καλά θα μας πάνε κοριτσάκι μου ;-)

Χαχαχα, καταλαβα... Στους περιεργους που ρωταγανε τι περιμεναμε κ δεν παντρευομασταν τους ελεγα οτι περιμενουμε να ωριμάσει η σχεση μας... Χαχαχα. Ολα καλα θα μας πανε!!! :wub:

  • Χαχα 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , winspert είπε:

Χαχαχα, καταλαβα... Στους περιεργους που ρωταγανε τι περιμεναμε κ δεν παντρευομασταν τους ελεγα οτι περιμενουμε να ωριμάσει η σχεση μας... Χαχαχα. Ολα καλα θα μας πανε!!! :wub:

Αα τι έγινε εγώ ειμαι η πιο φρέσκια;;εμείς είμαστε 2,5χρονια μαζί.. Παντρεμένοι με πολιτικό λόγω της μπέμπας.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Evangeliaa είπε:

@Rafaelatarzan @Myrtw80 @winspert βλεπω ειμαστε οι μεγαλυτερες της παρεας... Μην αγχωνεστε για την ηλικια σας...απο μονη δεν ειναι προβλημα...εγω περσι που ημουν εγκυος και ημουν 35 ουτε ντεπον δεν χρειαστηκε να παρω, ειχα μια πολυ ομαλη εγκυμοσυνη με τα light συμπτωματα και γεννησα και φυσιολογικα! Να προσεχετε, να τρωτε υγιεινά και ολα θα πανε καλα!

Θελω δρακουλινιαααααααααα

@4shinediamonds σε ποιον μηνα εισαι? Μαλλον εισαι σε πιο προχωρημενο απο εμας ε? Παντως οντως δεν νομιζω να υπαρχει συσχετιση καουρων-μαλλιων....ειναι απο αυτα που λανθασμενα πιστευαν οι παλιοι, επειδη ειχε διαπιστωθει οτι οταν ξεκινουσαν οι καουρες, γυρω στον 5ο, ειναι και η περιοδος που το μωρο βγαζει μαλλακια-ετσι μ ειπε ο γυναικολογος. Ααααχχχχ εσεις που λετε οτι εχετε καουρες απο τωραααα....δεν εχετε δει τπτ...ειναι να μην ξεκινησουν. Άπαξ  και ξεκινησουν καθε μηνας ειναι χειροτερος απο τον προηγουμενο! Αλλα ειπαμε...ολα τα αντεχουμε...για τα μωρακια μας!!! Perier, κοκα κολες και λεμονι με σοδα εμενα καπως με ανακουφιζαν...

Καλησπέρα κορίτσι μου!

Perrier και εγώ....Και ναι θέλω και εγώ πολυυυυυυυ δρακουλινιαααααααα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάρες μου τι κάνετε?? Εγώ είμαι πολύ καλά, να φύγει και αυτός ο βήχας που μου έχει μείνει και θα είμαι τέλεια!!! Μπήκα κι εγώ αισίως χθες στην 5η εβδομάδα.. Ανυπομονώ να πάω για τον πρώτο υπέρηχο την άλλη βδομάδα να δω ότι είναι όλα καλά με το νινάκι μου.. Θέλω να σας ρωτήσω κάτι επειδή βλέπω ότι πολλές παίρνετε τα ουτροτζεσταν! Τα παίρνετε προληπτικά για κάποιο λόγο ή θα μου συστήσει κι εμένα ο γιατρός να τα πάρω? (Μηηηη γελάτεεεεε, ειλικρινά δεν ξέρω πότε τα παίρνουμε και για ποιο λόγο). Γιατί εγώ πέρα από σίδηρο και φυλικό οξύ δεν παίρνω τίποτα άλλο!


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αα τι έγινε εγώ ειμαι η πιο φρέσκια;;εμείς είμαστε 2,5χρονια μαζί.. Παντρεμένοι με πολιτικό λόγω της μπέμπας.. 

Μια χαρα κοριτσακι μου, τελεια... Ευχομαι να ειστε μαζι μέχρι τα βαθιά γεραματα... :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αα τι έγινε εγώ ειμαι η πιο φρέσκια;;εμείς είμαστε 2,5χρονια μαζί.. Παντρεμένοι με πολιτικό λόγω της μπέμπας.. 

Οχι Δημητρα δεν εισαι η πιο φρεσκια..εμεις ειμαστε 22 μηνες μαζι...παντρεμενοι με πολιτικο λογω του μπεμπη... σε εφαγα! Χαχα!

Πότε θα κανετε τον θρησκευτικο?

πρίν από 54 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!

Perrier και εγώ....Και ναι θέλω και εγώ πολυυυυυυυ δρακουλινιαααααααα!

Δρακουλινια for ever! Δρακουλινια και πακοτινια!!!


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Evangeliaa είπε:

Οχι Δημητρα δεν εισαι η πιο φρεσκια..εμεις ειμαστε 22 μηνες μαζι...παντρεμενοι με πολιτικο λογω του μπεμπη... σε εφαγα! Χαχα!

Πότε θα κανετε τον θρησκευτικο?

Δρακουλινια for ever! Δρακουλινια και πακοτινια!!!

Χαχα.. Του χρόνου τον πολιτικό τον Μάιο μαζί με την βάφτιση.. Εσείς; 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Χαχα.. Του χρόνου τον πολιτικό τον Μάιο μαζί με την βάφτιση.. Εσείς; 

 

 

Εμεις αυτον τον Μάιο μαζι με τη βαφτιση...γι αυτο προσπαθω να μην παρω κιλα...να μην φαινεται και η κοιλια...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Evangeliaa είπε:

Εμεις αυτον τον Μάιο μαζι με τη βαφτιση...γι αυτο προσπαθω να μην παρω κιλα...να μην φαινεται και η κοιλια...

Ααα καλέ πότε γεννας; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Evangeliaa είπε:

Οχι Δημητρα δεν εισαι η πιο φρεσκια..εμεις ειμαστε 22 μηνες μαζι...παντρεμενοι με πολιτικο λογω του μπεμπη... σε εφαγα! Χαχα!

Πότε θα κανετε τον θρησκευτικο?

Δρακουλινια for ever! Δρακουλινια και πακοτινια!!!

Δεν θέλω πολύ,στην γωνίτσα έχω μίνι μάρκετ:PΔρακουλινιααααα ,πακοτινιααααααα,τι μου κάνεις βρε κορίτσι μουυυυυυ;;;;

Θα συμπληρώσω και πιτσινιααααα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Evangeliaa είπε:

@Dimitr@17Οκτώβρη γενναω αλλα εχω ηδη ενα αγορακι 9 μηνων...Ειναι η δευτερη εγκυμοσυνη μου...

@4shinediamonds εσυ φαε αφοβα...

Κορίτσι μου να σου ζήσει το μωράκι σου με το καλό το αδελφάκι του!

Ααααα χωρίς παρέα δεν λέει!

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, winspert είπε:

Χαχαχα, λες; Διαβαζα καπου σε ξενο σαιτ οτι αναλογα τους χτυπους καταλαβαίνεις κ το φυλο κ πως με πιο χαμηλους χτυπους ειναι αγορι... Κ στο καπακι καποια ειπε οτι με πολλους χτυπους το δικο της ηταν αγόρι... Οποτε άκυρο... Χαχαχα, θα δειξει... 

παντως τα αγορια μου ειχαν πανωαπο 160 παλμους κ τα δυο αυτο εχει μονο 134 χαχαχ θα δειξει... 

11 ώρες πρίν, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλημέρα,συγγνώμη που πετάγομαι.Διάβασα αρκετά κορίτσια εδώ έχετε θέμα με εμετούς.

Εγώ έχω θέμα με καούρες.Τελικά μετά από ενάμιση-δυο μήνες πήρα σιμεκο.Καλύτερα είμαι αλλά δε με κρατάει για παραπάνω από 5 ώρες.Ξέχασα να ρωτήσω γιατρό.Ξέρετε πόσα μπορώ να πάρω στην διάρκεια της ημέρας;Αν πονάω ας πούμε πολύ αργά το βράδυ,τα ξημερώματα,μπορώ να το πάρω;

Επειδή είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη,δε μπορώ να εκτιμήσω την αίσθηση αυτού που νιώθω,δεν ξέρω καν αν το περιγράφω σωστά.Στην διάρκεια της ημέρας νιώθω πίεση στον οισοφάγο/διάφραγμα,τις βραδυνές ώρες η πίεση γίνεται πόνος.Επειδή μια φορά είχα περάσει γαστρεντερίτιδα ,αυτή την αίσθηση έχω,με απουσία εμετου.Μόνο ναυτία έχω.Καουρες,γουργουρητα,λοξυγκα και συχνοουρια,ζαλάδα,λαχάνιασμα και ταχυπαλμία.Είναι φυσιολογικά βρε κορίτσια;

Αφού κάποια στιγμή είπα στον άντρα μου"παμε νοσοκομείο μήπως έχω καμμία ίωση;"Δε μου πάει κόντρα και απλά με κοίταζε με γουρλωμένα μάτια!Απλά κάποιες στιγμές βρε κορίτσια δεν ξέρω τι να κάνω να μην νιώθω έτσι.....ξέρω υπομονή και δεν παραπονιέμαι,απλά να καταλάβω θέλω αν είναι φυσιολογικά όσα νιώθω.....

Ευχαριστώ πολύ,με το καλό τα μωράκια μας!

καλως ήρθες στην παρεα μας ολα τα συμπτώματα που εγραψες μου φαίνονται φυσιολογικα :)

8 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

ουφφφφφ τσα διαβασα ολαααα..χαχαχαχα πολύ ωραία τα νεα σας κοριτσια μ κ χαίρομαι παρολο τις αναγουλες τους εμετούς κ τις καουρες μας που εχουμε ότι  ολα είναι καλά....κ τα μπεμπακια μας επίσης..Πολύ σημαντικό αυτό....καρδούλες καινούργιες είδα ...τι όμορφα νεα  παναγια μ....

εγώ τα νεα μ...

πήγα κ ηρθα στον άλλο κόσμο....με 40 πυρετό...διαριες...εμετούς κ οξύ πόνο στο στομάχι μ...2 μέρες....πέθανα σας λεω...

ευτυχώς τωρα ειμαι πολυ καλα...κ γω κ το μωράκι μ....

Σας έλειψα ε???? σας ευχαριστω για το ενδιαφέρον σας...Όλες σας ρωτήσατε για μενα...εισται καταπληκτικές....ελπιζω να απάντησα σε όλες σας κ να μην ξέχασα καμια...

αν ξέχασα κάποια ας πάρει σχοινί να έρθει να με δείρη..χαχαχαχα 

πάντως σώθηκα από την κοκα ...μακαρόνια σκέτα κ τσάι...σωτηρία κοριτσια μ...Αυτά έχει κ το μενού κ για σήμερα....κ αύριο μην σας πω...φοβήθηκα αρκετά δεν σας κρύβω ...Αλλά όχι για μενα για το ταρζανακι μ...Αλλά το ξεπέρασα κ είναι μια χαρα δυνατό δυνατό...λέτε να μ ρίξει κανα συχτηρισμα όταν βγει που το ταλαιπώρησα .??? χαχαχαχα τι είπα παλι....Μην με παρςξηγητε από την μαστούρα που πέρασε είναι.. χαχαχαχα

μ λείψατε θκατουκες μ....

Ναι να το συζητήσεις αγπαη μ...Εγώ πάντως θα τις κανω μέχρι το τέλος μ είπε κ μετά αφού θα γεννήσω για λίγο καιρό....Τώρα Τετάρτη που θα ξαναπάω θα μ κόψει τά παντα μ είπε κ θα μ αφήσει μονο 3 ουτρο που αυτα θα γίνουν 2 μετα την Αυχενική μ κ την ινοχεπ όπως σ είπα...

πωπω βρε αγαπη! τι περασες;;; περαστικαααα τωρα πως εισαι εισαι καλα; πηρες καθολου φαρμακα; 

7 ώρες πρίν, Mampa είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Εύχομαι όλες να έχουμε γερά μωράκια και τελεομηνες εγκυμοσύνες. Εγώ αύριο μπαίνω 16η εβδομάδα

Είμαστε με κάποια κοντά;

 

καλως ηρθες στην παρεα μας κ εσυ μπουμπου με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου τομωρακι σου! εμαθες φυλο; λογικα εσενα θα εχει ξεκινησει κ κλωτσιες ε; 

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...