Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, marioula1234 είπε:

παντως τα αγορια μου ειχαν πανωαπο 160 παλμους κ τα δυο αυτο εχει μονο 134 χαχαχ θα δειξει... 

καλως ήρθες στην παρεα μας ολα τα συμπτώματα που εγραψες μου φαίνονται φυσιολογικα :)

πωπω βρε αγαπη! τι περασες;;; περαστικαααα τωρα πως εισαι εισαι καλα; πηρες καθολου φαρμακα; 

καλως ηρθες στην παρεα μας κ εσυ μπουμπου με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου τομωρακι σου! εμαθες φυλο; λογικα εσενα θα εχει ξεκινησει κ κλωτσιες ε; 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,να είσαι καλά,καλώς σας βρήκα! Να χαίρεσαι το αγοράκι σου και με το καλό το αδελφάκι σας!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

5 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Αααα πως ξέρεις και τα γυρνάς αχ.....

Βέβαια ακόμα δεν λες ότι έχω πολλά μαλλιά αλλά σε σχέση με αυτά π είχα μικρή έχουν πυκνώσει.. Καλά τώρα με τις βιταμίνες έχουν γίνει τούμπανο 

Εγώ ακόμα Καραφλη ειμαι...ελπίζω να φούντωσω κ εγώ...χαχαχα δεν πειράζει καλε καλα να ειμαστε εμεις κ τα μωρα μας κ χαλαλι τους ολα...κ περουκα βαζω αμαλαχι.. μ

3 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

@Rafaelatarzan @Myrtw80 @winspert βλεπω ειμαστε οι μεγαλυτερες της παρεας... Μην αγχωνεστε για την ηλικια σας...απο μονη δεν ειναι προβλημα...εγω περσι που ημουν εγκυος και ημουν 35 ουτε ντεπον δεν χρειαστηκε να παρω, ειχα μια πολυ ομαλη εγκυμοσυνη με τα light συμπτωματα και γεννησα και φυσιολογικα! Να προσεχετε, να τρωτε υγιεινά και ολα θα πανε καλα!

Θελω δρακουλινιαααααααααα

@4shinediamonds σε ποιον μηνα εισαι? Μαλλον εισαι σε πιο προχωρημενο απο εμας ε? Παντως οντως δεν νομιζω να υπαρχει συσχετιση καουρων-μαλλιων....ειναι απο αυτα που λανθασμενα πιστευαν οι παλιοι, επειδη ειχε διαπιστωθει οτι οταν ξεκινουσαν οι καουρες, γυρω στον 5ο, ειναι και η περιοδος που το μωρο βγαζει μαλλακια-ετσι μ ειπε ο γυναικολογος. Ααααχχχχ εσεις που λετε οτι εχετε καουρες απο τωραααα....δεν εχετε δει τπτ...ειναι να μην ξεκινησουν. Άπαξ  και ξεκινησουν καθε μηνας ειναι χειροτερος απο τον προηγουμενο! Αλλα ειπαμε...ολα τα αντεχουμε...για τα μωρακια μας!!! Perier, κοκα κολες και λεμονι με σοδα εμενα καπως με ανακουφιζαν...

αααάαα να σ πω κ εσένα με τα δρακουλινια ελεος...κρατιέμαι πολλες  μερες να μην φάω...οοοοοοοο...θα φάω τελικά με πείσατε...χαχαχαχαχα 

3 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Χθες με είδε και δε μου ανέφερε ότι μπορώ να πάρω κάτι.

Εσύ είσαι καλύτερα; 

μωρέ εγω μια χαρα ειμαι ζωνταψε ο Λάζαρος κ λέω να βγω καμία βόλτα με σχοινί μ....χι χι...Γιατί δεν τ είπες εσυ...εμένα μ χε δώσει...

3 ώρες πρίν, Myrtw80 είπε:

Γρήγορα δρακουλίνια στο κορίτσι μας... δεν πρέπει να μας χαλάνε τα χατίρια. Σ'ευχαριστούμε για το ψυχολογικό ανέβασμα! Η αλήθεια είναι ότι πριν την εγκυμοσύνη δρακουλίνια και πατατάκια μπάρμπεκιου ήταν το συνοδευτικό για τις ταινίες μας. Τώρα κανά αμυγδαλάκι και πατατάκια βρώμης χαχαχα. Και καλά προσέχω! Εννοείται δεν αγχωνόμαστε για την ηλικία μας. Έχουμε τόσο άλλα να αγχωθούμε άλλωστε χαχαχα. Κι εγώ η αλήθεια είναι θα με μισήσετε οι υπόλοιπες αλλά δεν έχω καταλάβει εγκυμοσύνη. Λίγες κράμπες περιόδου και κανά πονοκέφαλο το βράδυ έχω μέχρι στιγμής! Είμαι από τις τυχερες! 

Ποια ηλικια καλε μ λέτε,???? νιαταααααααα ρεεεεεε....Είμαστε...χαχαχαχα....κ γω δεν εχω καταλάβει εγκυμοσύνη μέχρι τώρα...κ γω κ γω μαζι σ από τις τυχερές....αν κ μικρή κύηση πιστεύω δεν θα αποκτήσω κάτι...Έτσι λέω....

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

Το οτι θα εφτανα σε σημείο να πω στον γυναικολογο μου οτι λογω ηλικιας μήπως πρέπει να κανω παραπανω εξετασεις, ουτε που το φανταζόμουν. Ασε που μια που το ειπα, κ μια που μου κακοφανηκε... Χαχαχα, τι να κανουμε... Κ αυτο γιατι παιδι θελω απο τα 18...Με τον αντρα μου ειμαστε μαζι απο τα 16 μου, αλλα παντρευτηκαμε το 2015...20 χρονια μαζι... Φιλακια γλυκια μου... 

Καλά μας ρίχνεται εμεις 14 χρόνια μαζι....φτου μας.φτου μας...

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

Χαχαχα, καταλαβα... Στους περιεργους που ρωταγανε τι περιμεναμε κ δεν παντρευομασταν τους ελεγα οτι περιμενουμε να ωριμάσει η σχεση μας... Χαχαχα. Ολα καλα θα μας πανε!!! :wub:

ααααα εγω τους έλεγα ότι πρέπει να μεγαλώσω...χαχαχαχα 

3 ώρες πρίν, 4shinediamonds είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!

Perrier και εγώ....Και ναι θέλω και εγώ πολυυυυυυυ δρακουλινιαααααααα!

να τι κ η αλλη με τα δρακουλινια....αααάαα κοριτσια δεν παίζω....Που θα βρω τωρα μ λέτε???

3 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσάρες μου τι κάνετε?? Εγώ είμαι πολύ καλά, να φύγει και αυτός ο βήχας που μου έχει μείνει και θα είμαι τέλεια!!! Μπήκα κι εγώ αισίως χθες στην 5η εβδομάδα.. Ανυπομονώ να πάω για τον πρώτο υπέρηχο την άλλη βδομάδα να δω ότι είναι όλα καλά με το νινάκι μου.. Θέλω να σας ρωτήσω κάτι επειδή βλέπω ότι πολλές παίρνετε τα ουτροτζεσταν! Τα παίρνετε προληπτικά για κάποιο λόγο ή θα μου συστήσει κι εμένα ο γιατρός να τα πάρω? (Μηηηη γελάτεεεεε, ειλικρινά δεν ξέρω πότε τα παίρνουμε και για ποιο λόγο). Γιατί εγώ πέρα από σίδηρο και φυλικό οξύ δεν παίρνω τίποτα άλλο!

Εγώ προσωπικά τα παίρνω λογο εξωσωματικης κ πολλά άλλα επισης...Δεν είναι απαραίτητο να τα πάρεις κιολας...Αυτό το κρίνει ο γιατρός σ αγαπη μ....κ πως πάει η εγκυμοσύνη σ....Γιατί να γελάσουμε καλε...σιγά....Όλα νορμάλ είναι...λογικό να έχουμε περιέργεια για όλα...κ καλά κάνεις κ ρωτας...σιγα....σίδηρο από τώρα γιατί???? 

1 ώρα πρίν, 4shinediamonds είπε:

Δεν θέλω πολύ,στην γωνίτσα έχω μίνι μάρκετ:PΔρακουλινιααααα ,πακοτινιααααααα,τι μου κάνεις βρε κορίτσι μουυυυυυ;;;;

Θα συμπληρώσω και πιτσινιααααα!!!!

φουντούκια κιολας...κ αυτά είναι τελεια κοριτσια....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Εγώ ακόμα Καραφλη ειμαι...ελπίζω να φούντωσω κ εγώ...χαχαχα δεν πειράζει καλε καλα να ειμαστε εμεις κ τα μωρα μας κ χαλαλι τους ολα...κ περουκα βαζω αμαλαχι.. μ

αααάαα να σ πω κ εσένα με τα δρακουλινια ελεος...κρατιέμαι πολλες  μερες να μην φάω...οοοοοοοο...θα φάω τελικά με πείσατε...χαχαχαχαχα 

μωρέ εγω μια χαρα ειμαι ζωνταψε ο Λάζαρος κ λέω να βγω καμία βόλτα με σχοινί μ....χι χι...Γιατί δεν τ είπες εσυ...εμένα μ χε δώσει...

Ποια ηλικια καλε μ λέτε,???? νιαταααααααα ρεεεεεε....Είμαστε...χαχαχαχα....κ γω δεν εχω καταλάβει εγκυμοσύνη μέχρι τώρα...κ γω κ γω μαζι σ από τις τυχερές....αν κ μικρή κύηση πιστεύω δεν θα αποκτήσω κάτι...Έτσι λέω....

Καλά μας ρίχνεται εμεις 14 χρόνια μαζι....φτου μας.φτου μας...

ααααα εγω τους έλεγα ότι πρέπει να μεγαλώσω...χαχαχαχα 

να τι κ η αλλη με τα δρακουλινια....αααάαα κοριτσια δεν παίζω....Που θα βρω τωρα μ λέτε???

Εγώ προσωπικά τα παίρνω λογο εξωσωματικης κ πολλά άλλα επισης...Δεν είναι απαραίτητο να τα πάρεις κιολας...Αυτό το κρίνει ο γιατρός σ αγαπη μ....κ πως πάει η εγκυμοσύνη σ....Γιατί να γελάσουμε καλε...σιγά....Όλα νορμάλ είναι...λογικό να έχουμε περιέργεια για όλα...κ καλά κάνεις κ ρωτας...σιγα....σίδηρο από τώρα γιατί???? 

φουντούκια κιολας...κ αυτά είναι τελεια κοριτσια....

Φουντουκιαααααα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , marioula1234 είπε:

παντως τα αγορια μου ειχαν πανωαπο 160 παλμους κ τα δυο αυτο εχει μονο 134 χαχαχ θα δειξει... 

καλως ήρθες στην παρεα μας ολα τα συμπτώματα που εγραψες μου φαίνονται φυσιολογικα :)

πωπω βρε αγαπη! τι περασες;;; περαστικαααα τωρα πως εισαι εισαι καλα; πηρες καθολου φαρμακα; 

καλως ηρθες στην παρεα μας κ εσυ μπουμπου με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου τομωρακι σου! εμαθες φυλο; λογικα εσενα θα εχει ξεκινησει κ κλωτσιες ε; 

Καλά ειμαι αναστήθηκε ο Λάζαρος....εχτος από Ντεπόν κ κοκα κολα τίποτες αλλο δεν μ εδωσε ...Εσύ όλα καλά αγαπη???? Πότε θα φάμε καμία πανσετουλα???? Ε Ε ??? για πες...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Εγώ ακόμα Καραφλη ειμαι...ελπίζω να φούντωσω κ εγώ...χαχαχα δεν πειράζει καλε καλα να ειμαστε εμεις κ τα μωρα μας κ χαλαλι τους ολα...κ περουκα βαζω αμαλαχι.. μ

αααάαα να σ πω κ εσένα με τα δρακουλινια ελεος...κρατιέμαι πολλες  μερες να μην φάω...οοοοοοοο...θα φάω τελικά με πείσατε...χαχαχαχαχα 

μωρέ εγω μια χαρα ειμαι ζωνταψε ο Λάζαρος κ λέω να βγω καμία βόλτα με σχοινί μ....χι χι...Γιατί δεν τ είπες εσυ...εμένα μ χε δώσει...

Ποια ηλικια καλε μ λέτε,???? νιαταααααααα ρεεεεεε....Είμαστε...χαχαχαχα....κ γω δεν εχω καταλάβει εγκυμοσύνη μέχρι τώρα...κ γω κ γω μαζι σ από τις τυχερές....αν κ μικρή κύηση πιστεύω δεν θα αποκτήσω κάτι...Έτσι λέω....

Καλά μας ρίχνεται εμεις 14 χρόνια μαζι....φτου μας.φτου μας...

ααααα εγω τους έλεγα ότι πρέπει να μεγαλώσω...χαχαχαχα 

να τι κ η αλλη με τα δρακουλινια....αααάαα κοριτσια δεν παίζω....Που θα βρω τωρα μ λέτε???

Εγώ προσωπικά τα παίρνω λογο εξωσωματικης κ πολλά άλλα επισης...Δεν είναι απαραίτητο να τα πάρεις κιολας...Αυτό το κρίνει ο γιατρός σ αγαπη μ....κ πως πάει η εγκυμοσύνη σ....Γιατί να γελάσουμε καλε...σιγά....Όλα νορμάλ είναι...λογικό να έχουμε περιέργεια για όλα...κ καλά κάνεις κ ρωτας...σιγα....σίδηρο από τώρα γιατί???? 

Έπινα και πριν μείνω έγκυος γιατί η φερριτίνη μου είναι στα τάρταρα!! Και βιταμίνη d πρέπει να πίνω κανονικά γιατί κι αυτή ήταν χαμηλή αλλά κάποιοι λένε καλύτερα όχι στην εγκυμοσύνη! Δεν ξέρω, θα τα συζητήσω όλα με το γιατρό από κοντά!! Είσαι καλύτερα αγάπη??


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , 4shinediamonds είπε:

Φουντουκιαααααα!!!!!

Έτσι έτσι κ αθτα επισης...χαχαχαχα 

πρίν από 1 λεπτό , Giwtouli1990 είπε:

Έπινα και πριν μείνω έγκυος γιατί η φερριτίνη μου είναι στα τάρταρα!! Και βιταμίνη d πρέπει να πίνω κανονικά γιατί κι αυτή ήταν χαμηλή αλλά κάποιοι λένε καλύτερα όχι στην εγκυμοσύνη! Δεν ξέρω, θα τα συζητήσω όλα με το γιατρό από κοντά!! Είσαι καλύτερα αγάπη??

οκ τοτε καλα κανεις κ παίρνεις....Μια χαρά θα είσαι...βιταμίνη d να ξες εχτος από χάπι πρέπει να βγεις κ στον ήλιο λίγο...15 λεπτά την ημέρα η τα χέρια σ η το πρωσοπο σ....κάνει καλό κ την ανεβάζει..κάντο κιόλας δεν έχεις να χάσεις κάτι...νια μια χαρα ειμαι ευτυχώς.. αναστήθηκε ο Λάζαρος....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλά ειμαι αναστήθηκε ο Λάζαρος....εχτος από Ντεπόν κ κοκα κολα τίποτες αλλο δεν μ εδωσε ...Εσύ όλα καλά αγαπη???? Πότε θα φάμε καμία πανσετουλα???? Ε Ε ??? για πες...

αχ πανσετες μην με ξεσηκωνεις παλι αχαχχα... λοιπον εμενα σημερα βγηκαν τα αποτελέσματα του προγεννητικου ελεγχου αλλα δεν καταφερα να παω να τα πάρω πηρα τηλ ομως κ ενημερωσα οτι θα παω τη Δευτέρα... ρωτησα αν ειναι οκ; και μου ειπαν πως ειναι ολα οκ εκτος απο ενα ηπατικο ένζυμο που ειναι ανεβασμενο... δεν ρώτησα ποιο ειναι αυτο, ουτε τπτ αλλο ρωτησα... τη Δευτέρα μια κ καλη θα τα μάθω ολα ελπιζω να μην ειναι τπτ... αυτα :)


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

αχ πανσετες μην με ξεσηκωνεις παλι αχαχχα... λοιπον εμενα σημερα βγηκαν τα αποτελέσματα του προγεννητικου ελεγχου αλλα δεν καταφερα να παω να τα πάρω πηρα τηλ ομως κ ενημερωσα οτι θα παω τη Δευτέρα... ρωτησα αν ειναι οκ; και μου ειπαν πως ειναι ολα οκ εκτος απο ενα ηπατικο ένζυμο που ειναι ανεβασμενο... δεν ρώτησα ποιο ειναι αυτο, ουτε τπτ αλλο ρωτησα... τη Δευτέρα μια κ καλη θα τα μάθω ολα ελπιζω να μην ειναι τπτ... αυτα :)

έλα σκ έρχεται επιβάλλεται 1 2 3 4 5 6 κιλά πανσετα ρε αδερφε...χαχαχαχα για τα μωρά μας ρε γαμωτο οχι για μας....χαχαχαχαχα 

κ γω δεν νομίζω να ναι κάτι  αυτό που έχεις ανεβασμένο...πάντως όλα φτιάχνονται κ το ξες πολυ καλα....ολα θα ναι τελεια....μερικές  φορές δεν χρειάζεται να τα ξέρουμε  κ όλα..ανχωνομαστε μετα κ ψάχνουμε διαφορα....οποτε καλα εκανες.  Μια κ καλή Δευτέρα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Έτσι έτσι κ αθτα επισης...χαχαχαχα 

οκ τοτε καλα κανεις κ παίρνεις....Μια χαρά θα είσαι...βιταμίνη d να ξες εχτος από χάπι πρέπει να βγεις κ στον ήλιο λίγο...15 λεπτά την ημέρα η τα χέρια σ η το πρωσοπο σ....κάνει καλό κ την ανεβάζει..κάντο κιόλας δεν έχεις να χάσεις κάτι...νια μια χαρα ειμαι ευτυχώς.. αναστήθηκε ο Λάζαρος....

Αυτά είναι!!!!!!Σε ένα πιατάκι λιιιιιγα δρακουλινια,λιιιιγα πιτσινια,λιιιιγα πακοτινια και λιιιιιγα φουντουνια!!!!!Πολλά ζητάμε;;;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Αυτά είναι!!!!!!Σε ένα πιατάκι λιιιιιγα δρακουλινια,λιιιιγα πιτσινια,λιιιιγα πακοτινια και λιιιιιγα φουντουνια!!!!!Πολλά ζητάμε;;;;;

οχι βεβαιαααααααααα  τι είναι αυτά...σιγά...κ μια κόκα κολα στο τελος κ είσαι αρχηγός...χαχαχαχα    

Καλά σε καλωσωρισα εγω εσενα ??? δεν θυμάμαι??? χαχαχαχα είμαι ολίγον τι τρελη...Μην με παρεξηγήσεις...Καλώς ήρθες γλυκουλα  μουυυυυ...με το καλό το όμορφο μωράκι σ κ να έχετε πάντα ολοι σας υγεία αγάπη κ τρέλα....κάνει καλό...χι χι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

οχι βεβαιαααααααααα  τι είναι αυτά...σιγά...κ μια κόκα κολα στο τελος κ είσαι αρχηγός...χαχαχαχα    

Καλά σε καλωσωρισα εγω εσενα ??? δεν θυμάμαι??? χαχαχαχα είμαι ολίγον τι τρελη...Μην με παρεξηγήσεις...Καλώς ήρθες γλυκουλα  μουυυυυ...με το καλό το όμορφο μωράκι σ κ να έχετε πάντα ολοι σας υγεία αγάπη κ τρέλα....κάνει καλό...χι χι...

Καλώς σας βρήκα κορίτσι μου καλό,σε ευχαριστώ πολύ,να είσαι καλά!Με το καλό τα μωράκια μας!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σημαντική ανακοίνωση!!!

Έφαγα σήμερα ναι ναι καλά διαβάσατε... Δεν έχω βγάλει ακόμη τα έντερα μου και επιτέλους εγώ η λιχουδω μασαμπουκωσα ανελέητα!!!

Τι κάνετε; πώς είστε; 

@Giwtouli1990 δεν είναι απαραίτητο να πάρεις ουτρο. Εγώ πχ δεν θα έπαιρνα αλλά είδα αίμα και καφέ υγρά οπότε μου τα έδωσε. 

@winspert με ηρεμισες να ξέρεις γιατί νόμιζα πως μόνο ο δικός μου γιατρός είναι λιγομίλητος και με έπιασαν οι ζήλειες. Ακόμη και στον άντρα μου το είπα κοίτα λέω τα κορίτσια στο φόρουμ ξέρουν παλμούς ξέρουν χιλιοστά κι εμένα μόνο όλα οκ μου είπε και κλαψουριζα κιόλας. Άτιμες ορμόνες χαχα.

Καλώς ήρθατε καινούργια κορίτσια. Ακόμη και "μεγαλύτερη" εγκυμοσύνη να έχετε από εμάς είστε ευπρόσδεκτες στην όμορφη παρεούλα μας, διότι εκει που είμαστε ήσασταν που λέει και η παροιμία οπότε οι συμβουλές σας είναι  πραγματικά πολύτιμες. Ειδικά στις πρώτο εγκυμονουσες μας (εδώ δεύτερο εγκυμονούσα και πάλι φρικαρω ώρες ώρες με το παραμικρό χιχι) Βέβαια επειδή πραγματικά καταλαβαίνω και την αγωνία σας να μοιράζεστε το στάδιο που ακριβώς βρίσκεστε και ίσως να μη ξέρουμε ακόμη εκ πείρας να σας απαντήσουμε σε κάτι επειδή είμαστε ολίγον τι αρχάριες μπορεί να υπάρχει κατηγορία καφέ με Πητ στον μήνα που γεννάτε όπως είμαστε εμείς του Οκτωβρίου (οι μισές τέλη Σεπτεμβρίου αλλά το παραβλέπουμε χιχι) να είστε και στα δύο θέματα να παρεΐζουμε ατελείωτα!! Γιατί η αλήθεια είναι πως εμείς εδώ ακόμη ασχολούμαστε με τα βυζιά μας που λέει η Ραφαέλα οπότε είμαστε σε στάδιο αρχικό χαχαχα.

Φιλιά πολλά σε ολεεεες και στις κοιλιτσες!! :)

  • Χαχα 4

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσια μου και καλο σαββατοκύριακο!!! εδω εχει καταιγίδα εσεις τι καιρο εχετε; 

να σας πω και τον πονο μου λιγο ο σίδηρος που παίρνω, λιγο η ακινησια, λιγο που δεν τρώω πολυ τις τελευταίες 3 ημέρες.... εχω 2 μερες να παω τουαλέτα που εγω δεν ειχα ποτέ πρόβλημα.... 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...