Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, katerinaki 86 είπε:

Αφου δινεις ολοκληρο το φρουτο νομιζω οτι δεν υπαρχει προβλημα!!Απλα απ' ο,τι καταλαβα του αρεσει πιο νερουλη η φρουτοκρεμα και την πινει απο το ποτηρακι...σημασια εχει να μην παιρνει μονο το χυμο απο τα φρουτα.

Καλημερα ναι βαζω κανονικα ολοκληρα  τα φρουτα και τα χτυπαω στην ραβδο.Αυτο εκανα κ πριν που τα ετρωγε.Απλα το καρπουζι μπανανα βγαινει πιο νερουλο.Δεν τα στραγγιζω να βγαζω το ζουμι μονο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

10 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Μα χυμο δεν τον λες χτυπαω τα φρουτα στο μπλεντερ συγκεκριμενα στην ραβδο οπως τα αλεθα σε φρουτοκρεμα απλα αντι να τα τρωει με το κουταλακι τα πινει στο ποτηρακι.Ειναι πηκτο ας πουμε βαζω αχλαδι με ροδακινο η καρπουζι με μπανανα κ.τ.λ.λες να υπαρχει προβλημα?

Κοριτσια εσεις πως κανετε φρουτοκρεμα με προβληματησατε.Πειτε μου οσες τα αλεθετε γιατι ιδεα δεν εχω.

Κι εγώ έτσι με το ραβδομπλέντερ χειρός τα αλέθω τα φρούτα. Αλλά την τρώει με το κουτάλι. Αν και τελευταία δεν την πολυθέλει...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Κι εγώ έτσι με το ραβδομπλέντερ χειρός τα αλέθω τα φρούτα. Αλλά την τρώει με το κουτάλι. Αν και τελευταία δεν την πολυθέλει...

Γι αυτο και εγω δοκιμασα να τα πινει στο ποτηρακι περασαμε πολλες αφαγιες.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Γι αυτο και εγω δοκιμασα να τα πινει στο ποτηρακι περασαμε πολλες αφαγιες.

Εμένα άρχισε πάλι να τρώει φρουτόκρεμα. Αν σταματήσει πάλι θα δοκιμάσω τον δικό σου τρόπο. Αλλά πρέπει πρώτα να μάθει να πίνει από ποτηράκι.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Εμένα άρχισε πάλι να τρώει φρουτόκρεμα. Αν σταματήσει πάλι θα δοκιμάσω τον δικό σου τρόπο. Αλλά πρέπει πρώτα να μάθει να πίνει από ποτηράκι.

Εμενα εμαθε επισης του εμαθα και καλαμακι.Βεβαια παλι ειναι με τα κεφια του.Τωρα με τα δοντια ειναι μεγαλο ζορι.Επισης ειχα δοκιμασει να βαζω την φρουτοκρεμα αλεσμενη σε ενα κομμενο βερικοκο και την εγλυφε απο εκει παντα βεβαια τον ελεγχα μην κοψει μεγαλο κομματι μαζι με την κρεμα γενικα ειναι πολυ δυσκολος στο φαγητο και στον υπνο δυστυχως.Εσυ φανταζομαι τωρα με την εγκυμοσυνη και το μωρο δεν ειναι ευκολο σωστα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dwro είπε:

Εμενα εμαθε επισης του εμαθα και καλαμακι.Βεβαια παλι ειναι με τα κεφια του.Τωρα με τα δοντια ειναι μεγαλο ζορι.Επισης ειχα δοκιμασει να βαζω την φρουτοκρεμα αλεσμενη σε ενα κομμενο βερικοκο και την εγλυφε απο εκει παντα βεβαια τον ελεγχα μην κοψει μεγαλο κομματι μαζι με την κρεμα γενικα ειναι πολυ δυσκολος στο φαγητο και στον υπνο δυστυχως.Εσυ φανταζομαι τωρα με την εγκυμοσυνη και το μωρο δεν ειναι ευκολο σωστα?

Εμένα την φρουτόκρεμα την τρώει μόνο άμα βλέπει παιδικά. Αλλιώς με τίποτα. Κι εγώ του πήρα ένα παγούρι με καλαμάκι, αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο να τον μάθω.

Εγώ άσε ξαφνικά μια μέρα έβγαλα πολύ αίμα κόκκινο, αλλά ευτυχώς όλα καλά. Απλά μου είπε ο γιατρός να μην κάνω δουλειές σπιτιού, να μην περπατάω πολύ και να μη σηκώνω καθόλου το μωρό. Άρα πολύ δύσκολα τώρα. Σήμερα έχω να κάνω και Αυχενική.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Εμένα την φρουτόκρεμα την τρώει μόνο άμα βλέπει παιδικά. Αλλιώς με τίποτα. Κι εγώ του πήρα ένα παγούρι με καλαμάκι, αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο να τον μάθω.

Εγώ άσε ξαφνικά μια μέρα έβγαλα πολύ αίμα κόκκινο, αλλά ευτυχώς όλα καλά. Απλά μου είπε ο γιατρός να μην κάνω δουλειές σπιτιού, να μην περπατάω πολύ και να μη σηκώνω καθόλου το μωρό. Άρα πολύ δύσκολα τώρα. Σήμερα έχω να κάνω και Αυχενική.

Με το καλο η αυχενικη Νικολετα μου!!!Ωχ...θα τα ειδες ολα με το αιμα...Ευτυχως ολα καλα ομως!!Δυσκολο μωρε οταν εχεις τοσο μικρο μωρο να μην το σηκωνεις αλλα τι να κανεις...ευχομαι τουλαχιστον να εχεις βοηθεια!

Εμεις με τα παιδικα ψιλοσωθηκαμε στις διακοπες γιατι αναγκαστικα ελλειψει ιντερνετ ετρωγε χωρις βιντεο. Τον εβγαζα στην αυλη και χαζευε τις γατουλες και τη φυση και μια χαρα ετρωγε κι ευτυχως δεν τα ζηταει προς το παρον ουτε εδω...

Θα περιμενουμε τα νεα απο την αυχενικη!!Ευχομαι να ειναι ολα τελεια!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Με το καλο η αυχενικη Νικολετα μου!!!Ωχ...θα τα ειδες ολα με το αιμα...Ευτυχως ολα καλα ομως!!Δυσκολο μωρε οταν εχεις τοσο μικρο μωρο να μην το σηκωνεις αλλα τι να κανεις...ευχομαι τουλαχιστον να εχεις βοηθεια!

Εμεις με τα παιδικα ψιλοσωθηκαμε στις διακοπες γιατι αναγκαστικα ελλειψει ιντερνετ ετρωγε χωρις βιντεο. Τον εβγαζα στην αυλη και χαζευε τις γατουλες και τη φυση και μια χαρα ετρωγε κι ευτυχως δεν τα ζηταει προς το παρον ουτε εδω...

Θα περιμενουμε τα νεα απο την αυχενικη!!Ευχομαι να ειναι ολα τελεια!!

Σ' ευχαριστώ πολύ! Γύρισα όλα καλά! Μόνο μπορεί να χρειαστώ να πάρω salospir γιατί δεν αιματώνεται πολύ καλά ο πλακούντας και θα φανεί την Δευτέρα στις εξετάσεις αίματος. Κατά 80% είναι κοριτσάκι.

Μόλις είδα το αίμα τρόμαξα πάρα πολύ και επειδή δε σταματούσε λέω πάει θ' αποβάλλω μάλλον, αλλά τελικά όλα καλά. Και λίγο πριν δω το αίμα έκανε εμετό το μωρό. Δεν είχε ξεκινήσει καλά η μέρα...

Πολύ δύσκολο να μη σηκώνω το μωρό. Ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από την μητέρα μου και την γιαγιά μου που μένουν από πάνω.

Εγώ και έξω που τον έχω ταΐσει πάλι δεν τρώει χωρίς παιδικά. Μόνο με το μεσημεριανό του κάτι γίνεται.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 20/8/2020 at 7:14 ΜΜ, winspert είπε:

Κοριτσια γεια σας.... Να μας ζησουν τα μωρα μας... λίγο νωρίτερα λιγο αργότερα ολες τα βαφτισαμε... Γερα να ναι τα αστερακια μας!!! Οσο για το φαγητό κ εμεις συνεχίζουμε να τα θέλουμε ολα.λιωμενα εντελωςκ όποτε βρει εστω κ ψιχουλακι μπορεί να κανει εμετο... Ούτε γι αστείο να φαει κομματια...Τον εχω δοκιμάσει..Κ ουτε μονος του βαζει κατι στο στόμα... τιποτα απολύτως... Από θηλασμο την ημερα περίπου θηλαζει πρωι, μεσημερι,βραδυ...κ μετα απο καποια ωρα που μπορεί να είναι στις 12 ,στη 1 ,στις 2...θηλαζει ολη τη νυχτα αφου πια τον παιρνω στο κρεβάτι...δεν αντεχω να σηκώνομαι αλλο κ ο ίδιος ξυπνάει συνεχεια κ ψαχνει βυζι... Εχει βγαλει 3 δοντακια,2 κατω κ ενα πάνω κ απο μέρα σε μέρα θα σκάσουν μύτη κ αλλα 5 πανω... Οπότε για το ζόρι που τραβάει μια χαρα είναι...Με τα φρούτα τα παμε ετσι κ ετσι, δεν του δινω μεγαλη ποσότητα γιατί δεν θέλω επειδη είναι λιωμενα κ με το φαγητό έχουμε προτιμησεις...οταν το μενου εχει μοσχαρι με πατατα,κολοκυθι, καροτο αστρακι, τρελενεται...

Του εδινα γιαουρτακι καποιες φορες το βραδυ αλλα νομιζω οτι δε χορταινε το παιδι κ τωρα του δινω απο το μεσημεριανο κ για βραδυ...κ μετα γαλα φυσικα...Εσεις τι δινετε για βραδινο;

Αχ αυτα τα βραδινά σκεφτομαι κ εγω...Οταν έρθει η ωρα να κόψουμε σιγα σιγα το θηλασμο,πως θα κοιμάται που εχει μάθει να κοιμάται με στηθος;Πως θα παρηγοριεται; Πραγματικά στενοχωριεμαι απο τωρα γιατί πιστεύω θα του στοιχίσει...

Και μένα τα ίδια η μπέμπα,αν βρει έστω κ ένα κομματάκι στο φαγητό της δεν θέλει μετά να φάει άλλο...τα θέλει όλα πολύ πολύ καλά αλεσμένα...το βράδυ δίνω η κρεμουλα η από το μεσημεριανό..

On 20/8/2020 at 7:57 ΜΜ, katerinaki 86 είπε:

Δυσκολη μου φαινεται κι εμενα η μεταβαση βρε κοριτσια!Το παλευουμε βεβαια, δεν μπορω να πω. Με τα φρουτα παμε πολυ καλα...τα τρωει πατημενα με ευχαριστηση...το μεσημεριανο τον χαλαει λιγο και δεν το καλοτρωει. Το κρεας του το αλεθω βεβαια, τα λαχανικα δινω πατημενα. Κι εμενα παντως ουτε λογος ακομα να κρατησει κατι στο χερι του και να το φαει κι οταν παω να του βαλω κομματι στο στομα του ξινιζει τα μουτρα του και τραβιεται. Τις ημερες βεβαια που του δινω για απογευματινο την κρεμα με τη βρωμη που δε χρειαζεται μασημα, την εξαφανιζει εν ριπη οφθαλμου!!Κατα τα αλλα τωρα που ειμαστε διακοπες και με εχει παλι 24 ωρες το 24ωρο θηλαζει φουλ...να δω τι θα γινει απο βδομαδα που θα πρεπει να μπει παλι στο προγραμμα του...αφηστε που νομιζω οτι θα μου εχει αυξησει την παραγωγη και θα τουμπανιαζω στη δουλεια...για να δουμε!!Επισης, τωρα στην εξοχη κοιμομαστε περισσοτερο και καπως καλυτερα κι ας βγαλαμε αλλα 2 δοντια...μακαρι να το κρατησει αυτο κι οταν επιστρεψουμε!!

Αγάπη είστε ακόμα διακοπές;;;

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 24/8/2020 at 7:36 ΜΜ, Dwro είπε:

Κοριτσια καλησπερα απο κιλα πως πανε τα παιδακια σας.3 εβδομαδες δεν πηραμε τιποτα βεβαια δεν τρωει κιολας κ πλεον αρχισαμε να περπαταμε.

Καλή μου έχω να τη ζυγισω από εφτά μηνών κ τώρα είναι έντεκα χαχχα όταν θα είναι δώδεκα μηνών έχουμε εμβόλιο εκεί θα δούμε κ το βάρος της..δεν είναι χοντρό μωράκι αλλά ούτε κ αδύνατο..κ εμείς περπαταμεεεε

On 25/8/2020 at 4:05 ΠΜ, Dwro είπε:

Μα χυμο δεν τον λες χτυπαω τα φρουτα στο μπλεντερ συγκεκριμενα στην ραβδο οπως τα αλεθα σε φρουτοκρεμα απλα αντι να τα τρωει με το κουταλακι τα πινει στο ποτηρακι.Ειναι πηκτο ας πουμε βαζω αχλαδι με ροδακινο η καρπουζι με μπανανα κ.τ.λ.λες να υπαρχει προβλημα?

Κοριτσια εσεις πως κανετε φρουτοκρεμα με προβληματησατε.Πειτε μου οσες τα αλεθετε γιατι ιδεα δεν εχω.

Βάζω τα φρούτα στο μουλτι κ τα αλεθω μερικές φορές χρειάζεται να προσθέσω κ ελάχιστο νερο

2 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Εμένα την φρουτόκρεμα την τρώει μόνο άμα βλέπει παιδικά. Αλλιώς με τίποτα. Κι εγώ του πήρα ένα παγούρι με καλαμάκι, αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο να τον μάθω.

Εγώ άσε ξαφνικά μια μέρα έβγαλα πολύ αίμα κόκκινο, αλλά ευτυχώς όλα καλά. Απλά μου είπε ο γιατρός να μην κάνω δουλειές σπιτιού, να μην περπατάω πολύ και να μη σηκώνω καθόλου το μωρό. Άρα πολύ δύσκολα τώρα. Σήμερα έχω να κάνω και Αυχενική.

Εμένα γενικά για να φάει πρέπει να βλέπει παιδικά χαχαχ

Just now, Nikoleta... είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ! Γύρισα όλα καλά! Μόνο μπορεί να χρειαστώ να πάρω salospir γιατί δεν αιματώνεται πολύ καλά ο πλακούντας και θα φανεί την Δευτέρα στις εξετάσεις αίματος. Κατά 80% είναι κοριτσάκι.

Μόλις είδα το αίμα τρόμαξα πάρα πολύ και επειδή δε σταματούσε λέω πάει θ' αποβάλλω μάλλον, αλλά τελικά όλα καλά. Και λίγο πριν δω το αίμα έκανε εμετό το μωρό. Δεν είχε ξεκινήσει καλά η μέρα...

Πολύ δύσκολο να μη σηκώνω το μωρό. Ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από την μητέρα μου και την γιαγιά μου που μένουν από πάνω.

Εγώ και έξω που τον έχω ταΐσει πάλι δεν τρώει χωρίς παιδικά. Μόνο με το μεσημεριανό του κάτι γίνεται.

Πω πω φαντάζομαι τρομάρα που θα πήρατε με το αίμα Νικολέτα μου! Αλλά δόξα το Θεό όλα καλά!ρε συ έφτασε κιόλας η ευχενικη πω πω πως πέρασε έτσι ο καιρός! Νικολετα μου σε ζηλεύω (με την καλή έννοια) λατρεύω να είμαι έγκυος!!!

  • Μου αρέσει 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marioula1234 είπε:

Εμένα γενικά για να φάει πρέπει να βλέπει παιδικά χαχαχ

Α, εντάξει δεν είναι ο μόνος ο δικός μου χαχαχα

Just now, marioula1234 είπε:

Πω πω φαντάζομαι τρομάρα που θα πήρατε με το αίμα Νικολέτα μου! Αλλά δόξα το Θεό όλα καλά!ρε συ έφτασε κιόλας η ευχενικη πω πω πως πέρασε έτσι ο καιρός! Νικολετα μου σε ζηλεύω (με την καλή έννοια) λατρεύω να είμαι έγκυος!!!

Ναι περνάει ο καιρός. Άσε τρόμαξα πολύ, αλλά ευτυχώς όλα καλά. Αχ εγώ πάλι δεν μπορώ να είμαι έγκυος. Με ενοχλεί πολύ η κοιλιά. Άσε που αυτή τη φορά η κοιλιά μου είναι λες και είμαι στον 5ο μήνα. Και τα είχα χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης δεν είχα κοιλιά πριν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... said:

Α, εντάξει δεν είναι ο μόνος ο δικός μου χαχαχα

Ναι περνάει ο καιρός. Άσε τρόμαξα πολύ, αλλά ευτυχώς όλα καλά. Αχ εγώ πάλι δεν μπορώ να είμαι έγκυος. Με ενοχλεί πολύ η κοιλιά. Άσε που αυτή τη φορά η κοιλιά μου είναι λες και είμαι στον 5ο μήνα. Και τα είχα χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης δεν είχα κοιλιά πριν.

Τέλεια η αυχενική! 

Κι εγώ που τα είχα χάσει σχεδόν όλα τα κιλά τα ξαναπήρα. Κι εγώ στον 5ο φαίνομαι. Μη σου πω στο 6ο και χωρίς μωρό!

Μην αγχώνεσαι! Όλα καλά θα πάνε και τα κιλά θα τα χάσεις πάλι!

  • Χαχα 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Α, εντάξει δεν είναι ο μόνος ο δικός μου χαχαχα

Ναι περνάει ο καιρός. Άσε τρόμαξα πολύ, αλλά ευτυχώς όλα καλά. Αχ εγώ πάλι δεν μπορώ να είμαι έγκυος. Με ενοχλεί πολύ η κοιλιά. Άσε που αυτή τη φορά η κοιλιά μου είναι λες και είμαι στον 5ο μήνα. Και τα είχα χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης δεν είχα κοιλιά πριν.

Αχ εμενα μαρεσε πολύ πολυυυυ

Ρε κορίτσια τι φάση; Βοηθειααα με καίει πάρα πολύ σήμερα η ρίγα στο δεξί μ στήθος

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Τέλεια η αυχενική! 

Κι εγώ που τα είχα χάσει σχεδόν όλα τα κιλά τα ξαναπήρα. Κι εγώ στον 5ο φαίνομαι. Μη σου πω στο 6ο και χωρίς μωρό!

Μην αγχώνεσαι! Όλα καλά θα πάνε και τα κιλά θα τα χάσεις πάλι!

Πρέπει να προσέχω γιατί δεν το γλιτώνω πάλι το ζάχαρο....

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Αγάπη είστε ακόμα διακοπές;;;

Που τετοια τυχη Μαριουλα μου...Γυρισαμε το Σαβατο και απο τη Δευτερα εχουμε μπει στην καθημερινοτητα μας παλι...προσπαθουμε δηλαδη γιατι ο μικρουλης μετα απο 15 μερες που ημασταν συνεχεια μαζι ειναι σε φαση τρελης προσκολλησης και θελει λιγο χρονο να συνηθισει παλι. Αν και οταν δε με βλεπει ειναι ΟΚ...μολις μπω στο οπτικο του πεδιο αρχιζει η γκρινια για να τον παρω και μη τυχον με δει να αλλαζω δωματιο...χαμος!

6 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ! Γύρισα όλα καλά! Μόνο μπορεί να χρειαστώ να πάρω salospir γιατί δεν αιματώνεται πολύ καλά ο πλακούντας και θα φανεί την Δευτέρα στις εξετάσεις αίματος. Κατά 80% είναι κοριτσάκι.

Μόλις είδα το αίμα τρόμαξα πάρα πολύ και επειδή δε σταματούσε λέω πάει θ' αποβάλλω μάλλον, αλλά τελικά όλα καλά. Και λίγο πριν δω το αίμα έκανε εμετό το μωρό. Δεν είχε ξεκινήσει καλά η μέρα...

Πολύ δύσκολο να μη σηκώνω το μωρό. Ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από την μητέρα μου και την γιαγιά μου που μένουν από πάνω.

Εγώ και έξω που τον έχω ταΐσει πάλι δεν τρώει χωρίς παιδικά. Μόνο με το μεσημεριανό του κάτι γίνεται.

Μπραβο!!Τι ωραια!Μακαρι να ερθει οντως και το κοριτσακι!!Το salospir δεν ειναι τιποτα...μην το σκεφτεσαι καν!Αφου εχεις βοηθεια, ολα καλα!!Να προσεχεις και να ξεκουραζεσαι κι ολα θα πανε τελεια!!:wub:


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...