Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Γεια σας κορίτσια...Εμεις καλα ειμαστε...Το παιδακι μου είναι σε φαση που θελει να περπατάει συνεχεια...αλλα να τον κραταμε απο το ενα χερακι...Μονος του φοβομασταν λογω χωρου να τον αφήνουμε κ δεν εχει περπατησει καλα...Τωρα τον αφήνουμε περισσοτερο...Εγω συνεχιζω να εχω μπούκωμα κ βηχα....με εχει κουράσει πολυ αυτό....Κατα τ αλλα μου την εχει βαρεσει το μεσα....Τα γνωστα δλδ.... Α....κ σημερα εριξα πολυ κλαμα...Εχω φωτογραφια του μπαμπά μου που τον εχασα το 12 σε κορνιζα μαζι με αλλες κ του λεω καποιες φορες ο παπους κ σημερα μου λεει ολη μερα  παπους,παπους κ κατι οι μερες κάτι η κλεισουρα,κατι ο καιρός,κατι οτι μου λείπει πολυ....ολο κλαιω.... κρυφά για να μην τον στενοχωρω βέβαια... Τα βράδια κοιμομαστε αγκαλιτσα κ τρωω ξυλο.... χαχαχαχα.....Αυτα απο εμάς!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Γεια σας κορίτσια...Εμεις καλα ειμαστε...Το παιδακι μου είναι σε φαση που θελει να περπατάει συνεχεια...αλλα να τον κραταμε απο το ενα χερακι...Μονος του φοβομασταν λογω χωρου να τον αφήνουμε κ δεν εχει περπατησει καλα...Τωρα τον αφήνουμε περισσοτερο...Εγω συνεχιζω να εχω μπούκωμα κ βηχα....με εχει κουράσει πολυ αυτό....Κατα τ αλλα μου την εχει βαρεσει το μεσα....Τα γνωστα δλδ.... Α....κ σημερα εριξα πολυ κλαμα...Εχω φωτογραφια του μπαμπά μου που τον εχασα το 12 σε κορνιζα μαζι με αλλες κ του λεω καποιες φορες ο παπους κ σημερα μου λεει ολη μερα  παπους,παπους κ κατι οι μερες κάτι η κλεισουρα,κατι ο καιρός,κατι οτι μου λείπει πολυ....ολο κλαιω.... κρυφά για να μην τον στενοχωρω βέβαια... Τα βράδια κοιμομαστε αγκαλιτσα κ τρωω ξυλο.... χαχαχαχα.....Αυτα απο εμάς!!!!

Το διαβασα αυτο για τον πατερα σου κ συγκινηθηκα πολυ..

Καπωσ ετσι κ εμεισ τον χασαμε το 15..κ δεν γνωρισε ποτε εγγονια..κ αναρωτιεμαι συνεχεια πωσ θα ημασταν αμα ζουσε..τεσπα..μην το βαρυνω κ αλλο..εγω αυτο που ευχομαι ειναι να μασ εχουν τα παιδια μασ..να μπορεσουμε να ρα μεγαλωσουμε κ να μαστε διπλα τουσ..ξερω περιπτωσεισ που αφησαν παιδια ορφανα σε πολυ μιλρη ηλικια κ δεν θελω να ναι αχαριστη..απο την μια νιωθω ευγνωμοσυνη που τον ζησαμε τοσο..απο την αλλη θα θελα κ αλλο....

Περαστικα κοπελα μου..οπου να ναι θα περασει..

Κ οτσν μελαγχολεισ κανε μια αγκαλια το παιδακι σου..κ θα ναι ολα καλυτερα..

3 ώρες πρίν, Clue είπε:

Ούτε καν... Δεν ξέρω πως θα το κάνω. Ειδικά τώρα με την καραντίνα

Πω πω βρε κοριτσια..πωσ θα γινει?? Ειναι καμμια που να προσπαθει τωρα στην καραντινα?? Πετυχε κατι????

Παντωσ @Clue το tip απο την συμβουλο θηλασνου μασ βοηθησε λιγο..κοιμαται λιγο καλυτετα τισ πρωτεσ ωρεσ οταν εχει φαει πιο θερμιδογονα τροφη

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

On 30/11/2020 at 1:40 ΜΜ, winspert είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια...Εμεις ειμαστε λίγο καλύτερα...Εμενα μου εχει μεινει βηχας κ δεν εχω γευση κ οσφρηση...Κατα τ αλλα ειμαστε σχετικα καλα...

Νικολετα μου, εύχομαι περαστικά γρήγορα κοπέλα μου...Θα ειναι καλα ο μπαμπάς σου στο νοσοκομείο...θα του δωσουν αντιβίωση κ θα περασει γρήγορα:wub:

Καλή μου πώς είσαι έγινες τελείως καλά;

On 2/12/2020 at 12:49 ΠΜ, Nikoleta... είπε:

Δυστυχώς ακόμα έχει πυρετό και πόνους στα πόδια. Περιμένουμε να πέσει τελείως ο πυρετός για να μπορέσει να βγει.

Ευτυχώς που είστε καλά. Δεν τους είπανε πόσο θα πάρει, αλλά λίγες μέρες κρατεί αυτό αν κρίνω από τους δικούς μου. Και ανάλογα την περίπτωση. Για παράδειγμα η αδερφή μου που τους κόλλησε όλους στην οικογένεια (είναι 20 χρονών) είναι μιά χαρά τώρα. Μόνο κάτι πόνους στο σώμα και γεύση και όσφρηση δεν είχε. Όλοι οι άλλοι πέρασαν 14 μέρες και ακόμα άρρωστοι είναι.

Πώς είναι ο μπαμπάς σου;

On 13/12/2020 at 11:30 ΜΜ, tzeni82 είπε:

Εγω προσπαθω να κοιμισω την μικρη μου..αλλα δεν τα καταφερνω...ειναι 9.3 κ δεν κοιμηθηκε ακομη..εχουμε αρραιωσει τουσ θηλασμουσ αλλα δεν βλεπω να το κοβουμε...η μεγαλη καλεσ 11...οτι ωρα κ νσ ξυπνησει..κ ακομη κ αν δεν εχει κοιμηθει για μεσημερι παλι αργα θα παει για υπνο...

Αχ τα παραπονα μου λεω..εγω ρε κορίτσια πιο νωρισ απο αυτεσ θελω να κοιμηθω. 

Τζένη μου κουράζεσαι λογικό είναι να θες να κοιμηθείς λίγο παραπάνω και εμένα ο γιος μου μεγάλος που είναι 8 ετών δεν κοιμάται το μεσημέρι και το βράδυ αν τον αφήσω θα πάει αργά για ύπνο...

On 14/12/2020 at 12:33 ΜΜ, Clue είπε:

Ούτε καν... Δεν ξέρω πως θα το κάνω. Ειδικά τώρα με την καραντίνα

Καλή μου από τη στιγμή που δεν υπάρχει κάποιος λόγος να το κόψετε το θηλασμό γιατί να ζοριστείς;;άσε το μπεμπάκι να θηλάσει όσο θέλει και εσύ απόλαυσέ το είναι από τις καλύτερες στιγμές της ζωής μας αυτό ❤️

Κοριτσάρες μου τι κάνετε πώς τα πάτε τα μικρά σας; Εμείς εδώ στο σπίτι οικογενειακά βλέπουμε ταινιούλες έβρεχε συνεχόμενα για κάποιες μέρες εδώ στο νησί χουχουλιάζαμε....αυτά!

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Καλή μου πώς είσαι έγινες τελείως καλά;

Γεια σου κοριτσακι μου...Οχι,καλα εντελως δεν ειμαι ακομα...Μου εχει κατσικωθει αυτος ο βηχας κ λιγο μπουκωμα ακομα...Αν επιμεινει θα πρέπει να παω σε γιατρό γιατί εχω κ μια ενοχληση στο στήθος κ φοβάμαι... Βέβαια δε νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση πνευμονίας γιατί πυρετο δεν έχω ούτε κατι αλλο...Αλλα κ παλι ποσο καιρό να παιρνω αερολιν; Δεν κανει φανταζομαι για πολυ...Κ δε βλέπω κ βελτίωση...Θα δούμε... Εσείς καλα;


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 15/12/2020 at 8:13 ΜΜ, marioula1234 είπε:

Κοριτσάρες μου τι κάνετε πώς τα πάτε τα μικρά σας; Εμείς εδώ στο σπίτι οικογενειακά βλέπουμε ταινιούλες έβρεχε συνεχόμενα για κάποιες μέρες εδώ στο νησί χουχουλιάζαμε....αυτά!

Τι ωραια που ειναι αυτα τα χουχουλιασματα...:wub:Εμενα ειναι το καλυτερο μου οι ταινιουλες αλλα με τον μικρο δεν καταφερνω να δω...καταληγουμε κατα τις 23:00 να ξεκινησουμε να βλεπουμε και ή που θα ξυπναει και θα την σταματαμε καθε λιγο και λιγακι ή που δε θα μπορουμε να κρατησουμε τα ματια μας ανοιχτα απο τη νυστα...

Εμεις καλα ειμαστε!Ο μικρουλης αλωνιζει και τον κυνηγαμε απο πισω, οποτε εχουμε φουλ προγραμμα γυμναστικης!!Επισης, ποναω παντου γιατι εχει παει 11 κιλα και συνεχιζει να θελει συχνα αγκαλια κι εννοειται οτι ξεχεριαζομαι την ωρα του υπνου γιατι ο θηλασμος δε μας αρκει...θελουμε και αγκαλια με κουνημα!Ειναι ενας γλυκας ομως και τωρα που επικοινωνουμε πλεον καλα μου εχει παρει τα μυαλα!!Η πλακα ειναι που συνεννοουμαστε μια χαρα αλλα μεχρι στιγμης δε λεει λεξη...ουτε μαμα ουτε μπαμπα ουτε τιποτα...τα δικα του μονο!Τη Δευτερα βεβαια που ειχαμε γιατρο και το συζητησαμε μου ειπε οτι δε μας αγχωνει καθολου αυτο προς το παρον απο τη στιγμη που το παιδι επικοινωνει.

  • Μου αρέσει 3

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Τι ωραια που ειναι αυτα τα χουχουλιασματα...:wub:Εμενα ειναι το καλυτερο μου οι ταινιουλες αλλα με τον μικρο δεν καταφερνω να δω...καταληγουμε κατα τις 23:00 να ξεκινησουμε να βλεπουμε και ή που θα ξυπναει και θα την σταματαμε καθε λιγο και λιγακι ή που δε θα μπορουμε να κρατησουμε τα ματια μας ανοιχτα απο τη νυστα...

Εμεις καλα ειμαστε!Ο μικρουλης αλωνιζει και τον κυνηγαμε απο πισω, οποτε εχουμε φουλ προγραμμα γυμναστικης!!Επισης, ποναω παντου γιατι εχει παει 11 κιλα και συνεχιζει να θελει συχνα αγκαλια κι εννοειται οτι ξεχεριαζομαι την ωρα του υπνου γιατι ο θηλασμος δε μας αρκει...θελουμε και αγκαλια με κουνημα!Ειναι ενας γλυκας ομως και τωρα που επικοινωνουμε πλεον καλα μου εχει παρει τα μυαλα!!Η πλακα ειναι που συνεννοουμαστε μια χαρα αλλα μεχρι στιγμης δε λεει λεξη...ουτε μαμα ουτε μπαμπα ουτε τιποτα...τα δικα του μονο!Τη Δευτερα βεβαια που ειχαμε γιατρο και το συζητησαμε μου ειπε οτι δε μας αγχωνει καθολου αυτο προς το παρον απο τη στιγμη που το παιδι επικοινωνει.

Μα καλα? Τον ιδιο παιδιατρο εχουμε??

Κ εμασ ο δικοσ μασ οταν ανοιχτηκε αυτη η συζηση( απο μενα) γιατι η μεγαλη μου καθυστερουσε να μιλησει το ιδιο μου χε πει..απο τι στιγμη που αντιλαμβανεται δεν υπαρχει θεμα..

Κ για την ιστορια η μεγαλη νου 23 μηνων μιλησε..κ.τωρσ δεν μπορουμε νσ την στσμστησουμε..ειναι κ πολυλογου χαχσ...

Η νικρη μου πσντωσ φαινετσι πωσ θα μιλησει νωριτερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , tzeni82 είπε:

Μα καλα? Τον ιδιο παιδιατρο εχουμε??

Κ εμασ ο δικοσ μασ οταν ανοιχτηκε αυτη η συζηση( απο μενα) γιατι η μεγαλη μου καθυστερουσε να μιλησει το ιδιο μου χε πει..απο τι στιγμη που αντιλαμβανεται δεν υπαρχει θεμα..

Κ για την ιστορια η μεγαλη νου 23 μηνων μιλησε..κ.τωρσ δεν μπορουμε νσ την στσμστησουμε..ειναι κ πολυλογου χαχσ...

Η νικρη μου πσντωσ φαινετσι πωσ θα μιλησει νωριτερα

Ο δικος μου η αληθεια ειναι οτι μεχρι στιγμης δειχνει να θελει το χρονο του σε ολα αλλα μετα τα κανει σαν επαγγελματιας...χαχα!Φανταζομαι πως και σ' αυτο το κομματι ειναι να μην ξεκινησει σαν τη δικια σου...ηδη μας εχει παρει τα αυτια με τα τατατα και κατι αλλα δικα του!Η πλακα ηταν οταν το συζητουσαμε με τη γιατρο που δεν της αφησε καμια αμφιβολια οτι καταλαβαινει γιατι της κανω σε καποια στιγμη "καλε ολα τα πιανει, εδω κανει τον σουπερμαν" και ο μικρος σηκωσε κατευθειαν το χερι ψηλα α λα σουπερμαν χαχαχα!

  • Χαχα 3

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/12/2020 at 1:54 ΜΜ, Clue είπε:

Πως τα πάτε κορίτσια; @winspert @Nikoleta... Οι υπόλοιπες;

Βγήκε ο πατέρας μου από το νοσοκομείο. Κάνανε όλοι τεστ κορωνοϊού και βγήκαν αρνητικοί. Όλο αυτό κράτησε 1 μήνα και 1 βδομάδα που ήταν όλοι άρρωστοι.

On 15/12/2020 at 8:13 ΜΜ, marioula1234 είπε:

Πώς είναι ο μπαμπάς σου;

Ευτυχώς βγήκε από το νοσοκομείο, αφού έπεσε ο πυρετός. Βέβαια ήταν ακόμα θετικός στον κορωνοϊό. Χθες έκανε τεστ και βγήκε επιτέλους αρνητικό. Τώρα είναι μιά χαρά, γιατί στην αρχή ήταν εξαντλημένος.

On 14/12/2020 at 5:15 ΜΜ, winspert είπε:

Γεια σας κορίτσια...Εμεις καλα ειμαστε...Το παιδακι μου είναι σε φαση που θελει να περπατάει συνεχεια...αλλα να τον κραταμε απο το ενα χερακι...Μονος του φοβομασταν λογω χωρου να τον αφήνουμε κ δεν εχει περπατησει καλα...Τωρα τον αφήνουμε περισσοτερο...Εγω συνεχιζω να εχω μπούκωμα κ βηχα....με εχει κουράσει πολυ αυτό....Κατα τ αλλα μου την εχει βαρεσει το μεσα....Τα γνωστα δλδ.... Α....κ σημερα εριξα πολυ κλαμα...Εχω φωτογραφια του μπαμπά μου που τον εχασα το 12 σε κορνιζα μαζι με αλλες κ του λεω καποιες φορες ο παπους κ σημερα μου λεει ολη μερα  παπους,παπους κ κατι οι μερες κάτι η κλεισουρα,κατι ο καιρός,κατι οτι μου λείπει πολυ....ολο κλαιω.... κρυφά για να μην τον στενοχωρω βέβαια... Τα βράδια κοιμομαστε αγκαλιτσα κ τρωω ξυλο.... χαχαχαχα.....Αυτα απο εμάς!!!!

Πολύ συγκινητικό αυτό με τον πατέρα σου...

Λίγο βήχα και ενόχληση στο στήθος είχε η μητέρα μου που είχε κολλήσει κορωνοϊό. Δυστυχώς σε άλλους περνάει γρήγορα και σε άλλους όχι. Οι αδερφές μου που κόλλησαν είχαν ήπια συμπτώματα και τους κράτησαν πολύ λίγο, ενώ στους γονείς μου και στη γιαγιά μου τα συμπτώματα κράτησαν πάνω από μήνα.

Αν συνεχίσει να πας σε γιατρό. Έκανες τεστ covid πάλι να δεις αν είσαι αρνητική;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Πολύ συγκινητικό αυτό με τον πατέρα σου...

Λίγο βήχα και ενόχληση στο στήθος είχε η μητέρα μου που είχε κολλήσει κορωνοϊό. Δυστυχώς σε άλλους περνάει γρήγορα και σε άλλους όχι. Οι αδερφές μου που κόλλησαν είχαν ήπια συμπτώματα και τους κράτησαν πολύ λίγο, ενώ στους γονείς μου και στη γιαγιά μου τα συμπτώματα κράτησαν πάνω από μήνα.

Αν συνεχίσει να πας σε γιατρό. Έκανες τεστ covid πάλι να δεις αν είσαι αρνητική;

Γεια σου κοριτσακι μου...σιδερενιος κ ο μπαμπάς σου...

Εγω εκανα την Παρασκευή μια ακτινογραφία θώρακος γιατί αισθανομουν βαρος κ πηγα κ σε παθολογο...Ειχα έντονο βηχα,μπουκωμα κ λιγο πονόλαιμο...Ευτυχως η ακτινογραφία μου ηταν καθαρη,με ακροαστηκε κιολας...μου εδωσε εισπνοές, σπρει για τη μυτη κ χαπια...Τωρα είμαι ηδη λίγο καλύτερα... Φοβόμουν οτι μου το γυρνάει σε πνευμονια...Βεβαια οι πονοκεφαλοι είναι σε καθημερινή βαση...Θα δούμε... άντε να περάσει κ αυτό...

Απο τον εοδυ μου ειχαν πει να μην επαναλαβω το τεστ γιατί θα ηταν πολυ πιθανό να ξαναβγει ψευδως θετικο...Εχει περασει μηνας απ οταν εκανα το τεστ...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 21/12/2020 at 12:59 ΠΜ, winspert είπε:

Γεια σου κοριτσακι μου...σιδερενιος κ ο μπαμπάς σου...

Εγω εκανα την Παρασκευή μια ακτινογραφία θώρακος γιατί αισθανομουν βαρος κ πηγα κ σε παθολογο...Ειχα έντονο βηχα,μπουκωμα κ λιγο πονόλαιμο...Ευτυχως η ακτινογραφία μου ηταν καθαρη,με ακροαστηκε κιολας...μου εδωσε εισπνοές, σπρει για τη μυτη κ χαπια...Τωρα είμαι ηδη λίγο καλύτερα... Φοβόμουν οτι μου το γυρνάει σε πνευμονια...Βεβαια οι πονοκεφαλοι είναι σε καθημερινή βαση...Θα δούμε... άντε να περάσει κ αυτό...

Απο τον εοδυ μου ειχαν πει να μην επαναλαβω το τεστ γιατί θα ηταν πολυ πιθανό να ξαναβγει ψευδως θετικο...Εχει περασει μηνας απ οταν εκανα το τεστ...

Σ' ευχαριστώ πολύ!

Θα περάσει, αλλά καλά έκανες και πήγες σε γιατρό. Κι εμένα οι δικοί μου κάνανε πάνω από μήνα για να γίνουν καλά. Μόνο οι αδερφές μου ανάρρωσαν σχεδόν αμέσως. Ειδικά η μικρή μου αδερφή (που τους κόλλησε όλους) δεν είχε σχεδόν καθόλου συμπτώματα.

Κι εμάς το ίδιο μας είπαν από τον ΕΟΔΥ, πως δε χρειάζεται να επαναλάβεις το τεστ μετά από κάποιες μέρες. Απλά εμένα το έκαναν οι δικοί μου για να μπορούμε να έρθουμε σε επαφή και να με βοηθήσουν επειδή είμαι έγκυος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κ καλα γλυκες μανουλες!!! Καλα Χριστούγεννα κ ενα καλύτερο 2021 ευχομαι σε ολους τους τομεις!!! 

Καποτε σ αυτη την ομαδα δε σβηναμε κ τωρα χαθηκαμε!!! Ετσι ειναι ομως αυτα...Αλλες με ενα,αλλες με δυο ,αλλες με τρια παιδακια,αλλες εγκυουλες παλι ,οι υποχρεωσεις κ οι χρονοι μας κανουν μα χανομαστε!!! Ευχομαι υγεια στα σπιτια σας κ το 2021 αν οχι να μας φερει, σίγουρα να μη μας πάρει τιποτα!!!!:wub::wub::wub:

  • Μου αρέσει 6

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, winspert είπε:

Χρόνια πολλά κ καλα γλυκες μανουλες!!! Καλα Χριστούγεννα κ ενα καλύτερο 2021 ευχομαι σε ολους τους τομεις!!! 

Καποτε σ αυτη την ομαδα δε σβηναμε κ τωρα χαθηκαμε!!! Ετσι ειναι ομως αυτα...Αλλες με ενα,αλλες με δυο ,αλλες με τρια παιδακια,αλλες εγκυουλες παλι ,οι υποχρεωσεις κ οι χρονοι μας κανουν μα χανομαστε!!! Ευχομαι υγεια στα σπιτια σας κ το 2021 αν οχι να μας φερει, σίγουρα να μη μας πάρει τιποτα!!!!:wub::wub::wub:

Χρονια πολλα κοριτσια!!Γεματα υγεια κι ευτυχια για εμας και τις οικογενειες μας και φυσικα για ολο τον κοσμο!Μακαρι πραγματι ο επομενος χρονος να ειναι τελειως διαφορετικος και να μπορεσουμε να επιστρεψουμε στην κανονικη μας ζωη...

Οντως...η ομαδα μας εχει "πεσει" αλλα, οπως το λες, ειναι λογικο. Εμενα ειναι η καθημερινη μου συνηθεια, μολις κατσω το βραδυ να χαλαρωσω...επιτελους...συνηθως μεταμεσονυκτιες ωρες...μπαινω να δω τα νεα σας!:wub:Πολλες φορες βεβαια, δεν υπαρχει αντοχη ουτε γι' αυτο, οποτε καταβαινω απολυτα τις αλλες μανουλες που εχουν χαθει...

  • Μου αρέσει 3

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Έκανε καμία κοπέλα αντιπηκτική ένεση innohep κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης; Γιατί ξεκίνησα χθες να κάνω και το σημείο μελάνιασε τόσο πολύ σαν να με έχουν δείρει. Κάτι μάλλον κάνω λάθος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...