Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

19 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ!! Είμαι 32εβδ + 1ημ. Κοντεύω....

Εμένα και περπατάει και τρέχει γρήγορα, απλά δε λέει καμία λέξη, μόνο ήχους βγάζει. Κι εγώ δε νομίζω ότι είναι ανησυχητικό, απλά μερικές φορές μπαίνω σε σκέψεις.

Κοριτσακι μου μην ανησυχείς καθόλου...Οντως το καθε παιδακι ειναι διαφορετικό...Κ εμενα αργησε να περπατήσει κ ακομα παει τρεμοντας αλλα λεει καμια δεκαρια λεξουλες... Όμως αυτό που γνωριζω εγω ειναι οτι είναι σημαντικό να μπαμπαλιζει που λεμε......Μην μπαινεις σε σκεψεις κ στενοχωριεσαι...Καποια στιγμή θα τα πει μαζεμενα,θα δεις...Εμενα για παράδειγμα ακομα δεν καλοτρωει κομματια...Καποια φαγητα οκ αλλα γενικα κ λιγο τρωμε κ συγκεκριμένα φαγητα...

@Mamacita Alina,καλη χρονιά....Με αγαπη κ υγεια!!!! Ευχομαι να φτιαξει γρήγορα η ψυχολογια σου...:wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Κοριτσακι μου μην ανησυχείς καθόλου...Οντως το καθε παιδακι ειναι διαφορετικό...Κ εμενα αργησε να περπατήσει κ ακομα παει τρεμοντας αλλα λεει καμια δεκαρια λεξουλες... Όμως αυτό που γνωριζω εγω ειναι οτι είναι σημαντικό να μπαμπαλιζει που λεμε......Μην μπαινεις σε σκεψεις κ στενοχωριεσαι...Καποια στιγμή θα τα πει μαζεμενα,θα δεις...Εμενα για παράδειγμα ακομα δεν καλοτρωει κομματια...Καποια φαγητα οκ αλλα γενικα κ λιγο τρωμε κ συγκεκριμένα φαγητα...

Απλά λέω μήπως φταίω εγώ σε αυτό. Δηλαδή δεν του μιλάω πολύ. Αλλά και το πρωί που ξυπνάει έχω ένα βιβλίο με ζωάκια και του λέω τα ζωάκια και τους ήχους. Ο μικρός δεν κάθεται παρά μόνο μισό λεπτό, μετά πάει με την όπισθεν για να κατέβει από το κρεβάτι και να αρχίσει να τρέχει.

Βέβαια θα μου πεις άλλο παιδάκι περπατάει πιο γρήγορα, άλλο μιλάει, άλλο μπουσουλάει. Αυτό δε σημαίνει κάτι.

Καλά κι εμείς πάνω που είπαμε να κόψουμε τα αλεσμένα και κάτι γινόταν με κομματάκια, τ' αρχίσαμε πάλι γιατί πρέπει να είμαι συνέχεια ξαπλωμένη και δεν μπορώ να μαγειρεύω τώρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, winspert είπε:

Κοριτσακι μου μην ανησυχείς καθόλου...Οντως το καθε παιδακι ειναι διαφορετικό...Κ εμενα αργησε να περπατήσει κ ακομα παει τρεμοντας αλλα λεει καμια δεκαρια λεξουλες... Όμως αυτό που γνωριζω εγω ειναι οτι είναι σημαντικό να μπαμπαλιζει που λεμε......Μην μπαινεις σε σκεψεις κ στενοχωριεσαι...Καποια στιγμή θα τα πει μαζεμενα,θα δεις...Εμενα για παράδειγμα ακομα δεν καλοτρωει κομματια...Καποια φαγητα οκ αλλα γενικα κ λιγο τρωμε κ συγκεκριμένα φαγητα...

@Mamacita Alina,καλη χρονιά....Με αγαπη κ υγεια!!!! Ευχομαι να φτιαξει γρήγορα η ψυχολογια σου...:wub:

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου...

Θα φτιάξει... Περνάω περίεργη φάση αλλά θα φτιάξει...

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να γραψω τον πονο μου?Χθες χτυπησαμε το χερι μας ετρεχε πανω στον καναπε.Σημερα πηγαμε σε ορθοπεδικο καναμε ακτινα 2 σπασιματα και βρεθηκαμε με γυψο εν τελει για 1 μηνα.Ειμαι τοσο λυπημενη βρε κοριτσια.Εχει ραγισει η ψυχη μου εκλαψε τοσο πολυ απο χθες και σημερα.

  • Λυπημένη/-ος 8
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Να γραψω τον πονο μου?Χθες χτυπησαμε το χερι μας ετρεχε πανω στον καναπε.Σημερα πηγαμε σε ορθοπεδικο καναμε ακτινα 2 σπασιματα και βρεθηκαμε με γυψο εν τελει για 1 μηνα.Ειμαι τοσο λυπημενη βρε κοριτσια.Εχει ραγισει η ψυχη μου εκλαψε τοσο πολυ απο χθες και σημερα.

Ω μωρε το μικρακι...φανταζομαι ποσο δυσκολο ηταν για ολους σας. Υπομονη κοριτσι μου και θα περασει!Ευχομαι να μην ποναει τουλαχιστον απο δω και περα και να δεσει γρηγορα!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, katerinaki 86 είπε:

Ω μωρε το μικρακι...φανταζομαι ποσο δυσκολο ηταν για ολους σας. Υπομονη κοριτσι μου και θα περασει!Ευχομαι να μην ποναει τουλαχιστον απο δω και περα και να δεσει γρηγορα!

Ναι πολυ δυσκολο.Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dwro said:

Να γραψω τον πονο μου?Χθες χτυπησαμε το χερι μας ετρεχε πανω στον καναπε.Σημερα πηγαμε σε ορθοπεδικο καναμε ακτινα 2 σπασιματα και βρεθηκαμε με γυψο εν τελει για 1 μηνα.Ειμαι τοσο λυπημενη βρε κοριτσια.Εχει ραγισει η ψυχη μου εκλαψε τοσο πολυ απο χθες και σημερα.

Ωωω λυπάμαι πολύ...

Τι κρίμα το μικράκι.. κι εσείς δηλαδή. Πολύ τρομακτικό...

Γρήγορα περαστικά και να μην ξανατύχει


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Clue είπε:

Ωωω λυπάμαι πολύ...

Τι κρίμα το μικράκι.. κι εσείς δηλαδή. Πολύ τρομακτικό...

Γρήγορα περαστικά και να μην ξανατύχει

Ευχαριστουμε ναι ρε παιδι μου σοκαρισμενη ειμαι ακομα σημερα.Μακαρι να μην ξανατυχει ποτε και σε κανεναν

Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2021 at 7:21 ΜΜ, Giwtouli1990 είπε:

Αγάπες για μαζευτείτε που έχω κάτι να σας πω............. 

 

Έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα(με 4 μέρες καθυστέρηση)και βγήκε θετικοοοοοοοο!!!!!!! Είμαι 5 εβδομάδων ακριβώς!! :)

Με το καλο!!!!!!!

Παλι φθινοπωρο θα γεννησεισ

On 13/1/2021 at 10:43 ΜΜ, Nikoleta... είπε:

Καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία!!!! 

Εγώ δεν ξέρω αν είχες διαβάσει ότι είμαι έγκυος. Είμαι στο κρεβάτι εδώ και 1 βδομάδα, γιατί κόντυνε ο τράχηλός μου.... Αύριο έχω πάλι γιατρό. Κατά τ' άλλα μια χαρά. 

Το μόνο που ανησυχώ λίγο είναι που ο μικρός είναι 15 μηνών και ακόμα δε λέει καμία λεξούλα. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό αυτό. Θα ρωτήσω και την παιδίατρο, γιατί άλλα παιδάκια σε αυτή την ηλικία λένε.

Η μεγαλη μου μεχρι τον χρονο ελεγε μαμα μπαμπα..παππου κ γιαγια αργησε να πει...γυρω στουσ 18 μηνεσ..τελικα 23 μηνων αρχισε να μιλαει...κ πλεον ειναι ασταματητη πολυλογου που μαθαινει κ λεει κ αγγλικεσ φρασεισ..(.θα την στειλω για proficiency...)

Η μικρη μου σπο την αλλλη απο 12 ηνων προσπαθει..κ λεει πολλαα..τωρα ειναι 15 κ μετραει κ μεζρι το 10.. γενικα ειναι παπαγαλοσ...(.αυτην  θα την στειλω στη νασα...)

Οπωσ βλεπεισ τα 2 παιδια καμμια σχεση...κ τα 2α εχουν πολλα ερεθισματα απο τα μεγαλα...

Απο τη στιγμη που το παιδακι σου αντιλαμβανεται κ συνεννοειστε με αλλουσ τροπουσ να μην φοβασαι...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 22/1/2021 at 1:05 ΠΜ, Dwro είπε:

Να γραψω τον πονο μου?Χθες χτυπησαμε το χερι μας ετρεχε πανω στον καναπε.Σημερα πηγαμε σε ορθοπεδικο καναμε ακτινα 2 σπασιματα και βρεθηκαμε με γυψο εν τελει για 1 μηνα.Ειμαι τοσο λυπημενη βρε κοριτσια.Εχει ραγισει η ψυχη μου εκλαψε τοσο πολυ απο χθες και σημερα.

Κορίτσι μου περαστικά στο ζουζούνι σου...

 

8 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Με το καλο!!!!!!!

Παλι φθινοπωρο θα γεννησεισ

Η μεγαλη μου μεχρι τον χρονο ελεγε μαμα μπαμπα..παππου κ γιαγια αργησε να πει...γυρω στουσ 18 μηνεσ..τελικα 23 μηνων αρχισε να μιλαει...κ πλεον ειναι ασταματητη πολυλογου που μαθαινει κ λεει κ αγγλικεσ φρασεισ..(.θα την στειλω για proficiency...)

Η μικρη μου σπο την αλλλη απο 12 ηνων προσπαθει..κ λεει πολλαα..τωρα ειναι 15 κ μετραει κ μεζρι το 10.. γενικα ειναι παπαγαλοσ...(.αυτην  θα την στειλω στη νασα...)

Οπωσ βλεπεισ τα 2 παιδια καμμια σχεση...κ τα 2α εχουν πολλα ερεθισματα απο τα μεγαλα...

Απο τη στιγμη που το παιδακι σου αντιλαμβανεται κ συνεννοειστε με αλλουσ τροπουσ να μην φοβασαι...

Μιλάμε το ίδιο κι εμένα αλλά αντίστροφα.
Η μεγάλη 15 μηνών έκανε προτάσεις.
Μία φορά βέβαια τόλμησα να το πω σε μαμαδο ομάδα και έφαγα την ειρωνεία μιλάμε... αλλά έτσι ήταν. κάθε παιδάκι και αλλιώς.
Η μικρή απ' την άλλη δεν έχει πει ούτε μαμά ακόμη σε αυτή την ηλικία. τα δικά της λέει και πετάει ελάχιστες λεξούλες (πχ κοίτα ή στράτα)... Κι ούτε περπατάμε ακόμη.
Κάθε παιδάκι είναι άλλο λουλουδάκι :)
 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 22/1/2021 at 1:05 ΠΜ, Dwro είπε:

Να γραψω τον πονο μου?Χθες χτυπησαμε το χερι μας ετρεχε πανω στον καναπε.Σημερα πηγαμε σε ορθοπεδικο καναμε ακτινα 2 σπασιματα και βρεθηκαμε με γυψο εν τελει για 1 μηνα.Ειμαι τοσο λυπημενη βρε κοριτσια.Εχει ραγισει η ψυχη μου εκλαψε τοσο πολυ απο χθες και σημερα.

Κορίτσι μου περαστικά στο ζουζούνι σου...

 

8 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Με το καλο!!!!!!!

Παλι φθινοπωρο θα γεννησεισ

Η μεγαλη μου μεχρι τον χρονο ελεγε μαμα μπαμπα..παππου κ γιαγια αργησε να πει...γυρω στουσ 18 μηνεσ..τελικα 23 μηνων αρχισε να μιλαει...κ πλεον ειναι ασταματητη πολυλογου που μαθαινει κ λεει κ αγγλικεσ φρασεισ..(.θα την στειλω για proficiency...)

Η μικρη μου σπο την αλλλη απο 12 ηνων προσπαθει..κ λεει πολλαα..τωρα ειναι 15 κ μετραει κ μεζρι το 10.. γενικα ειναι παπαγαλοσ...(.αυτην  θα την στειλω στη νασα...)

Οπωσ βλεπεισ τα 2 παιδια καμμια σχεση...κ τα 2α εχουν πολλα ερεθισματα απο τα μεγαλα...

Απο τη στιγμη που το παιδακι σου αντιλαμβανεται κ συνεννοειστε με αλλουσ τροπουσ να μην φοβασαι...

Μιλάμε το ίδιο κι εμένα αλλά αντίστροφα.
Η μεγάλη 15 μηνών έκανε προτάσεις.
Μία φορά βέβαια τόλμησα να το πω σε μαμαδο ομάδα και έφαγα την ειρωνεία μιλάμε... αλλά έτσι ήταν. κάθε παιδάκι και αλλιώς.
Η μικρή απ' την άλλη δεν έχει πει ούτε μαμά ακόμη σε αυτή την ηλικία. τα δικά της λέει και πετάει ελάχιστες λεξούλες (πχ κοίτα ή στράτα)... Κι ούτε περπατάμε ακόμη.
Κάθε παιδάκι είναι άλλο λουλουδάκι :)
 

Χα τα γράφει και διπλά τώρα; καλώς χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 22/1/2021 at 1:05 ΠΜ, Dwro είπε:

Να γραψω τον πονο μου?Χθες χτυπησαμε το χερι μας ετρεχε πανω στον καναπε.Σημερα πηγαμε σε ορθοπεδικο καναμε ακτινα 2 σπασιματα και βρεθηκαμε με γυψο εν τελει για 1 μηνα.Ειμαι τοσο λυπημενη βρε κοριτσια.Εχει ραγισει η ψυχη μου εκλαψε τοσο πολυ απο χθες και σημερα.

Όχι ρε γαμώτο... Περαστικά στο ζουζουνι σου!! Να περάσει γρηγοραααα

9 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Με το καλο!!!!!!!

Παλι φθινοπωρο θα γεννησεισ

Η μεγαλη μου μεχρι τον χρονο ελεγε μαμα μπαμπα..παππου κ γιαγια αργησε να πει...γυρω στουσ 18 μηνεσ..τελικα 23 μηνων αρχισε να μιλαει...κ πλεον ειναι ασταματητη πολυλογου που μαθαινει κ λεει κ αγγλικεσ φρασεισ..(.θα την στειλω για proficiency...)

Η μικρη μου σπο την αλλλη απο 12 ηνων προσπαθει..κ λεει πολλαα..τωρα ειναι 15 κ μετραει κ μεζρι το 10.. γενικα ειναι παπαγαλοσ...(.αυτην  θα την στειλω στη νασα...)

Οπωσ βλεπεισ τα 2 παιδια καμμια σχεση...κ τα 2α εχουν πολλα ερεθισματα απο τα μεγαλα...

Απο τη στιγμη που το παιδακι σου αντιλαμβανεται κ συνεννοειστε με αλλουσ τροπουσ να μην φοβασαι...

Ευχαριστω πολυ Τζενη μου! Μεσα στη ζέστη θα γεννησω αυτη τη φορα.. Τελη Αυγούστου με αρχες Σεπτεμβρη! 

  • Ευχαριστώ 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Κορίτσι μου περαστικά στο ζουζούνι σου...

 

Μιλάμε το ίδιο κι εμένα αλλά αντίστροφα.
Η μεγάλη 15 μηνών έκανε προτάσεις.
Μία φορά βέβαια τόλμησα να το πω σε μαμαδο ομάδα και έφαγα την ειρωνεία μιλάμε... αλλά έτσι ήταν. κάθε παιδάκι και αλλιώς.
Η μικρή απ' την άλλη δεν έχει πει ούτε μαμά ακόμη σε αυτή την ηλικία. τα δικά της λέει και πετάει ελάχιστες λεξούλες (πχ κοίτα ή στράτα)... Κι ούτε περπατάμε ακόμη.
Κάθε παιδάκι είναι άλλο λουλουδάκι :)
 

Χα τα γράφει και διπλά τώρα; καλώς χαχαχα

Ο παιδιατροσ αυτο μσσ ειπε..πωσ εξναι λιγο σπανιο...αλλα οχι πωσ δεν γινεται...

Στον κυκλο μασ υπαρχει κ αλλο παιδακι ππυ μιλησε τόσο νωρισ..ειναι ιδια ηλικια με την μεγαλη μου..σχεδον 3.5 δηλ..

Κ εκεινη ειχε μιλησει στο χρονο..κ την συγκρινα με την δικια μου κ αγχωνομουν..ειδικα οταν μου λεγανε τα πεθερικα πωσ εκεινο μιλαει..ηταν κ το 1ο μου κ δεν ηξερα..αλλα ευτυχωσ ο παιδιατροσ οταν το συζητησα μαζι του δεν μασ αγχωσε..κ καπωσ ετσι ηρεμισα...

Link to comment
Share on other sites

On 22/1/2021 at 1:05 ΠΜ, Dwro είπε:

Να γραψω τον πονο μου?Χθες χτυπησαμε το χερι μας ετρεχε πανω στον καναπε.Σημερα πηγαμε σε ορθοπεδικο καναμε ακτινα 2 σπασιματα και βρεθηκαμε με γυψο εν τελει για 1 μηνα.Ειμαι τοσο λυπημενη βρε κοριτσια.Εχει ραγισει η ψυχη μου εκλαψε τοσο πολυ απο χθες και σημερα.

Κι εμένα μου έχει πέσει από τον καναπέ και είχα πάει να μείνω εκείνη την ώρα, οπότε καταλαβαίνω πως νιώθεις. Απλά δεν έπαθε κάτι εμένα. Περαστικά εύχομαι και να μην πονάει από εδώ και πέρα.

19 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Η μεγαλη μου μεχρι τον χρονο ελεγε μαμα μπαμπα..παππου κ γιαγια αργησε να πει...γυρω στουσ 18 μηνεσ..τελικα 23 μηνων αρχισε να μιλαει...κ πλεον ειναι ασταματητη πολυλογου που μαθαινει κ λεει κ αγγλικεσ φρασεισ..(.θα την στειλω για proficiency...)

Η μικρη μου σπο την αλλλη απο 12 ηνων προσπαθει..κ λεει πολλαα..τωρα ειναι 15 κ μετραει κ μεζρι το 10.. γενικα ειναι παπαγαλοσ...(.αυτην  θα την στειλω στη νασα...)

Οπωσ βλεπεισ τα 2 παιδια καμμια σχεση...κ τα 2α εχουν πολλα ερεθισματα απο τα μεγαλα...

Απο τη στιγμη που το παιδακι σου αντιλαμβανεται κ συνεννοειστε με αλλουσ τροπουσ να μην φοβασαι...

Όντως το κάθε παιδάκι είναι διαφορετικό. Απλά ίσως επειδή είναι το πρώτο μου αγχώνομαι πιο πολύ.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Ο παιδιατροσ αυτο μσσ ειπε..πωσ εξναι λιγο σπανιο...αλλα οχι πωσ δεν γινεται...

Στον κυκλο μασ υπαρχει κ αλλο παιδακι ππυ μιλησε τόσο νωρισ..ειναι ιδια ηλικια με την μεγαλη μου..σχεδον 3.5 δηλ..

Κ εκεινη ειχε μιλησει στο χρονο..κ την συγκρινα με την δικια μου κ αγχωνομουν..ειδικα οταν μου λεγανε τα πεθερικα πωσ εκεινο μιλαει..ηταν κ το 1ο μου κ δεν ηξερα..αλλα ευτυχωσ ο παιδιατροσ οταν το συζητησα μαζι του δεν μασ αγχωσε..κ καπωσ ετσι ηρεμισα...

άμα σου πω πως και εγώ το ίδιο; έλεγα ότι μιλάει και άκουγα ναι μα και το δικό μας (κοντινό παιδάκι) έλεγε και αυτά της δικιάς σου κι άλλα τόσα...
Και λέω μα πως!!
Η παιδίατρος δήλωνε εξτασιασμένη μιλάμε την έβαζε να μουρμουράει και δε μας άφηνε να φύγουμε. Τη ρώτησα λοιπόν και εγώ γιατί αφού πολλά είναι έτσι και έβαλε τα γέλια η γυναίκα... πολλά λέει; ποιός στο είπε; τι να έλεγα; η πεθερά;
Η δεύτερη μου πάλι με τα ίδια ερεθίσματα και παραπάνω βασικά λόγο μεγάλης τίποτα ακόμη... Και αγχώθηκα για να είμαι ειλικρινής αλλά η παιδίατρος είπε να μην αγ΄χωνομαι γιατί επικοινωνεί κανονικότατα με το δικό  της τρόπο!
Οπότε αναμένω εν αγωνιωδώς το πολυπόθητο μαμά για να λέω μετά τι θέλει πάλι αλλά χωρίς άγχος πλέον ότι άργησε χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...