Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

1 hour ago, Nikoleta... said:

Εγώ γεννάω μεθαύριο με πρόκληση, 2 μέρες πριν μπω στον μήνα μου, γιατί δεν αιματώνεται καλά μία αρτηρία και μπορεί να χάσω το μωρό αν το αφήσουμε μέχρι το τέλος μου είπε ο γιατρός.

Με το καλό! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να αναρρώσεις πιο γρήγορα απο την προηγούμενη φορά. Με το καλο μα κρατήσεις το μωρακι σου αγκαλίτσα. Στείλε μας όταν νιώσεις οτι θες


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

1 ώρα πρίν, Nikoleta... είπε:

Εγώ γεννάω μεθαύριο με πρόκληση, 2 μέρες πριν μπω στον μήνα μου, γιατί δεν αιματώνεται καλά μία αρτηρία και μπορεί να χάσω το μωρό αν το αφήσουμε μέχρι το τέλος μου είπε ο γιατρός.

Με κανενα πονο κοριτσάκι μου... Εύχομαι με το καλο κρατησετε το παιδακι σας στην αγκαλια σας!!!! Όποτε τα καταφέρεις μας γραφεις τα νέα σου...θα περιμένουμε!!!!

 

Κοριτσια ο αποθηλασμος είναι δυσκολος αλλα είναι μέχρι να το πάρετε κ εσεις αποφαση...Εμεις περάσαμε καποιο διαστημα δυσκολο αλλα μετα τελος...Γενικα προσαρμόστηκε καλα το παιδακι μου...Οταν ειστε σπιτι ωρες με το παιδί δεν είναι εύκολο...Εγω αποθηλασα όταν ξεκίνησα τη δουλειά... Έλειπα καποιες ώρες οποτε αυτό βοηθησε...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Dwro είπε:

Με το καλο κοριτσι μου.Ολα καλα να πανε.Με εναν πονο σου ευχομαι.Να κρατησεις συντομα αγκαλια το αγγελουδι σου.

Μα ειναι ζορι γιατι θηλαζει συνεχως οποτε δεν τον νοιαζουν ιδιαιτερα οι τροφες.Και κυριολεκτικα τον κυνηγαω με παιχνιδι να φαει δυο μπουκιες ολη μερα.

Σ' ευχαριστώ πολύ!!!! 

Άσε κι εμένα ο δικός μου τις τελευταίες μέρες του δίνεις μία μπουκιά και δεν την καταπίνει. Πρέπει να του δώσεις την επόμενη για να καταπιεί και τα μισά πέφτουν έξω. Και κάνει στην κυριολεξία 1 ώρα για να φάει. Άσε που την τελευταία μπουκιά την κρατάει στο στόμα κανένα τέταρτο μετά.

Just now, Clue είπε:

Με το καλό! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να αναρρώσεις πιο γρήγορα απο την προηγούμενη φορά. Με το καλο μα κρατήσεις το μωρακι σου αγκαλίτσα. Στείλε μας όταν νιώσεις οτι θες

Σ' ευχαριστώ πολύ! Αχ μακάρι να μην είμαι όπως την άλλη φορά και να με φτιάξει από κάτω ο γιατρός και να γίνω γενικά καλά. Αυτό είναι το άγχος μου και να πάνε όλα καλά εννοείται.

Θα σας στείλω :)

Just now, winspert είπε:

Με κανενα πονο κοριτσάκι μου... Εύχομαι με το καλο κρατησετε το παιδακι σας στην αγκαλια σας!!!! Όποτε τα καταφέρεις μας γραφεις τα νέα σου...θα περιμένουμε!!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ!!! Ναι θα σας στείλω!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Εγώ γεννάω μεθαύριο με πρόκληση, 2 μέρες πριν μπω στον μήνα μου, γιατί δεν αιματώνεται καλά μία αρτηρία και μπορεί να χάσω το μωρό αν το αφήσουμε μέχρι το τέλος μου είπε ο γιατρός.

Με το καλο Νικολετα μου!!!Ευχομαι αυτην τη φορα να εχεις μια πολυ ευκολη και ανωδυνη γεννα!!2 μερες και θα κρατας το μωρακι σου αγκαλιτσα...τι ωραια!!(Οπως σας εχω πει, ουτε καν σκεφτομαι για δευτερο προς το παρον αλλα τωρα που το εκανα εικονα ενιωσα ενα σκιρτηματακι...χαχαχα γυναικες!!):wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Με το καλο Νικολετα μου!!!Ευχομαι αυτην τη φορα να εχεις μια πολυ ευκολη και ανωδυνη γεννα!!2 μερες και θα κρατας το μωρακι σου αγκαλιτσα...τι ωραια!!(Οπως σας εχω πει, ουτε καν σκεφτομαι για δευτερο προς το παρον αλλα τωρα που το εκανα εικονα ενιωσα ενα σκιρτηματακι...χαχαχα γυναικες!!):wub:

Αχ μακάρι!!! Σ' ευχαριστώ πολύ!!!

Χαχαχα είναι γλυκούλικα τα μωράκια, αλλά με τόση μικρή διαφορά ηλικίας είναι πρόβλημα. Εμένα σκέψου θα έχουν διαφορά 16 μήνες. Ουσιαστικά 2 μωρά θα έχω σπίτι. Και επειδή είχα και λίγο δύσκολη εγκυμοσύνη δε θα μπορούσα αν δεν είχα βοήθεια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Αχ μακάρι!!! Σ' ευχαριστώ πολύ!!!

Χαχαχα είναι γλυκούλικα τα μωράκια, αλλά με τόση μικρή διαφορά ηλικίας είναι πρόβλημα. Εμένα σκέψου θα έχουν διαφορά 16 μήνες. Ουσιαστικά 2 μωρά θα έχω σπίτι. Και επειδή είχα και λίγο δύσκολη εγκυμοσύνη δε θα μπορούσα αν δεν είχα βοήθεια.

Ισχυει αλλα απο την αλλη ειναι πολυ καλο για τα παιδακια σου!Εγω εχω 18 μηνες διαφορα απο τον αδερφο μου και ηταν πολυ ωραια που ειχαμε τοσο μικρη διαφορα. Σκοτωνομασταν κλασικα...χαχαχα αλλα παιζαμε κιολας πολυ!!Πως τα καταφερε βεβαια η μανα μου με τον πατερα μου ναυτικο και χωρις βοηθεια, καθως παππουδογιαγιαδες ειχαν ηδη φυγει...παραμενει αλυτο μυστηριο!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/2/2021 at 11:55 ΜΜ, winspert είπε:

Πως εισαι κοπελα μου; Εχεις συνελθει; Πως αισθάνεσαι; 

Κοριτσια οι υπολοιπες τι κανετε;

Ολο και καλυτερα @winspert μου! Οι αγκαλιες του Πανου μου δινουν δυναμη!!! :x Επεστρεψα και στη δουλεια και οσο να ναι μου εκανε καλο, ξεχνιεμαι καπως..

Ο φιλος μας ο Μαξιμος τι κανει?

20 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Εγώ γεννάω μεθαύριο με πρόκληση, 2 μέρες πριν μπω στον μήνα μου, γιατί δεν αιματώνεται καλά μία αρτηρία και μπορεί να χάσω το μωρό αν το αφήσουμε μέχρι το τέλος μου είπε ο γιατρός.

Κοριτσι μου με το καλοοοοο!!! Μ'εναν πονο!! Ολα θα πανε κατ' ευχην.. Μη μας ξεχασεις, γραψε μας οταν μπορεσεις!


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Ολο και καλυτερα @winspert μου! Οι αγκαλιες του Πανου μου δινουν δυναμη!!! :x Επεστρεψα και στη δουλεια και οσο να ναι μου εκανε καλο, ξεχνιεμαι καπως..

Ο φιλος μας ο Μαξιμος τι κανει;

Μας πετυχαίνεις σε δυσκολη μερα...Λοιπον,εισαγωγη στο ψαρι ειχαμε κανει στην ωρα της κ ολα καλα...Μετα επειδη γενικα δεν είναι πολυ φαγανος δεν του ειχα ξαναδωσει...Πριν περιπου δυο μηνες του εδωσα κ μετα ακριβώς απο δυο ωρες μου ξεκινησε εμετους για τρεις ώρες περιπου...Ειπαμε για ιωση αφου αποκλεισαμε την αλλεργια...Αποφασισα σήμερα να του ξαναφτιαξω με πατατουλα κ καροτακι κ ξανα τα ιδια...Εμετους πολλους...Μιλησα με την παιδίατρο κ απο βδομαδα θα κανουμε τεστ αλλεργιας στο ψαρι..Εψαξα στο Google κ βρηκα για το σύνδρομο τροφοεξαρτωμενης εντεροκολλιτιδας...Κ μαλλον λεμε μηπως είναι αυτό...Κ στο καπακι μου εκανε 38,2....ασχετο...Ειμαι να σκασω..

  • Λυπημένη/-ος 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Ισχυει αλλα απο την αλλη ειναι πολυ καλο για τα παιδακια σου!Εγω εχω 18 μηνες διαφορα απο τον αδερφο μου και ηταν πολυ ωραια που ειχαμε τοσο μικρη διαφορα. Σκοτωνομασταν κλασικα...χαχαχα αλλα παιζαμε κιολας πολυ!!Πως τα καταφερε βεβαια η μανα μου με τον πατερα μου ναυτικο και χωρις βοηθεια, καθως παππουδογιαγιαδες ειχαν ηδη φυγει...παραμενει αλυτο μυστηριο!!

Ναι για τα παιδάκια καλό είναι γιατί θα μεγαλώσουν μαζί. Χαχαχα κι εγώ με τις αδερφές μου σκοτωνόμασταν.

Καλά η μητέρα σου ηρωίδα.

6 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσι μου με το καλοοοοο!!! Μ'εναν πονο!! Ολα θα πανε κατ' ευχην.. Μη μας ξεχασεις, γραψε μας οταν μπορεσεις!

Σ' ευχαριστώ πολύ! Χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Τα παιδάκια μας μας δίνουν δύναμη.

Ναι θα σας ενημερώσω όταν γεννήσω.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, katerinaki 86 said:

Ισχυει αλλα απο την αλλη ειναι πολυ καλο για τα παιδακια σου!Εγω εχω 18 μηνες διαφορα απο τον αδερφο μου και ηταν πολυ ωραια που ειχαμε τοσο μικρη διαφορα. Σκοτωνομασταν κλασικα...χαχαχα αλλα παιζαμε κιολας πολυ!!Πως τα καταφερε βεβαια η μανα μου με τον πατερα μου ναυτικο και χωρις βοηθεια, καθως παππουδογιαγιαδες ειχαν ηδη φυγει...παραμενει αλυτο μυστηριο!!

Είδα κι εμάς που είχαμε 5 χρόνια διαφορά. Και πάλι τσακωνομασταν πάρα πολύ αλλά παίζαμε κιόλας. Κυρίως όταν ήμασταν μικρά. Μεγαλώνοντας ήταν πιο δύσκολο

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γέννησα!!! Η μικρή 47 εκατοστά και 2.400 γραμμάρια. Είναι καλά στην υγεία της. 

Κι εγώ ευτυχώς αυτή τη φορά είμαι πολύ καλύτερα. Καμία σχέση. Τώρα θα φανεί πως θα είμαι αύριο.

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Nikoleta... said:

Γέννησα!!! Η μικρή 47 εκατοστά και 2.400 γραμμάρια. Είναι καλά στην υγεία της. 

Κι εγώ ευτυχώς αυτή τη φορά είμαι πολύ καλύτερα. Καμία σχέση. Τώρα θα φανεί πως θα είμαι αύριο.

Τέλεια! Να σου ζήσει η μικρή!

Χαιρομαι πολύ που είσαι καλύτερα!!!

Με το καλο στο σπίτι σας κι εύχομαι καλά κουράγια από εδώ και πέρα!!!


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Τέλεια! Να σου ζήσει η μικρή!

Χαιρομαι πολύ που είσαι καλύτερα!!!

Με το καλο στο σπίτι σας κι εύχομαι καλά κουράγια από εδώ και πέρα!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ!!!! 

Αχ ναι το χρειάζομαι το κουράγιο. Θα πέσει πολύ ξενύχτι, γιατί και ο μικρός 16 μηνών ουσιαστικά μωρό είναι και αυτός.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Γέννησα!!! Η μικρή 47 εκατοστά και 2.400 γραμμάρια. Είναι καλά στην υγεία της. 

Κι εγώ ευτυχώς αυτή τη φορά είμαι πολύ καλύτερα. Καμία σχέση. Τώρα θα φανεί πως θα είμαι αύριο.

Κοριτσακι μου να σας ζησει η μικρουλα....Γερη κ καλοτυχη κ εσυ σιδερενια κ γρηγορα στο σπιτακι σου!!!! :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Γέννησα!!! Η μικρή 47 εκατοστά και 2.400 γραμμάρια. Είναι καλά στην υγεία της. 

Κι εγώ ευτυχώς αυτή τη φορά είμαι πολύ καλύτερα. Καμία σχέση. Τώρα θα φανεί πως θα είμαι αύριο.

Να σας ζησει κοριτσακι μου η μπεμπουλα.Περαστικα σου γρηγορα ευχομαι καλη αναρρωση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...