Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα κάνω τον σταυρό μου κ θα ρωτήσω! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

21 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Κοριτσιαααααα...τι κανετε?Πολλη ησυχια επεσε!!Κυνηγατε κι εσεις τα μικρουλια?Ο δικος μου παντως ειναι σε φαση επαναστασης κι ολο πιο ατιθασος γινεται!

Αααααχχχχχ...... επανάσταση δε λες τιποτα...Τρεχει παντου,τα πειραζει ολα,δε δέχεται οχι για απαντηση κ κλαιει οταν δεν του περναει το δικό του...Ευτυχως του περναει κ ξεχνιέται γρήγορα....Αλλα τι αγκαλιές,τι φιλια,τι χαμογελα... Τρελαίνομαι η μανα:wub:

  • Μου αρέσει 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Αααααχχχχχ...... επανάσταση δε λες τιποτα...Τρεχει παντου,τα πειραζει ολα,δε δέχεται οχι για απαντηση κ κλαιει οταν δεν του περναει το δικό του...Ευτυχως του περναει κ ξεχνιέται γρήγορα....Αλλα τι αγκαλιές,τι φιλια,τι χαμογελα... Τρελαίνομαι η μανα:wub:

Μα ποσο ιδιοι!!!Ακριβως στην ιδια φαση κι ο δικος μου!!Δε μιλαει αλλα καταλαβαινει τα παντα...εκτος απο το οχι και το μη!!Κι ετσι και δεν τον αφησουμε να κανει κατι αρχιζει το δρααααμα...ετοιμος για τα οσκαρ ειναι!!Ασε που μας μαλωνει κιολας...αμα τον ζορισουμε μας λεει ντα χαχαχα!!Κατα τα αλλα, εχει αλλαξει το προγραμμα του και κανει πλεον εναν υπνακο μες στην ημερα γυρω στις 13:00 με 14:00 και απο εκεινη την ωρα και μεχρι τις 21:30 τρεχει και κανει χαμο!Το θετικο βεβαια ειναι οτι του εχει ανοιξει η ορεξη και τρωει πολυ καλα!Για τις αγκαλιες και τα φιλια δεν το συζητω...ααααχχχχ απλα λιωνω:wub:

  • Μου αρέσει 3

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε?Φιλιά διαβάζω και αγκαλιές πόσο τέλειο! Εμείς κάνουμε μα την εικόνα αλλά δεν κάνουμε ακόμα φιλιά στην μαμά και τον μπαμπά!Τώρα είμαι σε φάση που του μαθαίνω να στέλνει φιλιά αλλά έχουμε ακόμα  γιατί έχει κι άλλες ασχολίες και είναι εκεί τρέχει όλη μέρα του αρέσει να τον κυνηγάς και να κρύβεσαι και γενικά μπάλες και μπαλόνια τα αγαπημένα μας επίσης οι γάτες!Γενικά αργήσαμε τώρα αρχίσαμε να χαιρετάμε συστηματικά!Μόνο τα παλαμάκια που τα κάναμε πολύ νωρίς!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε?Φιλιά διαβάζω και αγκαλιές πόσο τέλειο! Εμείς κάνουμε μα την εικόνα αλλά δεν κάνουμε ακόμα φιλιά στην μαμά και τον μπαμπά!Τώρα είμαι σε φάση που του μαθαίνω να στέλνει φιλιά αλλά έχουμε ακόμα  γιατί έχει κι άλλες ασχολίες και είναι εκεί τρέχει όλη μέρα του αρέσει να τον κυνηγάς και να κρύβεσαι και γενικά μπάλες και μπαλόνια τα αγαπημένα μας επίσης οι γάτες!Γενικά αργήσαμε τώρα αρχίσαμε να χαιρετάμε συστηματικά!Μόνο τα παλαμάκια που τα κάναμε πολύ νωρίς!

Καλημέρα κοριτσακι μου...Δεν είναι υπέροχο καθε φορα που καταφερνουν κατι;;; Είναι ενα κατορθωμα,μια επιτυχια!!!! Αχ να τα χαιρόμαστε τα αγγελουδια μας!!!! Οι γατες είναι οι αγαπημενες κ του δικου μου...εχουμε κιολας γατούλες,γι αυτό...Κανει συνεχεια αου, αου....χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2021 at 11:23 ΜΜ, Dwro είπε:

Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε?Φιλιά διαβάζω και αγκαλιές πόσο τέλειο! Εμείς κάνουμε μα την εικόνα αλλά δεν κάνουμε ακόμα φιλιά στην μαμά και τον μπαμπά!Τώρα είμαι σε φάση που του μαθαίνω να στέλνει φιλιά αλλά έχουμε ακόμα  γιατί έχει κι άλλες ασχολίες και είναι εκεί τρέχει όλη μέρα του αρέσει να τον κυνηγάς και να κρύβεσαι και γενικά μπάλες και μπαλόνια τα αγαπημένα μας επίσης οι γάτες!Γενικά αργήσαμε τώρα αρχίσαμε να χαιρετάμε συστηματικά!Μόνο τα παλαμάκια που τα κάναμε πολύ νωρίς!

Καλα κι ο δικος μου ακομα με το ζορι χαιρεταει κι ακομα και τα παλαμακια αργησε να τα κανει...τωρα του λεω παλαμακια  με τα πατουσακια και κανει και με τα ποδια οταν τον αλλαζω...χαχαχα! Φαντασου οτι δεν εκανε ποτε κουπεπε και το ευχαριστω δε μας βλεπω να το μαθαινουμε ποτε.Το καθε παιδι κανει τα δικα του! Επισης, ειναι πολυ χαδιαρης, οποτε ειναι πολυ της αγκαλιας αλλα δε συμπεριφερεται το ιδιο σε ολους. Πιο διαχυτικος ειναι με εμενα και μετα με τον μπαμπα μου. Στον μπαμπα του δυσκολα θα δωσει φιλακι. Αν και εμενα με κυνηγαει ολη μερα κατα βαση για να μου φαει τη μυτη...με δαγκωνει (ευτυχως χωρις να χρησιμοποιει δοντια!) και γελαει, ειναι το αστειο μας!

  • Μου αρέσει 3

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 24/3/2021 at 11:54 ΠΜ, marioula1234 είπε:

Κορίτσια μου καλημεραααα τι κάνετε;

Καλημερα Μαριουλα μου!Αν κρινω απο την ησυχια που επικρατει...μαλλον τρεχουμε ολες πισω απο τα μικρα μας χαχαχα!!Εσυ τι κανεις? Τα παιδακια σου?

  • Χαχα 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 26/3/2021 at 11:27 ΠΜ, katerinaki 86 είπε:

Καλημερα Μαριουλα μου!Αν κρινω απο την ησυχια που επικρατει...μαλλον τρεχουμε ολες πισω απο τα μικρα μας χαχαχα!!Εσυ τι κανεις? Τα παιδακια σου?

Κατερίνα μου πραγματικά τρέχω χαχαχ η μικρή βγήκε ζωηρηηηη δεν είναι μονο ότι τρέχει... σκαρφαλώνει οοολη μέρα παντου! Εσείς τι κάνετε; Πώς είστε; 

@Farmakotriftena @tsilona κορίτσια μου εσείς τι κάνετε είστε καλά;

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Κατερίνα μου πραγματικά τρέχω χαχαχ η μικρή βγήκε ζωηρηηηη δεν είναι μονο ότι τρέχει... σκαρφαλώνει οοολη μέρα παντου! Εσείς τι κάνετε; Πώς είστε; 

@Farmakotriftena @tsilona κορίτσια μου εσείς τι κάνετε είστε καλά;

Χαχαχα...σε νιωθω!!Τα ιδια κι ο δικος μου!!Τρεχει, σκαρφαλωνει παντου και περναει κατω απο τις καρεκλες και το τραπεζι ολη μερα...πιστευω θα ηθελε και ολη νυχτα αλλα κανει την καρδια του πετρα και κοιμαται..οχι πολυ βεβαια, τα γνωστα!!Εχει τοση πλακα ομως...ειναι μεγαλο πειραχτηρι και οταν γελαει, κακαριζει, οποτε μας ψυχαγωγει συνεχως:wub:

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Χαχαχα...σε νιωθω!!Τα ιδια κι ο δικος μου!!Τρεχει, σκαρφαλωνει παντου και περναει κατω απο τις καρεκλες και το τραπεζι ολη μερα...πιστευω θα ηθελε και ολη νυχτα αλλα κανει την καρδια του πετρα και κοιμαται..οχι πολυ βεβαια, τα γνωστα!!Εχει τοση πλακα ομως...ειναι μεγαλο πειραχτηρι και οταν γελαει, κακαριζει, οποτε μας ψυχαγωγει συνεχως:wub:

Χαχαχ ακριβώς τα ίδια κ η δική μου εμένα όμως κοιμάται κάνα τριωρακι το μεσημερι και κοιμάται κ όλη τη νύχτα από νεογέννητο δεν είχα θέμα με τον ύπνο της...θηλαζετε ακόμα; Εμείς θηλάζουμε φουλ κ δεν τρώμε στέρεες σχεδων καθόλου πφφφ καλέ η φαρμακοτριφτενα μας πάει για το τεταρτο το κορίτσι μας θα τρελαθωωωω με το καλό να έχεις μια τέλεια τελειομηνη  εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 59 λεπτά , marioula1234 είπε:

Χαχαχ ακριβώς τα ίδια κ η δική μου εμένα όμως κοιμάται κάνα τριωρακι το μεσημερι και κοιμάται κ όλη τη νύχτα από νεογέννητο δεν είχα θέμα με τον ύπνο της...θηλαζετε ακόμα; Εμείς θηλάζουμε φουλ κ δεν τρώμε στέρεες σχεδων καθόλου πφφφ καλέ η φαρμακοτριφτενα μας πάει για το τεταρτο το κορίτσι μας θα τρελαθωωωω με το καλό να έχεις μια τέλεια τελειομηνη  εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!

Τι κανεις κοπελα μου; Μια απο τα ίδια κ εμεις οσον αφορα το τρέξιμο και το σκαρφαλωμα...Βγαζουμε δοντακια πολλα μαζεμενα κ εχουμε γκρινια πολλη κ ανορεξια...Το μεσημέρι κ εμενα εδω κ καποιες μερες κοιμαται 3ωρακια κ το βραδυ συνεχόμενα ευτυχως...

Η @Farmakotriftena πάει για το 4ο;;;;; Πω πω!!!! Με το καλο κοπελα μου....Τι ομορφα νεα ....Να γιατί χαθηκε....χαχαχα...

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Χαχαχ ακριβώς τα ίδια κ η δική μου εμένα όμως κοιμάται κάνα τριωρακι το μεσημερι και κοιμάται κ όλη τη νύχτα από νεογέννητο δεν είχα θέμα με τον ύπνο της...θηλαζετε ακόμα; Εμείς θηλάζουμε φουλ κ δεν τρώμε στέρεες σχεδων καθόλου πφφφ καλέ η φαρμακοτριφτενα μας πάει για το τεταρτο το κορίτσι μας θα τρελαθωωωω με το καλό να έχεις μια τέλεια τελειομηνη  εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!

Θηλαζουμε ναι!Εχουμε καταφερει να θηλαζει μονο το βραδυ και οοοοσες φορες ξυπνησει κατα τη διαρκεια της νυχτας φυσικα. Δε σου τρωει ε?Ο δικος μου ευτυχως ειναι καλοφαγος!Καθε παιδι με τις δυσκολιες του... Αχχχχ...εμενα αυτο το παιδι εχει τσακωθει με τον υπνο!!Την ημερα κοιμαται 1 ωρα, αντε 1:30 στο τσακιρ κεφι και το βραδυ ειμαστε σε φαση που με το ζορι πιανουμε 2,5 ωρες σερι κι αυτο στον πρωτο υπνο...μετα το χαος!!Για να καταλαβεις...τις προαλλες δεν αντεχα σε καποια φαση αλλο να παλευει να ξανακοιμηθει και να ταλαιπωρει το στηθος μου και σηκωθηκα μες στη μαυρη νυχτα, τον πηρα αγκαλια και με το κουνημα κοιμηθηκε, ή ετσι νομιζα!!Παω να τον βαλω στο κρεβατι του...εδειχνε οτι κοιμοταν...λεω ουυυυφ...και μολις τον σκεπαζω, βουταει το παπλωματακι, καλυπτει το προσωπο του και μου κανει "τσα" γελωντας!!!Τον ξαναπαω στο κρεβατι και ανεβαινει πανω στον πατερα του, δεν κουνιοταν, μου λεει ο αντρας μου, κοιμηθηκε, τον βαζει στο πλαι και κατευθειαν σηκωνει το ποδι του για να μου δωσει να μυρισω το πατουσακι(ειναι ενα απο τα αστεια μας), γελωντας παλι...4:00 τη νυχτα ολα αυτα!!

  • Χαχα 4

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 31/3/2021 at 9:36 ΜΜ, winspert είπε:

Τι κανεις κοπελα μου; Μια απο τα ίδια κ εμεις οσον αφορα το τρέξιμο και το σκαρφαλωμα...Βγαζουμε δοντακια πολλα μαζεμενα κ εχουμε γκρινια πολλη κ ανορεξια...Το μεσημέρι κ εμενα εδω κ καποιες μερες κοιμαται 3ωρακια κ το βραδυ συνεχόμενα ευτυχως...

Η @Farmakotriftena πάει για το 4ο;;;;; Πω πω!!!! Με το καλο κοπελα μου....Τι ομορφα νεα ....Να γιατί χαθηκε....χαχαχα...

Και εμείς πολλά δοντακια μαζεμένα από ανορεξία άλλο τίποτα...ναι πάει για το τέταρτο την είδα που γράφει σε μανουλες Οκτωβρίου του 21 αχ η εγκυμοσύνη....πόσο τέλεια περίοδος!!!! Την ζηλεύω με την καλή έννοια :)

On 1/4/2021 at 1:01 ΠΜ, katerinaki 86 είπε:

Θηλαζουμε ναι!Εχουμε καταφερει να θηλαζει μονο το βραδυ και οοοοσες φορες ξυπνησει κατα τη διαρκεια της νυχτας φυσικα. Δε σου τρωει ε?Ο δικος μου ευτυχως ειναι καλοφαγος!Καθε παιδι με τις δυσκολιες του... Αχχχχ...εμενα αυτο το παιδι εχει τσακωθει με τον υπνο!!Την ημερα κοιμαται 1 ωρα, αντε 1:30 στο τσακιρ κεφι και το βραδυ ειμαστε σε φαση που με το ζορι πιανουμε 2,5 ωρες σερι κι αυτο στον πρωτο υπνο...μετα το χαος!!Για να καταλαβεις...τις προαλλες δεν αντεχα σε καποια φαση αλλο να παλευει να ξανακοιμηθει και να ταλαιπωρει το στηθος μου και σηκωθηκα μες στη μαυρη νυχτα, τον πηρα αγκαλια και με το κουνημα κοιμηθηκε, ή ετσι νομιζα!!Παω να τον βαλω στο κρεβατι του...εδειχνε οτι κοιμοταν...λεω ουυυυφ...και μολις τον σκεπαζω, βουταει το παπλωματακι, καλυπτει το προσωπο του και μου κανει "τσα" γελωντας!!!Τον ξαναπαω στο κρεβατι και ανεβαινει πανω στον πατερα του, δεν κουνιοταν, μου λεει ο αντρας μου, κοιμηθηκε, τον βαζει στο πλαι και κατευθειαν σηκωνει το ποδι του για να μου δωσει να μυρισω το πατουσακι(ειναι ενα απο τα αστεια μας), γελωντας παλι...4:00 τη νυχτα ολα αυτα!!

Πωπωωωω χαχαχ δεν υπάρχει ο μικρός <3 είναι τοοοσο γλυκούλης αλλά δεν μπορεί να τα κάνει τη μέρα οοολα αυτά κ τη νύχτα να κοιμάται;;;χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 24/3/2021 at 11:54 ΠΜ, marioula1234 είπε:

Κορίτσια μου καλημεραααα τι κάνετε;

Δεν ξέρω αν θυμάσαι, αλλά γέννησα πριν 54 μέρες. Οπότε όλη μέρα είμαι όρθια. Όταν κλαίνε και τα 2 γίνεται χορωδία εδώ... Πολύ αϋπνία. Περιμένω πως και πως να περάσει κανένα δίμηνο ακόμα για να κοιμάμαι καλύτερα. Επίσης θέλω να φτιάξει ο καιρός και να βγαίνουμε βόλτες.

Εσένα το θυμάμαι ότι δεν έτρωγε πολύ και ότι κοιμάται σερί όλη νύχτα.

On 1/4/2021 at 1:01 ΠΜ, katerinaki 86 είπε:

Θηλαζουμε ναι!Εχουμε καταφερει να θηλαζει μονο το βραδυ και οοοοσες φορες ξυπνησει κατα τη διαρκεια της νυχτας φυσικα. Δε σου τρωει ε?Ο δικος μου ευτυχως ειναι καλοφαγος!Καθε παιδι με τις δυσκολιες του... Αχχχχ...εμενα αυτο το παιδι εχει τσακωθει με τον υπνο!!Την ημερα κοιμαται 1 ωρα, αντε 1:30 στο τσακιρ κεφι και το βραδυ ειμαστε σε φαση που με το ζορι πιανουμε 2,5 ωρες σερι κι αυτο στον πρωτο υπνο...μετα το χαος!!Για να καταλαβεις...τις προαλλες δεν αντεχα σε καποια φαση αλλο να παλευει να ξανακοιμηθει και να ταλαιπωρει το στηθος μου και σηκωθηκα μες στη μαυρη νυχτα, τον πηρα αγκαλια και με το κουνημα κοιμηθηκε, ή ετσι νομιζα!!Παω να τον βαλω στο κρεβατι του...εδειχνε οτι κοιμοταν...λεω ουυυυφ...και μολις τον σκεπαζω, βουταει το παπλωματακι, καλυπτει το προσωπο του και μου κανει "τσα" γελωντας!!!Τον ξαναπαω στο κρεβατι και ανεβαινει πανω στον πατερα του, δεν κουνιοταν, μου λεει ο αντρας μου, κοιμηθηκε, τον βαζει στο πλαι και κατευθειαν σηκωνει το ποδι του για να μου δωσει να μυρισω το πατουσακι(ειναι ενα απο τα αστεια μας), γελωντας παλι...4:00 τη νυχτα ολα αυτα!!

Πω εσύ πρέπει να είσαι πολύ κουρασμένη, αφού δεν κοιμάται. Δεν έχει τύχει ποτέ να κοιμάται σερί; 

Εμένα με βασανίζει με το φαγητό του, αλλά ευτυχώς με τον ύπνο τα πάμε σχετικά καλά. Την ημέρα κοιμάται 1 φορά από 2 με 2,5 ώρες συνήθως (τον ξυπνάω εγώ) και το βράδυ κοιμάται 1 το βράδυ με 11 το πρωί που τον ξυπνάω πάλι εγώ. Απλά δε θέλει στην αρχή να πάει για ύπνο με τίποτα, θέλει να συνεχίσει το παιχνίδι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι ωραία που γράψατε λίγο πάλι και τα είδα μαζεμένα... Με έπιασε μια νοσταλγία!

Κι εμείς είμαστε μια χαρά! Η μικρή βέβαια μέσα στη γκρίνια αυτην την περίοδο αλλά έχει άλλη χάρη τώρα. Τρέχουν, μιμούνται, πετάνε και καμιά λεξούλα...

Ο ύπνος κι εμάς λίγο δύσκολα. Από τα Χριστούγεννα που είχα ξεκινήσει σιγα σιγά τον αποθηλασμό τώρα απλα έχουμε φτάσει στο πρωί μεσημέρι βράδυ και ολη νύχτα... Σερί εχει να κοιμηθεί από 5 μηνών κι αυτό τότε ηταν για κανένα μηνα που μου εκανε 6ωρα κ 7ωρα. Από τότε το σύνηθες είναι το 3ωρο ή 4ωρο στον πρώτο ύπνο και μετα ανά 1 με 2 ώρες. Πολύ δύσκολα τα πράγματα, ειδικά τώρα με τη δουλειά.

Το χειρότερο ήταν με την αλλαγή της ώρας που καπως το χάσαμε μαλλον και την έπιασε μια υπερένταση, κι από εκεί που κοιμάται γυρω στις 8 με 9, κοιμήθηκε 1.30 αλλά ξύπνησε κανονικά στις 7! Όλη μέρα αυτή με γκρινια κι εγώ με πονοκέφαλο. Ευτυχώς συνήθισε!

Με το φαγητό τα πάει μια χαρά! Τρώει μόνη της από 6 μηνών που ξεκίνησε με κομμάτια και δεν με έχει απασχολήσει ιδιαιτέρα. Σίγουρα έχω προβληματιστεί κατά διαστήματα για το αν τρώει αρκετά, αλλά το ξεπερνάω γρήγορα μιας και ακολουθεί την καμπύλη της. Δεν την έχω πιέσει ποτέ κι έχει περάσει και μέρες που δεν έχει φάει καλά. Είμαστε χαλαρές σε αυτό το κομμάτι!

Αχ! @katerinaki 86 μου το έκανε κι η μαμά μου αυτό το παιχνίδι και το κάνω κι εγώ στη μικρή! Είναι από τα αγαπημένα της τα βρωμερά πατουσάκια!!!

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...