Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Dwro είπε:

Ευχαριστω εκανα μολις ανεβασα πυρετο βγηκα θετικη.Εχω πονους στην μεση και ενα σφιξιμο στην.μυτη.Εκανα πυρετο πηρα ντεπον.

Να παιρνεις ντεπον για να αισθάνεσαι καλύτερα...Εγω για τρεις με τέσσερις ημερες ημουν ετσι...Μετα πολυ καλύτερα...Απλα αργησε να επανέλθει η γεύση κ η όσφρηση...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 28 λεπτά , winspert είπε:

Να παιρνεις ντεπον για να αισθάνεσαι καλύτερα...Εγω για τρεις με τέσσερις ημερες ημουν ετσι...Μετα πολυ καλύτερα...Απλα αργησε να επανέλθει η γεύση κ η όσφρηση...

Αυτο ειναι το τελευταιο μακαρι να ειναι μονο αυτα και σε μενα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, linaa είπε:

πως εισαστε κοριτσι? περαστικα σας κ ολα θα παvε καλα λιγη υπομοvη . 

Μακαρι ειναι δυσκολα δεν θα πω ψεμματα.Μακαρι να ειναι ηπιο μονο αυτο ευχομαι.Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Μακαρι ειναι δυσκολα δεν θα πω ψεμματα.Μακαρι να ειναι ηπιο μονο αυτο ευχομαι.Ευχαριστω

θα περασει κοριτσι . Vαι ειvαι δυσκολο πολυ κ ειδικα οταv δεv υπαρχει κ βοηθεια . Πως ειστε σημερα? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, linaa είπε:

θα περασει κοριτσι . Vαι ειvαι δυσκολο πολυ κ ειδικα οταv δεv υπαρχει κ βοηθεια . Πως ειστε σημερα? 

Το μωρο ειναι απυρετο αλλα το βραδυ ζοριζεται κλαιει και ξυπναει.τωρα μπουκωμα εχει δεν ξερω.Αλλα την μερα ειναι καλα.Γυρισα στα αλεσμενα κι αυτο με παιδικα  γτ δεν τρωει ολο θηλαζει.Ο αντρας μου εχει λιγο βηχα και εχασε την οσμη.Εγω εχω δεκατα ενα  σφιξιμο μπουκωμα στην μυτη λιγο πονο σε διαφορα σημεια κ στο στηθος.Ειναι πολυ δυσκολο παντως να εισαι μεσα ολοι αρρωστοι και αγχωτικο να μετρας το οξυγονο σου και να κοιτας και το μωρο αν ειναι οκ απο θεμα αναπνοης.Ελπιζω να περασει ηπια

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dwro είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω το οξυμετρο οι μετρησεις μπορει να εχει διακυμανσεις?Μετρησα 91μετα 98 μετα 95.Οποια γνωριζει ας μου πει.

Nai bre exei kapoies fores den pianei to daktylo kala min anxonese.  An den exeis psilo pyreto min anxonese toso poli h pneymonia kanei 39aria .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

Nai bre exei kapoies fores den pianei to daktylo kala min anxonese.  An den exeis psilo pyreto min anxonese toso poli h pneymonia kanei 39aria .

Είμαι φοβιτσιαρα η αλήθεια είναι εχω λίγα δέκατα τύπου 37.2 που ανεβοκατεβαίνει.Απλα από χθες νιώθω μπούκωμα σαν δύσπνοια βάρος πλακωμα δεν ξέρω πως να στο εξηγήσω!Έκανα πλύσεις με υπερτονο νερό και με μάτωσε την μύτη  αλλά και τον λαιμό!Άρα έκανα έντονη ξηρασία και ίσως φταίει κι αυτο αλλά σίγουρα  και το ψυχολογικό παίζει ρόλο!Με αγχωσε το οξύμετρο είναι η αλήθεια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dwro είπε:

Είμαι φοβιτσιαρα η αλήθεια είναι εχω λίγα δέκατα τύπου 37.2 που ανεβοκατεβαίνει.Απλα από χθες νιώθω μπούκωμα σαν δύσπνοια βάρος πλακωμα δεν ξέρω πως να στο εξηγήσω!Έκανα πλύσεις με υπερτονο νερό και με μάτωσε την μύτη  αλλά και τον λαιμό!Άρα έκανα έντονη ξηρασία και ίσως φταίει κι αυτο αλλά σίγουρα  και το ψυχολογικό παίζει ρόλο!Με αγχωσε το οξύμετρο είναι η αλήθεια

Oxi kollaei polles fores k tsekare k mpataries!!  E apto anxos sou tha einai min anxonese ama exeis dispnoia tin katalabaineis den thes oksymetro. 

Apla aptin kourasi se exei piasei. Tha perasei ksekourasou oso mporeis k tha perasei.  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

Oxi kollaei polles fores k tsekare k mpataries!!  E apto anxos sou tha einai min anxonese ama exeis dispnoia tin katalabaineis den thes oksymetro. 

Apla aptin kourasi se exei piasei. Tha perasei ksekourasou oso mporeis k tha perasei.  

Όχι μπαταρία έχει είναι καινούργιο!Νιώθεις ένα ασχημο πράγμα δεν μπορώ να στο εξηγήσω!Ξεκουράζομαι ευτυχώς ο άντρας μου είναι καλά και έχει αναλάβει το μωρό!Έχω πολύ πονολαιμο και νιωθω γενικά χαλιά το ανάπνευστικο μου.Η δύσπνοια μας είπε ο πνευμονολογος φαίνεται στο οξύμετρο!Αλλά σίγουρα καταλαβαίνω να έχεις χαμηλές τιμές σερί!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dwro είπε:

Όχι μπαταρία έχει είναι καινούργιο!Νιώθεις ένα ασχημο πράγμα δεν μπορώ να στο εξηγήσω!Ξεκουράζομαι ευτυχώς ο άντρας μου είναι καλά και έχει αναλάβει το μωρό!Έχω πολύ πονολαιμο και νιωθω γενικά χαλιά το ανάπνευστικο μου.Η δύσπνοια μας είπε ο πνευμονολογος φαίνεται στο οξύμετρο!Αλλά σίγουρα καταλαβαίνω να έχεις χαμηλές τιμές σερί!

Nai bre fenete sto oksymetro alla tha tin ksexoriseis xoris to oksimetro den tin mperdeyeis.  To oksymetro einai gia tin arxi tis pneymonias pou den tin katalabaineis. E arrosti eisai den tha petas kiolas fernei kourash aytos o ios.  Pantos min anxonese me 37,2 den yparxei periptosi na kaneis dyspnoia.  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

Nai bre fenete sto oksymetro alla tha tin ksexoriseis xoris to oksimetro den tin mperdeyeis.  To oksymetro einai gia tin arxi tis pneymonias pou den tin katalabaineis. E arrosti eisai den tha petas kiolas fernei kourash aytos o ios.  Pantos min anxonese me 37,2 den yparxei periptosi na kaneis dyspnoia.  

Μακάρι να είναι όπως το λες!Τι να πω!

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Μακάρι να είναι όπως το λες!Τι να πω!

Κοπελα μου πλακωμα-βαρος στο στήθος ειχα κ εγω για ενα μηνα μετα...Κ γι αυτό πηγα κ εκανα κ μια ψηφιακή ακτινογραφία για να δω αν παιζει κατι...Σταματα να αγχώνεσαι τοσο...Ολα καλα θα πανε....

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...