Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

21 ώρες πρίν, Clue είπε:

Πως είστε @Dwro; όλα καλά; Είστε καλύτερα; Το μωρό;

Οι υπόλοιπες; Τα μικράκια σας;

Καλημερα ειμαστε καλυτερα δοξα τον Θεο.Ενας βηχας και λιγο μπουκωμα με ταλαιπωρουν ακομα βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

On 5/24/2021 at 5:16 PM, winspert said:

Αχ βρε κορίτσια...χαθηκαμε....

Λογικό είναι... Μεγαλώνουν τα παιδάκια μας και τρέχουν κι εμείς τα κυνηγάμε. Όσο ήταν στην κοιλιά ήταν καλά και ήσυχα! Χεχε 

Μετά ήταν μωράκια κι ενώ μας ταλαιπωρούσαν ηταν λίγο πιο διαχειρίσιμα κάποια πράγματα.

Τώρα....

Θα δείξει αν θα υπάρξει επάνοδος όταν πάνε σχολείο!

Είστε όλες κι όλοι καλά; Έρχεται το 2ο καλοκαίρι με τα μικρά μας! Θα το χαρούν περισσότερο πιστεύω!

 

 

  • Μου αρέσει 4

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Clue είπε:

Λογικό είναι... Μεγαλώνουν τα παιδάκια μας και τρέχουν κι εμείς τα κυνηγάμε. Όσο ήταν στην κοιλιά ήταν καλά και ήσυχα! Χεχε 

Μετά ήταν μωράκια κι ενώ μας ταλαιπωρούσαν ηταν λίγο πιο διαχειρίσιμα κάποια πράγματα.

Τώρα....

Θα δείξει αν θα υπάρξει επάνοδος όταν πάνε σχολείο!

Είστε όλες κι όλοι καλά; Έρχεται το 2ο καλοκαίρι με τα μικρά μας! Θα το χαρούν περισσότερο πιστεύω!

 

 

Χαχαχα,οπως τα λες ...πολυ κυνηγητό πεφτει...Ναι, δεύτερο καλοκαιρακι...κοβιντιασμενο κ αυτό βεβαια αλλα ολα καλα...Εγω ειμαι σε φαση που προσπαθω για δεύτερο παιδακι...Ευχομαι να ερθει με την πρώτη ...

  • Μου αρέσει 7

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, winspert said:

Χαχαχα,οπως τα λες ...πολυ κυνηγητό πεφτει...Ναι, δεύτερο καλοκαιρακι...κοβιντιασμενο κ αυτό βεβαια αλλα ολα καλα...Εγω ειμαι σε φαση που προσπαθω για δεύτερο παιδακι...Ευχομαι να ερθει με την πρώτη ...

Σου το εύχομαι!!! Με εξωσωματική πάλι ή φυσιολογικά;


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Clue είπε:

Σου το εύχομαι!!! Με εξωσωματική πάλι ή φυσιολογικά;

Με εξωσωματική...Καναμε λιγες προσπάθειες κ ισως τα καταφερναμε αλλα μας πιέζει ο χρόνος...ηλικιακα...Οποτε θα προχωρήσουμε με εξωσωματική...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 29/5/2021 at 9:18 ΜΜ, winspert είπε:

Με εξωσωματική...Καναμε λιγες προσπάθειες κ ισως τα καταφερναμε αλλα μας πιέζει ο χρόνος...ηλικιακα...Οποτε θα προχωρήσουμε με εξωσωματική...

Καλη επιτυχια ευχομαι.Ολα καλα να πανε.Ηρεμια και συντομα εγκυουλα κοριτσι μου.Δυσκολο κομματι η εξωσωματικη καλο κουραγιο...

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Καλη επιτυχια ευχομαι.Ολα καλα να πανε.Ηρεμια και συντομα εγκυουλα κοριτσι μου.Δυσκολο κομματι η εξωσωματικη καλο κουραγιο...

Σε ευχαριστώ πολύ πολυ...Δυσκολο πολυ οντως!!!:wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 24/5/2021 at 5:16 ΜΜ, winspert είπε:

Αχ βρε κορίτσια...χαθηκαμε....

Οντως...μαλλον γιατι τα παιδακια μας πλεον απαιτουν ολη μας την προσοχη...Αφηστε τα κοριτσια...πολυ τρεξιμο κι εγω πισω απο τον μικρο χαχαχα!!Εχω επιστρεψει και δουλεια μετα απο 6 μηνες αναστολης και καταλαβαινετε...χρονος 0!

Καλη επιτυχια winspert μου στην προσπαθεια!!Ευχομαι πολυ συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!

  • Ευχαριστώ 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Οντως...μαλλον γιατι τα παιδακια μας πλεον απαιτουν ολη μας την προσοχη...Αφηστε τα κοριτσια...πολυ τρεξιμο κι εγω πισω απο τον μικρο χαχαχα!!Εχω επιστρεψει και δουλεια μετα απο 6 μηνες αναστολης και καταλαβαινετε...χρονος 0!

Καλη επιτυχια winspert μου στην προσπαθεια!!Ευχομαι πολυ συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!

Σε ευχαριστώ πολύ κατερινουλα μου...Να είσαι καλα... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...
On 19/6/2021 at 7:00 ΠΜ, Clue είπε:

Καλημέρα σας! Πως είστε;

@winspert πως πάνε τα πράγματα;

Γεια σου κοριτσακι μου...Η πρώτη δεν προχώρησε...Μειναμε στην 4η μερα...Οποτε τωρα ειμαστε στη δεύτερη...Για να δούμε....Εσυ τι κανεις;


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2021 at 6:09 PM, winspert said:

Γεια σου κοριτσακι μου...Η πρώτη δεν προχώρησε...Μειναμε στην 4η μερα...Οποτε τωρα ειμαστε στη δεύτερη...Για να δούμε....Εσυ τι κανεις;

Λυπάμαι πολύ. Ελπίζω η επόμενη να προχωρήσει και σύντομα να έχεις πάλι γεμάτη κοιλίτσα!!!

Πολύ μου λείπει η κοιλιά εμένα! (Η γεμάτη μωρό, γιατί με λίπος έχω!)

Καλά είμαι! Ανυπομονώ να τελειώσω με τη δουλειά και θα ανέβω Αθήνα να φροντίσω τη μαμά μου. Νοσηλεύτηκε 2 μήνες με κόβιντ. Τον 1 ήταν διασωληνωμένη. Οπότε τώρα έχει δρόμο με την αποκατάσταση, αλλά τουλάχιστον είναι καλά!

Το μικράκι μου μεγαλώνει, ξεπερνάει σιγά σιγά και τη φάση με το έντονο άγχος αποχωρισμού που είχε. Μια χαρά!


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Clue είπε:

Λυπάμαι πολύ. Ελπίζω η επόμενη να προχωρήσει και σύντομα να έχεις πάλι γεμάτη κοιλίτσα!!!

Πολύ μου λείπει η κοιλιά εμένα! (Η γεμάτη μωρό, γιατί με λίπος έχω!)

Καλά είμαι! Ανυπομονώ να τελειώσω με τη δουλειά και θα ανέβω Αθήνα να φροντίσω τη μαμά μου. Νοσηλεύτηκε 2 μήνες με κόβιντ. Τον 1 ήταν διασωληνωμένη. Οπότε τώρα έχει δρόμο με την αποκατάσταση, αλλά τουλάχιστον είναι καλά!

Το μικράκι μου μεγαλώνει, ξεπερνάει σιγά σιγά και τη φάση με το έντονο άγχος αποχωρισμού που είχε. Μια χαρά!

Χαχαχα, από λιπος αλλο τιποτα.... παρομοίως..Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου...Η αληθεια είναι οτι οι φυσικοι θελουν υπομονη...Αλλα που θα παει; Λυπαμαι πολύ για τη μαμα σου... Σίγουρα τωρα χρειάζεται βοήθεια...

Περασατε εντονη φαση με το μικρουλι σας,ε; Γενικα περνανε πολλες φασεις..Καθε μερα βγαζουν κ απο κατι καινούργιο...Αλλα είναι απολαυση...

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια... Πρόλαβα και διάβασα τις τελευταίες 4 σελίδες...

Τι κάνετε; 

Χαθήκαμε όντως αλλά επειδή είναι χρόνια και χρόνια στο φόρουμ μπορώ να πω ότι είμαστε απ' τις λίγες ομάδες που έχει τόση κίνηση ακόμη χεχε και να πω την αλήθεια, φανταστείτε όταν έφτιαξα το ποστ στη πρώτη απάντηση έκλαιγα από συγκίνηση γιατί δε το περίμενα να μπει καμία αχαχαχαχα πω πω πως περνάνε τα χρόνια...

@Dwro μου πώς είστε; Είστε καλά τώρα;

  • Μου αρέσει 5

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...