Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε Εχω χαθεί γιατί κάποια μέλη έχουμε πρόβλημα με το φόρουμ και μέχρι να διορθωθεί τελείως το πρόβλημα θα γίνεται μια ετσι μια αλλιώς καλό ΣΚ να έχουμε και καλη ΚαθαροΔευτερα εμείς μπακαλιάρο και σκορδαλιά αύριο απο τώρα μου τρέχουν τα σαλια

Χαχαχα, γιατί εμένα τι κανουν λες, δεν τρεχουν;;; Εγω δεν εχω καποιο θέμα με το φόρουμ... Φιλάκια!!!!! 

Just now, gogouli_ είπε:

@winspert Μπράβο κορίτσι μου άραξε όσο μπορείς μετά θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε! Εμείς τα πεθερικά μου περιμένουμε σήμερα, να τους κάνουμε το τραπέζι με το φαγητό που θα φέρουν χαχαχαχα Άντε πλησιάζει και η μέρα του υπερηχου σου κούκλα μου! Εμείς Τρίτη έχουμε Αυχενική και κοντεύω να σκάσω!

Χαχαχα, ωραιο τραπεζι θα τους κάνετε... Αλλα σ αυτη τη φαση, ετσι παει... Βαζετε το σπίτι, βαζουν το φαΐ, δικαια πράγματα... Ναι κ ανυπομονω τρελά... Με το καλο κ εσυ την αυχενικη σου την Τρίτη!!! Θα ηρεμήσεις λιγο πιο σύντομα εσυ... Εγω εχω ακομα μέχρι τις 11...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Γεια σας κορίτσια μου! Κι εγώ είχα πρόβλημα για 1η φορά κ δεν μπορούσα να μπω Από το πρωί. Εγώ  δοξω τω Θεώ σήμερα δεν έχω αίμα... Ούτε χθες δηλαδή συνεχίστηκε! Σ ευχαριστώ πολύ @winspert που με σκέφτεσαι!!

Έχω απλά όλα τα υπόλοιπα και κυρίως αναγουλες. Μα όσο κοντεύω να κλείσω τη 12η τόσο χειρότερα γίνομαι από αναγουλες κτλ. Αχ τι να πω...

Όσο για τον αυριανό μπακαλιάρο και σκορδαλιά ποτέ δεν μου άρεσε!! και σε τραπέζι συνήθως εμενα νυστικη εγώ γιατί δεν τα τρώω. Την έβγαζα με σαλατουλα! Χε χε


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Κι εγώ είχα πρόβλημα για 1η φορά κ δεν μπορούσα να μπω Από το πρωί. Εγώ  δοξω τω Θεώ σήμερα δεν έχω αίμα... Ούτε χθες δηλαδή συνεχίστηκε! Σ ευχαριστώ πολύ @winspert που με σκέφτεσαι!!

Έχω απλά όλα τα υπόλοιπα και κυρίως αναγουλες. Μα όσο κοντεύω να κλείσω τη 12η τόσο χειρότερα γίνομαι από αναγουλες κτλ. Αχ τι να πω...

Όσο για τον αυριανό μπακαλιάρο και σκορδαλιά ποτέ δεν μου άρεσε!! και σε τραπέζι συνήθως εμενα νυστικη εγώ γιατί δεν τα τρώω. Την έβγαζα με σαλατουλα! Χε χε

Χαίρομαι που τουλάχιστον δεν ξαναειδες αιμα. Φυσικά κ σε σκέφτομαι κ ολες σας. Μια παρεα ειμαστε!!! Μου κανει εντύπωση που χειροτερεψαν οι αναγουλες. Τουλάχιστον να παραμεινουν ετσι κ να μη γινουν εμετοι... Με το που θα κλεισεις τις 12 εβδομάδες ολα θα σταματησουν, θα το δεις... Ετσι λεω εγω!!! 

Παλι καλα που δεν σου αρεσουν τα αυριανα γιατι θα ηταν κριμα να θες να φας κ να ανακατευεσαι... Οποτε μια χαρα... Τα φιλια μου κοριτσακι κ ευχομαι συντομα να εισαι καλυτερα κ απο τα υπόλοιπα... :wub:

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Γράφω και εδώ αν και δεν ανήκω επίσημα σε αυτό το γκρουπ. Έχω πητ 8 Νοέμβρη προς το παρόν. Όμως από τη στιγμή που γράφτηκα ένιωσα πως πρέπει να στείλω κι εδώ μιας και σας παρακολουθώ. Αλλιώς νιώθω σα να το κάνω στα κρυφά...

Είμαι από εξωσωματική με δότρια ωαρίων και είμαι 7 εβδομάδων και 2 ημερών.

@Farmakotriftena  εύχομαι να πάνε όλα καλά. Χαίρομαι που δεν έχεις ξανά αίμα, αλλά όταν μιλήσεις με το γιατρό σου να του το πεις. Και να ξέρεις, όπως και όλες σας, ότι σας σκέφτονται και άτομα που μπορεί να μη γράφουν, όπως ήμουν κι εγώ.

Κι εγώ από όταν γράφτηκα δυσκολεύομαι να μπω και να στείλω. Τόσο που στην αρχή νόμιζα πως ήταν προσωπικό...χεχε

  • Μου αρέσει 3

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Γεια σας! Γράφω και εδώ αν και δεν ανήκω επίσημα σε αυτό το γκρουπ. Έχω πητ 8 Νοέμβρη προς το παρόν. Όμως από τη στιγμή που γράφτηκα ένιωσα πως πρέπει να στείλω κι εδώ μιας και σας παρακολουθώ. Αλλιώς νιώθω σα να το κάνω στα κρυφά...

Είμαι από εξωσωματική με δότρια ωαρίων και είμαι 7 εβδομάδων και 2 ημερών.

@Farmakotriftena  εύχομαι να πάνε όλα καλά. Χαίρομαι που δεν έχεις ξανά αίμα, αλλά όταν μιλήσεις με το γιατρό σου να του το πεις. Και να ξέρεις, όπως και όλες σας, ότι σας σκέφτονται και άτομα που μπορεί να μη γράφουν, όπως ήμουν κι εγώ.

Κι εγώ από όταν γράφτηκα δυσκολεύομαι να μπω και να στείλω. Τόσο που στην αρχή νόμιζα πως ήταν προσωπικό...χεχε

Καλως ηρθες κοπελα μου κ με το καλο το μωρακι σου. Ησουν στην ομάδα της εξωσωματικης; Κ εγω απο εξωσωματικη είμαι κ σημερα ειμαι 11 εβδομάδων... Εδω θα ειμαστε κ θα τα λέμε!!! Εχεις κατι απι συμπτωματα εσύ; Αναγουλες, ζαλαδες κτλ; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert said:

Καλως ηρθες κοπελα μου κ με το καλο το μωρακι σου. Ησουν στην ομάδα της εξωσωματικης; Κ εγω απο εξωσωματικη είμαι κ σημερα ειμαι 11 εβδομάδων... Εδω θα ειμαστε κ θα τα λέμε!!! Εχεις κατι απι συμπτωματα εσύ; Αναγουλες, ζαλαδες κτλ; 

Παρακολουθούσα την ομάδα με τη δωρεά ωαρίων. Έχω πρησμένο στήθος φουλ (έχει αλλάξει και χρώμα!)- κι εγώ τα πιάνω να ξέρετε...αν και γενικά τα νιώθω και χωρίς να τα πιάσω. Έχω ανακατωσούρες αρκετές κατά διαστήματα αλλά έχω κάνει εμετό μόνο 3 φορές(η μία χθες). Παίρνω το navatac  που έχει τζίντζερ και με βοηθάει αρκετά. Νιώθω ότι κουράζομαι πολύ εύκολα(σήμερα περπάτησα 10 λεπτά μέχρι το μετρό και έπρεπε να κάτσω) και νυστάζω από τις 8.30-9. Ξυπνάω βέβαια 6.00 κάθε μέρα, αλλά και πάλι είναι πολύ νωρίς... Και έχω και αρκετούς πόνους περιόδου κατά διαστήματα και αρκετά έντονους. Ευτυχώς με τα τόσα φάρμακα που παίρνω δεν έχω δει καθόλου αίμα. Παίρνω προγεστερόνη και κολπικά και από το στόμα καθώς και οιστραδιόλη σε χάπια και αυτοκόλλητα και κάνω και ενέσεις ινοχεπ.

Την προηγούμενη εβδομάδα ακούσαμε καρδούλα και κάπως σα να έχω αρχίσει να το συνειδητοποιώ... Είναι η σύγκρουση που γίνεται μέσα μου. Από τη μία ενθουσιασμός γιατί έγινε κάτι που θέλω από τα 15 μου... κι από την άλλη προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη. Κι αν... κι αν... κι αν..


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια εγώ πάλι είδα αίμα. Λίγο προς το παρόν αλλά πηχτό και κόκκινο. Δεν ξέρω τι είναι αυτό που με κυνηγάει... Γιατί πάω από το κακο στο χειρότερο εδώ και μερες; το ένα μετά το άλλο έχω. Τι να πω πια...

ελεος βρε κοριτσι μου το ενα μετα το αλλο... ευχομαι να συνελθεις συντομα και να νιωσεις δυνατη!!! 

19 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Γεια σας κοριτσια!

Προσπαθω κι εγω να μπω στο φορουμ εδω και μερες αλλα τιποτα...φανταζομαι και οι υπολοιπες το ιδιο, γι αυτο τοση ξηρασια εδω μεσα...μααα πού πηγαν ολες??? @Farmakotriftena περαστικα σου κοπελα μου...Σου ευχομαι γρηγορα να παρεις τα πανω σου...

Δοξα τω Θεω ειμαι καλα κι εγω και το μωρακι μου...την Τεταρτη εχω αυχενικη και ανυπομονω...το μονο που με ανησυχει ειναι οτι ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να κανω αμνιοπαρακεντηση λογω ηλικιας-ειμαι 36. Του ειπα δεν κανω και μου προτεινε μια αλλη εξεταση. Αληθεια ειναι υποχρεωτικο για ανω των 35 να το πας και παραπερα ή μπορω να αρνηθω?

με το καλο η αυχενικη σου κοριτσι μου... οχι δν είναι υποχρεωτικό! 

18 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Προς το παρόν πήγα άλλες δύο φορές τουαλέτα και δεν είδα ξανά αίμα. Τον γιατρό δεν τον πήρα οπότε γιατί κι αυτός πιστεύω θα μου πει να μην αγχώνομαι και τέτοια. Ελπίζω να μην ξαναδώ. Τότε που είχα πάθει αποκόλληση είχα πάρα πολύ αίμα . Τώρα πιο πολύ βλενα θα το έλεγα. Ίδωμεν κορίτσια... ανάλογα με το πώς θα κυλήσει η μέρα.

@Evangeliaa κι εγώ την Τετάρτη έχω αυχενικη. Αυτή τη βδομάδα που μας έρχεται νομίζω σχεδόν όλες έχουμε αυχενικη. Καλή μας επιτυχία κορίτσια. Όσο γι αυτό που ρωτας, αν δεις ότι η αυχενικη σου βγαίνει πολύ καλή, εγώ δε νομίζω να έκανα. Είσαι πάνω στην έναρξη που ηλικιακά θεωρούν να κάνουν οι γυναίκες αμνιοπαρ. Οπότε αν βγει πολύ καλή δεν ξέρω... 

αντε τελεια εύχομαι να μην ξανά δεις αιμα

1 ώρα πρίν, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε Εχω χαθεί γιατί κάποια μέλη έχουμε πρόβλημα με το φόρουμ και μέχρι να διορθωθεί τελείως το πρόβλημα θα γίνεται μια ετσι μια αλλιώς καλό ΣΚ να έχουμε και καλη ΚαθαροΔευτερα εμείς μπακαλιάρο και σκορδαλιά αύριο απο τώρα μου τρέχουν τα σαλια

κ μεναμου τρεχουν τα σαλιααα! παντως το φορούμ κολλάει άσχημα ούτε εγώ μπορουσα να μπω... 

Just now, Clue είπε:

Γεια σας! Γράφω και εδώ αν και δεν ανήκω επίσημα σε αυτό το γκρουπ. Έχω πητ 8 Νοέμβρη προς το παρόν. Όμως από τη στιγμή που γράφτηκα ένιωσα πως πρέπει να στείλω κι εδώ μιας και σας παρακολουθώ. Αλλιώς νιώθω σα να το κάνω στα κρυφά...

Είμαι από εξωσωματική με δότρια ωαρίων και είμαι 7 εβδομάδων και 2 ημερών.

@Farmakotriftena  εύχομαι να πάνε όλα καλά. Χαίρομαι που δεν έχεις ξανά αίμα, αλλά όταν μιλήσεις με το γιατρό σου να του το πεις. Και να ξέρεις, όπως και όλες σας, ότι σας σκέφτονται και άτομα που μπορεί να μη γράφουν, όπως ήμουν κι εγώ.

Κι εγώ από όταν γράφτηκα δυσκολεύομαι να μπω και να στείλω. Τόσο που στην αρχή νόμιζα πως ήταν προσωπικό...χεχε

Καλως ηρθες κοπελα μου στην ομαδα μας με το καλο το μωρακι σου! το πρωτο σου ειναι? 

Just now, Clue είπε:

Παρακολουθούσα την ομάδα με τη δωρεά ωαρίων. Έχω πρησμένο στήθος φουλ (έχει αλλάξει και χρώμα!)- κι εγώ τα πιάνω να ξέρετε...αν και γενικά τα νιώθω και χωρίς να τα πιάσω. Έχω ανακατωσούρες αρκετές κατά διαστήματα αλλά έχω κάνει εμετό μόνο 3 φορές(η μία χθες). Παίρνω το navatac  που έχει τζίντζερ και με βοηθάει αρκετά. Νιώθω ότι κουράζομαι πολύ εύκολα(σήμερα περπάτησα 10 λεπτά μέχρι το μετρό και έπρεπε να κάτσω) και νυστάζω από τις 8.30-9. Ξυπνάω βέβαια 6.00 κάθε μέρα, αλλά και πάλι είναι πολύ νωρίς... Και έχω και αρκετούς πόνους περιόδου κατά διαστήματα και αρκετά έντονους. Ευτυχώς με τα τόσα φάρμακα που παίρνω δεν έχω δει καθόλου αίμα. Παίρνω προγεστερόνη και κολπικά και από το στόμα καθώς και οιστραδιόλη σε χάπια και αυτοκόλλητα και κάνω και ενέσεις ινοχεπ.

Την προηγούμενη εβδομάδα ακούσαμε καρδούλα και κάπως σα να έχω αρχίσει να το συνειδητοποιώ... Είναι η σύγκρουση που γίνεται μέσα μου. Από τη μία ενθουσιασμός γιατί έγινε κάτι που θέλω από τα 15 μου... κι από την άλλη προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη. Κι αν... κι αν... κι αν..

και εγω νυσταζω ολη μερααα


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Γεια σας! Γράφω και εδώ αν και δεν ανήκω επίσημα σε αυτό το γκρουπ. Έχω πητ 8 Νοέμβρη προς το παρόν. Όμως από τη στιγμή που γράφτηκα ένιωσα πως πρέπει να στείλω κι εδώ μιας και σας παρακολουθώ. Αλλιώς νιώθω σα να το κάνω στα κρυφά...

Είμαι από εξωσωματική με δότρια ωαρίων και είμαι 7 εβδομάδων και 2 ημερών.

@Farmakotriftena  εύχομαι να πάνε όλα καλά. Χαίρομαι που δεν έχεις ξανά αίμα, αλλά όταν μιλήσεις με το γιατρό σου να του το πεις. Και να ξέρεις, όπως και όλες σας, ότι σας σκέφτονται και άτομα που μπορεί να μη γράφουν, όπως ήμουν κι εγώ.

Κι εγώ από όταν γράφτηκα δυσκολεύομαι να μπω και να στείλω. Τόσο που στην αρχή νόμιζα πως ήταν προσωπικό...χεχε

Α είσαι πάρα πολύ γλυκιά!! Σ'ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό το μωρό σου! Όλα καλά θα πάνε καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη! Εδώ μείνε να τα λέμε!

 @Evangeliaa με τον θηλασμό πως τα πας; εμένα όλο και ελαττώνεται το γάλα. Ο μικρός πιο πολύ μόνο για παρηγοριά θα πάρει στήθος..

@winspert Ναι άστα να πανε. Όλα τα κουλά σε μένα θα έρθουν. Είχα χαρεί ότι επιτέλους η 3η εγκυμοσύνη θα'ναι πιο ήρεμη αλλά δεν το βλέπω. Και να σου πω πλέον και οι αναγουλες άλλαξαν. Έχουν γίνει αναγουλες μεν αλλά κάτι διαφορετικό. Δεν ξέρω πώς να το περιγράψω με κάνει να νιώθω όμως και δυσφορία. Μακάρι με το που κλείσει η 12η να σταματήσουν . Ειλικρινά μακάρι. Έχω χάσει τον εαυτό μου και τα παιδιά μου όλο αυτό το διάστημα.

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Παρακολουθούσα την ομάδα με τη δωρεά ωαρίων. Έχω πρησμένο στήθος φουλ (έχει αλλάξει και χρώμα!)- κι εγώ τα πιάνω να ξέρετε...αν και γενικά τα νιώθω και χωρίς να τα πιάσω. Έχω ανακατωσούρες αρκετές κατά διαστήματα αλλά έχω κάνει εμετό μόνο 3 φορές(η μία χθες). Παίρνω το navatac  που έχει τζίντζερ και με βοηθάει αρκετά. Νιώθω ότι κουράζομαι πολύ εύκολα(σήμερα περπάτησα 10 λεπτά μέχρι το μετρό και έπρεπε να κάτσω) και νυστάζω από τις 8.30-9. Ξυπνάω βέβαια 6.00 κάθε μέρα, αλλά και πάλι είναι πολύ νωρίς... Και έχω και αρκετούς πόνους περιόδου κατά διαστήματα και αρκετά έντονους. Ευτυχώς με τα τόσα φάρμακα που παίρνω δεν έχω δει καθόλου αίμα. Παίρνω προγεστερόνη και κολπικά και από το στόμα καθώς και οιστραδιόλη σε χάπια και αυτοκόλλητα και κάνω και ενέσεις ινοχεπ.

Την προηγούμενη εβδομάδα ακούσαμε καρδούλα και κάπως σα να έχω αρχίσει να το συνειδητοποιώ... Είναι η σύγκρουση που γίνεται μέσα μου. Από τη μία ενθουσιασμός γιατί έγινε κάτι που θέλω από τα 15 μου... κι από την άλλη προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη. Κι αν... κι αν... κι αν..

Το στηθος κ εμενα ειναι πρησμενο κ ποναει κ οπως εχεις διαβασει τα ζουλαω για να σιγουρευτω γιατί δεν πινανε καθε μερα το ιδιο... Αναγουλες ειχα μεχρι την 9η εβδομάδα συνεχομενα κ εντονα χωρις εμετους ομως. Απο την 9η αρχισαν να μειώνονται κ σε ενταση κ σε διάρκεια... Απο φαρμακα παιρνω προγεστερονη κολπικα, φιλισιν κ ινοχεπ προληπτικά. Κ εσυ προληπτικά τις ινοχεπ; Ολες ετσι ειμαστε στην αρχη. Πολυ συγκρατημενες μεχρι να περασει λιγο το 3μηνο τουλάχιστον κ να κάνουμε κ τις αυχενικες μας!!! Θα περασει ο καιρος κ θα ειναι ολα καλα... Κ το λεω εγω που ειμαι τοσο φοβιτσιαρα κ αγχωμενη οπως θα διαβαζεις!!! 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίζει να είμαι η μόνη που δεν ασχολούμαι με τα βυζάκια μου. Εμένα όχι μόνο δε πρηστηκε αλλά επιτέλους έγινε μικρούλι και γλυκούλι γιατί με τον θηλασμό είχε γίνει μπόλικο μπόλικο!! Από 75Β έγινα 85D.(και ως πρώην κορίτσι στίβου, προτιμώ το μικρό μου βυζακι) Από τότε που έμεινα εγκυος άρχισε να μικραίνει και πλέον που δεν πολυθηλαζει ο μπέμπης έχει μικρύνει κι άλλο! Ας το χαρώ τουλάχιστον για λίγο.. 

  • Χαχα 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοροτσιααααααα...ουουουου   επέστρεψε ο ταρζαν σας λεω....χαχαχαχα είχε κολλήσει το φορουμ κ σε εμένα κ το κάνει που κ που ανα διαστήματα...μ σε σπάσει τα νεύρα....αι σιχτίρ...ελπίζω να το φτιάξουν κάποια στιγμή....Στείλτε έμαιλ  οποια έχει θέμα απαντάτε κ βοηθανε όσο μπορούν...

@winspert βυζοζουληχτρα μ...Είσαι καλά καρδια μ???? 

@Farmakotriftena περαστικα κ γρηγορα να είναι όλα...μπράβο για το κουράγιο σ κοπέλα μ.

@Giotitsa α ρε χάκερ....λοβ γιου λεμε 

@gogouli_ κοπελάρα μ όλα καλά???

@Mamacita Alina φιλη μ τρελογκο πως εισαι???? 

@marioula1234 ζουνα ομορφη με την όμορφη κοιλιτσα...

@Evangeliaa θες δεν σε ξέχασα ειδες...χαχαχα πως εισαι αγαπη μ.???

@elpida20μικρακι μ γλυκο εσυ ολα καλα??? τρώως πιτσαρες ακομα???? 

@Clue Καλώς ήρθες στην τρελοπαρεα μας.με το καλό το ζουζουνι σ να έρθει κ πάντα υγεία.

εγω ειμαι ο ταρζαν εδω μεσα ...εχω ενα σχοινί κ μαλώνω ολες τις κοπέλες όταν έχουν ανχος να ξέρεις...αυτοσυστηνομαι  κ σε εσένα για να μην με παρεξηγησεις...αχχαχαχαχα κ γω ήμουν από εξωσωματικη κ έχασα το μωράκι μ στις 9 βδομάδες...Αλλά όπως βλέπεις εμεινα εδω με τις τρελές μ φιλες.γουσταρω πολυ ....Τώρα πάω κ γω για άλλη μια διέγερση να δω τι σκατα αυγα θα κάνω ( γιατι  δεν ε χω δικά μ είναι κλουβια τα χαμένα ) χαχαχαχαχ κ αν δεν θα πάω κ γω με δοτρια.να υσηχασω ρε φιλη μ μην κυνηγάω άσφαιρα χαχαχαχα είμαι κ 37 ...Δεν με λες μεγάλη αλλα ουτε κ νιατο..χαχαχα απ οτι καταλαβες ειμαι κ τρελη ...μην με παρεξηγήσεις όμως....Είμαι κ καλή...αχαχαχχα όταν κοιμάμαι ( ετσι λεει ο αντρας μ)...ααααα κ μιλάω κ πολύ από ότι είδες....παρλαπιπας.

λοιπόν δεν ξερω ποια ξέχασα να μ πει να με βρίσει να σας σημειώσω να τελειώνω.. χαχαχαχα 

εγώ περιμένω την χαμένη να έρθει όπως ξέρετε κ να ενεσιαστο.χαχαα δικά μ λέξη...χαχαχα άντε να έρθει να γκαστρωθω κ γω να αρχίσω να πιάνω τα βυζια μ γιατί με έχετε κολλήσει να ξέρετε...

σας αι λοβ γιου καργα λεμε όλες σας....

αν κολλήσει παλι το φορουμ θα γίνει χαμος.σκασα τόσες μέρες να μην μπορώ να σας γράψω....χαχαχαχα

φιλακιααααααα μπου.πουκες μ όμορφες με τις ωραίες κοιλιές σας.

 

 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Το στηθος κ εμενα ειναι πρησμενο κ ποναει κ οπως εχεις διαβασει τα ζουλαω για να σιγουρευτω γιατί δεν πινανε καθε μερα το ιδιο... Αναγουλες ειχα μεχρι την 9η εβδομάδα συνεχομενα κ εντονα χωρις εμετους ομως. Απο την 9η αρχισαν να μειώνονται κ σε ενταση κ σε διάρκεια... Απο φαρμακα παιρνω προγεστερονη κολπικα, φιλισιν κ ινοχεπ προληπτικά. Κ εσυ προληπτικά τις ινοχεπ; Ολες ετσι ειμαστε στην αρχη. Πολυ συγκρατημενες μεχρι να περασει λιγο το 3μηνο τουλάχιστον κ να κάνουμε κ τις αυχενικες μας!!! Θα περασει ο καιρος κ θα ειναι ολα καλα... Κ το λεω εγω που ειμαι τοσο φοβιτσιαρα κ αγχωμενη οπως θα διαβαζεις!!! 

παρασέρνεις κ άλλη τωρα να πιάνει τα βυζια της ??? αχαχχαχαχα σε βλεπωωωωωω....

μ έλειψες πολύ...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

παρασέρνεις κ άλλη τωρα να πιάνει τα βυζια της ??? αχαχχαχαχα σε βλεπωωωωωω....

μ έλειψες πολύ...

Χαχαχα, τη βαζω στα κολπα. Να αρχίσει να τα ζουλαει κ αλλη να μην με απειλεις καθε φορα... Χαχαχα Εισαι καλα ταρζανακι μου; Εγω πολυ καλα αλλα αγχωμενη να ερθει η Τετάρτη... Κλασικά... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, τη βαζω στα κολπα. Να αρχίσει να τα ζουλαει κ αλλη να μην με απειλεις καθε φορα... Χαχαχα Εισαι καλα ταρζανακι μου; Εγω πολυ καλα αλλα αγχωμενη να ερθει η Τετάρτη... Κλασικά... 

Καλά ειμαι αγαπη μ

..πολυ καλα κιόλας....έχασα κ 7 κιλα παρακαλω..αμε αμε ....Τώρα είμαι 59.είχα πάρει πολλά με την εγκυμοσύνη κ σε συνδιασμο με τα χάπια εγινα κουβάς με πόδια ....Είμαι κ 1.63 πρώτο μπόι οποτε καταλαβαινεις.χαχαχαχαχ κ ετοιμη να ερθω αθηνα ....

..να μην μ ανχωνεσαι χαρα μ ...Όλα θα ειναι τέλεια για ολες σας εδώ μέσα....μην φοβάσαι τίποτα....

Επεξεργάστηκαν by Rafaelatarzan
  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...