Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

Αααα οκ!! Ουφ αγχώθηκα κι εγώ με την έλλειψη του δεν. :-D

αμα καμια μερα ακουσετε μπαμ εγω θα ειμαι θα εχω σπασει τον υπολογιστη @Farmakotriftena εσυ πως εισαι ποτε εχεις αυχενικη δεν θυμαμαι μωρε συγνωμη

Just now, Sisi.. είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!!αυτή είναι η πρώτη μου δημοσίευση και ελπίζω να είναι εντός θέματος..έχω τελευταία μέρα Τόκετου 27 Οκτωβρίου 2019!!διαβάζω τώρα τις δημοσιεύσεις σας για να σας γνωρίσω..πολλά φιλιά!!!

Γεια σου κοριτσι καλωσηρθες μια χαρα στο σωστο θεμα εισαι ελα να γνωριστουμε ελα στην τρελη παρεα μας ποσο εβδομαδων εισαι; ;;

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

αμα καμια μερα ακουσετε μπαμ εγω θα ειμαι θα εχω σπασει τον υπολογιστη @Farmakotriftena εσυ πως εισαι ποτε εχεις αυχενικη δεν θυμαμαι μωρε συγνωμη

Γεια σου κοριτσι καλωσηρθες μια χαρα στο σωστο θεμα εισαι ελα να γνωριστουμε ελα στην τρελη παρεα μας ποσο εβδομαδων εισαι; ;;

Είμαι 9 εβδομάδων και 2 ημερών(θα προσπαθήσω να βάλω και τινκερακι).Γενικά είμαι πολύ χαρούμενη γιατί αυτή ήταν η τρίτη και επιτυχημένη εξωσωματική μου αλλά και πολύ αγχωμενη..

  • Μου αρέσει 1

w99Ap2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

@gogouli_ αγαπη αν εισαι εδω ακομη ειμαι η μονη που μπορω να σου μιλησω για αυτο που εχεις αναλυτικα και να σου εξηγησω τι θα γινει πρωτον δεν  χρειαζεται να φοβασαι

Γιωτιτσα μουυυυυ, πες τα μου ολαααα!!!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

αμα καμια μερα ακουσετε μπαμ εγω θα ειμαι θα εχω σπασει τον υπολογιστη @Farmakotriftena εσυ πως εισαι ποτε εχεις αυχενικη δεν θυμαμαι μωρε συγνωμη

Γεια σου κοριτσι καλωσηρθες μια χαρα στο σωστο θεμα εισαι ελα να γνωριστουμε ελα στην τρελη παρεα μας ποσο εβδομαδων εισαι; ;;

Εγώ έχω Αύριο στις 3μμ. Εχω πολύ άγχος...

@Sisi.. καλώς ήρθες! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι ! Όλα καλά θα πάνε. Ήταν το τρία το καλό αυτή η εξωσωματική! Όλες μας  από άγχος εδώ μέσα , άλλο τίποτα!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sisi.. είπε:

Είμαι 9 εβδομάδων και 2 ημερών(θα προσπαθήσω να βάλω και τινκερακι).Γενικά είμαι πολύ χαρούμενη γιατί αυτή ήταν η τρίτη και επιτυχημένη εξωσωματική μου αλλά και πολύ αγχωμενη..

Καλώς ήρθες κοπέλα μου. Κ εγω απο εξωσωματικη ειμαι. Εμενα ηταν η 6η προσπάθεια κ τυχερη... Με το καλο το μωρακι σου... Τι συμπτωματα εχεις, αν εχεις κ ποτε πας για αυχενικη;;; 

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εγώ έχω Αύριο στις 3μμ. Εχω πολύ άγχος...

@Sisi.. καλώς ήρθες! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι ! Όλα καλά θα πάνε. Ήταν το τρία το καλό αυτή η εξωσωματική! Όλες μας  από άγχος εδώ μέσα , άλλο τίποτα!

 

 


w99Ap2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εγώ έχω Αύριο στις 3μμ. Εχω πολύ άγχος...

@Sisi.. καλώς ήρθες! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι ! Όλα καλά θα πάνε. Ήταν το τρία το καλό αυτή η εξωσωματική! Όλες μας  από άγχος εδώ μέσα , άλλο τίποτα!

Αχ άντε καλή επιτυχία κορίτσι μου! Τέλεια αποτελέσματα εύχομαι!!

 

Just now, Sisi.. είπε:

Είμαι 9 εβδομάδων και 2 ημερών(θα προσπαθήσω να βάλω και τινκερακι).Γενικά είμαι πολύ χαρούμενη γιατί αυτή ήταν η τρίτη και επιτυχημένη εξωσωματική μου αλλά και πολύ αγχωμενη..

Σίσσυ μου καλώς ήρθες! Όλες τρελές από άγχος οπότε μην ανησυχείς καθόλου! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Ήταν η τυχερή σου❤

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Γιωτιτσα μουυυυυ, πες τα μου ολαααα!!!

πρωτον κατσε να σε μαλωσω ακου εκει αγχωθηκες οοοοο λοιπον ακουσε με αυτο που εχεις δεν ειναι κατι το τρομερο δηλαδη ευτυχως να λες καλε που το ειδε ο γιατρος σου πρωτον μπραβο του που σου εδωσε κατευθειαν salospir τα οποια δεν θελω να υπαρχει ουτε μια μερα που να ξεχασεις να παιρνεις στην ουσια τι γινεται ο πλακουντας σου δεν αιματωνεται οσο καλα θα επρεπε αυτο σε καποια εβδομαδα δηλαδη απο την 28 θελει συνεχη παρακολουθηση και doppler μητριαιων αρτηριων αν δει ο γιατρος και κρινει σωστο θα παρει το μωρακι πιο νωρις ενταξει σιγα το θεμα και;;; δευτερη φαση το μωρακι θα γεννηθει λιγο πιο μικρο και λιγο πιο λιποβαρη ποπο τρομερο ελα καλε αγχωθηκες αχω ακριβως το ιδιο θεμα με σενα μονο που εγω το εχω επειδη εχω θρομβοφιλια εσυ δεν ξερουμε γιατι δειχνεις τετοια προδιαθεση η αιματολογος δεν εχει ουσια απλα θελει εμπειρο γιατρο και συνεχη παρακολουθηση δεν θα παθει τιποτα το μωρο

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυχενική έχω στις 17 Απριλίου..όσο για συμπτώματα από την αρχή είχα πολύ έντονο πόνο στο στήθος (που συνεχίζεται αμείωτα με το σήμερα), ζαλαδες και ναυτιες σχεδόν όλη τη μέρα αλλωτε πολύ εντονες αλλωτε πιο ήπιες και εδώ και μερικές μέρες παρατηρείσα πως οι ρώγες αρχίζουν και σκουραινουν.


w99Ap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, gogouli_ είπε:

Αχ άντε καλή επιτυχία κορίτσι μου! Τέλεια αποτελέσματα εύχομαι!!

 

Σίσσυ μου καλώς ήρθες! Όλες τρελές από άγχος οπότε μην ανησυχείς καθόλου! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Ήταν η τυχερή σου❤

Ξέρεις πητ , φύλο ; να σε βάλω στο πινακακι;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εγώ έχω Αύριο στις 3μμ. Εχω πολύ άγχος...

@Sisi.. καλώς ήρθες! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι ! Όλα καλά θα πάνε. Ήταν το τρία το καλό αυτή η εξωσωματική! Όλες μας  από άγχος εδώ μέσα , άλλο τίποτα!

ααα καλα θυμομουν αλλα ειπα κατσε να μην την πεταξω την μακακια μου χααχαχαχα ολα θα ειναι φανταστικα κοριτσακι !!!!

Just now, Sisi.. είπε:

Αυχενική έχω στις 17 Απριλίου..όσο για συμπτώματα από την αρχή είχα πολύ έντονο πόνο στο στήθος (που συνεχίζεται αμείωτα με το σήμερα), ζαλαδες και ναυτιες σχεδόν όλη τη μέρα αλλωτε πολύ εντονες αλλωτε πιο ήπιες και εδώ και μερικές μέρες παρατηρείσα πως οι ρώγες αρχίζουν και σκουραινουν.

αχ τελεια πλησιαζει και εσενα η αυχενικη σου δηλαδη να εισαι ευτυχισμενη και οχι αγχωμενη να χαιρεσαι και το καθε λεπτο

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

ααα καλα θυμομουν αλλα ειπα κατσε να μην την πεταξω την μακακια μου χααχαχαχα ολα θα ειναι φανταστικα κοριτσακι !!!!

Ποια άλλη έχει αυριο;; Ή Αλινα νομίζω;;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

ααα καλα θυμομουν αλλα ειπα κατσε να μην την πεταξω την μακακια μου χααχαχαχα ολα θα ειναι φανταστικα κοριτσακι !!!!

αχ τελεια πλησιαζει και εσενα η αυχενικη σου δηλαδη να εισαι ευτυχισμενη και οχι αγχωμενη να χαιρεσαι και το καθε λεπτο

Προσπαθω όσο μπορω...όσο πιο έντονες ναυτίες έχω τόσο πιο πολύ χαίρομαι..το πιστεύεις;εντελώς τρελή..μήπως ξέρεις πως θα φτιάξω και γω τινκερακι;


w99Ap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...