Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Εχεις φαγουρα ; μυριζουν τα υγρά έτσι θα καταλαβεις αν ειναι μικρόβιο @Farmakotriftenaόντως για να κανεις καμπύλη σακχάρου πιο νωρίς πρέπει να έχεις ιστορικό στο σάκχαρο ναι 

Μωρή κλανιααααα 

Έχω φαγούρα  καμία φορά αλλά έξω έξω όταν βγαίνουν κομματάκια προγεστερόνης μέσα δεν έχω φαγούρα ούτε μυρίζουν άσχημα τώρα τι να πω αν δεν καθαρίσει εκεί μέσα από τα υπόθετα χαμπάρι πως να πάρεις? Φοβάμαι το e coli πιο πολύ που το είχα και πριν μείνω έγκυος άσχετα αν πήρα δύο κουτιά αντιβίωση δεν πρόλαβα να κάνω επανάληψη!Κολπικά το ειχα

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Αγάπη για το ζάχαρο που έχεις κανονιζεται μην σκας καθόλου....Ούτε η πρώτη ουτε η τελευταία εισαι....Όλα γίνονται...

Όσο για τα ουτρο ναι βγάζουν τέτοια....το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό...κ εγώ έβαζα αλλα οχι ουτρο κάτι άλλο κ πάλι είχα τα ίδια....

Μην ανχωνεσαι κ απολαυσε την εγκυμοσύνη σ επιτελους....Όλα βλέπω πάνε καλά...Μην ψάχνεις τίποτα...κ πέρνε τον γιατρο σ τηλ καλητερα ....

δυστηχως καμία δεν ξεριε το γίνεται εκεί μέσα....Μόνο ο γιατρος μας....

σταματά όμως το ανχος σ...Δεν απολαμβάνεις τίποτα κ είναι κρίμα....με όλο μ το σεβασμό κ την αγαπη στα λεω αυτά.

Σε ευχαριστώ ρε κορίτσι μου αυτό το μυαλό μου σκοτώνει πια σενάρια πλαθει!Έχεις δίκαιο πραγματικά σε όλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Dwro είπε:

Έχω φαγούρα  καμία φορά αλλά έξω έξω όταν βγαίνουν κομματάκια προγεστερόνης μέσα δεν έχω φαγούρα ούτε μυρίζουν άσχημα τώρα τι να πω αν δεν καθαρίσει εκεί μέσα από τα υπόθετα χαμπάρι πως να πάρεις? Φοβάμαι το e coli πιο πολύ που το είχα και πριν μείνω έγκυος άσχετα αν πήρα δύο κουτιά αντιβίωση δεν πρόλαβα να κάνω επανάληψη!Κολπικά το ειχα

Σε ευχαριστώ ρε κορίτσι μου αυτό το μυαλό μου σκοτώνει πια σενάρια πλαθει!Έχεις δίκαιο πραγματικά σε όλα!

Ε αγάπη και μικροβιο να ειναι που λεει ο λογος θα κανεις καλλιέργεια θα πάρεις αντιβιωση και ολα καλα ετσι δεν ειναι

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ε αγάπη και μικροβιο να ειναι που λεει ο λογος θα κανεις καλλιέργεια θα πάρεις αντιβιωση και ολα καλα ετσι δεν ειναι

Κορίτσια καλά που είστε και εσείς με βοηθάτε πολυ!Σας ευχαριστώ όλες φτάνει σταματάω να ξεχαστω όλο κάτι με προβληματίζει!Έχει ο Θεός θα μας φυλάει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Έχω φαγούρα  καμία φορά αλλά έξω έξω όταν βγαίνουν κομματάκια προγεστερόνης μέσα δεν έχω φαγούρα ούτε μυρίζουν άσχημα τώρα τι να πω αν δεν καθαρίσει εκεί μέσα από τα υπόθετα χαμπάρι πως να πάρεις? Φοβάμαι το e coli πιο πολύ που το είχα και πριν μείνω έγκυος άσχετα αν πήρα δύο κουτιά αντιβίωση δεν πρόλαβα να κάνω επανάληψη!Κολπικά το ειχα

Σε ευχαριστώ ρε κορίτσι μου αυτό το μυαλό μου σκοτώνει πια σενάρια πλαθει!Έχεις δίκαιο πραγματικά σε όλα!

Δεν χρειάζεται να μ λες ότι έχω δίκιο αγαπη....για το καλό σ προσπαθω να βοηθήσω κ εγώ όσο μπορώ....οκ δεν ειμαι εγκυος ναι αλλά εχω καει απο ανχος παλιά κ ξέρω πως είναι....γι'αυτό προσπαθω πάντα να κανω ότι μπορώ...βρε χάιδευε κοιλιτσα σ λεω .Κ ολα καλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τα ουτρο αφήνουν και στο εσώρουχο και στα τσισα ενίοτε. Μη φοβάσαι. 

Εγω ειμαι η πιο large εδω μέσα σε κιλά καλέ και ήμουν απτην αρχή επιφοβη για διαβήτη. Το ήξερα ότι θα κάνα καμπύλη νωρίτερα γτ απτην αρχή προβληματιζοταν ο γιατρός. 

Ας την κάνω να τελειώνω να βγει καλή να ησυχασω. 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Τα ουτρο αφήνουν και στο εσώρουχο και στα τσισα ενίοτε. Μη φοβάσαι. 

Εγω ειμαι η πιο large εδω μέσα σε κιλά καλέ και ήμουν απτην αρχή επιφοβη για διαβήτη. Το ήξερα ότι θα κάνα καμπύλη νωρίτερα γτ απτην αρχή προβληματιζοταν ο γιατρός. 

Ας την κάνω να τελειώνω να βγει καλή να ησυχασω. 

Αγάπη να ξες δεν έχει να κάνει με τα κιλά μου το έχει πει γιατρός!Μην ανησυχείς καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Ωραια βλεπω περνας και εσυ τελικα ποτε την μειωνεις?Εγω οπως εγραψα υπολογιζω σε κανενα διμηνο.Μπραβο βρε κοριτσια για το ζαχαρο που ειστε οκ.Εγω πειναω και δεν μπορω να φαω και παλι εχω.

Ακομα δε ξερω...Πιστευω οτι την Τεταρτη που θα μιλησουμε για τα αποτελεσματα της Papp-a θα μου πει. Προς το παρον παιρνω κανονικα ολα τα φαρμακα. Ειναι δυσκολο αυτο με το σακχαρο...σε καταλαβαινω!!Υπομονη!!

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σήμερα είμαι χάλια. Νομίζω πως έχω ίωση. Με πονάει από χθες το βράδυ το στομάχι μου και σήμερα δεν μπορώ να σταματήσω τους εμετούς... Ούτε νερό ούτε φρυγανιά... Είχα μία εβδομάδα να κάνω εμετό αλλά ποτέ δεν έκανα τόσους. Πως μπορώ να είμαι σίγουρη? Μάλλον δεν μπορώ... Θα κάνω υπομονή...


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου εγω θα κανω εισαγωγη στο νοσοκομείο επειδη σήμερα είδα μια μεγαλη νερουλη σταμπα και πρέπει να δω αν ειναι αμνιακο κοριτσια μην αγχωθειτε σας παρακαλω εγω δεν Αγχωνομαι οτι πει ο Θεος ειναι μεγάλος καλυτερα να κάνουμε προληψη


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


19 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κανονικά κάθε μήνα που θα σε βλέπει πρέπει να σου γράφει εξετάσεις. Εγώ θα ξαναπάω σε λίγες μέρες και θα μου γράψει. Δεν ξέρω γιατί αλλά κι εγώ φοβάμαι για σάκχαρο. Χαχα  ίσως γιατί είχα χαμηλό στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου και επειδή λατρεύω τα γλυκά πφφφφ

Πάντως η γλυκοζηλιωμενη νομίζω πως δείξει τα επίπεδα σακχάρου  τελευταίων μηνών(νομίζω 3ων) αν δεν κάνω λαθος. Οπότε είναι πολύ θετικό ότι ήταν καλή.

Η καμπύλη κανονικα γίνεται γύρω στις 24 βδομάδες αν δεν κάνω λαθος. Αργεί λίγο τώρα αν κάποια αναγνωστηκε σε σάκχαρο από πιο πριν δεν ξέρω μήπως την κάνουν και νωρίτερα.

Βάσανο πάντως βρε κορίτσια ο διαβήτης κύησης αλλά έχει και τα καλά του, ούτε κιλά παίρνεις και τρως υγιεινά και μπαίνεις σε φάση που πρέπει να άσκησε. Άρα μόνο καλά στο τέλος προσφέρει. Αφήστε που το γεγονός ότι κάνουμε διαβήτης κύησης δε σημαίνει ότι σίγουρα κάποια στιγμή στη ζωή μας θα εμφανίσουμε διαβήτη. Ίσως όμως , ίσως , να δείχνει ότι έχουμε μια προδιάθεση. Το κακο είναι ότι ως εγκυουλες κατακαλοκαιρο, τι γινεται με τα παγωτα; οεο... πείτε ότι δεν το είπα . Μη με βρισετε αχααχ

@Mamacita Alina καλέ τρώγε παιδί μου και  ωραιότατα ψητά. Μην πλακωθεις στα νεροβραστα. Μόνο γλυκά όχι και υδατάνθρακες με πολύ φειδώ. Επέλεξε να φας λίγο ψωμάκι ολικής ή Ζέας πχ. 

Πάντως είχα διαβάσει κάποτε από κοπέλες που είχαν διαβήτη κύησης έκαναν μετρήσεις και έβλεπαν τι είναι αυτό που τους ανεβάζει το σάκχαρο. Πχ σε κάποια το μακαρόνια μπορεί να της το ανεβάζει ενώ σε κάποια άλλη όχι.

Μου φαίνεται θα πάω Δευτέρα θα πάω να κάνω μόνο μια σακχάρου εγώ από περιέργεια. Το κέικ μου πάει εκλαφτο..

Βρε συ μην αγχώνεσαι άδικα κι εσύ. Αρκετές είμαστε εδώ μέσα ας τρώει και μια γλυκα άααα μα που φοβάσαι χωρίς λόγο.

Πλάκα πλάκα όμως κι εγώ γλυκατζου είμαι φουλ ευτυχώς όμως για κάποιο λόγο σε αυτή την εγκυμοσύνη μς αηδιαζαν τα γλυκά!!!

Έχεις ένα πόιντ πάντως. Διατροφή υγιεινή είναι και κακό δεν κάνει. Ίσα ίσα. Απλά εγώ πχ φοβάμαι μη τυχόν και δεν μου κάνει δουλειά η διατροφή και πάω στις ινσουλίνες. Άντε να πάω στον γιατρό να ησυχάσω... 

Όσο για το καλοκαίρι πάει στο καλό. Τώρα το Πάσχα; Το αρνάκι; Τα τσουρέκια; Ααααααα τι τα θυμήθηκα; 

@winspert μου εμένα αφού είδε ότι ήταν στο 93 την προηγούμενη φορά μου έγραψε πάλι ζάχαρο συν γενικές αίματος κλπ οπότε λογικά κι εσένα θα σου ζητήσει επανέλεγχο. Αν δεν σου ζητήσει ζητά εσύ. Πχ εμένα δεν μου έχει γράψει ακόμη ούρων και είμαι και ευαίσθητη στις ουρολοιμώξεις. Όταν ξανά πάω θα του το ζητήσω η ίδια... Άσε που πρέπει να ελέγχουμε και το ουρεοπλασμα.

Just now, Giotitsa είπε:

Κοριτσια μου εγω θα κανω εισαγωγη στο νοσοκομείο επειδη σήμερα είδα μια μεγαλη νερουλη σταμπα και πρέπει να δω αν ειναι αμνιακο κοριτσια μην αγχωθειτε σας παρακαλω εγω δεν Αγχωνομαι οτι πει ο Θεος ειναι μεγάλος καλυτερα να κάνουμε προληψη

Αμνιακό από τώρα; Αχ βρε αγάπη. Αν δεν ταλαιπωρηθουμε τελικά δεν θα έρθουν τα πλασματάκια.... Αλλά τι να κάνουμε υπομονή!! Σου στέλνω όλη την αγάπη μου και ότι θες εδώ ναι;

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα!

Σήμερα είμαι χάλια. Νομίζω πως έχω ίωση. Με πονάει από χθες το βράδυ το στομάχι μου και σήμερα δεν μπορώ να σταματήσω τους εμετούς... Ούτε νερό ούτε φρυγανιά... Είχα μία εβδομάδα να κάνω εμετό αλλά ποτέ δεν έκανα τόσους. Πως μπορώ να είμαι σίγουρη? Μάλλον δεν μπορώ... Θα κάνω υπομονή...

Μάλλον γαστρεντερίτιδα έτσι όπως τα περιγράφεις. Προσπάθησε να καταναλώνεις υγρά κοριτσι μην αφυδατωθείς!!! Περαστικά και γρηγορα εύχομαι!!! 

18 ώρες πρίν, Dwro είπε:

138 Ζαχαρο πάλι μια ώρα μετά τι έφαγα πια δύο γεμιστά με κιμά και ρύζι ολικής ανάλατα ούτε ψωμί τίποτα με λίγη σαλάτα καροτο!Κι άλλο άγχος έβαλα κολπικά τα ουτρεζεστεν και έχω κάτι σαν άσπρα διάφανα υγρά κομματάκια τώρα η από την προηγούμενη προγεστερόνη η κανένα μικρόβιο αλήθεια πως θα ξέρω τι γίνεται εκεί μέσα?Να τελειώνω με προγεστερόνη Δευτέρα να κάνω μια καλλιέργεια απο Μεγάλη βδομάδα που θα πάω στον γιατρό!Λέτε είναι επικίνδυνο αν έχω κανένα μικρόβιο αυτές οι δέκα μέρες?

Καλέ εδώ εγώ είμαι κολλητή του e-coli.

Δεν περνάει μήνας να μην με επισκεφτεί μερικές φορές άλλες πάλι ευτυχώς με ξεχνάει... Είμαι ευαίσθητη γιατί μια φορά κόλλησα στη θάλασσα... Οοο ναι.... Και από τότε ακόμη και σερβιετακι να βάλω εμφανιζεται. Μην φοβάσαι όμως.... Όπως είπε η Γιώτα και μικροβιο να είναι θα πάρεις τη θεραπεία και θα φύγει. Το μωράκι μας είναι προστατευμένο. Οπότε με τη κατάλληλη θεραπεία θα περάσει αν είναι κάτι.

Πάντως το κόβω να είναι από τα Ουτροτζεσταν αυτά που περιγράφεις

  • Ευχαριστώ 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κοριτσια μου εγω θα κανω εισαγωγη στο νοσοκομείο επειδη σήμερα είδα μια μεγαλη νερουλη σταμπα και πρέπει να δω αν ειναι αμνιακο κοριτσια μην αγχωθειτε σας παρακαλω εγω δεν Αγχωνομαι οτι πει ο Θεος ειναι μεγάλος καλυτερα να κάνουμε προληψη

Αχ βρε αγάπη μήπως είναι απλά υγρά?Παντός καλά θα κάνεις να πας να δεις να ηρεμήσεις!Είδα στο ίντερνετ έχει στικάκια που τσεκαρεις αν είναι αμνιακό υγρό!Αλλά δεν είναι νωρίς για αμνιακό? Εύχομαι να πάνε όλα καλά γλυκιά μου να μας γράψεις νέα σου θα σε σκεφτόμαστε!

Just now, Mamacita Alina είπε:

Βρε συ μην αγχώνεσαι άδικα κι εσύ. Αρκετές είμαστε εδώ μέσα ας τρώει και μια γλυκα άααα μα που φοβάσαι χωρίς λόγο.

Πλάκα πλάκα όμως κι εγώ γλυκατζου είμαι φουλ ευτυχώς όμως για κάποιο λόγο σε αυτή την εγκυμοσύνη μς αηδιαζαν τα γλυκά!!!

Έχεις ένα πόιντ πάντως. Διατροφή υγιεινή είναι και κακό δεν κάνει. Ίσα ίσα. Απλά εγώ πχ φοβάμαι μη τυχόν και δεν μου κάνει δουλειά η διατροφή και πάω στις ινσουλίνες. Άντε να πάω στον γιατρό να ησυχάσω... 

Όσο για το καλοκαίρι πάει στο καλό. Τώρα το Πάσχα; Το αρνάκι; Τα τσουρέκια; Ααααααα τι τα θυμήθηκα; 

@winspert μου εμένα αφού είδε ότι ήταν στο 93 την προηγούμενη φορά μου έγραψε πάλι ζάχαρο συν γενικές αίματος κλπ οπότε λογικά κι εσένα θα σου ζητήσει επανέλεγχο. Αν δεν σου ζητήσει ζητά εσύ. Πχ εμένα δεν μου έχει γράψει ακόμη ούρων και είμαι και ευαίσθητη στις ουρολοιμώξεις. Όταν ξανά πάω θα του το ζητήσω η ίδια... Άσε που πρέπει να ελέγχουμε και το ουρεοπλασμα.

Αμνιακό από τώρα; Αχ βρε αγάπη. Αν δεν ταλαιπωρηθουμε τελικά δεν θα έρθουν τα πλασματάκια.... Αλλά τι να κάνουμε υπομονή!! Σου στέλνω όλη την αγάπη μου και ότι θες εδώ ναι;

Μάλλον γαστρεντερίτιδα έτσι όπως τα περιγράφεις. Προσπάθησε να καταναλώνεις υγρά κοριτσι μην αφυδατωθείς!!! Περαστικά και γρηγορα εύχομαι!!! 

Καλέ εδώ εγώ είμαι κολλητή του e-coli.

Δεν περνάει μήνας να μην με επισκεφτεί μερικές φορές άλλες πάλι ευτυχώς με ξεχνάει... Είμαι ευαίσθητη γιατί μια φορά κόλλησα στη θάλασσα... Οοο ναι.... Και από τότε ακόμη και σερβιετακι να βάλω εμφανιζεται. Μην φοβάσαι όμως.... Όπως είπε η Γιώτα και μικροβιο να είναι θα πάρεις τη θεραπεία και θα φύγει. Το μωράκι μας είναι προστατευμένο. Οπότε με τη κατάλληλη θεραπεία θα περάσει αν είναι κάτι.

Πάντως το κόβω να είναι από τα Ουτροτζεσταν αυτά που περιγράφεις

Πρώτη φορά βρήκα τέτοιο μικρόβιο κολπικα!Πριν μείνω έγκυος ειχα κολπιτιδα δύο μήνες δεν περνούσε με τίποτα εκεί μου βγήκε στην καλλιέργεια! Πήρα μια φορά αντιβίωση δεν πέρασε και ύστερα μου έδωσε πιο δυνατή αντιβίωση δύο κουτιά αλλά δεν πρόλαβα να τσεκαρω επανάληψη! Βέβαια η φαρμακοποιός μου είπε ότι υπάρχει ήδη στον κόλπο αυτό στα φυσιολογικά υγρά και να μην τρελαίνομαι!Αλλά οκ φταίει και το άγχος μου που τα ξεψαχνιζω όλα!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, τι γίνεται σημερα;;;; Περαστικα @Giotitsa@Clue. Εγω σημερα εχω ξυπνησει κ με ποναει λιγο ο λαιμος μου αλλα τι να πω κ εγω. Ευχομαι τα κορίτσια να ειναι καλα. Η πεθερα μου σήμερα μπηκε νοσοκομειο κ ο αντρας μου απο το πρωι εκει... Ελπιζω να γινει καλα η πεθερα μου κ να μη μου φερει κανα μικροβιο απο το νοσοκομείο ο αντρας μου... Τρεμω στην ιδεα... Κ εμενα φυσικα τα πονακια συνεχιζονται καπου καπου, οχι συνεχόμενα αλλα φοβαμαι. Θα περιμένω μέχρι την Πέμπτη που εχω το ραντεβου... Ευχομαι να ειναι καλυτερη στην πορεια της η Κυριακή!!! 

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Βρε κορίτσια, τι γίνεται σημερα;;;; Περαστικα @Giotitsa@Clue. Εγω σημερα εχω ξυπνησει κ με ποναει λιγο ο λαιμος μου αλλα τι να πω κ εγω. Ευχομαι τα κορίτσια να ειναι καλα. Η πεθερα μου σήμερα μπηκε νοσοκομειο κ ο αντρας μου απο το πρωι εκει... Ελπιζω να γινει καλα η πεθερα μου κ να μη μου φερει κανα μικροβιο απο το νοσοκομείο ο αντρας μου... Τρεμω στην ιδεα... Κ εμενα φυσικα τα πονακια συνεχιζονται καπου καπου, οχι συνεχόμενα αλλα φοβαμαι. Θα περιμένω μέχρι την Πέμπτη που εχω το ραντεβου... Ευχομαι να ειναι καλυτερη στην πορεια της η Κυριακή!!! 

Περαστικά στη πεθερά σου κόριτσι μου!Ας πλυθεί πολύ καλά όταν επιστρέψει! Παίρνεις τώρα προγεστερόνη η περιμένεις τον υπέρηχο?Μου είπε ο γιατρός ότι μικροπονακια είναι φυσιολογικά αρκεί λέει να μην σε πονάει στην μέση της κοιλιας κάτι σαν να σε σφίγγει!Παντός λέει και στο ίντερνετ ότι τα πονακια είναι λόγω της μήτρας που μεγαλώνει!Εγώ σήμερα σαν να έστρωσα από ανάγουλα εσάς σας έχουν πέρασει?Μέχρι προχθές έκανα εμετό!Χθες και σήμερα καλύτερα ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου αν καθησεις στην τουαλέτα κ στάζει τότε είναι αμνιακα αλλά το θεωρώ πολύ απίθανο! 

Πάνε να σου φύγει η ιδέα! 

Clue μου περαστικουλια.... 

Winspert Περαστικά στην πεθερά γρήγορα 

  • Ευχαριστώ 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...