Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert said:

Κοριτσακι μου, εγω θεωρω οτι δεν ποναει καθολου. Εχει ρυθμιση για το ποσο θα πετάγεται η βελονιτσα εξω ωστε να σου τσιμπησει στην ουσια το δαχτυλο. Μην σε προβληματιζει αυτο καθόλου. Κ διαφημίζει τωρα στην τηλεόραση νεο μηχάνημα που το δικαιολογει ο εοπυυ κ ειναι χωρίς τρυπημα. Αν είναι αξιοπιστο ειναι καλυτερα. 

Λέγεται FreeStyle Libre

170 ευρώ?????? Ο εοπυυ δικαιολογεί μόνο τους αισθητήρες και μόνο σε διαβήτη τύπου 1.  Εμένα πχ η ενδοκρινολόγος μου είπε ότι δεν μπορεί να μου γράψει ταινίες και βελόνες για το μηχάνημα. Μόνο αν με περάσει ως διαβητική και ξεκινήσω ινσουλίνη. Αλλιώς δεν γράφονται. Και ο αισθητήρας έχει 60 ευρώ...  Είναι πάρα πολύ ωραίο αλλά μου πέφτει λίιιγο ακριβό!


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

γαλοπούλες μουυυυυυυ....5 Μαΐου ερχομαι αθηνα για διέγερση....κάνετε μια προσευχή για μένα να έχω καλα αυγα κ να τελειωνω εδω....Έχω κ τα κλουβια μην το ξεχνάτε.χαχαχαχαχα

αι να δούμε το θα κάνω.....Έχω μια αγωνίας...Αλλά όχι ανχους...περιμένω να περάσουν οι μέρες ...

λοβ γιου καργα ολες σας...Φιλάκια κοιλιτσες λεμε

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

γαλοπούλες μουυυυυυυ....5 Μαΐου ερχομαι αθηνα για διέγερση....κάνετε μια προσευχή για μένα να έχω καλα αυγα κ να τελειωνω εδω....Έχω κ τα κλουβια μην το ξεχνάτε.χαχαχαχαχα

αι να δούμε το θα κάνω.....Έχω μια αγωνίας...Αλλά όχι ανχους...περιμένω να περάσουν οι μέρες ...

λοβ γιου καργα ολες σας...Φιλάκια κοιλιτσες λεμε

Με το καλό!!!!


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

170 ευρώ?????? Ο εοπυυ δικαιολογεί μόνο τους αισθητήρες και μόνο σε διαβήτη τύπου 1.  Εμένα πχ η ενδοκρινολόγος μου είπε ότι δεν μπορεί να μου γράψει ταινίες και βελόνες για το μηχάνημα. Μόνο αν με περάσει ως διαβητική και ξεκινήσω ινσουλίνη. Αλλιώς δεν γράφονται. Και ο αισθητήρας έχει 60 ευρώ...  Είναι πάρα πολύ ωραίο αλλά μου πέφτει λίιιγο ακριβό!

Αλήθεια;;;; Τοτε είναι παραπλάνηση που λεει οτι το δικαιολογεί ο εοπυυ. Ελεγα οτι ειναι δωρεαν. Φυσικα κ ειναι πολλα τα λεφτ... Τρυπημα κ παλι τρυπημα.. 

Just now, Rafaelatarzan είπε:

γαλοπούλες μουυυυυυυ....5 Μαΐου ερχομαι αθηνα για διέγερση....κάνετε μια προσευχή για μένα να έχω καλα αυγα κ να τελειωνω εδω....Έχω κ τα κλουβια μην το ξεχνάτε.χαχαχαχαχα

αι να δούμε το θα κάνω.....Έχω μια αγωνίας...Αλλά όχι ανχους...περιμένω να περάσουν οι μέρες ...

λοβ γιου καργα ολες σας...Φιλάκια κοιλιτσες λεμε

Τελεια ταρζανακι μου... Την ημερα της γιορτής μου. Πολλη κ καλη επιτυχια σου εύχομαι κ γρηγιρα με φουσκωμενη κοιλιτσα!!!! Σε φιλω γλυκα!!! 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

γαλοπούλες μουυυυυυυ....5 Μαΐου ερχομαι αθηνα για διέγερση....κάνετε μια προσευχή για μένα να έχω καλα αυγα κ να τελειωνω εδω....Έχω κ τα κλουβια μην το ξεχνάτε.χαχαχαχαχα

αι να δούμε το θα κάνω.....Έχω μια αγωνίας...Αλλά όχι ανχους...περιμένω να περάσουν οι μέρες ...

λοβ γιου καργα ολες σας...Φιλάκια κοιλιτσες λεμε

Με το καλό κοριτσαρα μου!!!!!❤❤❤


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ. Το έχω άγχος το τσίμπημα. Με ανατριχιαζει χαχαχαχα. @Clue μου 2 ωρο μετά το φαγητό μετράμε; Πίστευα επιτόπου χαχαχαχα Παναγία μου είμαι άσχετη ... 

Σίγουρα το πρωί το νηστείας τα υπόλοιπα ιδέα δεν έχω....

@winspert πρώτη φορά το ακούω αυτό το μηχάνημα αλλά πώς το άτιμο χωρίς τσίμπημα καταλαβαίνει; Γενικά είμαι αναξιόπιστη με ότι καινούργιο κυκλοφορεί μέχρι να πολύ δοκιμαστεί οπότε με βλέπω να πηγαίνω και για αίματος συχνά πυκνά οπότε ας τσιμπιεμαι χαχαχα. Έχει επιλογή πόσο πετάγεται.... Ενδιαφέρον αυτό. Να είχε και επιλογή να βάζει τοπική αναισθησία θα ήταν τέλειο χαχαχαχα.

@Rafaelatarzan όλα θα πάνε καλά και θα είσαι εδώ πάλι να.μας γκρινιάζεις για τριχοφυΐα και ακράτεια αλλά αυτή τη φορά μέχρι τέλους γιατί θα έρθει το ταρζανοαυγο και θα γίνει ταρζανομωρο.

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως, βγηκαν σημερα τελικα τα αποτελεσματα απο την Papp-a και ολα ειναι μια χαρα!!Προφανως το προβλημα ηταν η περιτυλιξη του ομφαλιου που εδινε πλασματικη εικονα οπως υποψιαζοταν ο γιατρος μου, οποτε ολα καλα!!Ουφφφφ...πηρα ανασα επιτελους!!!Μου εδωσε και οδηγιες να κοψω σιγα σιγα τα φαρμακα (κορτιζονη, προγεστερονη, cyclacur) και μου ειπε να ξεκινησω σιδηρο, μαγνησιο και ασβεστιο.

@Giotitsa ευχομαι να εισαι καλα!!Περιμενουμε νεα σου!!

@Clue χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!Παει..περασε κι αυτο!!!

@Rafaelatarzan καλη αυγουλοπαραγωγη κοριτσαρα μου!!!Ολα θα πανε υπεροχα!!Ερχεται το ταρζανακι σου λεω..:x

  • Μου αρέσει 6

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλησπέρα και καλή εβδομάδα... χαθηκα λιγο... ετρεχα ταυτοχρονα ειμαι αρρωστη κ υποφερω κ με τη μεση πφφφ

ας μου πει καποια τα νεότερα της παρέας μας γτ εχω να μπω απο τη Πέμπτη κ εχετε γραψει τοσα πολλααα


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Αλήθεια;;;; Τοτε είναι παραπλάνηση που λεει οτι το δικαιολογεί ο εοπυυ. Ελεγα οτι ειναι δωρεαν. Φυσικα κ ειναι πολλα τα λεφτ... Τρυπημα κ παλι τρυπημα.. 

Τελεια ταρζανακι μου... Την ημερα της γιορτής μου. Πολλη κ καλη επιτυχια σου εύχομαι κ γρηγιρα με φουσκωμενη κοιλιτσα!!!! Σε φιλω γλυκα!!! 

Ευχαριστώ φιλη μ....έγινες φακλανιτσα εσυ??? χιχι λοβ γιου

Just now, gogouli_ είπε:

Με το καλό κοριτσαρα μου!!!!!❤❤❤

Ευχαριστώ θεα μ...Φιλάκια κοιλιτσαααααα

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αχ βρε κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ. Το έχω άγχος το τσίμπημα. Με ανατριχιαζει χαχαχαχα. @Clue μου 2 ωρο μετά το φαγητό μετράμε; Πίστευα επιτόπου χαχαχαχα Παναγία μου είμαι άσχετη ... 

Σίγουρα το πρωί το νηστείας τα υπόλοιπα ιδέα δεν έχω....

@winspert πρώτη φορά το ακούω αυτό το μηχάνημα αλλά πώς το άτιμο χωρίς τσίμπημα καταλαβαίνει; Γενικά είμαι αναξιόπιστη με ότι καινούργιο κυκλοφορεί μέχρι να πολύ δοκιμαστεί οπότε με βλέπω να πηγαίνω και για αίματος συχνά πυκνά οπότε ας τσιμπιεμαι χαχαχα. Έχει επιλογή πόσο πετάγεται.... Ενδιαφέρον αυτό. Να είχε και επιλογή να βάζει τοπική αναισθησία θα ήταν τέλειο χαχαχαχα.

@Rafaelatarzan όλα θα πάνε καλά και θα είσαι εδώ πάλι να.μας γκρινιάζεις για τριχοφυΐα και ακράτεια αλλά αυτή τη φορά μέχρι τέλους γιατί θα έρθει το ταρζανοαυγο και θα γίνει ταρζανομωρο.

Ναι γαμωτο μ πάλι τρίχες θα βγάλω ..πωωωωω τι μ το θύμησες τώρα μ λες???? αγκαλιά με το κερί θα μείνω από το ένα χέρι κ από το άλλο θα συνδέσω πάπια.αχχαχαχαχα αχχαχαχαχαχα 

Just now, katerinaki 86 είπε:

Ευτυχως, βγηκαν σημερα τελικα τα αποτελεσματα απο την Papp-a και ολα ειναι μια χαρα!!Προφανως το προβλημα ηταν η περιτυλιξη του ομφαλιου που εδινε πλασματικη εικονα οπως υποψιαζοταν ο γιατρος μου, οποτε ολα καλα!!Ουφφφφ...πηρα ανασα επιτελους!!!Μου εδωσε και οδηγιες να κοψω σιγα σιγα τα φαρμακα (κορτιζονη, προγεστερονη, cyclacur) και μου ειπε να ξεκινησω σιδηρο, μαγνησιο και ασβεστιο.

@Giotitsa ευχομαι να εισαι καλα!!Περιμενουμε νεα σου!!

@Clue χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!Παει..περασε κι αυτο!!!

@Rafaelatarzan καλη αυγουλοπαραγωγη κοριτσαρα μου!!!Ολα θα πανε υπεροχα!!Ερχεται το ταρζανακι σου λεω..:x

Κατερίνα μ γλυκια μανουλα κ ελπιζω κ Στρούμπουλη σε ευχαροστω....θα τα πλακωσω τα αυγα μ να το ξέρεις...λίγα τα ψωμιά τους.χαχαχαχα χαχαχα α φιλακια κοιλιτσα κ στα μαγουλακια σ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

Ευχαριστώ φιλη μ....έγινες φακλανιτσα εσυ??? χιχι λοβ γιου

Χαχαχα, η αλήθεια είναι ότι  φαίνεται τωρα η κοιλίτσα... Μου εύχονται ανθρωποι στο δρομο επειδη το  βλεπουν πλεον... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, η αλήθεια είναι ότι  φαίνεται τωρα η κοιλίτσα... Μου εύχονται ανθρωποι στο δρομο επειδη το  βλεπουν πλεον... 

Τι καλαααα, άντε να μεγαλώσουν οι κοιλιτσες να κουνιούνται και τα μωράκια να παίρνουμε τα πάνω μας. Μετά θα βρούμε κάτι άλλο να γκρινιάζουμε, λογικά τη ζέστη, χαχαχα

 

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Ευχαριστώ φιλη μ....έγινες φακλανιτσα εσυ??? χιχι λοβ γιου

Ευχαριστώ θεα μ...Φιλάκια κοιλιτσαααααα

Ναι γαμωτο μ πάλι τρίχες θα βγάλω ..πωωωωω τι μ το θύμησες τώρα μ λες???? αγκαλιά με το κερί θα μείνω από το ένα χέρι κ από το άλλο θα συνδέσω πάπια.αχχαχαχαχα αχχαχαχαχαχα 

Κατερίνα μ γλυκια μανουλα κ ελπιζω κ Στρούμπουλη σε ευχαροστω....θα τα πλακωσω τα αυγα μ να το ξέρεις...λίγα τα ψωμιά τους.χαχαχαχα χαχαχα α φιλακια κοιλιτσα κ στα μαγουλακια σ

Δώσε αυγά στο λαό ταρζανακι μου!!! Έρχεται το μωράκιιιι!!!!

  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, η αλήθεια είναι ότι  φαίνεται τωρα η κοιλίτσα... Μου εύχονται ανθρωποι στο δρομο επειδη το  βλεπουν πλεον... 

ουαουυυυθθ τέλεια κοιλιτσα...μάτσα μούτσα στα μούτρακια σ κ στην κοιλίτσα....τι καλά τι όμορφα...μπράβο φιλη μ....

κ δεν μ λες τωρα βυζια πιάνεις ακόμα???? χαχαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Ευτυχως, βγηκαν σημερα τελικα τα αποτελεσματα απο την Papp-a και ολα ειναι μια χαρα!!Προφανως το προβλημα ηταν η περιτυλιξη του ομφαλιου που εδινε πλασματικη εικονα οπως υποψιαζοταν ο γιατρος μου, οποτε ολα καλα!!Ουφφφφ...πηρα ανασα επιτελους!!!Μου εδωσε και οδηγιες να κοψω σιγα σιγα τα φαρμακα (κορτιζονη, προγεστερονη, cyclacur) και μου ειπε να ξεκινησω σιδηρο, μαγνησιο και ασβεστιο.

@Giotitsa ευχομαι να εισαι καλα!!Περιμενουμε νεα σου!!

@Clue χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!Παει..περασε κι αυτο!!!

@Rafaelatarzan καλη αυγουλοπαραγωγη κοριτσαρα μου!!!Ολα θα πανε υπεροχα!!Ερχεται το ταρζανακι σου λεω..:x

Κατερίνα μου τι ευχάριστα νέα είναι αυτά! Φαντάζομαι πόσο ηρεμήσες! Πάει το αήχος κούκλα μου αυτό ήταν! Μπράβο χαίρομαι πολύ για σένα!

Just now, marioula1234 είπε:

κοριτσια μου καλησπέρα και καλή εβδομάδα... χαθηκα λιγο... ετρεχα ταυτοχρονα ειμαι αρρωστη κ υποφερω κ με τη μεση πφφφ

ας μου πει καποια τα νεότερα της παρέας μας γτ εχω να μπω απο τη Πέμπτη κ εχετε γραψει τοσα πολλααα

Κούκλα μου περαστικουλια!

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Τι καλαααα, άντε να μεγαλώσουν οι κοιλιτσες να κουνιούνται και τα μωράκια να παίρνουμε τα πάνω μας. Μετά θα βρούμε κάτι άλλο να γκρινιάζουμε, λογικά τη ζέστη, χαχαχα

 

Δώσε αυγά στο λαό ταρζανακι μου!!! Έρχεται το μωράκιιιι!!!!

χαχαχαχαχα χαχαχαχα  ούτε για λαϊκή δεν κάνουν τα δικά μ...αχχαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα μα πως τα λεω ετσι η τρελη.....μωρε θα σπάσω τα προγνωστικά εγω κ θα κατέβω λαϊκή να ξέρεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...