Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχα χαχαχαχα  ούτε για λαϊκή δεν κάνουν τα δικά μ...αχχαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα μα πως τα λεω ετσι η τρελη.....μωρε θα σπάσω τα προγνωστικά εγω κ θα κατέβω λαϊκή να ξέρεις.

Είμαι τοσο σίγουρη οτι θα τα καταφερεις! Η θεληση σου θα σπασει τα προγνωστικα, να το ξερεις!

  • Μου αρέσει 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Κατερίνα μ γλυκια μανουλα κ ελπιζω κ Στρούμπουλη σε ευχαροστω....θα τα πλακωσω τα αυγα μ να το ξέρεις...λίγα τα ψωμιά τους.χαχαχαχα χαχαχα α φιλακια κοιλιτσα κ στα μαγουλακια σ

Χαχαχα...στρουμπουλη δε με λες γιατι με τα κιλα που εχω χασει εχω ρεψει αλλα η αληθεια ειναι οτι πλεον εχει πεταχτει ενα κοιλουμπακι!!!Εχουν αρχισει ομως να υποχωρουν τα συμπτωματα, οποτε πιστευω οτι δε θ' αργησω να στρουμπουλεψω!!!Φιλακιαααααα!!!:wub:

Just now, gogouli_ είπε:

Κατερίνα μου τι ευχάριστα νέα είναι αυτά! Φαντάζομαι πόσο ηρεμήσες! Πάει το αήχος κούκλα μου αυτό ήταν! Μπράβο χαίρομαι πολύ για σένα!

Σ' ευχαριστω πολυυυυυ κοριτσακι μου!!Πραγματικα ενιωσα οτι εφυγε ενα τεραστιο βαρος απο πανω μου!!:)

  • Μου αρέσει 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ουαουυυυθθ τέλεια κοιλιτσα...μάτσα μούτσα στα μούτρακια σ κ στην κοιλίτσα....τι καλά τι όμορφα...μπράβο φιλη μ....

κ δεν μ λες τωρα βυζια πιάνεις ακόμα???? χαχαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχα

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ αγαπουλα!!!! Κοιτα, ψεματα δε θα σου πω... Καπου καπου τα ζουλαω ακομα... Χαχαχα, αλλα λιγοτερο... Φιλακια μωρο... 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ αγαπουλα!!!! Κοιτα, ψεματα δε θα σου πω... Καπου καπου τα ζουλαω ακομα... Χαχαχα, αλλα λιγοτερο... Φιλακια μωρο... 

Μαρη 19 χρόνια είσαι με τον άντρα σου; τώρα πρόσεξα το τικεράκι. αχαχχααχ

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Είμαι τοσο σίγουρη οτι θα τα καταφερεις! Η θεληση σου θα σπασει τα προγνωστικα, να το ξερεις!

❤❤❤

Just now, katerinaki 86 είπε:

Χαχαχα...στρουμπουλη δε με λες γιατι με τα κιλα που εχω χασει εχω ρεψει αλλα η αληθεια ειναι οτι πλεον εχει πεταχτει ενα κοιλουμπακι!!!Εχουν αρχισει ομως να υποχωρουν τα συμπτωματα, οποτε πιστευω οτι δε θ' αργησω να στρουμπουλεψω!!!Φιλακιαααααα!!!:wub:

Σ' ευχαριστω πολυυυυυ κοριτσακι μου!!Πραγματικα ενιωσα οτι εφυγε ενα τεραστιο βαρος απο πανω μου!!:)

❤❤❤

Just now, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ αγαπουλα!!!! Κοιτα, ψεματα δε θα σου πω... Καπου καπου τα ζουλαω ακομα... Χαχαχα, αλλα λιγοτερο... Φιλακια μωρο... 

❤❤❤❤ αχ αχ δεν το γλιτώνεις το σχοινί σ λεω...χαχαχαχα 

2 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Ταρζανιτσα με το καλό να χεις καλά αβγά, και Δικροκα άμα λαχει!!!! 

χαχαχαχαχα ποκυ σε γουστάρω σ λεω φιλη μ....αν κάνω δικροκο (χεσε  με ) χαχαχαχα αλλα αν γίνει σας κερνάω ολες να ξέρετε...χαχαχαχα φιλάκια κοπελάρα μ...κοιλιτσα ματσα μουτσα...

πρίν από 42 λεπτά , marioula1234 είπε:

κοριτσια μου καλησπέρα και καλή εβδομάδα... χαθηκα λιγο... ετρεχα ταυτοχρονα ειμαι αρρωστη κ υποφερω κ με τη μεση πφφφ

ας μου πει καποια τα νεότερα της παρέας μας γτ εχω να μπω απο τη Πέμπτη κ εχετε γραψει τοσα πολλααα

ζουζούνα αααάαα μ.....Εγώ εδώ τα δικά μ νέα είναι πως 4 Μαΐου κατεβαίνω Αθήνα για διέγερση κ όπως λέει κ η φιλη μ @tsilona αμαλαχει θα κάνω κ δικροκα....χαχαχαχα μμμμμ ολες τωρα άφησαν τα βυζια ξεπεράσαμε τα εν κουλια κ πιάσαμε το ζάχαρο. αυτααααααααα με συντομία στα είπα...χαχαχαχα φιλάκια κοιλιτσα σ.

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Αν κάνεις Δικροκα ανέβαινεις Σαλόνικα να με κεράσεις μπουγάτσα όμως εεε....;; @Rafaelatarzan

εννοείτε φιλη μ κ είναι κ γαμάτη κ μ αρέσει κ πολύ κ εμένα...Έχω νυφη από σαλόνικα κ ανεβοκατεβαινω συχνά....Ότι θες εσύ θα κεράσω να ξέρεις.ολα δικά σ αν πιάσει η ευχή σ.

 

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, ναι... Ειμαστε μαζί απο οταν ημουν 16...Μια ζωη... 

ιιιιιιιι μας ρίχνεις....Εγώ είμαι μαζί τ από τα 20 ...Εγώ 20 αυτός 16..χαχαχαχα χαχαχαχα μωρό πήρα. χαχαχαχα τώρα είμαι 37.

αχ κ μεις τα ίδια πολλά χρόνια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

 

ιιιιιιιι μας ρίχνεις....Εγώ είμαι μαζί τ από τα 20 ...Εγώ 20 αυτός 16..χαχαχαχα χαχαχαχα μωρό πήρα. χαχαχαχα τώρα είμαι 37.

αχ κ μεις τα ίδια πολλά χρόνια.

Χαχαχα, το πηρες το τεκνο... Εγω τοτε 16 αυτος σχεδον 25. Φιλος των αδερφων μου. 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, το πηρες το τεκνο... Εγω τοτε 16 αυτος σχεδον 25. Φιλος των αδερφων μου. 

αν κ εμένα κολλητός τ αδερφού ήταν κ είναι.χαχαχαχαχα ακομα τραβαει τα μαλλιά τ ο αδερφός μ...χαχαχα  με την καλή Ενοια ετσι...κ ακομα τ λέει τ αντρα μ....Ότι από τότε που τα έφτιαξες με την αδερφή μ έγινες μουροχαβλος.χαχαχαχα κ ακόμα τ το λέει....εν το μεταξύ ολοι από αυτή την παρέα μονο ο δικός μ κ άλλος ένας βρήκαν νωρίς γυναικες....οι άλλοι συν τον αδερφό μ τώρα φτιάχτηκαν.κ έχουν γίνει κ καλά μουροχαβλει κ αυτοί.αχχααχχα πολυ πλάκα έχει...όλη μέρα ετσι κάνουν κ λένε.κ μένουμε κ πάνω κάτω...χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ πολλά χρόνια με φαίνονται. :shock: δε θες να του σπάσεις το κεφάλι πιο συχνά τώρα; Αχαχαχαχαχαχα

εγώ τον γνώρισα το 10, τελευταίο έτος σπουδων... 21 χρόνων σκατο ήμουν τότε. 

Πως περνάνε τα χρόνια μωρεεεε. 

Πλάκα κάνω φυσικά. Καλά να μαστε, να μας αγαπάνε να μας προσέχουν κ μεις το ίδιο. Ώρες ώρες βλέπω τις φίλες μου που τώρα αρχίζουν να αρραβωνιαζονται κλπ κ λέω πω ρε μεγαλώσαμε... 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, winspert είπε:

Χαχαχα, η αλήθεια είναι ότι  φαίνεται τωρα η κοιλίτσα... Μου εύχονται ανθρωποι στο δρομο επειδη το  βλεπουν πλεον... 

καλε βαλτε φωτο καμια κοιλιτσα να χαρουμε :)

7 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

❤❤❤

❤❤❤

❤❤❤❤ αχ αχ δεν το γλιτώνεις το σχοινί σ λεω...χαχαχαχα 

χαχαχαχαχα ποκυ σε γουστάρω σ λεω φιλη μ....αν κάνω δικροκο (χεσε  με ) χαχαχαχα αλλα αν γίνει σας κερνάω ολες να ξέρετε...χαχαχαχα φιλάκια κοπελάρα μ...κοιλιτσα ματσα μουτσα...

ζουζούνα αααάαα μ.....Εγώ εδώ τα δικά μ νέα είναι πως 4 Μαΐου κατεβαίνω Αθήνα για διέγερση κ όπως λέει κ η φιλη μ @tsilona αμαλαχει θα κάνω κ δικροκα....χαχαχαχα μμμμμ ολες τωρα άφησαν τα βυζια ξεπεράσαμε τα εν κουλια κ πιάσαμε το ζάχαρο. αυτααααααααα με συντομία στα είπα...χαχαχαχα φιλάκια κοιλιτσα σ.

αχ αγαπη μου ολα καλα θα πανε!!! και ευχομαι διδυμακια μη σου πω κ τρίδυμακια αυτη τη φορα σου αξιζουν πολλα παιδάκια εσένα!!! ολα θα πανε καλα θα δεις :*

κοριτσια μαζευτητε να σας πω τα νεα μου... χθες αργα το βραδυ εκανα τον πρώτο μου εμετο αηδιαααααα απαπα μα καλα μιλαμε τρομερο... ε μα ποσο θα αντεχα απο την ωρα που εμεινα εγκυος με θυμαμαι να κρατιεμαι μην ξερασω!!! 

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Ευχαριστώ φιλη μ....έγινες φακλανιτσα εσυ??? χιχι λοβ γιου

Ευχαριστώ θεα μ...Φιλάκια κοιλιτσαααααα

Ναι γαμωτο μ πάλι τρίχες θα βγάλω ..πωωωωω τι μ το θύμησες τώρα μ λες???? αγκαλιά με το κερί θα μείνω από το ένα χέρι κ από το άλλο θα συνδέσω πάπια.αχχαχαχαχα αχχαχαχαχαχα 

Κατερίνα μ γλυκια μανουλα κ ελπιζω κ Στρούμπουλη σε ευχαροστω....θα τα πλακωσω τα αυγα μ να το ξέρεις...λίγα τα ψωμιά τους.χαχαχαχα χαχαχα α φιλακια κοιλιτσα κ στα μαγουλακια σ

Χαχαχαχαχα μα σαγαπω χαχαχα

Κοριτσάκια καλημέρα. Σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον γιατρό μου μού είπε να κάνω καμπύλη και αυτή τη στιγμή ενώ ήπια την απαίσια γλυκόζη μου σας γράφω.... Τι κάνετε εσείς;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Χαχαχαχαχα μα σαγαπω χαχαχα

Κοριτσάκια καλημέρα. Σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον γιατρό μου μού είπε να κάνω καμπύλη και αυτή τη στιγμή ενώ ήπια την απαίσια γλυκόζη μου σας γράφω.... Τι κάνετε εσείς;

Καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου... Θα περιμένουμε τα νεα σου... 

 

Just now, marioula1234 είπε:

καλε βαλτε φωτο καμια κοιλιτσα να χαρουμε :)

κοριτσια μαζευτητε να σας πω τα νεα μου... χθες αργα το βραδυ εκανα τον πρώτο μου εμετο αηδιαααααα απαπα μα καλα μιλαμε τρομερο... ε μα ποσο θα αντεχα απο την ωρα που εμεινα εγκυος με θυμαμαι να κρατιεμαι μην ξερασω!!! 

Θα το προσπαθήσω να την ανεβασω... 

Ωχ, εμετουλης , ε; Ευχομαι να μην ξανακανεις... Ε, δεν ειναι κ οτι καλύτερο... :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Χαχαχαχαχα μα σαγαπω χαχαχα

Κοριτσάκια καλημέρα. Σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον γιατρό μου μού είπε να κάνω καμπύλη και αυτή τη στιγμή ενώ ήπια την απαίσια γλυκόζη μου σας γράφω.... Τι κάνετε εσείς;

αγαπη μου καλα αποτελεσματα... εγω εκανα καμπυλη οταν ημουν 2 μηνων κ θα ξανα κανω 26 εβδομαδων γίνεται να την γλυτωσω; 

Just now, winspert είπε:

Καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου... Θα περιμένουμε τα νεα σου... 

 

Θα το προσπαθήσω να την ανεβασω... 

Ωχ, εμετουλης , ε; Ευχομαι να μην ξανακανεις... Ε, δεν ειναι κ οτι καλύτερο... :wub:

το ευχομαι κ εγω να μην ξανά κανω απαπα αηδιαα

ρε σεις αν το ζαχαρο μ κάθε μηνα ειναι οκ δεν γινεται να μην κάνω την καμπυλη;;; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...