Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μόλις είμαι σπίτι και για αυτό μπόρεσα να απαντήσω είμαι καλά δόξα τον Θεό και την Παναγια λοιπον καθιστε να σας τα πω εκανα το τεστ αυτο το ειδικο μου πήρανε υγρό αλλα με το που με ειδε ο γιατρος μου με το μάτι μου ειπε αποκλείεται να ειναι αμνιακό μετα περιμεναμε 10 λεπτα να βγει το αποτελεσμα και ήτανε αρνητικό κοριτσια ολα καλα τελικα η ητανε κολπικο η τσισα κοριτσια ναι και όμως μου φεύγουν τα τσισα απλα μου ειπε ο γιατρός οτι γενικα εμενα με θέλει ετσι σε εγρηγορση και τι εννοουσε επειδή ειμαι μια γυναίκα που εχει εμπειρία απο αμνιακο και επειδή εχω παθει καλο ειναι να ειμαι καχύποπτη όχι ύστερικια αλλα καχύποπτη αυτα κοριτσια σας ευχαριστω ολες ολες ομες οσες ρωτησατε για μενα οσες ειχατε την εννοια μου καί ευχαριστώ ολα τα κοριτσια ελαβα πολυ αγάπη πολυ αγωνία για μενα και με συγκινησατε  ολες σας κοριτσια προς το παρον περασα τόσο αγχος τόσες κακες σκεψεις απο το μυαλό δεν το ηθελα ποτέ το μωρακι ειναι καλα πολυ καλα ευχαριστώ τοσο τον γιατρό μου που δεν με αγχωσε ουτε λεπτο και ευχαριστώ την αδερφή μου @Rafaelatarzanπου ητανε διπλα μου και θα είναι όπως και εγω το ιδιο σας ευχαριστώ ολες 

Χάρηκα πολύ με τα νέα σου που είσαι καλά να ηρεμήσεις τώρα και να το ξεχάσεις!Να Ξεκουραστείς κορίτσι μου μπορώ να φανταστώ τι πέρασες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Dwro είπε:

Χάρηκα πολύ με τα νέα σου που είσαι καλά να ηρεμήσεις τώρα και να το ξεχάσεις!Να Ξεκουραστείς κορίτσι μου μπορώ να φανταστώ τι πέρασες!

Αστα μεχρι να έρθει το τεστ η ψυχη μου ητανε σε αλλη διαστααη εκανα τόσο κακα σεναρια πρέπει να μιλησω με τον Πνευματικο μου


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αστα μεχρι να έρθει το τεστ η ψυχη μου ητανε σε αλλη διαστααη εκανα τόσο κακα σεναρια πρέπει να μιλησω με τον Πνευματικο μου

Να μιλήσεις και να κοινωνήσεις θα σε βοηθήσει!Δεν πέρασα παρόμοια ιστορία με σένα αλλά πέρασα πολλά πολλά άλλα και μπορώ να σε καταλαβω κορίτσι μου!Λοιπόν τέλος καλά όλα καλά ηρέμησε όσο μπορείς!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μόλις είμαι σπίτι και για αυτό μπόρεσα να απαντήσω είμαι καλά δόξα τον Θεό και την Παναγια λοιπον καθιστε να σας τα πω εκανα το τεστ αυτο το ειδικο μου πήρανε υγρό αλλα με το που με ειδε ο γιατρος μου με το μάτι μου ειπε αποκλείεται να ειναι αμνιακό μετα περιμεναμε 10 λεπτα να βγει το αποτελεσμα και ήτανε αρνητικό κοριτσια ολα καλα τελικα η ητανε κολπικο η τσισα κοριτσια ναι και όμως μου φεύγουν τα τσισα απλα μου ειπε ο γιατρός οτι γενικα εμενα με θέλει ετσι σε εγρηγορση και τι εννοουσε επειδή ειμαι μια γυναίκα που εχει εμπειρία απο αμνιακο και επειδή εχω παθει καλο ειναι να ειμαι καχύποπτη όχι ύστερικια αλλα καχύποπτη αυτα κοριτσια σας ευχαριστω ολες ολες ομες οσες ρωτησατε για μενα οσες ειχατε την εννοια μου καί ευχαριστώ ολα τα κοριτσια ελαβα πολυ αγάπη πολυ αγωνία για μενα και με συγκινησατε  ολες σας κοριτσια προς το παρον περασα τόσο αγχος τόσες κακες σκεψεις απο το μυαλό δεν το ηθελα ποτέ το μωρακι ειναι καλα πολυ καλα ευχαριστώ τοσο τον γιατρό μου που δεν με αγχωσε ουτε λεπτο και ευχαριστώ την αδερφή μου @Rafaelatarzanπου ητανε διπλα μου και θα είναι όπως και εγω το ιδιο σας ευχαριστώ ολες 

Μπραβο βρε Γιωτιτσα!!Ολα καλα!!!Παει...περασε κι αυτο!!!Κοιτα να ηρεμησεις τωρα και να αποβαλεις ολες τις αρνητικες σκεψεις που περασαν απο το μυλο σου αυτες τις μερες γιατι κι εσυ και το μικρο σου ειστε μια χαρουλα!!!:)

 


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Giotitsa είπε:

Κορίτσια μόλις είμαι σπίτι και για αυτό μπόρεσα να απαντήσω είμαι καλά δόξα τον Θεό και την Παναγια λοιπον καθιστε να σας τα πω εκανα το τεστ αυτο το ειδικο μου πήρανε υγρό αλλα με το που με ειδε ο γιατρος μου με το μάτι μου ειπε αποκλείεται να ειναι αμνιακό μετα περιμεναμε 10 λεπτα να βγει το αποτελεσμα και ήτανε αρνητικό κοριτσια ολα καλα τελικα η ητανε κολπικο η τσισα κοριτσια ναι και όμως μου φεύγουν τα τσισα απλα μου ειπε ο γιατρός οτι γενικα εμενα με θέλει ετσι σε εγρηγορση και τι εννοουσε επειδή ειμαι μια γυναίκα που εχει εμπειρία απο αμνιακο και επειδή εχω παθει καλο ειναι να ειμαι καχύποπτη όχι ύστερικια αλλα καχύποπτη αυτα κοριτσια σας ευχαριστω ολες ολες ομες οσες ρωτησατε για μενα οσες ειχατε την εννοια μου καί ευχαριστώ ολα τα κοριτσια ελαβα πολυ αγάπη πολυ αγωνία για μενα και με συγκινησατε  ολες σας κοριτσια προς το παρον περασα τόσο αγχος τόσες κακες σκεψεις απο το μυαλό δεν το ηθελα ποτέ το μωρακι ειναι καλα πολυ καλα ευχαριστώ τοσο τον γιατρό μου που δεν με αγχωσε ουτε λεπτο και ευχαριστώ την αδερφή μου @Rafaelatarzanπου ητανε διπλα μου και θα είναι όπως και εγω το ιδιο σας ευχαριστώ ολες 

Μπραβο βρε αγαπη μου. Χαιρομαι τοσο πολυ... Ολα καλα τωρα... Ξεκουρασου κ θα συμφωνήσω να κοινωνησεις. Εγω θα πηγαινω καθε Σάββατο να κοινωνω. Μου εχει πει ο πνευματικος μου οτι φυσικα δε χρειάζεται νηστεια αλλα ειναι πολυ καλο κ για μενα κ για το μωρακι να παιρνει τον Χριστουλη μεσα του... Σε φιλω γλυκα. Δεν γραφω πολυ γιατι εχω τρελο πονοκεφαλο κ δεν ειμαι στα καλα μου... 

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 15/4/2019 at 7:45 ΜΜ, Rafaelatarzan είπε:

γαλοπούλες μουυυυυυυ....5 Μαΐου ερχομαι αθηνα για διέγερση....κάνετε μια προσευχή για μένα να έχω καλα αυγα κ να τελειωνω εδω....Έχω κ τα κλουβια μην το ξεχνάτε.χαχαχαχαχα

αι να δούμε το θα κάνω.....Έχω μια αγωνίας...Αλλά όχι ανχους...περιμένω να περάσουν οι μέρες ...

λοβ γιου καργα ολες σας...Φιλάκια κοιλιτσες λεμε

@Rafaelatarzan 5 Μαιου εχει γενεθλια ο γιος μου, εκεινη τη μερα βαφτιζεται κιολας...οποτε εγω πιστευω οτι ολα θα σου πανε καλα!

Κοριτσια, χαθηκα τον τελευταιο καιρο αλλα τρεχω με τις ετοιμασιες του γαμου μου, τα βαφτισια και το μωρο γενικα.... Η εγκυμοσυνη μου παει σουπερ και το νινακι ειναι μια χαρα!

Αυτη τη στιγμη πεταω για Αθηνα! Εχω χεστει πανω μου...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μόλις είμαι σπίτι και για αυτό μπόρεσα να απαντήσω είμαι καλά δόξα τον Θεό και την Παναγια λοιπον καθιστε να σας τα πω εκανα το τεστ αυτο το ειδικο μου πήρανε υγρό αλλα με το που με ειδε ο γιατρος μου με το μάτι μου ειπε αποκλείεται να ειναι αμνιακό μετα περιμεναμε 10 λεπτα να βγει το αποτελεσμα και ήτανε αρνητικό κοριτσια ολα καλα τελικα η ητανε κολπικο η τσισα κοριτσια ναι και όμως μου φεύγουν τα τσισα απλα μου ειπε ο γιατρός οτι γενικα εμενα με θέλει ετσι σε εγρηγορση και τι εννοουσε επειδή ειμαι μια γυναίκα που εχει εμπειρία απο αμνιακο και επειδή εχω παθει καλο ειναι να ειμαι καχύποπτη όχι ύστερικια αλλα καχύποπτη αυτα κοριτσια σας ευχαριστω ολες ολες ομες οσες ρωτησατε για μενα οσες ειχατε την εννοια μου καί ευχαριστώ ολα τα κοριτσια ελαβα πολυ αγάπη πολυ αγωνία για μενα και με συγκινησατε  ολες σας κοριτσια προς το παρον περασα τόσο αγχος τόσες κακες σκεψεις απο το μυαλό δεν το ηθελα ποτέ το μωρακι ειναι καλα πολυ καλα ευχαριστώ τοσο τον γιατρό μου που δεν με αγχωσε ουτε λεπτο και ευχαριστώ την αδερφή μου @Rafaelatarzanπου ητανε διπλα μου και θα είναι όπως και εγω το ιδιο σας ευχαριστώ ολες 

Ποσο χαρηκα κοριτσακι μου! Μπραβο, ολα καλα θα πανε, προσπαθησε να ηρεμησεις τωρα γιατι αρκετο αγχος περασες κ συ κ το μωρακι..Θετικες σκεψεις! Τα λεω να τα ακουω κ γω! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Evangeliaa είπε:

@Rafaelatarzan 5 Μαιου εχει γενεθλια ο γιος μου, εκεινη τη μερα βαφτιζεται κιολας...οποτε εγω πιστευω οτι ολα θα σου πανε καλα!

Κοριτσια, χαθηκα τον τελευταιο καιρο αλλα τρεχω με τις ετοιμασιες του γαμου μου, τα βαφτισια και το μωρο γενικα.... Η εγκυμοσυνη μου παει σουπερ και το νινακι ειναι μια χαρα!

Αυτη τη στιγμη πεταω για Αθηνα! Εχω χεστει πανω μου...

Ευχαριστώ αγαπη μ πολυ...κ γω το πιστεύω  ....οοοοο πορωση  το αεροπλάνο τρελενομαι ...Όταν ανεβαίνω μ φεύγουν ολα....πίεση ανχος σκέψεις τα πάντα...αδειάζω τελειως..αχχχψχ θέλω κ γω κλαψ κςλψ...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημέρα στις πιο ομορφες και καλες φιλες του κοσμου τι κάνετε; @ΒαλεντιναΧρηστοςγλυκουλα δεν σου απάντησα δεν σε ξεχασα να ξέρεις ειμαι καλα ομως

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κοριτσια μου καλημέρα στις πιο ομορφες και καλες φιλες του κοσμου τι κάνετε; @ΒαλεντιναΧρηστοςγλυκουλα δεν σου απάντησα δεν σε ξεχασα να ξέρεις ειμαι καλα ομως

Καλημερα γλυκια μ....το διαβασα π πηγες σπιτακι σου....αντε χαλαρωσε τωρα κ ολα καλα....καψονακια κανει το μπεμπακι!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα γλυκια μ....το διαβασα π πηγες σπιτακι σου....αντε χαλαρωσε τωρα κ ολα καλα....καψονακια κανει το μπεμπακι!!!!

Ας κανει το μωρακι μου μονο να είναι καλά θελω τιποτα αλλο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ήξερα ποιος τα βγαζει αυτά... Οι ναυτιες ουτε πρωινες ειναι ουτε 1ου τριμηνου. Εχθες πονοκεφαλος απο το μεσημερι μέχρι το βράδυ κ σημερα αναγουλες.... Τα φιλια  μου.... :lol:

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ηθελα να ήξερα ποιος τα βγαζει αυτά... Οι ναυτιες ουτε πρωινες ειναι ουτε 1ου τριμηνου. Εχθες πονοκεφαλος απο το μεσημερι μέχρι το βράδυ κ σημερα αναγουλες.... Τα φιλια  μου.... :lol:

Σκέψου θετικά, το μπεμπέ κάνει αισθητή καθημερινά την παρουσία του, χαχα! Κι εμένα ο πονοκέφαλος σήμερα έκανε την εμφάνισή του πάλι! Υπομονή κορίτσι μου!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Σκέψου θετικά, το μπεμπέ κάνει αισθητή καθημερινά την παρουσία του, χαχα! Κι εμένα ο πονοκέφαλος σήμερα έκανε την εμφάνισή του πάλι! Υπομονή κορίτσι μου!

Χαχαχαχα, το ξερω.... Κ χαίρομαι κιολας λιγο.... Αυριο εχω τον πρώτο μου υπερηχο αφου εκοψα τις ενεσεις κ εχω πολλη αγωνια... Παναγιτσα μου να είναι όλα καλά... Περαστικα gogouli μου.... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...