Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Evangeliaa είπε:

@Rafaelatarzan σε ευχαριστει πολυ το μωρο μου αλλα με την εγκυμοσυνη εχουν γινει ευαισθητα...ανατριχιαζω οταν πιπιλαει...ασε που ειναι πιο μικρα απο ποτε. Εμενα δεν πρηζονται οποτε και το μωρο να μην ειχα να θηλαζει δεν θα τα επιανα...

Αυτή εισαι....μπράβο σ...Φιλάκια στο μωράκι σ το μοναδικό ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Rafaelatarzan είπε:

μμμμμμμ από κιλα πάνω ναι τα ίδια ειμαστε.. ήμουν 55 .τ κανονικά κιλα μ....Τώρα βέβαια ειμαι 60 από 68  Γιατι ξέφυγα με τόσα φάρμακα που επερνα αλλά έπεσα παλι...οπότε νια ναι Έχουμε πολλά κοινά φιλη μ.

βαψε κ το μαλλι κοκκινο να μαστε διδυμακια χαχαχ 

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

βαψε κ το μαλλι κοκκινο να μαστε διδυμακια χαχαχ 

κόκκινο το χω βαμμένο καλε.....Πριν 4 μηνες το κανα από ξανθό που ειμαι κιολας...αχχαχαχα χααχααχαχ δυδιμουλα μ...ουυυυυυυ ετσι θα σαι λεω από δω κ πέρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κόκκινο το χω βαμμένο καλε.....Πριν 4 μηνες το κανα από ξανθό που ειμαι κιολας...αχχαχαχα χααχααχαχ δυδιμουλα μ...ουυυυυυυ ετσι θα σαι λεω από δω κ πέρα.

αχαχαχ ε δεν το πιστευωωωωω σοβαρα τωρα;;; χαχα τελειαααα


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα αγαπητά μου κουλια, τι κάνετε; αντε Πέμπτη σήμερα, το ευλογημένο Σ/Κ είναι μια ανάσα. 

Δεν έγραψα χτες αλλα σας διάβασα. 

Είστε θεομουρλες. Αχχαχααχ

Εγω από βυζι ειμαι τουμπανο αλλά σταμάτησαν να κοιτανε ψηλα από τότε που αποθηλασα την κόρη μου. Αχαχαχχχαχαχ. Βυζια εγω δεν πιάνω. Μόνο που ξαπλώνω πονάω, σιγά μην τα πασπατεψω κιόλας. Ο έρμος ο άντρας μου προσπαθεί αλλά πονάω. Πότε θα με στείλει στη μάνα μου δεν ξέρω. Μια τα βυζια με πονάνε δεν τα πιάνει, μια το κουλι του με πονάει τον αφήνω στο low να το χρησιμοποιει. Ααχαχχααχχαχα σα να αγγίζει τη Madonna. Ξέρετε τι εννοώ, like a virgin. Αχαχχαχαχ

Και η κρίσιμη ερώτηση της ημέρας. Τα φασόλια σας μήπως αρχισατε να τα νοιώθετε πιο πανω; κάτι νοιώθω στον αφαλό κοντά κάπου κάπου και δεν είμαι σίγουρη αν είναι η σκατιαρα μου

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αααα για ακουστε καλα λοιπον καποιες τωρα που ειπε η @tsilona για βυζια οσο ήμουν στο νοσοκομείο εμαθα κατι και βαλτε το καλα μα καλα στο μυαλό σας απαηορευεται ρητα να πιανουμε το στηθος μας και να χαιδευουμε της κοιλιτσες μας και αυτο γιατι;;; γιατι ερεθιζουμε το μωρο και κάνουμε συσπάσεις καταλαβατε τσουπρες οποτε τερμα τα βυζια πιαστε τα πουλια και πολυ σας ειναι οχι τα δικα σας αλλα του ανδρα σας ου να μου χαθω πρωινιατικα εκει το μυαλο μου τσ τσ τσ 

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αααα για ακουστε καλα λοιπον καποιες τωρα που ειπε η @tsilona για βυζια οσο ήμουν στο νοσοκομείο εμαθα κατι και βαλτε το καλα μα καλα στο μυαλό σας απαηορευεται ρητα να πιανουμε το στηθος μας και να χαιδευουμε της κοιλιτσες μας και αυτο γιατι;;; γιατι ερεθιζουμε το μωρο και κάνουμε συσπάσεις καταλαβατε τσουπρες οποτε τερμα τα βυζια πιαστε τα πουλια και πολυ σας ειναι οχι τα δικα σας αλλα του ανδρα σας ου να μου χαθω πρωινιατικα εκει το μυαλο μου τσ τσ τσ 

Just now, Giotitsa είπε:

Αααα για ακουστε καλα λοιπον καποιες τωρα που ειπε η @tsilona για βυζια οσο ήμουν στο νοσοκομείο εμαθα κατι και βαλτε το καλα μα καλα στο μυαλό σας απαηορευεται ρητα να πιανουμε το στηθος μας και να χαιδευουμε της κοιλιτσες μας και αυτο γιατι;;; γιατι ερεθιζουμε το μωρο και κάνουμε συσπάσεις καταλαβατε τσουπρες οποτε τερμα τα βυζια πιαστε τα πουλια και πολυ σας ειναι οχι τα δικα σας αλλα του ανδρα σας ου να μου χαθω πρωινιατικα εκει το μυαλο μου τσ τσ τσ 

Γιωτιτσα το πασπατεμα των βυζιων δεν πειράζει,ο θηλασμός προκαλεί συσπάσεις,γ αυτό μακριά οι άντρες σας, ααχχαχααχχα

Όταν γεννάμε δίνουν μητροταν, ένα φάρμακο που προκαλεί συσπάσεις για να καθαρίσει η μήτρα. Κάτι που κάνει ΚΑΙ ο θηλασμός. ΑΛΛΑ το μητροταν μειώνει την παραγωγή. Αχαχαχα

Το χαιδεμα κοιλιας ναι. 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου... Μολις γυρισα απο τον υπερηχο... Το μωρακι μου ειναι μια χαρα κ μεγαλωνει... Μεγαλωνει ο παιδαρος... Εχουμε τσουτσουνι!!!!! Το ειδε καθαρα ο γιατρος σήμερα... Εχω ερωτηση φυσικα. Μου εχει γραψει ασβέστιο το body calcin, σίδηρο το feragluc κ μαγνήσιο το trofocard. Για πειτε εσεις πως τα παιρνετε; Γιατι μου ειπε αλλα τα μπουρδουκλωσα λιγο. Ποιο πρεπει να παιρνουμε μακρια απο το αλλο κ ποιο με αδειο στομαχι; Φιλακια.... Α κ εχω παρει 2 κιλα απο τον προηγούμενο μηνα κ μου ειπε να κοψω λιγο... Ειναι πολλα βρε κοριτσια;;; 

  • Μου αρέσει 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου... Μολις γυρισα απο τον υπερηχο... Το μωρακι μου ειναι μια χαρα κ μεγαλωνει... Μεγαλωνει ο παιδαρος... Εχουμε τσουτσουνι!!!!! Το ειδε καθαρα ο γιατρος σήμερα... Εχω ερωτηση φυσικα. Μου εχει γραψει ασβέστιο το body calcin, σίδηρο το feragluc κ μαγνήσιο το trofocard. Για πειτε εσεις πως τα παιρνετε; Γιατι μου ειπε αλλα τα μπουρδουκλωσα λιγο. Ποιο πρεπει να παιρνουμε μακρια απο το αλλο κ ποιο με αδειο στομαχι; Φιλακια.... Α κ εχω παρει 2 κιλα απο τον προηγούμενο μηνα κ μου ειπε να κοψω λιγο... Ειναι πολλα βρε κοριτσια;;; 

με το καλο το αγορακι σου λοιπον. περνεις τιποτα για το θυροειδη? αν περνεις θελουν ολα μακρια απο αυτο. τωρα το σιδηρο συνηθως τον περνουν.με.αδειο στομαχι εκτος.αν γραφει το φαρμακο να το περνεις με.φαγητο στο χαρτακι του. εγω πχ επερνα εναν σιδηρο που ηθελε φαγητο το εγραφε. 

το σιδηρο μπορεις να τον παρεις με το.φολικο οξυ. τα υπολοιπα τα περνεις με 4 ωρες διαφορα μεταξυ τους. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, linaa είπε:

με το καλο το αγορακι σου λοιπον. περνεις τιποτα για το θυροειδη? αν περνεις θελουν ολα μακρια απο αυτο. τωρα το σιδηρο συνηθως τον περνουν.με.αδειο στομαχι εκτος.αν γραφει το φαρμακο να το περνεις με.φαγητο στο χαρτακι του. εγω πχ επερνα εναν σιδηρο που ηθελε φαγητο το εγραφε. 

το σιδηρο μπορεις να τον παρεις με το.φολικο οξυ. τα υπολοιπα τα περνεις με 4 ωρες διαφορα μεταξυ τους. 

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου. Ναι παιρνω για τον Θυρεοειδη. Ξυπναω πολυ πρωι κ το παιρνω δλδ κατα τις 6 κ μετα οταν σηκωθω παιρνω το φιλισιν... Οπουε θελω να δω πως θα βολεψω τα υπόλοιπα. Το σιδηρο μου ειπε με αδειο στομαχι. Απλα καποιο μου ειπε να μην το παρω κοντα με το αλλο. Το σιδηρο με το ασβέστιο μαλλον;;; Δε θυμαμαι. Πρεπει να φτιαξω προγραμμα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, tsilona είπε:

Γιωτιτσα το πασπατεμα των βυζιων δεν πειράζει,ο θηλασμός προκαλεί συσπάσεις,γ αυτό μακριά οι άντρες σας, ααχχαχααχχα

Όταν γεννάμε δίνουν μητροταν, ένα φάρμακο που προκαλεί συσπάσεις για να καθαρίσει η μήτρα. Κάτι που κάνει ΚΑΙ ο θηλασμός. ΑΛΛΑ το μητροταν μειώνει την παραγωγή. Αχαχαχα

Το χαιδεμα κοιλιας ναι. 

Και ομως αγάπη εμενα ο γιατρός μου ειπε απαγορευτικα οχι εχω γαλα για αυτο και δεν κανει το ερεθιζεις το στήθος

πρίν από 9 λεπτά , winspert είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου... Μολις γυρισα απο τον υπερηχο... Το μωρακι μου ειναι μια χαρα κ μεγαλωνει... Μεγαλωνει ο παιδαρος... Εχουμε τσουτσουνι!!!!! Το ειδε καθαρα ο γιατρος σήμερα... Εχω ερωτηση φυσικα. Μου εχει γραψει ασβέστιο το body calcin, σίδηρο το feragluc κ μαγνήσιο το trofocard. Για πειτε εσεις πως τα παιρνετε; Γιατι μου ειπε αλλα τα μπουρδουκλωσα λιγο. Ποιο πρεπει να παιρνουμε μακρια απο το αλλο κ ποιο με αδειο στομαχι; Φιλακια.... Α κ εχω παρει 2 κιλα απο τον προηγούμενο μηνα κ μου ειπε να κοψω λιγο... Ειναι πολλα βρε κοριτσια;;; 

Συγχαρητήρια αγαπη μπράβο ο παιδαρος ετσι να έχουμε και αλλα αγορια καλεεε τωρα για τα χαπια δεν μπορώ να σε βοηθήσω και καλο είναι να πάρεις μονο την συμβουλή του γιατρού πως πρεπει να τα παιρνεις και με πια συχνότητα και Οχι απο εμας 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

 

Συγχαρητήρια αγαπη μπράβο ο παιδαρος ετσι να έχουμε και αλλα αγορια καλεεε τωρα για τα χαπια δεν μπορώ να σε βοηθήσω και καλο είναι να πάρεις μονο την συμβουλή του γιατρού πως πρεπει να τα παιρνεις και με πια συχνότητα και Οχι απο εμας 

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου. Ο γιατρος μου ειπε για τη συχνότητα κ πως να τα παιρνω. Αυτο που δε συγκρατησα ειναι ποια δυο δεν πρέπει να τα παιρνω κοντα. Δεν θα επαιρνα ποτε ιατρικες συμβουλές απο φορουμ. Λογικα αφου ολες παιρνουμε αυτα τα σκευασματα σε ολες θα εχει ειπωθει ποιο δεν πρεπει να το παίρνουμε κοντα με το αλλο για μην ακυρωνεται η δραση του... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου. Ο γιατρος μου ειπε για τη συχνότητα κ πως να τα παιρνω. Αυτο που δε συγκρατησα ειναι ποια δυο δεν πρέπει να τα παιρνω κοντα. Δεν θα επαιρνα ποτε ιατρικες συμβουλές απο φορουμ. Λογικα αφου ολες παιρνουμε αυτα τα σκευασματα σε ολες θα εχει ειπωθει ποιο δεν πρεπει να το παίρνουμε κοντα με το αλλο για μην ακυρωνεται η δραση του... 

Ο Σίδηρος με το ασβέστιο(και φάρμακο κ γαλακτοκομικα) θέλει 2 ώρες διαφορά. 

Τώρα να σε πω την αλήθεια, στην πρώτη ήμουν πολύ τακτική με τα φαρμακα, τώρα το χω ξεφτυλισει αχαχχααχαχχαχ

Δε με είπατε καλεεεε κοντά στον αφαλό νοιώθετε τπτ να σαλεύει η είναι η ιδέα μου;; 

Just now, Giotitsa είπε:

Και ομως αγάπη εμενα ο γιατρός μου ειπε απαγορευτικα οχι εχω γαλα για αυτο και δεν κανει το ερεθιζεις το στήθος

Συγχαρητήρια αγαπη μπράβο ο παιδαρος ετσι να έχουμε και αλλα αγορια καλεεε τωρα για τα χαπια δεν μπορώ να σε βοηθήσω και καλο είναι να πάρεις μονο την συμβουλή του γιατρού πως πρεπει να τα παιρνεις και με πια συχνότητα και Οχι απο εμας 

Ε όχι ρε φιλη δεν το δέχομαι. Έχω βάλει το κουλι στο low, θα κόψουμε και το βυζοπασπατεμα;;;; Ε ποτέ εεε :-D


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ο Σίδηρος με το ασβέστιο(και φάρμακο κ γαλακτοκομικα) θέλει 2 ώρες διαφορά. 

Τώρα να σε πω την αλήθεια, στην πρώτη ήμουν πολύ τακτική με τα φαρμακα, τώρα το χω ξεφτυλισει αχαχχααχαχχαχ

Δε με είπατε καλεεεε κοντά στον αφαλό νοιώθετε τπτ να σαλεύει η είναι η ιδέα μου;; 

Ε όχι ρε φιλη δεν το δέχομαι. Έχω βάλει το κουλι στο low, θα κόψουμε και το βυζοπασπατεμα;;;; Ε ποτέ εεε :-D

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου... Αυτο ψιλοθυμομουν κ εγω αλλα θα μιλησω κ με το γιατρο σε λιγο πιστεύω... Εγω καποια στιγμη σημερα καταλαβα στο ίδιο σημειο 3 σαν απαλα χτυπηματακια... Δεν ειμαι τρελη... Τα καταλαβα... Μαλλον ο γιοκας μου θα ηταν. Στον υπέρηχο μας γυρισε την πλατη κ τωρα μου χτυπαγε... Χαχαχα 

Οσο για κουλι....... Ο γιατρος ειπε ΟΧΙ... Παρι θα κλεισει ερμητικα μου φαίνεται... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...