Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου... Αυτο ψιλοθυμομουν κ εγω αλλα θα μιλησω κ με το γιατρο σε λιγο πιστεύω... Εγω καποια στιγμη σημερα καταλαβα στο ίδιο σημειο 3 σαν απαλα χτυπηματακια... Δεν ειμαι τρελη... Τα καταλαβα... Μαλλον ο γιοκας μου θα ηταν. Στον υπέρηχο μας γυρισε την πλατη κ τωρα μου χτυπαγε... Χαχαχα 

Οσο για κουλι....... Ο γιατρος ειπε ΟΧΙ... Παρι θα κλεισει ερμητικα μου φαίνεται... Χαχαχα 

Καλά μη νομίζεις, κ γω στη χάση και στη φέξη το χειρίζομαι το κουλι κ αυτό με φόβο κ πόνο.και, Ναι κλείνει!!!! Αχαχαχχαχαχαχχαχα

  • Χαχα 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Καλά μη νομίζεις, κ γω στη χάση και στη φέξη το χειρίζομαι το κουλι κ αυτό με φόβο κ πόνο.και, Ναι κλείνει!!!! Αχαχαχχαχαχαχχαχα

Χαχαχα, εγω ουτε στη χαση ουτε στη φεξη... Μονο προς ικανοποίηση του συζύγου... Εμενα..... χεσε με... Χαχαχα. Δεν ειμαι άνθρωπος εγω... 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ο Σίδηρος με το ασβέστιο(και φάρμακο κ γαλακτοκομικα) θέλει 2 ώρες διαφορά. 

Τώρα να σε πω την αλήθεια, στην πρώτη ήμουν πολύ τακτική με τα φαρμακα, τώρα το χω ξεφτυλισει αχαχχααχαχχαχ

Δε με είπατε καλεεεε κοντά στον αφαλό νοιώθετε τπτ να σαλεύει η είναι η ιδέα μου;; 

Ε όχι ρε φιλη δεν το δέχομαι. Έχω βάλει το κουλι στο low, θα κόψουμε και το βυζοπασπατεμα;;;; Ε ποτέ εεε :-D

Χαχαχχαχαχα ετσι ελεγε ο ανδρας μου εγω τι θα πιανω τώρα χαχαχχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες αλό σας.

Τι κάνετε; Χάθηκα γιατί τρέχω μια από δω μια από κει.

@Rafaelatarzan πόσες φορές θα σου πω μάνα μου ότι δεν αγγίζω καν το βυζί; Ο μοντιέεεε κάθε φορά στις ζουλήχτρες με βάζεις χαχαχαχα.

@winspert μου εμένα στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχε πει σίδηρο με άδειο στομάχι απόσταση 2-3 ώρες από το ασβέστιο και άλλες 2-3 ώρες το μαγνήσιο για να γίνεται σωστή απορρόφηση και για να μην αλληλοεξουδετερώνονται. Αυτή τη φορά όμως που ήπια σίδηρο νηστική πέθανα στον στομαχόπονο και την καούρα και διάβασα τις οδηγίες και λέει να το πίνουμε ή πριν το φαγητό ή κατά τη διάρκεια και έχω κατά μπερδευτεί.... Το γράφουν μέσα σίγουρα 2 σιδηρα διαφορετικά που έχω στο σπίτι.... Τώρα δε ξέρω τι να πω....

Τα νέα μου εμένα κορίτσια. Πήγα ενδοκρινολόγο και μου έδωσε μηχανάκι και διατροφή όχι όμως τόσο αυστηρή όσο περίμενα. Ούτε γραμμάρια μου είπε να μετράω το κρέας και μάλιστα μου είπε αν μου μυρίσει γλυκό επειδή είμαι έγκυος να φάω αλλά όχι ποσότητα πχ ένα κομμάτι σοκολάτα να φάω ή ένα τσουρεκάκι τώρα το Πάσχα αλλά μισό το πρωί μισό πιο απόγευμα... Μου επέτρεψε και ζυμαρικά-πατατες αλλά με μέτρο. Μισή με μία φλυτζανα τσαγιού. Τα ζυμαρικά όχι απαραίτητα ολικής.

Δεξέρω τι να πω.... θα μετριέμαι κι αν δω ότι η διατροφή δεν βγαίνει θα πάρω και δεύτερη γνώμη.

Επίσης πήρα το ντοπλερ κοριτσια. Και βρήκα το μωρό μου. Το οποίο έφευγε συνέχεια και το έχανα χαχαχαχα. Διαπίστωσα με το ντοπλερ ότι κάθε κίνηση ελαφριά έως τώρα που νόμιζα ότι ήταν έντερο είναι το μωρό κοριτσια. Γιατί κάθε φορά που άλλαζε θέση το μωράκι μου και το έχανε το ντοπλερ ένιωθα μια εντελώς ανεπαίσθητη κίνηση σαν εντερικό καθαρά. Αλλά όχι. Ήταν μωρό τόσο καιρό... Ααααχ.... Αυταααα τα λίγα χαχαχαχα. 

Τι κάνετε εσείς;

  • Μου αρέσει 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

@winspert όπως είπαν και τα κορίτσια πιο πάνω, ο σίδηρος με τα γαλακτοκομικά δεν κάνει άρα ούτε με το ασβέστιο. Παίρνω κι εγώ σίδηρο και χάπι για θυρεοειδή και μαζί με τη δουλειά και τη διατροφή που έχει πολλά γαλακτοκομικά δεν μου βγαίνουν οι ώρες... Ειδικά για τα πρωινά... Δε φτάνουν!!! Θα ήθελα να προσθέσω μία με δύο ώρες ανάμεσα στις 9 και τις 10 το πρωί (αλλά να φεύγω νωρίτερα από τη δουλειά μετα...)

@tsilona να κλείσει, αλλά όχι πάρα πολύ γιατί μετά θα ανοίξει πολύ!!!! Δεν πρέπει να κάνουμε πρόβες ως τότε???? (Εμένα κλεισμένο είναι πάντως...)

@Mamacita Alina τέλεια! οπότε δεν θα είσαι τόσο αυστηρά. Μια χαρά!!! Εχθές πήρα και σοκολάτα με στέβια για να έχω αν με πιάσει καμιά λύσσα... Δεν μπορώ να σου πω άποψη γιατί δεν την κράτησα για πολύ στο στομάχι...

Πωπω... Σας διαβάζω με τα μωρά που τα νιώθετε και με πιάνει τέτοια ανυπομονησία..... Εγώ σήμερα 11 εβδομάδες ακριβώς και περιμένω μέχρι την Τετάρτη για την Αυχενική...Άντεεεεεεε

 

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσάρες αλό σας.

Τι κάνετε; Χάθηκα γιατί τρέχω μια από δω μια από κει.

@Rafaelatarzan πόσες φορές θα σου πω μάνα μου ότι δεν αγγίζω καν το βυζί; Ο μοντιέεεε κάθε φορά στις ζουλήχτρες με βάζεις χαχαχαχα.

@winspert μου εμένα στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχε πει σίδηρο με άδειο στομάχι απόσταση 2-3 ώρες από το ασβέστιο και άλλες 2-3 ώρες το μαγνήσιο για να γίνεται σωστή απορρόφηση και για να μην αλληλοεξουδετερώνονται. Αυτή τη φορά όμως που ήπια σίδηρο νηστική πέθανα στον στομαχόπονο και την καούρα και διάβασα τις οδηγίες και λέει να το πίνουμε ή πριν το φαγητό ή κατά τη διάρκεια και έχω κατά μπερδευτεί.... Το γράφουν μέσα σίγουρα 2 σιδηρα διαφορετικά που έχω στο σπίτι.... Τώρα δε ξέρω τι να πω....

Τα νέα μου εμένα κορίτσια. Πήγα ενδοκρινολόγο και μου έδωσε μηχανάκι και διατροφή όχι όμως τόσο αυστηρή όσο περίμενα. Ούτε γραμμάρια μου είπε να μετράω το κρέας και μάλιστα μου είπε αν μου μυρίσει γλυκό επειδή είμαι έγκυος να φάω αλλά όχι ποσότητα πχ ένα κομμάτι σοκολάτα να φάω ή ένα τσουρεκάκι τώρα το Πάσχα αλλά μισό το πρωί μισό πιο απόγευμα... Μου επέτρεψε και ζυμαρικά-πατατες αλλά με μέτρο. Μισή με μία φλυτζανα τσαγιού. Τα ζυμαρικά όχι απαραίτητα ολικής.

Δεξέρω τι να πω.... θα μετριέμαι κι αν δω ότι η διατροφή δεν βγαίνει θα πάρω και δεύτερη γνώμη.

Επίσης πήρα το ντοπλερ κοριτσια. Και βρήκα το μωρό μου. Το οποίο έφευγε συνέχεια και το έχανα χαχαχαχα. Διαπίστωσα με το ντοπλερ ότι κάθε κίνηση ελαφριά έως τώρα που νόμιζα ότι ήταν έντερο είναι το μωρό κοριτσια. Γιατί κάθε φορά που άλλαζε θέση το μωράκι μου και το έχανε το ντοπλερ ένιωθα μια εντελώς ανεπαίσθητη κίνηση σαν εντερικό καθαρά. Αλλά όχι. Ήταν μωρό τόσο καιρό... Ααααχ.... Αυταααα τα λίγα χαχαχαχα. 

Τι κάνετε εσείς;

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου. Ξαναμιλησα με το γιατρο κ μου ειπε οχι ασβέστιο κ σιδηρο κοντα. Ο σιδηρος με άδειο στομάχι μαζι με το φιλισιν το πρωι.  Λιγο πιο μετα το μαγνήσιο κ το μεσημερι προς απόγευμα το ασβέστιο. Το βραδυ παλι μαγνησιο... Απλα ειχα μπερδευτει αν πρεπει μονο το σιδηρο να τον παιρνω με αδειο στομάχι ή κ καποιο αλλο... Αλλα μονο ο σιδηρος θελει νηστικη κ μακριά απο γαλακτοκομικα... Εβαλα υπενθυμισεις γιατι θα χασω τη μπαλα... 

Κ εγω κατι εχω αρχισει να καταλαβαίνω πλέον νομίζω... Το μωρακι μου πρέπει να ειναι.Ωραια που το πηρες το ντοπλερ, θα το ακούς οποτε θες...  Οσο για τη διατροφή κ μενα μου εχει πει οχι γλυκα, οχι πατατες ρυζια κ ζυμαρικά κ πολλες σαλατες κ κρεας, κυριως μοσχαρι... Α κ οχι σεξ... Χαχαχα, παλι εκει το παω... Μια χαρα θα πας με το ζαχαρο... Λιγη προσοχη θελει... Το κακο ειναι να προσεχεις κ να εχεις ζαχαρο. Εκει θελει στερησεις... 

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

@winspert όπως είπαν και τα κορίτσια πιο πάνω, ο σίδηρος με τα γαλακτοκομικά δεν κάνει άρα ούτε με το ασβέστιο. Παίρνω κι εγώ σίδηρο και χάπι για θυρεοειδή και μαζί με τη δουλειά και τη διατροφή που έχει πολλά γαλακτοκομικά δεν μου βγαίνουν οι ώρες... Ειδικά για τα πρωινά... Δε φτάνουν!!! Θα ήθελα να προσθέσω μία με δύο ώρες ανάμεσα στις 9 και τις 10 το πρωί (αλλά να φεύγω νωρίτερα από τη δουλειά μετα...)

Γειά σου κοριτσάκι μου... Αυτο βλεπω κ εγω. Δεν μου φτανουν οι πρωινες ωρες... Εγω εχω κ το μαγνησιο που θα το παιρνω καμια ωρα μετα τον σιδηρο... Αστα... Μπερδεμα... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

@winspert όπως είπαν και τα κορίτσια πιο πάνω, ο σίδηρος με τα γαλακτοκομικά δεν κάνει άρα ούτε με το ασβέστιο. Παίρνω κι εγώ σίδηρο και χάπι για θυρεοειδή και μαζί με τη δουλειά και τη διατροφή που έχει πολλά γαλακτοκομικά δεν μου βγαίνουν οι ώρες... Ειδικά για τα πρωινά... Δε φτάνουν!!! Θα ήθελα να προσθέσω μία με δύο ώρες ανάμεσα στις 9 και τις 10 το πρωί (αλλά να φεύγω νωρίτερα από τη δουλειά μετα...)

@tsilona να κλείσει, αλλά όχι πάρα πολύ γιατί μετά θα ανοίξει πολύ!!!! Δεν πρέπει να κάνουμε πρόβες ως τότε???? (Εμένα κλεισμένο είναι πάντως...)

@Mamacita Alina τέλεια! οπότε δεν θα είσαι τόσο αυστηρά. Μια χαρά!!! Εχθές πήρα και σοκολάτα με στέβια για να έχω αν με πιάσει καμιά λύσσα... Δεν μπορώ να σου πω άποψη γιατί δεν την κράτησα για πολύ στο στομάχι...

Πωπω... Σας διαβάζω με τα μωρά που τα νιώθετε και με πιάνει τέτοια ανυπομονησία..... Εγώ σήμερα 11 εβδομάδες ακριβώς και περιμένω μέχρι την Τετάρτη για την Αυχενική...Άντεεεεεεε

 

Η αλήθεια είναι ότι σε αυτή την εγκυμοσύνη δεν κράτησα κι εγώ γλυκό για γλυκό στο στομάχι οπότε σε καταλαβαίνω... Μου βρωμάνε για κάποιο λόγο. Έχω φάει 2-3 σοκολατικα και στα 3 κομματάκια εμετός.... Με στέβια δηλαδή κάνει ε; Είμαι χαζή δε ρώτησα. Μου απαγόρευσε ότι έχει ζάχαρη ή μέλι επειδή είμαι όμως εγκυος και 2 φορές το νηστείας μου ήταν ίσα ίσα εκτός ορίων μου είπε αν σου μυρίσει φάε ένα κομμάτι έρχεται και Πάσχα θα είναι όλοι μέσα στα γλυκά κλπ δε της έκανε η καρδιά μάλλον να μου πει καθόλου χαχα. Είπα ότι πήρα καστανό ρύζι και μου λέει όχι μη κάνεις υπερβολές δε χρειάζεται!!! Κανονικά ότι τρώνε και οι άλλοι θα τρως αλλά μετρημένη ποσότητα τα ζυμαρικά και οι πατάτες και όχι σάλτσες. Μου φάνηκε πολύ ελαστική γιατι όσο να ναι στη μια ώρα στη καμπύλη πήγε 200 το ζάχαρο.... Αλλά οκ. Μετριέμαι και βλέποντας πράττω.... 

Μου έγραψε και γλυκοζημιωμελη που δεν είχα κάνει. Για να δούμε.

Κι αυτή τη στιγμή που σου γράφω με κλωτσισε. Δεν το πιστεύω ότι το νιώθω ήδη σοβαρά μου φαίνεται ψέμα χαχαχα. Αλλά τελικά το ένιωθα πολύ πιο πριν και το θεωρούσα έντερο... 

Just now, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου. Ξαναμιλησα με το γιατρο κ μου ειπε οχι ασβέστιο κ σιδηρο κοντα. Ο σιδηρος με άδειο στομάχι μαζι με το φιλισιν το πρωι.  Λιγο πιο μετα το μαγνήσιο κ το μεσημερι προς απόγευμα το ασβέστιο. Το βραδυ παλι μαγνησιο... Απλα ειχα μπερδευτει αν πρεπει μονο το σιδηρο να τον παιρνω με αδειο στομάχι ή κ καποιο αλλο... Αλλα μονο ο σιδηρος θελει νηστικη κ μακριά απο γαλακτοκομικα... Εβαλα υπενθυμισεις γιατι θα χασω τη μπαλα... 

Κ εγω κατι εχω αρχισει να καταλαβαίνω πλέον νομίζω... Το μωρακι μου πρέπει να ειναι.Ωραια που το πηρες το ντοπλερ, θα το ακούς οποτε θες...  Οσο για τη διατροφή κ μενα μου εχει πει οχι γλυκα, οχι πατατες ρυζια κ ζυμαρικά κ πολλες σαλατες κ κρεας, κυριως μοσχαρι... Α κ οχι σεξ... Χαχαχα, παλι εκει το παω... Μια χαρα θα πας με το ζαχαρο... Λιγη προσοχη θελει... Το κακο ειναι να προσεχεις κ να εχεις ζαχαρο. Εκει θελει στερησεις... 

Γειά σου κοριτσάκι μου... Αυτο βλεπω κ εγω. Δεν μου φτανουν οι πρωινες ωρες... Εγω εχω κ το μαγνησιο που θα το παιρνω καμια ωρα μετα τον σιδηρο... Αστα... Μπερδεμα... Χαχαχα 

Όχι σεξ; Καλέ θα με τρελάνεις; Χαχαχαχαχα. Αποχη έχουμε βέβαια προς το παρόν φοβάται και φοβάμαι μιας που επιτέλους έστρωσε η αποκόλληση αλλά ο γιατρός επιτρέπει πλέον στο δεύτερο τρίμηνο. Ευτυχώς που πηρες το γιατρό σου γιατι ο κάθε ένας τελικά αλλά λέει... Εγώ πάντως δεν ξανά πίνω το σίδηρο νηστική έκλαιγα από τον πόνο... Έχω ευαίσθητο στομάχι λόγο της σχεδόν υπερεμεσης... Μια παθολόγος παλαιότερα μου είχε πει όχι νηστική το σίδηρο αλλά την έγραψα λέω βλακείες λέει χαχαχαχα. Εν τέλει ο κάθε γιατρός αλλά.... Και που να δείτε και τους παιδιάτρους σε θέμα διατροφής πόσα λένε. Σε λίγους μήνες θα μπείτε στο κλαμπ και θα λέμε τότε πάλι ουυυ. Ανυπομονώ πολύ χαχα.

Μακάρι να πετύχει η διατροφή. Έχω το άγχος της ινσουλίνης. Τελικά όντως δεν πονάει το μηχανάκι πάντως οπότε πάλι καλά!!!

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Mamacita Alina,  εγω τον ρωτησα για τα προϊόντα με στεβια κ μου ειπε πως δεν θα τα προτεινε γιατι δεν ξερει ακριβώς αν μπορει να προκαλέσουν κατι. Δεν εχουν γινει πολλες ερευνες κ μελετες... Κ ειχα μια ελπιδα... Οποτε ζαχαρη με πολυυυυυυ μετρο..... 

Οσο για το σεξ μας βλεπω  αφου γεννησω... Βλεπεις ειμαι απο εξωσωματικη οπότε ειναι αλλιως η κατάσταση... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

@Mamacita Alina,  εγω τον ρωτησα για τα προϊόντα με στεβια κ μου ειπε πως δεν θα τα προτεινε γιατι δεν ξερει ακριβώς αν μπορει να προκαλέσουν κατι. Δεν εχουν γινει πολλες ερευνες κ μελετες... Κ ειχα μια ελπιδα... Οποτε ζαχαρη με πολυυυυυυ μετρο..... 

Οσο για το σεξ μας βλεπω  αφου γεννησω... Βλεπεις ειμαι απο εξωσωματικη οπότε ειναι αλλιως η κατάσταση... 

Αυτό διάβασα κι εγώ για το στέβια να σου πω την αλήθεια. Αλλά ξέχασα να ρωτήσω. Για σεξ κι εγώ μαζί σου είμαι δεν μου κάνει όρεξη καθόλου. Και στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κάνει καθόλου και λόγο της επιπλοκής αργήσαμε πολύ παραπάνω. Σχεδόν 1.5 χρόνο είχαμε ... Με το που αρχίσαμε τσουπ εγκυος χαχαχαχα.

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αυτό διάβασα κι εγώ για το στέβια να σου πω την αλήθεια. Αλλά ξέχασα να ρωτήσω. Για σεξ κι εγώ μαζί σου είμαι δεν μου κάνει όρεξη καθόλου. Και στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κάνει καθόλου και λόγο της επιπλοκής αργήσαμε πολύ παραπάνω. Σχεδόν 1.5 χρόνο είχαμε ... Με το που αρχίσαμε τσουπ εγκυος χαχαχαχα.

Εγω για να είμαι ειλικρινής δεν ειναι οτι δε θελω. Φοβάμαι βέβαια κιολας αλλα λιγη χαρα θα ήθελα  να τη νιωσω... Χαχαχα. Αλλα δεν πειράζει, θα παιρνω χαρα απο το θησαυρο που εχω στην κοιλιτσα μου... :wub:

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, winspert είπε:

Εγω για να είμαι ειλικρινής δεν ειναι οτι δε θελω. Φοβάμαι βέβαια κιολας αλλα λιγη χαρα θα ήθελα  να τη νιωσω... Χαχαχα. Αλλα δεν πειράζει, θα παιρνω χαρα απο το θησαυρο που εχω στην κοιλιτσα μου... :wub:

Ααα εγώ είμαι φοβιτσιαρα... Ο γιατρός σας επιτρέπει; Αν σας επιτρέπει έστω κάτι τι μπορείτε να κάνετε. Κι ας μην είναι ολοκληρωμένο αν με πιάνεις χαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ααα εγώ είμαι φοβιτσιαρα... Ο γιατρός σας επιτρέπει; Αν σας επιτρέπει έστω κάτι τι μπορείτε να κάνετε. Κι ας μην είναι ολοκληρωμένο αν με πιάνεις χαχα

Κ εγω φοβαμαι πολυ. Για επαφη σιγουρα μου ειπε οχι. Για ολοκληρωση με αλλους τροπους δε ρωτησα... Τον επομενο μηνα θα ρωτήσω... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κ εγω φοβαμαι πολυ. Για επαφη σιγουρα μου ειπε οχι. Για ολοκληρωση με αλλους τροπους δε ρωτησα... Τον επομενο μηνα θα ρωτήσω... 

Χαχαχχαχχαα ρε παλαβες τσοντε θελετε παλι ελατε αντε τι να σας κανω λοιπόν κοριτσια ειναι λίγο επιφοβο το καθε τι σχετικα με το πουλι μας δηλαδη και οργασμο να μην έχουμε αν επιφέρουμε καμια σύσπαση εγω πάντως ειμαι χεστρω


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχχαχχαα ρε παλαβες τσοντε θελετε παλι ελατε αντε τι να σας κανω λοιπόν κοριτσια ειναι λίγο επιφοβο το καθε τι σχετικα με το πουλι μας δηλαδη και οργασμο να μην έχουμε αν επιφέρουμε καμια σύσπαση εγω πάντως ειμαι χεστρω

Χαχαχα, μωρε κ εγω... Δεν κανουμε... Να μη λεμε κιολας;;;; χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, μωρε κ εγω... Δεν κανουμε... Να μη λεμε κιολας;;;; χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Χαχαχχαχα απο μακρια και αγαπημενες που λεμε φιλη μου

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...