Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, gogouli_ είπε:

Αγάπη μην αγχώνεσαι στο μήνα που είμαστε μου φαίνονται φυσιολογικά τα 3 κιλά! Νομίζω τόσο είναι και το ιδανικό!

Φιλη εισαι εδω @gogouli @gogouli_εκανα παραθεση στο πρώτο όνομα λάθος


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, gogouli_ είπε:

Δεν ξέρω αν θυμάσαι τι σκηνικό έγινε με τη γιατρό που με παρακολουθούσε και άλλαξα! Θα πηγαίνω ( εκτός από το νοσοκομείο που με παρακολουθεί αυτός που θα με ξεγεννησει) σε αυτόν που μου έκανε την Αυχενική, έχουμε ραντεβού Μεγάλη Τετάρτη, αλλά δεν έχω το προσωπικό του τηλέφωνο μόνο του ιατρείου, γιατί πήγα μόνο στην Αυχενική! Αυτήν εδώ δε θέλω να την πάρω, παρόλο που έχω το θάρρος γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα. Θα το αφήσω λίγο να δω πως πάει και βλέποντας και κάνοντας!

Το θυμάμαι αλλά νόμιζα πως θα έχεις αυτηνου που θα σε ξεγεννησει μιας που σε παρακολουθεί κιόλας. Αν νιώθεις ασφάλεια τότε να πας στο νοσοκομείο γιατί όχι; Θα δεις και το μωρουλινι χιχιχι

Just now, Giotitsa είπε:

Φιλη εισαι εδω @gogouli @gogouli_εκανα παραθεση στο πρώτο όνομα λάθος

Πώς είσαι φίλη μου εσύ τώρα; Πήρες τα πάνω σου ή να αρχίσω τα εν κουλι;

  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Το θυμάμαι αλλά νόμιζα πως θα έχεις αυτηνου που θα σε ξεγεννησει μιας που σε παρακολουθεί κιόλας. Αν νιώθεις ασφάλεια τότε να πας στο νοσοκομείο γιατί όχι; Θα δεις και το μωρουλινι χιχιχι

Πώς είσαι φίλη μου εσύ τώρα; Πήρες τα πάνω σου ή να αρχίσω τα εν κουλι;

Χαχχαχα ριχνω υπνους αβερτα κοριτσακι μου εσυ;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχα ριχνω υπνους αβερτα κοριτσακι μου εσυ;

Ότι καλύτερο απόλαυσε το τώρα που μπορείς. Χαχαχαχαχα

Καλά εδώ παλεύω μια με τη μικρή μια με τα συμπτώματα κλπ κλπ


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ότι καλύτερο απόλαυσε το τώρα που μπορείς. Χαχαχαχαχα

Καλά εδώ παλεύω μια με τη μικρή μια με τα συμπτώματα κλπ κλπ

Χαχαχχαχα εγω δεν ειχα συμτωματα περα απο την υπνηλια και το κατουρι το κατουρι εφυγε και εμεινε η συχνουρια χαχαχχαψψα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχχαχα εγω δεν ειχα συμτωματα περα απο την υπνηλια και το κατουρι το κατουρι εφυγε και εμεινε η συχνουρια χαχαχχαψψα

Και που είσαι ακομηηη


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ηθελα να πω έμεινε η υπνηλία αιντε καλα ότι να ναι λεω

Κάτι δε μου κολλαγε αλλά νόμιζα ότι κανείς πλάκα οπότε δε το σχολίασα χαχαχαχα

Ζαχαρενιες (δηλαδή κορίτσια που έχουμε ζάχαρο χαχα) πείτε μου τη γνώμη σας. Μετά το απογευματινό που ήταν ψωμί ολικής μια φέτα με τυρί κίτρινο χαμηλών λιπαρών το ζάχαρο 155!!! Το μέτρησα σχεδον δύο ώρες μετά γιατί ξεχάστηκα.... Πολύ δεν είναι. Έβαλα τα κλάματα. Το πρωί που ήταν τόσο χαλαρά η συζήτηση με τη γιατρό και η διατροφή χαλαρή λέω οκ όλα καλά θα πάνε τώρα με πήρε από κάτω....


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Κάτι δε μου κολλαγε αλλά νόμιζα ότι κανείς πλάκα οπότε δε το σχολίασα χαχαχαχα

Ζαχαρενιες (δηλαδή κορίτσια που έχουμε ζάχαρο χαχα) πείτε μου τη γνώμη σας. Μετά το απογευματινό που ήταν ψωμί ολικής μια φέτα με τυρί κίτρινο χαμηλών λιπαρών το ζάχαρο 155!!! Το μέτρησα σχεδον δύο ώρες μετά γιατί ξεχάστηκα.... Πολύ δεν είναι. Έβαλα τα κλάματα. Το πρωί που ήταν τόσο χαλαρά η συζήτηση με τη γιατρό και η διατροφή χαλαρή λέω οκ όλα καλά θα πάνε τώρα με πήρε από κάτω....

Κοιτα εχει ψωμι ειδικο για διαβητικους παρε τετοιο ειναι χωρις ζαχαρη και αλατι εχει στον φουρνο.Εμενα το ολικης μου ανεβαζει.Μην στεναχωριεσαι πρεπει να βρεις τι σου ανεβαζει το ζαχαρο εκτος οριων.Σημερα μου ειπε η γιατρος μετα τις 5 να μην τρωω τιποτα που εχει αλευρι να το γυρναω σε λαχανικα φρουτα γαλακτοκομικα ετσι λεει θα πεσει και το νηστειας.Μειωσε υδατανθρακες δηλ ρυζι μακαρονια και πατατα και αυξησε λαχανικα φρουτα και γαλακτοκομικα και πρωτεινη.Γενικα μην μενεις νηστικη πολλες ωρες μια καλη ιδεα ειναι οι ξηροι καρποι ωμοι καρυδια αμυγδαλα κτλ σε κρατανε χωρις να σου ανεβαζουν το ζαχαρο.Επισης οι σαλατες πολυ καλες.Ειναι δυσκολο το ξερω και εγω πειναω και στερουμαι.Μα η ινσουλινη ειναι χειροτερα.Ελπιζω να βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Κάτι δε μου κολλαγε αλλά νόμιζα ότι κανείς πλάκα οπότε δε το σχολίασα χαχαχαχα

Ζαχαρενιες (δηλαδή κορίτσια που έχουμε ζάχαρο χαχα) πείτε μου τη γνώμη σας. Μετά το απογευματινό που ήταν ψωμί ολικής μια φέτα με τυρί κίτρινο χαμηλών λιπαρών το ζάχαρο 155!!! Το μέτρησα σχεδον δύο ώρες μετά γιατί ξεχάστηκα.... Πολύ δεν είναι. Έβαλα τα κλάματα. Το πρωί που ήταν τόσο χαλαρά η συζήτηση με τη γιατρό και η διατροφή χαλαρή λέω οκ όλα καλά θα πάνε τώρα με πήρε από κάτω....

το τυρακι κ το ψωμακι το ανεβαζουν παρα πολυ. ναι το 155 ειναι παρα πολυ. τρωγε κανενα αυγουλακι οπως κ να το φας ειναι πολυ καλη λυση. εγω εφτιαχνα ομελετες με λαχανικα κ δεν εμενα ποτε νυστικη. φαε αφοβα αυγα κοτοπουλακι σε ολες τις εκδοχες λαχανικα κ δεν θα πεινασεις.καθε δυο ωρες βαζε κατι να φας κ θα εισαι μια χαρα. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα... Πρωτο πρωι που πηρα σιδηρο κ αν κ εχει ας πούμε γευση πορτοκαλι με εχει πιασει μια ταση για εμετο... Πω πω αλλο πραγμα... Αηδια... Πως θα το παιρνω καθε πρωι; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα... Πρωτο πρωι που πηρα σιδηρο κ αν κ εχει ας πούμε γευση πορτοκαλι με εχει πιασει μια ταση για εμετο... Πω πω αλλο πραγμα... Αηδια... Πως θα το παιρνω καθε πρωι; 

χα μπορεις να τον περνεις βραδυ πριν τον υπνο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

χα μπορεις να τον περνεις βραδυ πριν τον υπνο. 

Μου ειπε το πρωι με αδειο στομαχι ο γιατρος. Πω πω είμαι χαλια. Εχω πιο πολυ ταση για εμετο απ οτι ειχα στις αρχές... Τραγικο... Δε νομιζω να το γλιτωσω. Μου φαίνεται θα κανω εμετο... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...