Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχχαχαχα μωρή αν γεννησω η πιο κοντινή θάλασσα είναι η Ηγουμενίτσα που να τρέχω να μετραω κύματα εσύ τα εχεις και κοντά εκεί να μετράς χαχαχαχαχαχαχαχα στην Λίμνη δεν πάω μην επιμενετε είναι βρομικια 

χαχαχαχαχαχαχα καλο καλο....για το καλε τι έχει η λίμνη???? λες να μην πιάνεται που δεν είναι θαλασσα????? χαχαχαχαχαχαχα @Farmakotriftena που είσαι καλε ....ελα ελα να ακουσεις να γελασεις κ συ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχαχα καλο καλο....για το καλε τι έχει η λίμνη???? λες να μην πιάνεται που δεν είναι θαλασσα????? χαχαχαχαχαχαχα @Farmakotriftena που είσαι καλε ....ελα ελα να ακουσεις να γελασεις κ συ

Αχχαχαχα τώρα θυμηθηκα δεν έχει κύματα η λίμνη Μαρή τι να μετρησω χμμμ τις τρίχες απο το πουλι μου δεν μπορω δεν Εχω κιολας χαχαχχαα είναι βρομικια η λίμνη έχει πολύ χλωρίδα και πανίδα μεσα χαχαχχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αχχαχαχα τώρα θυμηθηκα δεν έχει κύματα η λίμνη Μαρή τι να μετρησω χμμμ τις τρίχες απο το πουλι μου δεν μπορω δεν Εχω κιολας χαχαχχαα είναι βρομικια η λίμνη έχει πολύ χλωρίδα και πανίδα μεσα χαχαχχαχαχα

Ναι γιατί αθτο είναι το θέμα μας τωρα...που δεν έχει κύμα η λίμνη...αχαχχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Ναι γιατί αθτο είναι το θέμα μας τωρα...που δεν έχει κύμα η λίμνη...αχαχχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχα 

Α ρε κάτσε να κάνουμε πλάκα δεν γίνεται αλλιως με αυτά που ακούμε


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Βρε αγάπη γελάω τόσο πολύ τώρα Κάλα @Farmakotriftenaεσυ πηγαίνες με τους κουβάδες αλήθεια ωχ με έχει πονέσει το στομάχι απο τα γέλια θα με συγχωρήσει ετσι Άκου εκεί να μετράς τα κύματα θα το πω και εγώ στον άνδρα μου αχχαχαχαχα αχ δεν μπορω θα με διαολοστηλει ο χριστιανός α ρε τι άλλο θα ακούσουμε

Αχααχαχχαχ οοοχι δεν πήγα!! Τρελή είσαι; αλλά ο πατέρας μου είναι τρελός!!! Εγώ δούλευα και πήγε η νονά στο σπίτι και την έπλυνε σε μια λεκάνη και μετά το νερό πήγαν με τον πατέρα μου και το πέταξαν στη θάλασσα. Εμένα παλαιό Φάληρο τότε και ήταν δίπλα η θάλασσα αλλά και πάλι εγώ τους είπα ότι μην κάνουν βλακείες. Ευτυχώς Παναγίτσα μου δεν έκατσε να πλύνει τα ρούχα μετρώντας κύματα.

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Εγώ αν μετρήσω κύματα εκεί που μένω θα με πάρει μέσα...αχαχαχχαχα αχαχχαχαχαχα όλο φουρτούνες έχουμε....αχχαχαχα γιωτα εσυ έχεις δει κ ξέρεις...

Εχω λιωσει στο γελιο!!! Και άντε μετά τι θα πουν οι ειδήσεις Ραφαέλα. Μητέρα πνίγηκε στην προσπάθειά της να πλύνει τα βαπτιστικα του παιδιού της, στα 40 κύματα.

  • Χαχα 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

Αχααχαχχαχ οοοχι δεν πήγα!! Τρελή είσαι; αλλά ο πατέρας μου είναι τρελός!!! Εγώ δούλευα και πήγε η νονά στο σπίτι και την έπλυνε σε μια λεκάνη και μετά το νερό πήγαν με τον πατέρα μου και το πέταξαν στη θάλασσα. Εμένα παλαιό Φάληρο τότε και ήταν δίπλα η θάλασσα αλλά και πάλι εγώ τους είπα ότι μην κάνουν βλακείες. Ευτυχώς Παναγίτσα μου δεν έκατσε να πλύνει τα ρούχα μετρώντας κύματα.

Εχω λιωσει στο γελιο!!! Και άντε μετά τι θα πουν οι ειδήσεις Ραφαέλα. Μητέρα πνίγηκε στην προσπάθειά της να πλύνει τα βαπτιστικα του παιδιού της, στα 40 κύματα.

χαχαχαχα α για Γκίνες θα είμαστε. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Αχααχαχχαχ οοοχι δεν πήγα!! Τρελή είσαι; αλλά ο πατέρας μου είναι τρελός!!! Εγώ δούλευα και πήγε η νονά στο σπίτι και την έπλυνε σε μια λεκάνη και μετά το νερό πήγαν με τον πατέρα μου και το πέταξαν στη θάλασσα. Εμένα παλαιό Φάληρο τότε και ήταν δίπλα η θάλασσα αλλά και πάλι εγώ τους είπα ότι μην κάνουν βλακείες. Ευτυχώς Παναγίτσα μου δεν έκατσε να πλύνει τα ρούχα μετρώντας κύματα.

Εχω λιωσει στο γελιο!!! Και άντε μετά τι θα πουν οι ειδήσεις Ραφαέλα. Μητέρα πνίγηκε στην προσπάθειά της να πλύνει τα βαπτιστικα του παιδιού της, στα 40 κύματα.

Ρε ελεεινές Σταματήστε Ποπο θα πάμε όλες στην κολαση Ποπο 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ρε ελεεινές Σταματήστε Ποπο θα πάμε όλες στην κολαση Ποπο 

Εγώ κόλαση δεν πάω.. εχω τσακωθεί με τον διάβολο....Στο λαιμό μ κάθεται...αχχαχαχαχα αχαχαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

@Farmakotriftena μου εγώ πιστεύω να σου πω την αλήθεια αλλά όλα αυτά δε τα γράφει πουθενά καμία γραφή και δε τα είπε κανείς Άγιος ή Θεός. Αυτά είναι των ανθρώπων.... Και δυστυχώς έμειναν και περνάνε από γενιές σε γενιές και στους παπάδες γιατί πάνω απ' όλα άνθρωποι είναι και αυτοί οπότε αν στην οικογένεια τους αυτά τηρούσαν αυτά θα λένε.

Παπάδες και θρησκεία για εμένα είναι εντελώς διαφορετικό κεφάλαιο. Και εγώ τα ξέρω όλα αυτά που έγραψες αλλά δεν έκανα ούτε τα μισά γιατί δε γινόταν. Αλλά εγώ αυτά τα ξέρω από γιαγιάδες και θείες όχι από παπά. Ο παπάς εμένα δε μου ανέφερε τίποτα τέτοιο ... Ίσα ίσα!! 

Αυτά και εμένα δυσιδαιμονια μου θυμίζουν περισσότερο γιατί δεν είναι απλά ότι το λένε και αν θες το κάνεις το λένε με τέτοιο τρόπο που σε τρομάζουν αν δε το κάνεις τάχα μου ότι θα πάθεις κάτι ή εσύ ή το παιδί. Σαν του Αγίου Συμεών που αν ξυστεις και άλλα τέτοια θα βγει το παιδί σημαδεμένο σε εκείνο το σημείο. Καλέ ποιος Θεός ασχολείται με αυτά τα ανθρώπινα μικροπρεπει πράγματα; Ο δικός μου πάντως όχι.... Η καλοσύνη, η αγάπη, η αλληλοβοήθεια, ο σεβασμός και όλα αυτά ασχολείται ο Θεός μου... :)

@Rafaelatarzan κοριτσι μου.... Δε ξέρω πια τι να πω.... Έχεις περισσότερη δύναμη απ' όλες όσες σε συμβουλεύουμε μαζί!!! Μάνα θα γίνεις αυτό δεν υπάρχει περίπτωση να μη συμβεί. Απλά συμβαίνουν όλα αυτά για να έχεις περισσότερες ιστορίες να του λες όταν μεγαλώσει.... Σε θαυμάζω, σου έχω αδυναμια και εύχομαι να σε διαψεύσουν και να μην είναι τζουφια τα αυγά αλλά πλατινένια όπως λέγαμε.... Ότι θες εδώ... Σε φιλώ ..

 

Just now, Mamacita Alina είπε:

@Farmakotriftena μου εγώ πιστεύω να σου πω την αλήθεια αλλά όλα αυτά δε τα γράφει πουθενά καμία γραφή και δε τα είπε κανείς Άγιος ή Θεός. Αυτά είναι των ανθρώπων.... Και δυστυχώς έμειναν και περνάνε από γενιές σε γενιές και στους παπάδες γιατί πάνω απ' όλα άνθρωποι είναι και αυτοί οπότε αν στην οικογένεια τους αυτά τηρούσαν αυτά θα λένε.

Παπάδες και θρησκεία για εμένα είναι εντελώς διαφορετικό κεφάλαιο. Και εγώ τα ξέρω όλα αυτά που έγραψες αλλά δεν έκανα ούτε τα μισά γιατί δε γινόταν. Αλλά εγώ αυτά τα ξέρω από γιαγιάδες και θείες όχι από παπά. Ο παπάς εμένα δε μου ανέφερε τίποτα τέτοιο ... Ίσα ίσα!! 

Αυτά και εμένα δυσιδαιμονια μου θυμίζουν περισσότερο γιατί δεν είναι απλά ότι το λένε και αν θες το κάνεις το λένε με τέτοιο τρόπο που σε τρομάζουν αν δε το κάνεις τάχα μου ότι θα πάθεις κάτι ή εσύ ή το παιδί. Σαν του Αγίου Συμεών που αν ξυστεις και άλλα τέτοια θα βγει το παιδί σημαδεμένο σε εκείνο το σημείο. Καλέ ποιος Θεός ασχολείται με αυτά τα ανθρωπινα μικροπρεπει πράγματα; Ο δικός μου πάντως όχι.... Η καλοσύνη, η αγάπη, η αλληλοβοήθεια, ο σεβασμός και όλα αυτά ασχολείται ο Θεός μου... :)

@Rafaelatarzan κοριτσι μου.... Δε ξέρω πια τι να πω.... Έχεις περισσότερη δύναμη απ' όλες όσες σε συμβουλεύουμε μαζί!!! Μάνα θα γίνεις αυτό δεν υπάρχει περίπτωση να μη συμβεί. Απλά συμβαίνουν όλα αυτά για να έχεις περισσότερες ιστορίες να του λες όταν μεγαλώσει.... Σε θαυμάζω, σου έχω αδυναμια και εύχομαι να σε διαψεύσουν και να μην είναι τζουφια τα αυγά αλλά πλατινένια όπως λέγαμε.... Ότι θες εδώ... Σε φιλώ ..

 

 

Επεξεργάστηκαν by Mamacita Alina
Κάτι έχει πάθει και άμα μπω να κάνω επεξεργασία κάνει παράθεση το σχολιο μου επεξεργασμένο κάτω απ' το παλιό... Προσπεράσετε το τα πίνει πάλι το φόρουμ ή το κινητό μου δε ξέρω...
  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

@Farmakotriftena μου εγώ πιστεύω να σου πω την αλήθεια αλλά όλα αυτά δε τα γράφει πουθενά καμία γραφή και δε τα είπε κανείς Άγιος ή Θεός. Αυτά είναι των ανθρώπων.... Και δυστυχώς έμειναν και περνάνε από γενιές σε γενιές και στους παπάδες γιατί πάνω απ' όλα άνθρωποι είναι και αυτοί οπότε αν στην οικογένεια τους αυτά τηρούσαν αυτά θα λένε.

Παπάδες και θρησκεία για εμένα είναι εντελώς διαφορετικό κεφάλαιο. Και εγώ τα ξέρω όλα αυτά που έγραψες αλλά δεν έκανα ούτε τα μισά γιατί δε γινόταν. Αλλά εγώ αυτά τα ξέρω από γιαγιάδες και θείες όχι από παπά. Ο παπάς εμένα δε μου ανέφερε τίποτα τέτοιο ... Ίσα ίσα!! 

Αυτά και εμένα δυσιδαιμονια μου θυμίζουν περισσότερο γιατί δεν είναι απλά ότι το λένε και αν θες το κάνεις το λένε με τέτοιο τρόπο που σε τρομάζουν αν δε το κάνεις τάχα μου ότι θα πάθεις κάτι ή εσύ ή το παιδί. Σαν του Αγίου Συμεών που αν ξυστεις και άλλα τέτοια θα βγει το παιδί σημαδεμένο σε εκείνο το σημείο. Καλέ ποιος Θεός ασχολείται με αυτά τα ανθρώπινα μικροπρεπει πράγματα; Ο δικός μου πάντως όχι.... Η καλοσύνη, η αγάπη, η αλληλοβοήθεια, ο σεβασμός και όλα αυτά ασχολείται ο Θεός μου... :)

@Rafaelatarzan κοριτσι μου.... Δε ξέρω πια τι να πω.... Έχεις περισσότερη δύναμη απ' όλες όσες σε συμβουλεύουμε μαζί!!! Μάνα θα γίνεις αυτό δεν υπάρχει περίπτωση να μη συμβεί. Απλά συμβαίνουν όλα αυτά για να έχεις περισσότερες ιστορίες να του λες όταν μεγαλώσει.... Σε θαυμάζω, σου έχω αδυναμια και εύχομαι να σε διαψεύσουν και να μην είναι τζουφια τα αυγά αλλά πλατινένια όπως λέγαμε.... Ότι θες εδώ... Σε φιλώ ..

 

 

χαχαχαχαχαχ αρχιαδυναμια μ εσυ.. ( κανόνισε μην αρχίσεις παλι με τα κουλια σε έφαγα...αχαχχαχα αχαχαχαχα)....μη το χεσουμε  το θέμα κ πάλι θα μας διώξουν στο τελος ...αχχαχαχα κ γω ευχομαι να με διαψεύσουν τα σκασμενα τα αυγά μ...πάντως έχω ανακούφιση μεγάλη....Όσο περιεργο κ να σας φαίνεται ελευθερώθηκα από ένα είδος δεσμού....δεν ξέρω αν με πιάνεις αλλα να με πιάσεις οκ????? χαχαχαχα φιλη μ ομορφη ζαχαρένια μ εσυ...σε αγαπώ πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχ αρχιαδυναμια μ εσυ.. ( κανόνισε μην αρχίσεις παλι με τα κουλια σε έφαγα...αχαχχαχα αχαχαχαχα)....μη το χεσουμε  το θέμα κ πάλι θα μας διώξουν στο τελος ...αχχαχαχα κ γω ευχομαι να με διαψεύσουν τα σκασμενα τα αυγά μ...πάντως έχω ανακούφιση μεγάλη....Όσο περιεργο κ να σας φαίνεται ελευθερώθηκα από ένα είδος δεσμού....δεν ξέρω αν με πιάνεις αλλα να με πιάσεις οκ????? χαχαχαχα φιλη μ ομορφη ζαχαρένια μ εσυ...σε αγαπώ πολυ

Σε καταλαβαίνω μπορώ να σου πω....Νιώθεις σαν να κλείνει ένα κεφάλαιο τρόπων που δεν πετυχαίνουν και μαζί με αυτό το κεφάλαιο φεύγουν τα άγχη, οι αγωνίες και όλα αυτά που έχεις τόσο καιρό και μια απρόσμενη ανακούφιση έρχεται να σε καλμάρει. Μέχρι να ξεκινήσει νέος κύκλος με άλλο τρόπο προσπαθειών που θα φέρουν καινούργια αισιοδοξία, άγχη και ελπίδα.... Αυτό έπιασα βασικά...


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Σε καταλαβαίνω μπορώ να σου πω....Νιώθεις σαν να κλείνει ένα κεφάλαιο τρόπων που δεν πετυχαίνουν και μαζί με αυτό το κεφάλαιο φεύγουν τα άγχη, οι αγωνίες και όλα αυτά που έχεις τόσο καιρό και μια απρόσμενη ανακούφιση έρχεται να σε καλμάρει. Μέχρι να ξεκινήσει νέος κύκλος με άλλο τρόπο προσπαθειών που θα φέρουν καινούργια αισιοδοξία, άγχη και ελπίδα.... Αυτό έπιασα βασικά...

γαιυτο εισαι φιλη μ εσυ...με πιάνεις...χαχαχαχα πάντως ετσι δεν θα τα έλεγα εγώ...δεν ξέρω να τα πω έτσι...αχχαχαχαχαχαχαχαχα...Όσο για το ανχος το λίγο που είχα το πέταξα κ αυτό πλέον στα σκουπίδια...είτε κανω είτε όχι καινουργιο κύκλο ηρέμησα πολυ...Αυτό κ μόνο μ φτάνει κ μ περισσεύει...δεν ξέρω αν με πιάνεις κ πάλι....αχ δεν μπορώ να το πω αλλιώς....πιάσε πάλι πάντως...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

γαιυτο εισαι φιλη μ εσυ...με πιάνεις...χαχαχαχα πάντως ετσι δεν θα τα έλεγα εγώ...δεν ξέρω να τα πω έτσι...αχχαχαχαχαχαχαχαχα...Όσο για το ανχος το λίγο που είχα το πέταξα κ αυτό πλέον στα σκουπίδια...είτε κανω είτε όχι καινουργιο κύκλο ηρέμησα πολυ...Αυτό κ μόνο μ φτάνει κ μ περισσεύει...δεν ξέρω αν με πιάνεις κ πάλι....αχ δεν μπορώ να το πω αλλιώς....πιάσε πάλι πάντως...

Σε καταλαβαίνω πιο πολύ απ' όσο νομίζεις χαχαχαχα κι ας τα διατυπώνουμε διαφορετικα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε μωρέ μπιρι μπιρι πάλι;; 

Ραφαέλα καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι μου,λύσεις υπάρχουν είπαν οι γιατροί,δεν κάθεται τώρα;ε και; δοτρια!το επιθυμητό αποτέλεσμα θα ρθει είτε με τον έναν είτε με τον άλλο τρόπο!!! Φιλάκια κ θετική ενεργεια!!! 

Εγω την κόρη μου τη βάφτισα 62 ημερών, ο λόγος ήταν γτ δε μας βόλευαν οι ημερομηνίες μας επειδή η κουμπάρα έπρεπε να φύγει εκτός λόγω δουλειας κ μετά πήγαινε μακριά η βάφτιση. 

Στο δεύτερο πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά πάλι τόσο θέλω να το βαφτισουμε γτ δεν έκλαψε καθόλου, το χαρήκαμε όλοι, δεν ταλαιπωρηθηκε το παιδί καθόλου. Κοιμόταν βασικά όλη την ώρα, αχαχχαχα. 

Δεν έκανα τπτ απ όλα αυτά, εκτός απ το νερό του 'ξελαδωματος' που το ριξα στη γλάστρα μου. 

Το παιδί το έπλενα στο πιπί κ πωπο εννοείται κανονικά. 

Δεν Κράτησα σαραντισμο. Αυτό που μου κανε εντύπωση μόνο ήταν ένα.τα θεωρώ χαζά αυτα αλλά ακούστε τι μου συνέβη. 

Δεν είχα σαραντησει, και ήρθε μια φίλη με περίοδο σπίτι...το μεσημερι ρε σεις το μωρό γέμισε κόκκινα μικρά σπυράκια στο πρόσωπο...την είδε μια θεία το απόγευμα κ λέει απευθείας 'ήρθε γυναίκα με περίοδο σπίτι;' 

Λέω  ιδρωτηρια είναι. Όχι μου λέει αυτά είναι άλλα. Ηρθε σήμερα καμία; λέω ναι ήρθε. Είχε περίοδο λέει. Ναι τη λέω με ζήτησε και σερβιέτα Ν αλλάξει. Γ αυτό το μωρό γέμισε σπυριά. Ρε πας καλά τη λέω; στο νοσοκομείο καμία μαία δε δουλεύει όσο έχει περίοδο; τι είναι αυτά; μετά άρχισαν τα εσείς οι νέες δεν τα πιστεύετε αυτά κ τέτοια κουλά. Καταλαβαίνετε. 

Η απορία μου είναι μια. Τα 40 κύματα πως μετριούνται; 

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Σε καταλαβαίνω πιο πολύ απ' όσο νομίζεις χαχαχαχα κι ας τα διατυπώνουμε διαφορετικα

ακριβώς αθτο...κ αν τα διατυπώσω εγω ποτε κανονικά τρύπα μ την μύτη...αχχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...