Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

      Καλέ πιο χρόνο στους 6 μήνες  άντε 7 το πολύ αν είναι μικροκαμωμένο το μωρό δεν χωράει στο λίκνο Κ εκεί αρχίζει να γίνετε Κ επικίνδυνο γιατί ξεκινάει το παιδί να σηκώνετε μόνο του στον κωλο του κ να καθετε οπότε θέλει ψηλά κάγκελα . 

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

Πραγματικά χαίρομαι απίστευτα!!! Συγχαρητήρια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Άρα είσαι στις μανούλες Ιανουαρίου 2020; άντε με το καλό και τα υπόλοιπα κορίτσια. Έκανες την αρχή στην ομάδα για τα μωρά του 2020!!

Ευχαριστωωωω αγαπη μου!!!! Ναι παμε για Γενάρη 2020.:)  εσυ ολα καλα??/ ταλαιπωρείσαι ακόμα???


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena είπε:

Πραγματικά χαίρομαι απίστευτα!!! Συγχαρητήρια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Άρα είσαι στις μανούλες Ιανουαρίου 2020; άντε με το καλό και τα υπόλοιπα κορίτσια. Έκανες την αρχή στην ομάδα για τα μωρά του 2020!!

Εγώ σου είπα κάνω εικόνα μιας τρελής να ξεπλένει τα ρούχα σε φουρτουνιασμενη θάλασσα 9 μποφόρ και βάλε... εκεί να δεις γλέντια αχαχαχα

χαχαχαχαχαχ χαχαχαχαχαχ καλο καλο....πάρε κ μαλακτικό μαζί σ μην ξεχάσεις όμως....χαχαχαχα Καλημέρα γλυκουλα ....ξέχασα να πάω...χαχαχαχαχα ωραία μέρα σήμερα κ να έχουμε υγεία ολες μας.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα φιλη μ....δώσε μπέμπη βαρα την μανουλα χαχαχα ( καλα σ κάνει γιατί μέχρι να τον καταλάβεις τ επιανες τα βυζια τ .με το γάλα τ...πάρτα τώρα να μαθεις) χαχαχαχαχα με το καλό φιλη μ να σ πανε ολα όπως τα θες.

Γεια σου αγαπημενη μου.. Καλα μου κανει, ε;;; Βρε καλα μου κανει, καλα λες.... Αυτο δεν ηθελα; Αυτο ακριβως... Σε ευχαριστώ πολυ πολυ κοριτσακι μου... Σύντομα με μωρακι ή μωρακια στην κοιλιτσα σου!!!! :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , winspert είπε:

Κοριτσακι μου γλυκο με το καλο ο μπεμπουλης σου... Χαιρομαι πολυ που ολα ηταν καλα... Την Πέμπτη έχω κ εγω υπέρηχο... Περασε κιολας ο μηνας... Ασε που με εχει ταραξει στο κλωτσιδι... Χαχαχα... Μιλαμε για πολυ εχθες το βραδυ κ το καταλαβαινα κ με το χερι.... Απλα ΥΠΕΡΟΧΟ!!!! 

Αχ βρε κορίτσι και δεν χαιρεσαι να κλωτσαει άστρο να βαραει ανελέητα εκεί και εμένα δεν έχει σταματήσει αλλα ήρεμω με το που το νιώθω του μιλάω συνέχεια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena said:

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      αγοράκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Elpida20               πητ    5/10       κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

katerinaki 86        πητ     23/10    αγοράκι!!

Καλέ ισοβαθμία... από εκει που τα κορίτσια υπερτερούσαν...

Έχει καμία β επιπέδου αυτή τη βδομαδα; εγώ την άλλη Τετάρτη και απ ότι θυμάμαι είναι κι άλλες την ίδια μέρα με μένα. Έχω πολύ άγχος. Θα έχουν περάσει 5 βδομάδες που θα έχω το δω..

Ουπς πάλι λάθος πίνακα έβαλα..

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      αγοράκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Elpida20               πητ    5/10       κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Minxri            πητ   15/10    κοριτσάκι αγορακι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

katerinaki 86        πητ     23/10     αγοράκι!!

Clue                       πητ      7/11           ??

Εγώ θα σας τη χαλάσω την ισορροπία είτε έτσι είτε αλλιώς. Αν και νιώθω ότι έχω αγόρι...

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Αχ βρε κορίτσι και δεν χαιρεσαι να κλωτσαει άστρο να βαραει ανελέητα εκεί και εμένα δεν έχει σταματήσει αλλα ήρεμω με το που το νιώθω του μιλάω συνέχεια

Πλακα μου κανεις;;; Μου φαινοταν τοσο μακρια το οτι εχω υπερηχο στις 16 κ απ οταν αρχισε να κλωτσαει απλα ηρεμησα... Κ εγω ολη την ωρα του μιλαω... :wub::wub::wub:

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βροχερές καλημέρες κοριτσάρες!!! Πραγματικά τι έγινε ρε σεις, τα αγοράκια μας έκαναν την ανατροπή!! Άντρες παιδί μου απρόβλεπτοι... Άντε clue μου σύντομα θα μάθεις κι εσύ το φύλο!

  • Μου αρέσει 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες...!!!!Αχ σήμερα είμαι σαν κοτόπουλο ξύπνησα με ναυτια και συνεχίζω με ζαλάδα(η ναυτία παραμένει)σκέφτηκα ότι μάλλον επειδή αλλάζω μήνα αυτή τη βδομάδα γι’αυτό νοιώθω τόσο απαίσια


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Πλακα μου κανεις;;; Μου φαινοταν τοσο μακρια το οτι εχω υπερηχο στις 16 κ απ οταν αρχισε να κλωτσαει απλα ηρεμησα... Κ εγω ολη την ωρα του μιλαω... :wub::wub::wub:

Εγώ Εχω 31 Μαιου Β επιπέδου χι Οχι τι ωραία περνάνε οι μηνες αχ δεν το πιστεύω Θεέ μου ευλογησε μας να έχουμε όλες μας τα μωρακια μας υγιή

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εγώ Εχω 31 Μαιου Β επιπέδου χι Οχι τι ωραία περνάνε οι μηνες αχ δεν το πιστεύω Θεέ μου ευλογησε μας να έχουμε όλες μας τα μωρακια μας υγιή

Αυτο παρακαλαω κ προσευχομαι καθε μερα... Να γεννηθει το μωρακι μου τελειομηνο κ υγιες... Το ευχομαι σε ολες τις κοπελες... Εγω μαλλον θα μαθω την Πέμπτη  ποτε θα παω για β επιπεδου... :wub:

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Εγώ Εχω 31 Μαιου Β επιπέδου χι Οχι τι ωραία περνάνε οι μηνες αχ δεν το πιστεύω Θεέ μου ευλογησε μας να έχουμε όλες μας τα μωρακια μας υγιή

Κι εγώ γαμωτο 29/5 όχι την άλλη Τετάρτη. Μπερδεύτηκα. Πω πω πολύ αργεί.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κι εγώ γαμωτο 29/5 όχι την άλλη Τετάρτη. Μπερδεύτηκα. Πω πω πολύ αργεί.

Χαχαχχα Αστα να πάνε εγώ κάθε φορά Εχω ανυπομονησία να το βλέπω μωρε εμενα η θα κοιμάται στον υπέρηχο η θα κουνιεται Ολη την ώρα 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχχα Αστα να πάνε εγώ κάθε φορά Εχω ανυπομονησία να το βλέπω μωρε εμενα η θα κοιμάται στον υπέρηχο η θα κουνιεται Ολη την ώρα 

Τώρα το νιώθεις έντονα το μωρό; εγω το νιώθω και το χέρι αν βάζω στη κοιλια μου νιώθω την κίνηση αλλά δεν κλωτσάει συνέχεια. Κάνα 2 φορές την ημέρα να την νιώθω. Κι αν κουραστώ πολύ , μπορεί να τη νιώσω μόνο μια φορά ίσα ίσα μια δυο κλωτσιές και τέλος.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Τώρα το νιώθεις έντονα το μωρό; εγω το νιώθω και το χέρι αν βάζω στη κοιλια μου νιώθω την κίνηση αλλά δεν κλωτσάει συνέχεια. Κάνα 2 φορές την ημέρα να την νιώθω. Κι αν κουραστώ πολύ , μπορεί να τη νιώσω μόνο μια φορά ίσα ίσα μια δυο κλωτσιές και τέλος.

Ε φυσικά δεν κλωτσαει Ολη μέρα θέλει να κοιμηθεί και αυτό το νιώθω αλλά όχι Ολη μέρα όπως και εσύ υπάρχουν μέρες που βαριέται η θα κοιμάται αλλά το νιώθω ναι

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...