Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Εγώ ουτε καν σου είπα καλωσηρθες τι περιμένεις παιδι μου γαϊδούρι χαχαχχα πρώτον Εχω αδυναμία στις διδυμομανουλες λατρεύω διδυμακια πφφφ ήθελα αλλά δεν πειράζει ενα και καλό μου έστειλε ο Θεός να τα υποδεχθεις με υγεια και τα δύο τυχερή αγόρι κορίτσι εχεις το τέλειο δίδυμο χαχαχχαχαχα

Χαχαχα σιγά καλέ και γω μην νομίζεις καμία φορά θέλω να απαντήσω σε κορίτσια και το ξεχνάω μετά....Ευχαριστώ πολύ πάντως για το καλωσόρισμα και εύχομαι και γω με τη σειρά μ μια τελειώμηνες εγκυμωσύνες με γερά μωράκια!!!!!

Just now, Giotitsa είπε:

Εγώ ουτε καν σου είπα καλωσηρθες τι περιμένεις παιδι μου γαϊδούρι χαχαχχα πρώτον Εχω αδυναμία στις διδυμομανουλες λατρεύω διδυμακια πφφφ ήθελα αλλά δεν πειράζει ενα και καλό μου έστειλε ο Θεός να τα υποδεχθεις με υγεια και τα δύο τυχερή αγόρι κορίτσι εχεις το τέλειο δίδυμο χαχαχχαχαχα

Αχαχαχα σιγά καλέ και γω θέλω καμιά φορά να απαντήσω σε κορίτσια και το ξεχνάω μετά....πάντως ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα και εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου τελειώμηνες εγκυμοσύνες με γερά παιδάκια μόνο καλά νέα να διαβάζουμε!!!

  • Μου αρέσει 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, minxri είπε:

Χαχαχα σιγά καλέ και γω μην νομίζεις καμία φορά θέλω να απαντήσω σε κορίτσια και το ξεχνάω μετά....Ευχαριστώ πολύ πάντως για το καλωσόρισμα και εύχομαι και γω με τη σειρά μ μια τελειώμηνες εγκυμωσύνες με γερά μωράκια!!!!!

Να σαι καλά κορίτσι εχεις κληρονομικότητα σε δίδυμα και απο ποια πλευρα εσενα η συζύγου αχαχχαχα από τα μούτρα σε πήρα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Να σαι καλά κορίτσι εχεις κληρονομικότητα σε δίδυμα και απο ποια πλευρα εσενα η συζύγου αχαχχαχα από τα μούτρα σε πήρα

Η μαμά μ είναι δίδυμη με την αδερφή της αλλά εγώ τα μωράκια μ τα έποιασα με εξωσωματική 1 περιμέναμε 2 μας ήρθαν μεγάλη ευτυχία!!!

  • Μου αρέσει 2

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εγώ είχα υπέρηχο στις 3 Μαιου και τώρα στις 31 χμμμ είναι καιρός και σε μενα αλλά εγώ μετα θα Εχω πιο συχνα ραντεβού ευελπιστώ χαχαχαχαχαχαχαχα να τώρα τρώω φραουλες και κλωτσαει χαχαχχαχα

Έλα βρε κι εγώ μόλις έφαγα φράουλες και μου έριξε 2 κλωτσιές!! Σου είπε ότι μετά θα σε βλέπει πιο συχνα; τυχερή! Έμενα μου λέει κάθε 4 με 5 βδομάδες θέλει να με βλέπει εκτός απροόπτου φυσικά. Εντωμεταξύ ο γιος ήρθε από Αγγλία που δούλευε χρόνια κι εκει οι έγκυες πάνε 5 φορές όλες κι όλες για υπέρηχο σε όλη την εγκυμοσύνη. 

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Η μαμά μ είναι δίδυμη με την αδερφή της αλλά εγώ τα μωράκια μ τα έποιασα με εξωσωματική 1 περιμέναμε 2 μας ήρθαν μεγάλη ευτυχία!!!

Αχ ρι ωραία ρς κορίτσι τέλεια τέλεια είμαι πιο πολύ ενθουσιασμένη απο σένα χαχαχαχαχαχαχαχα ελπίζω να είσαι τρελή εχεις μπει σε φόρουμ με τρέλα εδω

Just now, Farmakotriftena είπε:

Έλα βρε κι εγώ μόλις έφαγα φράουλες και μου έριξε 2 κλωτσιές!! Σου είπε ότι μετά θα σε βλέπει πιο συχνα; τυχερή! Έμενα μου λέει κάθε 4 με 5 βδομάδες θέλει να με βλέπει εκτός απροόπτου φυσικά. Εντωμεταξύ ο γιος ήρθε από Αγγλία που δούλευε χρόνια κι εκει οι έγκυες πάνε 5 φορές όλες κι όλες για υπέρηχο σε όλη την εγκυμοσύνη. 

Ναι αγάπη θα με βλέπει πιο συχνα λόγω της τάσης που Εχω για προεκλαμψία αν και φάνηκε ότι καλυτερευε το θέμα μου 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

Ο γιος μου εμένα, οπως ηταν στην κοιλια ετσι είναι και έξω. Υπερκινητικός αχχααχ

5 βδομάδες θα έχω να τη δω μέχρι την β επιπέδου. Είναι και άλλες κοπέλες με τόσο καιρο; Δεν περνάει ο καιρός βρε κορίτσια..

Εμένα με έχει φάει η αγωνία έχω ραντεβού 22/5 μετά από ένα μήνα δηλαδή και η β’επιπέδου θα μου κλείσει μάλλον για 18/6 αχχχ πολλές οι μέρες κορίτσιααααα!!!

  • Μου αρέσει 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κορίτσια παρηγοριεμαι λίγο όταν σκέφτομαι ότι είμαστε στα μισά της εγκυμοσύνης μας. Βέβαια εγώ ξέρω ότι με περιμένουν σε λίγο καιρό τα χειρότερα που με βασανίζουν σε κάθε εγκυμοσύνη, αλλά τουλάχιστον φτάσαμε στα μισά. Ο Σεπτέμβρης φαίνεται ακόμα μακρινός και ψάχνω κάτι να περιμένω κάθε μήνα να περνάει ο χρόνος. Τώρα έχω τη βάπτιση. Από την Κυριακή πρέπει να βρω κάτι άλλο να περιμένω αχαχα

  • Χαχα 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Πάντως κορίτσια παρηγοριεμαι λίγο όταν σκέφτομαι ότι είμαστε στα μισά της εγκυμοσύνης μας. Βέβαια εγώ ξέρω ότι με περιμένουν σε λίγο καιρό τα χειρότερα που με βασανίζουν σε κάθε εγκυμοσύνη, αλλά τουλάχιστον φτάσαμε στα μισά. Ο Σεπτέμβρης φαίνεται ακόμα μακρινός και ψάχνω κάτι να περιμένω κάθε μήνα να περνάει ο χρόνος. Τώρα έχω τη βάπτιση. Από την Κυριακή πρέπει να βρω κάτι άλλο να περιμένω αχα

Με το καλό και για τη βάφτιση κορίτσι μου!! Γιατί το λες έτσι; Τι σε βασανιζε στις εγκυμοσύνες; πάντως δεν ξέρω κορίτσια αλλά όλες μου λένε ότι ειδικά Ιούλιο Αύγουστο θα υποφέρουμε με κοιλιές και ζεστες! Εν τω μεταξύ με πονάει ήδη η μέση πολύ, δε θέλω καν να σκέφτομαι τι να περιμένω! Επίσης Έχω ερώτηση, έχετε συζητήσει καθόλου το θέμα θάλασσα; και ειδικά οι υπάρχουσες μανούλες, σε προηγούμενες εγκυμοσύνες μπαινατε κανονικά; Εγώ δεν το συζήτησα με το γιατρό, αλλά έχουμε σπίτι στη θάλασσα και λέω να μπαίνω κορίτσια, έχει πολύ καθαρά νερά, δεν έχει πολυκοσμία κτλ!

Just now, minxri είπε:

Εμένα με έχει φάει η αγωνία έχω ραντεβού 22/5 μετά από ένα μήνα δηλαδή και η β’επιπέδου θα μου κλείσει μάλλον για 18/6 αχχχ πολλές οι μέρες κορίτσιααααα!!!

Αχ πίκρα! Κι εμείς σα φαντάροι μετράμε από τον έναν υπέρηχο στον άλλο!!! Είναι πάντα τόσες πολλές οι μέρες χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Με το καλό και για τη βάφτιση κορίτσι μου!! Γιατί το λες έτσι; Τι σε βασανιζε στις εγκυμοσύνες; πάντως δεν ξέρω κορίτσια αλλά όλες μου λένε ότι ειδικά Ιούλιο Αύγουστο θα υποφέρουμε με κοιλιές και ζεστες! Εν τω μεταξύ με πονάει ήδη η μέση πολύ, δε θέλω καν να σκέφτομαι τι να περιμένω! Επίσης Έχω ερώτηση, έχετε συζητήσει καθόλου το θέμα θάλασσα; και ειδικά οι υπάρχουσες μανούλες, σε προηγούμενες εγκυμοσύνες μπαινατε κανονικά; Εγώ δεν το συζήτησα με το γιατρό, αλλά έχουμε σπίτι στη θάλασσα και λέω να μπαίνω κορίτσια, έχει πολύ καθαρά νερά, δεν έχει πολυκοσμία κτλ!

Αχ πίκρα! Κι εμείς σα φαντάροι μετράμε από τον έναν υπέρηχο στον άλλο!!! Είναι πάντα τόσες πολλές οι μέρες χαχαχα

Χμ φίλη θάλασσα εεε χτυπήσες σε ευαίσθητο σημείο εγώ Εχω επιλέξει να μη πάω γενικά υπάρχουν πολλά θέματα και φοβάμαι 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Με το καλό και για τη βάφτιση κορίτσι μου!! Γιατί το λες έτσι; Τι σε βασανιζε στις εγκυμοσύνες; πάντως δεν ξέρω κορίτσια αλλά όλες μου λένε ότι ειδικά Ιούλιο Αύγουστο θα υποφέρουμε με κοιλιές και ζεστες! Εν τω μεταξύ με πονάει ήδη η μέση πολύ, δε θέλω καν να σκέφτομαι τι να περιμένω! Επίσης Έχω ερώτηση, έχετε συζητήσει καθόλου το θέμα θάλασσα; και ειδικά οι υπάρχουσες μανούλες, σε προηγούμενες εγκυμοσύνες μπαινατε κανονικά; Εγώ δεν το συζήτησα με το γιατρό, αλλά έχουμε σπίτι στη θάλασσα και λέω να μπαίνω κορίτσια, έχει πολύ καθαρά νερά, δεν έχει πολυκοσμία κτλ!

Αχ πίκρα! Κι εμείς σα φαντάροι μετράμε από τον έναν υπέρηχο στον άλλο!!! Είναι πάντα τόσες πολλές οι μέρες χαχαχα

19 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Μα αυτό έλεγα κι εγώ καλέ..δε γίνεται να μην έχεις άγχος. Επειδή τα ξέρω σου έγραφα και τα κατεβατα. Αλλά ήταν το νου σου μάλλον στα εν κουλι πάλι... Χαχαχαχαχα

Από τώρα την κύστη;;; Παρακαλά να την ξεχάσει ως τον ένατο γιατί τότε θα το νιώθεις πραγματικά χαχαχαχα

Ήρθα κ γω!!! Άκουσα θάλασσα και ήρθα αχαχχαχ

Λοιπόν επιτρέπεται σε καθαρές θάλασσες αρκεί να μη στεγνώνει το μαγιω στο πιπί μας πάνω, δλδ με το που βγαίνουμε στεγνό εσώρουχο και αποφεύγουμε να καθόμαστε απευθείας σε άμμο. Σε πετσέτα η ψάθα ξέρω γω θέλουμε να καθόμαστε. Δεν πάμε επικίνδυνες ώρες κ πάμε στη σκιά...με τόσα τινά που έχει προτιμώ τη μπανιέρα μου εγώ πάντως αχαχαχαχαχαχ 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Ήρθα κ γω!!! Άκουσα θάλασσα και ήρθα αχαχχαχ

Λοιπόν επιτρέπεται σε καθαρές θάλασσες αρκεί να μη στεγνώνει το μαγιω στο πιπί μας πάνω, δλδ με το που βγαίνουμε στεγνό εσώρουχο και αποφεύγουμε να καθόμαστε απευθείας σε άμμο. Σε πετσέτα η ψάθα ξέρω γω θέλουμε να καθόμαστε. Δεν πάμε επικίνδυνες ώρες κ πάμε στη σκιά...με τόσα τινά που έχει προτιμώ τη μπανιέρα μου εγώ πάντως αχαχαχαχαχαχ 

Χαχαχαχαχαχαχαχα φιλη με καλύψες τόσο πολυ αχχαχαχχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αύριο κορίτσια μου έχω ραντεβού με άλλον γιατρό που κάνει vbac. Έχω άγχος η αλήθεια, πιο πολλά για το τι ψηφίο θα ναι μπροστά απτά 3 μηδενικά που θα με πει στην τιμή . Αχαχαχ

  • Χαχα 4

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!! Τι κάνετε; Καλέ έχει πέσει λίγο το θεματακι ή μου φαίνεται; Όλες αγχωμενες για τι β επιπέδου; Αχ πότε ήρθε ο καιρός να λέμε για β επιπέδου!! Κοριτσιααα εγώ σήμερα ονειρεύτηκα τη γέννα μου. Και συνειδητοποίησα πόσο πολύ τη λαχταρώ και πόσο τη φοβάμαι παράλληλα πάλι χαχαχαχαχα. Ήταν τόσο ζωντανό το όνειρο που όταν ξύπνησα ήταν σαν να το είχα ήδη ζήσει!!

Άντε βρε να μιλήσουμε για τα μπεμπακια μας!!! Για τα ψώνια τους, για τη διαμόρφωση του δωματίου τους, για τα ονόματα τα υποψήφια και και και να πάρει ξανά χρώμα το θεματακι!!! 

Ανυπομονώωωωω!!!!!

  • Μου αρέσει 5

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...