Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 25 λεπτά , Giotitsa είπε:

αχααχαχαχαχα ναι γλυκουλα μου ναι να προσεχεις πολυ τον ευατο σου αγαπη μου

Τον άλλο μήνα σταματάω και την δουλειά.. Τώρα είμαι 25 κ 2 για την ακρίβεια κ την άλλη βδομάδα θα κάνω καμπυλη ζαχάρου.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τον άλλο μήνα σταματάω και την δουλειά.. Τώρα είμαι 25 κ 2 για την ακρίβεια κ την άλλη βδομάδα θα κάνω καμπυλη ζαχάρου.. 

Ου μια χαρά αγάπη σε βρίσκω καμπύλη ζαχαρου τελειααα αγάπη μια χαρα σου εύχομαι τέλεια αποτελέσματα χαχαχ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Giotitsa είπε:

Ου μια χαρά αγάπη σε βρίσκω καμπύλη ζαχαρου τελειααα αγάπη μια χαρα σου εύχομαι τέλεια αποτελέσματα χαχαχ

Το ελπίζω αν και γενικά στις εξετάσεις που κάνω έχω πολύ χαμηλό ζάχαρο γτ αυτό το μωρο δεν θέλει σχεδόν καθολου γλυκά.. Σε ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Το ελπίζω αν και γενικά στις εξετάσεις που κάνω έχω πολύ χαμηλό ζάχαρο γτ αυτό το μωρο δεν θέλει σχεδόν καθολου γλυκά.. Σε ευχαριστώ πολυ

Χαχχαχαχχαχα τι να κάνουμε δε τα θέλει το παιδί καλέ τι να κάνουμε τώρα με το ζόρι μπααααα χαχαχχαχαχ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχχαχα τι να κάνουμε δε τα θέλει το παιδί καλέ τι να κάνουμε τώρα με το ζόρι μπααααα χαχαχχαχαχ

Ναι βέβαια στο φαΐ και ειδικά στα σουβλάκια κ στις πίτσες είναι πρώτη η κυρία.. Έχω παρεθ 8 κιλά με αυτά κ με αυτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι βέβαια στο φαΐ και ειδικά στα σουβλάκια κ στις πίτσες είναι πρώτη η κυρία.. Έχω παρεθ 8 κιλά με αυτά κ με αυτα

Χαχχαχχαχαχχαχαα Ποπο και καλά κάνει έχει άποψη απο τώρα το παιδι καλέ μέσα απο την κοιλιά χα κατσε και θα δεις τι θα σε περιμενει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Giotitsa είπε:

Χαχχαχχαχαχχαχαα Ποπο και καλά κάνει έχει άποψη απο τώρα το παιδι καλέ μέσα απο την κοιλιά χα κατσε και θα δεις τι θα σε περιμενει

Ωχ μην μου λες τέτοια.. Είναι και υπερδραστηρια όλη μέρα μου χώνει κλωτσιές... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ωχ μην μου λες τέτοια.. Είναι και υπερδραστηρια όλη μέρα μου χώνει κλωτσιές... 

Ποπο αγάπη να χαίρεσαι που δεν σταματάει να κλωτσαει να είσαι ήσυχη αστην εκεί να δίνει πόνο

πρίν από 9 λεπτά , elpida20 είπε:

Κορτσουδια ούτε καφέ μπορώ να πιω ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ... Γιατί στομαχακι μου, μου το κάνεις αυτό; 

Μικρή τι επαθες τι σου κανει το στομάχακι σου εεε να το μαλωσουμε τι θέλει τι Επαθε ;;; 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Ποπο αγάπη να χαίρεσαι που δεν σταματάει να κλωτσαει να είσαι ήσυχη αστην εκεί να δίνει πόνο

Μικρή τι επαθες τι σου κανει το στομάχακι σου εεε να το μαλωσουμε τι θέλει τι Επαθε ;;; 

Χαχα αφού έχω συνηθίσει και αν αργήσει λίγο να μου δώσει καμία της λέω μπεμπουλα... Που είσαι; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Giotitsa είπε:

Ποπο αγάπη να χαίρεσαι που δεν σταματάει να κλωτσαει να είσαι ήσυχη αστην εκεί να δίνει πόνο

Μικρή τι επαθες τι σου κανει το στομάχακι σου εεε να το μαλωσουμε τι θέλει τι Επαθε ;;; 

Να φάω δεν μπορώ να πιω τίποτα δεν μπορώ εδώ και δύο μέρες μόνο αναγούλες να ουμε. Και ερωτώ λοιπόν.. Που οδευει τούτος ο κόσμος δίχως μια στάλα καφεΐνης; διχως μια μπουκιτσα πατατάκια; ΠΟΥ 

  • Χαχα 2

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου. Άλλη μια στο κλαμπ των ουτροτζεσταν. Η χοριακή του φάνηκε εξωφρενικά ανεβασμένη. Αλλά είδαμε κουκίδα μέσα στο σάκο και κάτι σαν καρδούλα αρχίζει σιγά σιγά. Σε λίγες μέρες λέει θα ακούγεται κανονικά. Οπότε δεν τον αγώνας ούτε το αίμα. Συστήνει ξεκούραση όσο γίνεται και τα ουτρο που του είπα εγώ να τα πάρω :-P

  • Μου αρέσει 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Κοριτσάκια μου. Άλλη μια στο κλαμπ των ουτροτζεσταν. Η χοριακή του φάνηκε εξωφρενικά ανεβασμένη. Αλλά είδαμε κουκίδα μέσα στο σάκο και κάτι σαν καρδούλα αρχίζει σιγά σιγά. Σε λίγες μέρες λέει θα ακούγεται κανονικά. Οπότε δεν τον αγώνας ούτε το αίμα. Συστήνει ξεκούραση όσο γίνεται και τα ουτρο που του είπα εγώ να τα πάρω :-P

Μπράβο μαμασιτα!! Κοίτα τα ουτρο μπορεί να μην σου φέρουν άσχημα συμπτώματα εσένα. Πόσων εβδομάδων σε βρηκε; εγώ βρε κορίτσια την Τετάρτη που θα είμαι 7εβδομαδων νταν,  ελπίζω να ακούσω καρδιά... 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Κοριτσάκια μου. Άλλη μια στο κλαμπ των ουτροτζεσταν. Η χοριακή του φάνηκε εξωφρενικά ανεβασμένη. Αλλά είδαμε κουκίδα μέσα στο σάκο και κάτι σαν καρδούλα αρχίζει σιγά σιγά. Σε λίγες μέρες λέει θα ακούγεται κανονικά. Οπότε δεν τον αγώνας ούτε το αίμα. Συστήνει ξεκούραση όσο γίνεται και τα ουτρο που του είπα εγώ να τα πάρω :-P

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑ ΛΑΛΑΛΑΛΑ


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , elpida20 είπε:

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑ ΛΑΛΑΛΑΛΑ

@Mamacita Alina ολα μια χαρα.. θα κάνουμε πάρουμε τόσα ουτρο στο τελος..χαχαχαχ μπραβο σ αγαπη μ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...