Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εννοώ ότι στα τσισα δε φεύγουν από τον κόλπο 

Ναι μαρη, αλλά είναι στο ίδιο σημείο, πως να το πω; δλδ αν κουνηθεί το βρακι σου ή εσύ, ησταγονα θα απλώσει. Κάτι δεν καταλαβαίνω. 

Πάω γιατρό. Με φρικαρατε. Αχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Ναι μαρη, αλλά είναι στο ίδιο σημείο, πως να το πω; δλδ αν κουνηθεί το βρακι σου ή εσύ, ησταγονα θα απλώσει. Κάτι δεν καταλαβαίνω. 

Πάω γιατρό. Με φρικαρατε. Αχαχαχα

Είναι πιο πάνω η ουρήθρα μας αχαχαχ εγώ βρίσκω το νερό εκεί που ξεκινάει ο κόλπος. Αυτό εννοώ. Αλλά οκ έχεις δίκιο μπορεί να κουνηθεί και το βρακί...


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααααααααααααααααα @Farmakotriftenaποπο εντάξει τι να πω ουρλιαζωωωωω ηδη Εχω λιγες τρίχες απο κάτω θα φύγουν και αυτές απο τα νεύρα έλεος δεν είναι αμνιακό αυτό πως γίνεται να φύγει καλέ ετσι το αμνιακό έλεος κι εγώ Εχω υγρό το εσώρουχο στο κέντρο και είναι σαν νερό δες μετα απο μια ώρα αλλάζει χρωμα πανω στο εσώρουχο αν γίνεται κίτρινο είναι ουρά αν Οχι κολπικά έλεος δεν είναι αμνιακό δεν είναι και αυτός δεν σε ειδε με το μάτι μωρέ τι στο καλό μονο ο δικός μου γιατρός κατέχει χαχα εμένα πριν κανει το τεστ με το που άνοιξε τα πουλί μου είπε αποκλειεται να είναι αμνιακό και έτσι έγινε τρίτον και έλεος πια κάνε και άλλο τεστ αλλά να ξέρεις παρεξηγήσου μην μου ξαναμιλας ολο αυτό που κανείς είναι αμαρτία μεγάλη απο τον Θεο μας διαβάζουν ένα σωρό αλλες κοπέλες και θα λένε αχ τι ωραία να ήμουνα και εγώ ετσι και να μην μίλαγα καθόλου ειπαμε ναι άγχος μέχρι ενός σημείου Οχι όμως ετσι ο Θεός μας χαρίζει ενα δώρο απλόχερα ας το εκτιμήσουμε συγνώμη για τον τροπο μου αλλά ε εντάξει Οχι και ετσι αλήθεια αν θες μην μου ξαναμιλας αλλά έτσι είναι τα πράγματα αν είναι δυνατόν ρε κορίτσι μου καταλαβαίνεις ποσο κακό κανεις αυτη την στιγμη με το άγχος γιατί δεν αφήνεις ήσυχο το μωρό να μεγαλώσει μέσα στην κοιλιά με ηρεμία 

Επεξεργάστηκαν by Giotitsa
  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ααααααααααααααααααααααα @Farmakotriftenaποπο εντάξει τι να πω ουρλιαζωωωωω ηδη Εχω λιγες τρίχες απο κάτω θα φύγουν και αυτές απο τα νεύρα έλεος δεν είναι αμνιακό αυτό πως γίνεται να φύγει καλέ ετσι το αμνιακό έλεος κι εγώ Εχω υγρό το εσώρουχο στο κέντρο και είναι σαν νερό δες μετα απο μια ώρα αλλάζει χρωμα πανω στο εσώρουχο αν γίνεται κίτρινο είναι ουρά αν Οχι κολπικά έλεος δεν είναι αμνιακό δεν είναι και αυτός δεν σε ειδε με το μάτι μωρέ τι στο καλό μονο ο δικός μου γιατρός κατέχει χαχα εμένα πριν κανει το τεστ με το που άνοιξε τα πουλί μου είπε αποκλειεται να είναι αμνιακό και έτσι έγινε τρίτον και έλεος πια κάνε και άλλο τεστ αλλά να ξέρεις παρεξηγήσου μην μου ξαναμιλας ολο αυτό που κανείς είναι αμαρτία μεγάλη απο τον Θεο μας διαβάζουν ένα σωρό αλλες κοπέλες και θα λένε αχ τι ωραία να ήμουνα και εγώ ετσι και να μην μίλαγα καθόλου ειπαμε ναι άγχος μέχρι ενός σημείου Οχι όμως ετσι ο Θεός μας χαρίζει ενα δώρο απλόχερα ας το εκτιμήσουμε συγνώμη για τον τροπο μου αλλά ε εντάξει Οχι και ετσι αλήθεια αν θες μην μου ξαναμιλας αλλά έτσι είναι τα πράγματα αν είναι δυνατόν ρε κορίτσι μου καταλαβαίνεις ποσο κακό κανεις αυτη την στιγμη με το άγχος γιατί δεν αφήνεις ήσυχο το μωρό να μεγαλώσει μέσα στην κοιλιά με ηρεμία 

Βρε Γιώτα μου, το θέμα είναι ότι εμένα στο τέλος δεν αφήνει σημάδι. Αν ήταν ούρα θα άφηνε κιτρινιλα... αν ήταν κολπικα θα άφηνε ασπριλα. Σε μένα δεν αφήνει σημάδι.. Και είναι νερό... αυτο δε σε θορυβει; τσάμπα αγχώνομαι;  χθες δεν το έκανε το τεστ ο γιατρός Αλλά η προϊσταμένη του ορόφου. Δεν κοίταξε καν εσώρουχο. Δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτό που μας κάνει ξεκάθαρα ότι είναι αμνιακό. Αφού το αμνικο είναι αοσμο άχρωμο και νερουλο. Αυτό έχω. Εκτός κι αν είναι ιδρώτας αλλά αν ήταν ιδρώτας θα το έβρισκα στο κέντρο; 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Βρε Γιώτα μου, το θέμα είναι ότι εμένα στο τέλος δεν αφήνει σημάδι. Αν ήταν ούρα θα άφηνε κιτρινιλα... αν ήταν κολπικα θα άφηνε ασπριλα. Σε μένα δεν αφήνει σημάδι.. Και είναι νερό... αυτο δε σε θορυβει; τσάμπα αγχώνομαι;  χθες δεν το έκανε το τεστ ο γιατρός Αλλά η προϊσταμένη του ορόφου. Δεν κοίταξε καν εσώρουχο. Δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτό που μας κάνει ξεκάθαρα ότι είναι αμνιακό. Αφού το αμνικο είναι αοσμο άχρωμο και νερουλο. Αυτό έχω. Εκτός κι αν είναι ιδρώτας αλλά αν ήταν ιδρώτας θα το έβρισκα στο κέντρο; 

Οχι να μην σε θορυβει διότι και εγώ έχω τύχει να χάσω κάτι τέτοιο και να μην αλλάξει χρώμα καθόλου πανω στο εσώρουχο επίσης πες στον γιατρό να σε δει ο ίδιος με το μάτι του και να σου κάνει υπερηχο να δει αν εχεις χασει εκεί θα φανεί δεν μπορω να σου πω κατι

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

@Mamacita Alina Ξέρω γιατί δεν μιλάς!! Για να μην βρίσεις!!!!! Χαχαχαχαχαχαχα. Το αφήνεις για το απόγευμα το βρισιμο! Μετά το γιατρό... ρίξε μπόλικο όταν γυρίσω. :grin:

Έγραψα πιο πρωί...


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

@Mamacita Alina Ξέρω γιατί δεν μιλάς!! Για να μην βρίσεις!!!!! Χαχαχαχαχαχαχα. Το αφήνεις για το απόγευμα το βρισιμο! Μετά το γιατρό... ρίξε μπόλικο όταν γυρίσω. :grin:

Μακάρι να μπορούσα να σου στέλνω κάθε φορά το βρακί μου φώτο για να ηρεμεις χαχαχα! Πραγματικά κάθε φορά είναι όπως περιγράφεις, χωρίς χρώμα, ένα μεγάλο κυκλικό σημείο λες και έχει βραχεί με νερό! Που και που στο σκούπισμα η στο εσώρουχο βλέπω και πιο λευκά υγρά αλλά κατά κύριο λόγο είναι διάφανο και τελείως σα νερό!!! 

  • Χαχα 5

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλά καθιστέ να κάνω εγώ μια σοβαρή ερώτηση τώρα επαφες κάνετε χαχαχαχαχαχαχαχα 

Θες να ακούσεις τα δικά μας να χορταινειε εσύ; Γιατί και προχθές τα λέγαμε αυτά πάλι θες; Χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Θες να ακούσεις τα δικά μας να χορταινειε εσύ; Γιατί και προχθές τα λέγαμε αυτά πάλι θες; Χαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχαχαχαχα ναι μου αρέσει να ακούω την βρίσκω χαχαχαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλά καθιστέ να κάνω εγώ μια σοβαρή ερώτηση τώρα επαφες κάνετε χαχαχαχαχαχαχαχα 

Ρε κοπελιά... Αληθεια τωρα... Με τον πονο μου παιζεις;;;;; Εμενα εχει ξηρασια... Ο γιατρος ειπε ΟΧΙ... Ουτε χαρά με κουλι ουτε χωρις... Καμια χαρα δλδ... Αστα βραστα.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ρε κοπελιά... Αληθεια τωρα... Με τον πονο μου παιζεις;;;;; Εμενα εχει ξηρασια... Ο γιατρος ειπε ΟΧΙ... Ουτε χαρά με κουλι ουτε χωρις... Καμια χαρα δλδ... Αστα βραστα.... 

Ποπο ουτε αλλιώς χαρά εεεε γιατί ετσι ρε παιδι μου τι φοβάται και αυτός τόσο πολύ εε εντάξει το κούλι είναι μεγαλο αλλά κάποιος άλλος τρόπος ευχαρίστησης τι τον πειράζει; αχ βαχ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως είστε? Εγώ είμαι τέλεια! Αύριο τελειώνω με τη δουλειά επιτέλους! Πόσο καιρό γκρινιάζω...? Από το Πάσχα. Τότε είχα την αυχενική. Τώρα περιμένω για τη β!

Το ζάχαρο πάει καλά! Χθες έφαγα ποπ κορν με λιωμένο τυρί(ξέρετε... αυτό το πλαστικό:-P) το οποίο γέμισα και 2η φορά και ήπια και γρανίτα φράουλα!! Το ζάχαρο σήμερα 95! Άρα το μηχανάκι δεν έχει χαλάσει και η τιμή είναι σχετικά χαμηλή λαμβάνοντας υπόψιν το τι σαβούριασα και τι τιμές είχα γενικά στο νηστείας! 

12 hours ago, Mamacita Alina said:

Μα έλα ντε... Έχε γούστο να τα έπαιξε το μηχανάκι μου... Η Κλου τουλάχιστον έχει κάνει καμπύλη και ήταν καλή εγώ ακόμη χαχαχα....

Μόλις με ρώτησε η κακούργα η Γιώτα σε πμ αν τρώω πίτουρο με το ζάχαρο και επειδή με έπιασε λιγούρα ζαχαρενιες που είστε;;;; Το έχετε ρισκάρει να φάτε πιτογυρο; Και αν ναι σας ανέβασε; 

Το πιτόγυρο δε με ανέβαζε πολύ. Με την πίτσα εκτοξευόταν. Απλά δεν παίρνω με γύρο. Παίρνω ή καλαμάκι ή κεμπαπ ή μπριζολάκι. Ο γύρος έχει πάααρα πολύ αλάτι για μένα. Κανονικά και πατάτες και τζατζίκι και το ζάχαρο καλό.

12 hours ago, winspert said:

Για πιτογυρο δεν ξερω αλλα πιτσα που φτιαξαμε σπιτι με το ψωμακι του πιτογυρου, κετσαπ κ τυρι εμενα ανεβηκε αρκετα... 

Και η σπιτική πίτσα με ανέβασε με ζυμάρι ολικής που φτιάξαμε. Κέτσαπ εμένα μου επιτρέπει μόνο 1 κουταλάκι.


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ποπο ουτε αλλιώς χαρά εεεε γιατί ετσι ρε παιδι μου τι φοβάται και αυτός τόσο πολύ εε εντάξει το κούλι είναι μεγαλο αλλά κάποιος άλλος τρόπος ευχαρίστησης τι τον πειράζει; αχ βαχ

Τιποτα σου λεω... Να αποφύγουμε τις συσπασεις λεει... Αν γίνει καμια φορα δεν πειράζει λεει... Αλλα ελα που καμια φορα χαίρομαι την ωρα του υπνου... Οποτε παει η χαρα για αλλη ωρα... Χαχαχα λογω εξωσωματικης είναι πολυ αυστηρος. Κ ετσι μείναμε με το κουλι στο χερι.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως είστε? Εγώ είμαι τέλεια! Αύριο τελειώνω με τη δουλειά επιτέλους! Πόσο καιρό γκρινιάζω...? Από το Πάσχα. Τότε είχα την αυχενική. Τώρα περιμένω για τη β!

Και η σπιτική πίτσα με ανέβασε με ζυμάρι ολικής που φτιάξαμε. Κέτσαπ εμένα μου επιτρέπει μόνο 1 κουταλάκι.

Αντε με το καλο να σταματησεις επιτέλους... Αρκετά... 

Αυτο  με την πιτσα γιατί γινεται; Κ ιδιως με ζυμάρι ολικης που ελεγα να δομιμασω;;; τι ανεβαζει το ζαχαρο; 

Κ κετσαπ γιατι κουταλακι; Εχει πολλη ζαχαρη.;  Εγω τον πρώτο καιρό  που ειχα αναγουλες εβαζα στα πάντα  κετσαπ για να μπορω να τα φαω... Δεν εκανε, ε;;; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...