Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Τιποτα σου λεω... Να αποφύγουμε τις συσπασεις λεει... Αν γίνει καμια φορα δεν πειράζει λεει... Αλλα ελα που καμια φορα χαίρομαι την ωρα του υπνου... Οποτε παει η χαρα για αλλη ωρα... Χαχαχα λογω εξωσωματικης είναι πολυ αυστηρος. Κ ετσι μείναμε με το κουλι στο χερι.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Αντε με το καλο να σταματησεις επιτέλους... Αρκετά... 

Αυτι με την πιτσα γιατί γινεται; Κ ιδιως με ζυμάρι ολικης που ελεγα να δομιμασω;;; τι ανεβαζει το ζαχαρο; 

Κ κετσαπ γιατι κουταλακι; Εχει πολλη ζαχαρη. Εγω τον πρώτο ξαιρο που ειχα αναγουλες εβαζα στα οαντα κετσαπ για να μπορω να τα φαω... Δεν εκανε, ε;;; 

Στη πίτσα η σάλτσα αν έχει ζάχαρη παίζει να φταίει αυτό. Αλλιώς το τυρί που δεν είναι χαμηλών λιπαρών!!! Και η κέτσαπ έχει ζάχαρη οπότε γι'αυτό λογικά ένα κουταλάκι.... Εγώ δεν έχω φάει με αηδιάζει στην εγκυμοσύνη χαχαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Τιποτα σου λεω... Να αποφύγουμε τις συσπασεις λεει... Αν γίνει καμια φορα δεν πειράζει λεει... Αλλα ελα που καμια φορα χαίρομαι την ωρα του υπνου... Οποτε παει η χαρα για αλλη ωρα... Χαχαχα λογω εξωσωματικης είναι πολυ αυστηρος. Κ ετσι μείναμε με το κουλι στο χερι.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Αντε με το καλο να σταματησεις επιτέλους... Αρκετά... 

Αυτι με την πιτσα γιατί γινεται; Κ ιδιως με ζυμάρι ολικης που ελεγα να δομιμασω;;; τι ανεβαζει το ζαχαρο; 

Κ κετσαπ γιατι κουταλακι; Εχει πολλη ζαχαρη. Εγω τον πρώτο ξαιρο που ειχα αναγουλες εβαζα στα οαντα κετσαπ για να μπορω να τα φαω... Δεν εκανε, ε;;; 

Ναι οι συσπάσεις ονειρωξης είναι αλλες δεν μας πειράζουν τι να κάνουμε ν της κόψουμε δεν γίνεται ρε φίλη εμένα μου τρέχουν τα σάλια κάθε φορα που βλέπω τον παίδαρο τον ανδρα μου αχαχαχχαχαχαχχα κλειστέ με σε ενα κλουβί μωρέ την λύσσαρα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ναι οι συσπάσεις ονειρωξης είναι αλλες δεν μας πειράζουν τι να κάνουμε ν της κόψουμε δεν γίνεται ρε φίλη εμένα μου τρέχουν τα σάλια κάθε φορα που βλέπω τον παίδαρο τον ανδρα μου αχαχαχχαχαχαχχα κλειστέ με σε ενα κλουβί μωρέ την λύσσαρα

Μα συσπάσεις οργασμού και ονειρωξης είναι ίδιες... Κι εγώ βρίσκω υπερβολικο το γιατρό γιατί ξέρω ότι η ωκυτοκινη που παράγεται από τον οργασμό και περνάει στο παιδί είναι κάτι σαν να τρώμε σοκολάτα. Ορμόνη ευχαρίστησης.... Και είναι και ακίνδυνες.... Το σφυροκόπημα το καταλαβαίνω να το απαγορεύει γιατί κι εμείς που σφυροκοπηθηκαμε τις προάλλες ξεχάστηκε ο δικός μου λίγο και άρχισα το κήρυγμα με το κουλι στα σκέλια χαχαχαχα μόνη μου γελάω που τα γράφω εν τω μεταξύ.... Αλλά απλό οργασμό του Θεουλη; Κάνε @winspert μια εξαίρεση και πες ότι ήταν ονείρωξη χαχαχαχα

Εσένα Γιώτα σε αφήνει τουλάχιστον κάτι άλλο εκτός σφυροκόπημα; 

  • Χαχα 4

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μα συσπάσεις οργασμού και ονειρωξης είναι ίδιες... Κι εγώ βρίσκω υπερβολικο το γιατρό γιατί ξέρω ότι η ωκυτοκινη που παράγεται από τον οργασμό και περνάει στο παιδί είναι κάτι σαν να τρώμε σοκολάτα. Ορμόνη ευχαρίστησης.... Και είναι και ακίνδυνες.... Το σφυροκόπημα το καταλαβαίνω να το απαγορεύει γιατί κι εμείς που σφυροκοπηθηκαμε τις προάλλες ξεχάστηκε ο δικός μου λίγο και άρχισα το κήρυγμα με το κουλι στα σκέλια χαχαχαχα μόνη μου γελάω που τα γράφω εν τω μεταξύ.... Αλλά απλό οργασμό του Θεουλη; Κάνε @winspert μια εξαίρεση και πες ότι ήταν ονείρωξη χαχαχαχα

Εσένα Γιώτα σε αφήνει τουλάχιστον κάτι άλλο εκτός σφυροκόπημα; 

Χαχαχα χαχαχα, το ξερω οτι ειναι το ιδιο. Απλα σου λεει αν γίνεται στον υπνο δεν μπορούμε να κάνουμε κατι κ αραια κ που δεν πολυπειράζει... Αλλα μην το κάνεις κ στο ξυπνιο... Κ εγω εχω διαβασει οτι ειναι αλλου ειδους συσπάσεις... Αλλα τι να πω; Οχι ειπε... Αχ αχ... Θα κανω αυτο που ειπες... Θα το χαρω κ θα πω οτι εγινε ακουσια... Χαχαχα 

  • Χαχα 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα χαχαχα, το ξερω οτι ειναι το ιδιο. Απλα σου λεει αν γίνεται στον υπνο δεν μπορούμε να κάνουμε κατι κ αραια κ που δεν πολυπειράζει... Αλλα μην το κάνεις κ στο ξυπνιο... Κ εγω εχω διαβασει οτι ειναι αλλου ειδους συσπάσεις... Αλλα τι να πω; Οχι ειπε... Αχ αχ... Θα κανω αυτο που ειπες... Θα το χαρω κ θα πω οτι εγινε ακουσια... Χαχαχα 

Άμα πες του συνεχισω να βλέπω χαρά μόνο στον ύπνο στο τέλος δε θα είναι μια και που τα όνειρα αυτά αλλά καθημερινά χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μα συσπάσεις οργασμού και ονειρωξης είναι ίδιες... Κι εγώ βρίσκω υπερβολικο το γιατρό γιατί ξέρω ότι η ωκυτοκινη που παράγεται από τον οργασμό και περνάει στο παιδί είναι κάτι σαν να τρώμε σοκολάτα. Ορμόνη ευχαρίστησης.... Και είναι και ακίνδυνες.... Το σφυροκόπημα το καταλαβαίνω να το απαγορεύει γιατί κι εμείς που σφυροκοπηθηκαμε τις προάλλες ξεχάστηκε ο δικός μου λίγο και άρχισα το κήρυγμα με το κουλι στα σκέλια χαχαχαχα μόνη μου γελάω που τα γράφω εν τω μεταξύ.... Αλλά απλό οργασμό του Θεουλη; Κάνε @winspert μια εξαίρεση και πες ότι ήταν ονείρωξη χαχαχαχα

Εσένα Γιώτα σε αφήνει τουλάχιστον κάτι άλλο εκτός σφυροκόπημα; 

Αχχαχαχαχχαχαχχαχ ρε Εχω πεθάνει στα γέλια χαχαχαχχαα εμένα και να με αφήνει έχουμε πει είμαι χεστης με Α κεφάλαιο χαχαχαχαχαχαχαχα παει το χεσιμο σύννεφο καλε

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αχχαχαχαχχαχαχχαχ ρε Εχω πεθάνει στα γέλια χαχαχαχχαα εμένα και να με αφήνει έχουμε πει είμαι χεστης με Α κεφάλαιο χαχαχαχαχαχαχαχα παει το χεσιμο σύννεφο καλε

Νταξ μαρή κι εσύ λίγο πασπατεμα να μην αραχνιασεις άσε τις εσωτερικές γωνίες για μετά τη γέννα χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Νταξ μαρή κι εσύ λίγο πασπατεμα να μην αραχνιασεις άσε τις εσωτερικές γωνίες για μετά τη γέννα χαχαχαχαχα

Είσαι τρεληηηηη αχαχχαχαχαχχαχαχαχα Εχω λιώσει να σαι καλά με εκανες και γέλασα με βάζεις σε πειρασμό σατανά χαχαχχαχαχ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ σε ονείρωξη που είχα μια φορά έγκυος στον γιο, ξύπνησα με τρελούς πόνους... Μετά από εκείνη την μέρα ξεκίνησα να το κάνω κανονικά με τον άντρα μου και ήμουν καλύτερα αχαχαχα

Έχει δίκιο η @Mamacita Alina αν γίνει πολύ απαλά ; αλλά αν φοβάσαι τότε άστο. Ο γιατρός σου όμως γιατί φοβάται τοσο; Αφού ούτε συσπάσεις έχεις, ούτε πρόβλημα με τράχηλο, πλακούντα κτλ. 

Εμένα ο δικός μου , μου επέτρεπε σε ολες απο το 1ο τρίμηνο απλά μου έλεγε "απαλά πράγματα ε; όχι σαν να γυρίζετε τσ..." αχαχαχα τώρα εντάξει μετά απ όλα αυτά θα ήταν ηλίθιο να τον ρωτήσω στο τέλος αν μπορω να έχω επαφές.

  • Χαχα 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Farmakotriftena είπε:

Εσένα είναι διάφανη; τα βρίσκεις στο κέντρο του εσωρουχου;

Εμένα είναι σαν νερό... Δεν είναι λευκά πάντως. Και τα βρίσκω στο κέντρο του εσωρουχου μου.

Ναι μπορεί να φταίει αυτό. Ήμουν πιο ήρεμη χθες αν και 2 φορές χθες τα βρήκα στο κέντρο τα υγρά. Αλλά σήμερα πάλι. Και μάλιστα άλλαξα εσώρουχο και μέσα σε λίγη ωρα πάλι.... Εσύ έχεις εντοπίσει που τα βρίσκεις;

Μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε να παω από εκει το απόγευμα να με δει και ότι αν καταφέρει (που δεν θα καταφέρει) θα βρει ένα εξειδικευμένο τεστ..

Δλδ πού αλλου εκτος απο το κεντρο μπορει να βρουμε τα υγρα???? Θα με τρελανετε εγκυο γυναικα....

Ντε και καλα να βρεις προβλημα εσυ....


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Είσαι τρεληηηηη αχαχχαχαχαχχαχαχαχα Εχω λιώσει να σαι καλά με εκανες και γέλασα με βάζεις σε πειρασμό σατανά χαχαχχαχαχ

Εε να χαζό είσαι παιδί μου να μη σε έχει απαγορεύσει και να νηστευεις μόνη σου; Ημαρτον ημαρτον χαχαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εε να χαζό είσαι παιδί μου να μη σε έχει απαγορεύσει και να νηστευεις μόνη σου; Ημαρτον ημαρτον χαχαχαχα

ΧΧαχαχχαχαχαχαχα μονο χαζό Αστα ρε φίλη

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Πάντως εγώ σε ονείρωξη που είχα μια φορά έγκυος στον γιο, ξύπνησα με τρελούς πόνους... Μετά από εκείνη την μέρα ξεκίνησα να το κάνω κανονικά με τον άντρα μου και ήμουν καλύτερα αχαχαχα

Έχει δίκιο η @Mamacita Alina αν γίνει πολύ απαλά ; αλλά αν φοβάσαι τότε άστο. Ο γιατρός σου όμως γιατί φοβάται τοσο; Αφού ούτε συσπάσεις έχεις, ούτε πρόβλημα με τράχηλο, πλακούντα κτλ. 

Εμένα ο δικός μου , μου επέτρεπε σε ολες απο το 1ο τρίμηνο απλά μου έλεγε "απαλά πράγματα ε; όχι σαν να γυρίζετε τσ..." αχαχαχα τώρα εντάξει μετά απ όλα αυτά θα ήταν ηλίθιο να τον ρωτήσω στο τέλος αν μπορω να έχω επαφές.

Κ εγω τους πρωτους μηνες που ειχα  τελειωσει στον υπνο μου, ξυπνησα με πονακια κ γι αυτο πηρα πρωι πρωι το γιατρο να τον ρωτήσω αν εγινε κατι κακο... Τωρα πλεον δεν με ποναει καθολου μετα... Ειναι αλήθεια οτι δεν εχω κανενα προβλημα δοξα τω θεω... Φανταζομαι οτι λογω εξωσωματικης ειναι τοσο αυστηρος... Εδω μου ειπε οτι αν δεν ξεκινησει ο τοκετος  μονος του, ουτε προκληση δε θα μου κανει αλλα θα παμε κατευθείαν σε καισαρικη... Απλα δεν θελει με τπτ να διακινδυνεψει να παει  κατι στραβα... Ξερει ποση προσπάθεια εχουμε κανει γι αυτο το μωρο !!! Αλλα λιγη χαρα κ εγω... Γιατι οχι... Δε λενε χαρούμενη μαμα=χαρούμενο μωρο....;;;; 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γύρισα απτό γιατρό κ η μπέμπα είναι 835 γρ, είναι καλα μεγαλώνει καλά. 

Μαρη winspert πως κατάφερες κ τελείωσες στον ύπνο σου; θα με χαζέψεις; 

Εγω τον είπα ότι είμαι λυσαγμενη για σεξ αλλά άντρα δεν έχω κ με είπε αυνανισου, μη βρεις γκομενο σε παρακαλω.Ααχχαχαχαχαχ αχαχα έκλαψα ρεεεε.

Τον ρώτησα για τα υγρά κ είπε ότι όλες έχουν υγρά κ λίγο ακράτεια. 

  • Χαχα 4

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...