Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Κ εγω τους πρωτους μηνες που ειχα  τελειωσει στον υπνο μου, ξυπνησα με πονακια κ γι αυτο πηρα πρωι πρωι το γιατρο να τον ρωτήσω αν εγινε κατι κακο... Τωρα πλεον δεν με ποναει καθολου μετα... Ειναι αλήθεια οτι δεν εχω κανενα προβλημα δοξα τω θεω... Φανταζομαι οτι λογω εξωσωματικης ειναι τοσο αυστηρος... Εδω μου ειπε οτι αν δεν ξεκινησει ο τοκετος  μονος του, ουτε προκληση δε θα μου κανει αλλα θα παμε κατευθείαν σε καισαρικη... Απλα δεν θελει με τπτ να διακινδυνεψει να παει  κατι στραβα... Ξερει ποση προσπάθεια εχουμε κανει γι αυτο το μωρο !!! Αλλα λιγη χαρα κ εγω... Γιατι οχι... Δε λενε χαρούμενη μαμα=χαρούμενο μωρο....;;;; 

Αμάν καλέ πες του .... Υπερβολές.... Δε θα πάει τίποτα στραβά. Απ' τη στιγμή που ριζωθηκε το σποράκι στη μήτρα σου κανονικά πλέον είναι η εγκυμοσύνη σου κανονική σαν τις υπόλοιπες ανεξάρτητα από το πώς συνέλαβες... Στην αρχή θέλει ειδική μεταχείριση και φάρμακα να δέσει που λέμε μετά γιατί να στραβωσει κάτι; Σάμπως σε εμάς που το πιάσαμε με το εν κουλι θα πάνε όλα καλά στάνταρ μπουχαχαααα... Πονακια πάντως εγώ σχεδόν μετα από κάθε τελείωμα έχω... Μια φορά και έντονα μάλιστα αλλά έχω διαβάσει ότι είναι φυσιολογικό...

Just now, tsilona είπε:

Γύρισα απτό γιατρό κ η μπέμπα είναι 835 γρ, είναι καλα μεγαλώνει καλά. 

Μαρη winspert πως κατάφερες κ τελείωσες στον ύπνο σου; θα με χαζέψεις; 

Εγω τον είπα ότι είμαι λυσαγμενη για σεξ αλλά άντρα δεν έχω κ με είπε αυνανισου, μη βρεις γκομενο σε παρακαλω.Ααχχαχαχαχαχ αχαχα έκλαψα ρεεεε.

Τον ρώτησα για τα υγρά κ είπε ότι όλες έχουν υγρά κ λίγο ακράτεια. 

Καλά κι εσύ μαρή τι είπες στο γιατρό; Κουλή είσαι να σκεφτείς να αυνανιστεις; οδηγίες ήθελες για το τι να κάνεις τώρα που σου λείπει το κουλι; χαχαχαχα κλαίω απ' τα γέλια...

  • Χαχα 4

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αμάν καλέ πες του .... Υπερβολές.... Δε θα πάει τίποτα στραβά. Απ' τη στιγμή που ριζωθηκε το σποράκι στη μήτρα σου κανονικά πλέον είναι η εγκυμοσύνη σου κανονική σαν τις υπόλοιπες ανεξάρτητα από το πώς συνέλαβες... Στην αρχή θέλει ειδική μεταχείριση και φάρμακα να δέσει που λέμε μετά γιατί να στραβωσει κάτι; Σάμπως σε εμάς που το πιάσαμε με το εν κουλι θα πάνε όλα καλά στάνταρ μπουχαχαααα... Πονακια πάντως εγώ σχεδόν μετα από κάθε τελείωμα έχω... Μια φορά και έντονα μάλιστα αλλά έχω διαβάσει ότι είναι φυσιολογικό...

Καλά κι εσύ μαρή τι είπες στο γιατρό; Κουλή είσαι να σκεφτείς να αυνανιστεις; οδηγίες ήθελες για το τι να κάνεις τώρα που σου λείπει το κουλι; χαχαχαχα κλαίω απ' τα γέλια...

Ε με λέει επαφές κανονικά δεν υπάρχει πρόβλημα κ του λέω το και το, τι να κάνω. Αχαχαψχα


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Δλδ πού αλλου εκτος απο το κεντρο μπορει να βρουμε τα υγρα???? Θα με τρελανετε εγκυο γυναικα....

Ντε και καλα να βρεις προβλημα εσυ....

Σε όλο το εσώρουχο. Όπως έγραψα άλλες είναι όλο βρεγμένο και άλλες είναι μόνο προς τα κάτω, ένας κύκλος . Τέλος πάντων... ας πάω και ας δούμε ότι όλα είναι καλά και δεν ξαναμιλαω για αμνιακα!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ε με λέει επαφές κανονικά δεν υπάρχει πρόβλημα κ του λέω το και το, τι να κάνω. Αχαχαψχα

Χαχαχα λες να σου έλεγε ότι απαγόρευε ο αυνανισμός; Χαχαχ θα με τρελάνεις μάνα μου εσυ


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Χαχαχα λες να σου έλεγε ότι απαγόρευε ο αυνανισμός; Χαχαχ θα με τρελάνεις μάνα μου εσυ

Φαντάζομαι αν ένας γιατρός απαγορεύει το σεξ , θα απαγορεύει και τον αυνανισμό ... Εμένα ξέρεις όμως τι μου προκαλεί περιέργεια; αυτοί που λένε κανε ελεύθερα σεξ αλλά αν είναι να σου κάνουν πχ κολπικό υπέρηχο, διστάζουν λεγοντας "ασε μη σε πειραξω κάτω". Το κουλι όμως δεν είναι χειροτερο;;;

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Χαχαχα λες να σου έλεγε ότι απαγόρευε ο αυνανισμός; Χαχαχ θα με τρελάνεις μάνα μου εσυ

Μαρη, τον πόνο μου είπα η έρμη. 

Με πάτησε τον κάλο αφού. 

Κανε σεξ λέει ελεύθερα. Δεν έχω άντρα χριστιανε μου κ έχω λυσσάξει του λέω. Ε αυνανισου τότε απανταει.

Δε μ αρέσει του λέω, δεν το κάνω.σε παρακαλώ μη βρεις γκομενο λέει κ αυτοικανοποιησου. Αχαχχαχα 

Καλέ δεν έβαλα τπτ από κιλά. Λέει θα χάσεις κ καμία δεκαριά με τη γέννα, σινιον θα βγεις μετά. 

Just now, Farmakotriftena είπε:

Φαντάζομαι αν ένας γιατρός απαγορεύει το σεξ , θα απαγορεύει και τον αυνανισμό ... Εμένα ξέρεις όμως τι μου προκαλεί περιέργεια; αυτοί που λένε κανε ελεύθερα σεξ αλλά αν είναι να σου κάνουν πχ κολπικό υπέρηχο, διστάζουν λεγοντας "ασε μη σε πειραξω κάτω". Το κουλι όμως δεν είναι χειροτερο;;;

Εγω έκανα κολπικό στη Β επιπεδου δε με είπε τπτ για να πειραχτεί το σύστημα 

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Φαντάζομαι αν ένας γιατρός απαγορεύει το σεξ , θα απαγορεύει και τον αυνανισμό ... Εμένα ξέρεις όμως τι μου προκαλεί περιέργεια; αυτοί που λένε κανε ελεύθερα σεξ αλλά αν είναι να σου κάνουν πχ κολπικό υπέρηχο, διστάζουν λεγοντας "ασε μη σε πειραξω κάτω". Το κουλι όμως δεν είναι χειροτερο;;;

Της Τσιλονα όμως δεν της απαγορεύει επαφές γι'αυτό το είπα... Τώρα πως σκέφτονται δεν ξέρω γενικά για τον κολπικό δε ξέρω...

Just now, tsilona είπε:

Μαρη, τον πόνο μου είπα η έρμη. 

Με πάτησε τον κάλο αφού. 

Κανε σεξ λέει ελεύθερα. Δεν έχω άντρα χριστιανε μου κ έχω λυσσάξει του λέω. Ε αυνανισου τότε απανταει.

Δε μ αρέσει του λέω, δεν το κάνω.σε παρακαλώ μη βρεις γκομενο λέει κ αυτοικανοποιησου. Αχαχχαχα 

Καλέ δεν έβαλα τπτ από κιλά. Λέει θα χάσεις κ καμία δεκαριά με τη γέννα, σινιον θα βγεις μετά. 

Δεν της αρέσει λέει.... Χαχαχαχαχα σκάσε πχιά κλαίω απ' τα γέλια ημαρτον και έλεος χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Της Τσιλονα όμως δεν της απαγορεύει επαφές γι'αυτό το είπα... Τώρα πως σκέφτονται δεν ξέρω γενικά για τον κολπικό δε ξέρω...

Εγω δεν έχω καταλάβει, πειράζει το κουλι; πειράζει ο οργασμός; (όχι σε μένα, γενικά το λέω) 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Της Τσιλονα όμως δεν της απαγορεύει επαφές γι'αυτό το είπα... Τώρα πως σκέφτονται δεν ξέρω γενικά για τον κολπικό δε ξέρω...

Δεν της αρέσει λέει.... Χαχαχαχαχα σκάσε πχιά κλαίω απ' τα γέλια ημαρτον και έλεος χαχαχαχα

Σκάω. Χαχαχαχα ΜΠΑΜ


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Εγω δεν έχω καταλάβει, πειράζει το κουλι; πειράζει ο οργασμός; (όχι σε μένα, γενικά το λέω) 

Σκάω. Χαχαχαχα ΜΠΑΜ

Ανάλογα τον γιατρό που θα σου τύχει χαχαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Γύρισα απτό γιατρό κ η μπέμπα είναι 835 γρ, είναι καλα μεγαλώνει καλά. 

Μαρη winspert πως κατάφερες κ τελείωσες στον ύπνο σου; θα με χαζέψεις; 

Εγω τον είπα ότι είμαι λυσαγμενη για σεξ αλλά άντρα δεν έχω κ με είπε αυνανισου, μη βρεις γκομενο σε παρακαλω.Ααχχαχαχαχαχ αχαχα έκλαψα ρεεεε.

Τον ρώτησα για τα υγρά κ είπε ότι όλες έχουν υγρά κ λίγο ακράτεια. 

Μπραβο κοριτσαρα μου... Μια χαρα η μπεμπουλα σου... Την ονειρωξη την εχεις ακουστα;;; Ε αυτο παθαινω... Προφανως βλεπω ονειρα τσόντες, χαιρομαι πολυ, ε κ γινεται... Χαχαχα Τι τελειωμα γινεται παντα μεταξύ υπνου κ ξυπνιου... Οταν ξεκιναει η χαρα ξυπνας... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αμάν καλέ πες του .... Υπερβολές.... Δε θα πάει τίποτα στραβά. Απ' τη στιγμή που ριζωθηκε το σποράκι στη μήτρα σου κανονικά πλέον είναι η εγκυμοσύνη σου κανονική σαν τις υπόλοιπες ανεξάρτητα από το πώς συνέλαβες... Στην αρχή θέλει ειδική μεταχείριση και φάρμακα να δέσει που λέμε μετά γιατί να στραβωσει κάτι; Σάμπως σε εμάς που το πιάσαμε με το εν κουλι θα πάνε όλα καλά στάνταρ μπουχαχαααα... Πονακια πάντως εγώ σχεδόν μετα από κάθε τελείωμα έχω... Μια φορά και έντονα μάλιστα αλλά έχω διαβάσει ότι είναι φυσιολογικό...

 

Ακριβως αυτο... Δεν αλλαζει σε κατι η συνέχεια απο τη φυσιολογικη σύλληψη... Απλα ειναι υπερβολικος... Τη χαρα ομως τη δικαιουμαι... Κ εκανα τη βλακεια κ το ειπα κ στον αντρα μου οτι ο γιατρος εβαλε απαγορευτικο κ τωρα θα φοβάται να με βοηθησει να χαρω... Γι αυτο κ εγω θα συνεχισω τη χαρα στον υπνο ... 

  • Χαχα 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσι μου νομίζω ότι όσα πέρασες τελευταία σου έχουν δημιουργήσει μεγάλο άγχους! Αρχικά όσον αφορά την ερώτηση σου κι εμένα είναι ακριβώς έτσι πάντα, δηλαδή στο κέντρο, στην είσοδο του κόλπου, και συνήθως δεν έχει βλεννα, είναι απλά σαν ένας μεγάλος κύκλος που βραχηκε. Και δεν είναι τυχαίο γεγονός! Το έχω κάθε μέρα, εδώ κι ένα μήνα. Στη Β επίπεδου που το είπα στο γιατρό μου είχε πει ότι είναι φυσιολογικό και ότι αχ χάνουμε αμνιακό δε θα αργήσουν τα συμπτώματα γιατί θα ετοιμαστεί το σώμα για τοκετό. 

Εφόσον έκανες και το τεστ του μαιευτηρίου, ηρέμησε βρε αγάπη και απόλαυσε το! Κάνε όμορφες σκέψεις, σχέδια, ψώνια, εικόνες, για το πώς θα είναι η ζωή με το νέο μέλος! Ο καιρός περνάει γρήγορα και μετά θα μας λείψουν οι κοιλιτσες και οι γκρίνιες μας! Η εγκυμοσύνη είναι μαγικό ταξίδι όχι μόνο επειδή θα φέρουμε το θαυματακι μας στον κόσμο, αλλά και για όλη την πορεία του, τα σκαμπανεβάσματα του, όλα! Άλλωστε το είπε κι ο Ελύτης, ότι σημασία έχει το ταξίδι! Βέβαια για όλες εμάς που περιμένουμε τα ανθρωπάκια μας σαφώς έχει και ο προορισμός!!!❤❤

Αχ Ευαγγελία μου είπε τη μαγική λέξη, ταξίδι!!! Μπράβο, να περάσετε υπέροχα! Και η Μάλτα μας άρεσε! Όμορφο νησί, είχαμε πάει πέρσι το Μάιο. Το μόνο που μου έχει λείψει στην εγκυμοσύνη είναι τα ταξίδια!!! Είμαστε ταξιδιαρες ψυχές και η μεγάλη παραμονή στη χώρα με έχει φρικάρει, χαχαχα! Πότε με το καλό πάτε;

Κορίτσια οι υπόλοιπες θα πάτε διακοπουλες; Εμείς κλείσαμε για βδομάδα μέσα Ιουλίου!

Φευγουμε μεθαυριο για μια εβδομαδα!!! Σας εχει απαγορευσει τα ταξιδια?

1 ώρα πρίν, Giotitsa είπε:

Ααααααααααααααααααααααα @Farmakotriftenaποπο εντάξει τι να πω ουρλιαζωωωωω ηδη Εχω λιγες τρίχες απο κάτω θα φύγουν και αυτές απο τα νεύρα έλεος δεν είναι αμνιακό αυτό πως γίνεται να φύγει καλέ ετσι το αμνιακό έλεος κι εγώ Εχω υγρό το εσώρουχο στο κέντρο και είναι σαν νερό δες μετα απο μια ώρα αλλάζει χρωμα πανω στο εσώρουχο αν γίνεται κίτρινο είναι ουρά αν Οχι κολπικά έλεος δεν είναι αμνιακό δεν είναι και αυτός δεν σε ειδε με το μάτι μωρέ τι στο καλό μονο ο δικός μου γιατρός κατέχει χαχα εμένα πριν κανει το τεστ με το που άνοιξε τα πουλί μου είπε αποκλειεται να είναι αμνιακό και έτσι έγινε τρίτον και έλεος πια κάνε και άλλο τεστ αλλά να ξέρεις παρεξηγήσου μην μου ξαναμιλας ολο αυτό που κανείς είναι αμαρτία μεγάλη απο τον Θεο μας διαβάζουν ένα σωρό αλλες κοπέλες και θα λένε αχ τι ωραία να ήμουνα και εγώ ετσι και να μην μίλαγα καθόλου ειπαμε ναι άγχος μέχρι ενός σημείου Οχι όμως ετσι ο Θεός μας χαρίζει ενα δώρο απλόχερα ας το εκτιμήσουμε συγνώμη για τον τροπο μου αλλά ε εντάξει Οχι και ετσι αλήθεια αν θες μην μου ξαναμιλας αλλά έτσι είναι τα πράγματα αν είναι δυνατόν ρε κορίτσι μου καταλαβαίνεις ποσο κακό κανεις αυτη την στιγμη με το άγχος γιατί δεν αφήνεις ήσυχο το μωρό να μεγαλώσει μέσα στην κοιλιά με ηρεμία 

Ακριβως ετσι! 

Φιλακια!!!

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Βρε Γιώτα μου, το θέμα είναι ότι εμένα στο τέλος δεν αφήνει σημάδι. Αν ήταν ούρα θα άφηνε κιτρινιλα... αν ήταν κολπικα θα άφηνε ασπριλα. Σε μένα δεν αφήνει σημάδι.. Και είναι νερό... αυτο δε σε θορυβει; τσάμπα αγχώνομαι;  χθες δεν το έκανε το τεστ ο γιατρός Αλλά η προϊσταμένη του ορόφου. Δεν κοίταξε καν εσώρουχο. Δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτό που μας κάνει ξεκάθαρα ότι είναι αμνιακό. Αφού το αμνικο είναι αοσμο άχρωμο και νερουλο. Αυτό έχω. Εκτός κι αν είναι ιδρώτας αλλά αν ήταν ιδρώτας θα το έβρισκα στο κέντρο; 

Κοπελα μου...παραδεξου οτι τα κανειε πανω σου και τελος! Γιατι δεν θες να το παραδεχτεις???? Χαχαχα

  • Χαχα 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Πάντως βρε κορίτσια πλάκα έχουμε... Στην αρχή αναρωτιόμαστε για το αν έχουμε συμπτώματα και θέλουμε λίγες αναγούλες, μετά ασχολούμαστε με τα βυζια μας αν πονάνε κτλ, μετά οταν χαλαρωσουμε ασχολούμαστε και λίγο με το κουλι, μετά με τα ..... αν ιδρώνουν  αχαχαχα τι αλλο έμεινε; 

 

14 ώρες πρίν, winspert είπε:

Εγω δεν θα κανω τωρα καμπυλη γιατι ο γιατρος μου ειπε οτι αφου τσιμπιεμαι καθε μερα δεν χρειάζεται... Κ δεν ξερω γενικα αν θα κανω. Αυτο που εχω δει ειναι οτι το ζαχαρο μου ανεβαίνει με μακαρονια κ μαλιστα ολικης κ με πατάτες... Με τα μακαρόνια παει στην ωρα περίπου 140 ενω με τις πατάτες 160...Οποτε κομμενα... Με μοσχαρακι κ φασολακια σημερα στην ωρα ειχα 87...Κ όποτε βλεπω οτι δεν εχει ανεβει πολυ με το φαγητό χτυοαω κ ενα παγωτο μετα.... Α μα πια.... 

Πωπω βρε αγάπη μου και εγώ σκέφτομαι πολύ σοβαρά να μην επαναλαβω την καμπύλη αφού μετριέται κ είμαι μέσα χαρα

4 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Καλημερα μανουλες!!!

Σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να σας γραψω...ειμαι μια χαρα κι ετοιμαζομαι για ταξιδάκι Μαλτα! Πηγα στο γιατρο με το μωρο αγκαλια (ειπα να μη βγαζω κατοτσι για λιγο, ηθελε να δει τις αναλυσεις που ειχα κανει) και μου τα χωσε λεγοντας οτι θα χαλαρώσει ο τραχηλος και θα τρεχουμε....με τρομαξε η αληθεια ειναι αλλα μπορω να κανω κι αλλιως? Και το μωρο ειναι ενα θηριο...

Κατα τ' αλλα κι εγω τα γνωστα....βαραινω και με δυσκολευει ο υπνος, υγρα που αναφεραται μπολικα αλλα κολπικα, ακράτεια με κάθε φταρνισμα, βηχακι κτλ μου φευγουν της γιαγιουλας...τη μπεμπουλα τη νιωθω αρκετα μπορω να πω αααα και οταν κουραζομαι νιωθω ενα βαρος κατω χαμηλα...αυτα τα ολιγα!

Βλέπω πως ολες παμε καλα...αψογα θα ελεγα, οποτε ας χαλαρωσουμε κι ας απολαυσουμε την εγκυμοσυνη μας. Οπως λεει και η φιλη μας η @Giotitsa νομιζω, ο Θεος ξερει μονο τι θα γινει, ουτε καν οι γιατροι, και το αγχος τιποτα καλο δεν θα φερει. Για καποιες ισως ειναι η τελευταια μας εγκυμοσυνη! Χαιδεψτε την κοιλιτσα, πειτε της ενα τραγουδακι...ειναι ολα καλα. Ειμαστε πια στον 6ο. Θα γεννησουμε και θα λεμε πώς περασρ ο καιρος...τουλαχιστον ας μεινει γλυκια η αναμνηση!

Καλη  ^μέρα σε ολες!!!

 

Ευαγγελία μου καλα να περάσετε στο ταξιδάκι σας... ❤️ Πόσο όμορφα τα νέα σου έτσι να νιώθεις πολύ την μπουμπού είναι ο.τι πιο όμορφο! Για μένα δυστυχώς θα είναι η τελευταία μου εγκυμοσύνη οπότε προσπαθώ να την απολαύσω όσο μπορώ... 

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ δεν μπορώ να ηρεμήσω βρε κορίτσια... βρίσκω βρεγμένο το εσώρουχο ακριβώς στο κέντρο. Εκεί δηλαδή που είναι ο κόλπος . Να ειμαι τόσο παρανοϊκή; αν ήταν ούρα πχ δεν θα ήταν πιο πάνω; αν ήταν ιδρώτας δεν θα ήταν σε όλο το εσώρουχο; βρίσκω πολλές φορές βρεγμένο και όλο το εσώρουχο δεν λέω. Αλλά χθες και σήμερα Έχω βρει και υγρό μόνο στο κέντρο... 

Φαρμακοτριφτενα μου ναι είσαι παρανοϊκή κ πολύ μάλιστα... Γιατί τα ουρά να ναι πιο πάνω;

1 ώρα πρίν, tsilona είπε:

Συγνώμη αλλά με χαζεψατε. Πως καταλαβαίνετε ότι τα τσισα θα πρέπε να ναι πιο πάνω στο βρακι; όλα απτην ίδια τρύπα δε βγαίνουν; 

Κ μένα θα με χαζεψουν... 

1 ώρα πρίν, Farmakotriftena είπε:

Εννοώ ότι στα τσισα δε φεύγουν από τον κόλπο 

Τα τσισα φεύγουν από την ουρηθρα η οποία ουρηθρα βρίσκεται μέσα στον κόλπο έχω βάλει πολλές φορές ουροκαθετηρα και ξέρω (είμαι νοσοκόμα) οπότε θα φύγουν από την ουρηθρα κ θα βγουν έξω από τον κόλπο οπότε είτε τσισα είτε κολπικά υγρά στο ίδιο σημείο θα τα βρεις... 

1 hour ago, Giotitsa είπε:

Ααααααααααααααααααααααα @Farmakotriftenaποπο εντάξει τι να πω ουρλιαζωωωωω ηδη Εχω λιγες τρίχες απο κάτω θα φύγουν και αυτές απο τα νεύρα έλεος δεν είναι αμνιακό αυτό πως γίνεται να φύγει καλέ ετσι το αμνιακό έλεος κι εγώ Εχω υγρό το εσώρουχο στο κέντρο και είναι σαν νερό δες μετα απο μια ώρα αλλάζει χρωμα πανω στο εσώρουχο αν γίνεται κίτρινο είναι ουρά αν Οχι κολπικά έλεος δεν είναι αμνιακό δεν είναι και αυτός δεν σε ειδε με το μάτι μωρέ τι στο καλό μονο ο δικός μου γιατρός κατέχει χαχα εμένα πριν κανει το τεστ με το που άνοιξε τα πουλί μου είπε αποκλειεται να είναι αμνιακό και έτσι έγινε τρίτον και έλεος πια κάνε και άλλο τεστ αλλά να ξέρεις παρεξηγήσου μην μου ξαναμιλας ολο αυτό που κανείς είναι αμαρτία μεγάλη απο τον Θεο μας διαβάζουν ένα σωρό αλλες κοπέλες και θα λένε αχ τι ωραία να ήμουνα και εγώ ετσι και να μην μίλαγα καθόλου ειπαμε ναι άγχος μέχρι ενός σημείου Οχι όμως ετσι ο Θεός μας χαρίζει ενα δώρο απλόχερα ας το εκτιμήσουμε συγνώμη για τον τροπο μου αλλά ε εντάξει Οχι και ετσι αλήθεια αν θες μην μου ξαναμιλας αλλά έτσι είναι τα πράγματα αν είναι δυνατόν ρε κορίτσι μου καταλαβαίνεις ποσο κακό κανεις αυτη την στιγμη με το άγχος γιατί δεν αφήνεις ήσυχο το μωρό να μεγαλώσει μέσα στην κοιλιά με ηρεμία 

Ρε φίλε θέλω να σου πατησω 100λαικ αλλά μ τελείωσαν για σμρ... Πραγματικά πολύ κουραστικό όλο αυτό είπαμε να αγχωνομαστε αλλά όχι κ έτσι! 

Έχω χάσει παιδί στην 30 εβδομάδα λες να μην έχω φόβο μέσα μου;  αλλά κραταω τα καλά που μ λένε οι γιατροί κάνω κ το σταυρό μου κ προχωράω... Έχω άγχος αλλά όχι να με φάει κ το αγχος κ να πεθάνω κ εγώ κ οι γύρω μου... Αν σε κάθε ανησυχία αμφισβητώ τους γιατρούς κ αλλάζω 100 γιατρούς κ παλι δεν μένω ήσυχη κ θα ψάξω κ τον 101 γιατρό ε άστο... Φαρμακοτριφτενα μου λυπάμαι κ εγώ πραγματικά αν σε στενάχωρω με τη στάση μου αυτή αλλά πραγματικα πρέπει να ηρεμήσεις κ να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου επιτέλους... Το κλίμα με στο σπίτι σου θα το κάνεις αρνητικό τι φταίνε ο άντρας κ τα μικρά σου ηρέμησε η μπουμπού είναι μια χαρά κ όλα μα όλα θα πάνε καλά ως το τέλος!!! 

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως είστε? Εγώ είμαι τέλεια! Αύριο τελειώνω με τη δουλειά επιτέλους! Πόσο καιρό γκρινιάζω...? Από το Πάσχα. Τότε είχα την αυχενική. Τώρα περιμένω για τη β!

Το ζάχαρο πάει καλά! Χθες έφαγα ποπ κορν με λιωμένο τυρί(ξέρετε... αυτό το πλαστικό:-P) το οποίο γέμισα και 2η φορά και ήπια και γρανίτα φράουλα!! Το ζάχαρο σήμερα 95! Άρα το μηχανάκι δεν έχει χαλάσει και η τιμή είναι σχετικά χαμηλή λαμβάνοντας υπόψιν το τι σαβούριασα και τι τιμές είχα γενικά στο νηστείας! 

Το πιτόγυρο δε με ανέβαζε πολύ. Με την πίτσα εκτοξευόταν. Απλά δεν παίρνω με γύρο. Παίρνω ή καλαμάκι ή κεμπαπ ή μπριζολάκι. Ο γύρος έχει πάααρα πολύ αλάτι για μένα. Κανονικά και πατάτες και τζατζίκι και το ζάχαρο καλό.

Και η σπιτική πίτσα με ανέβασε με ζυμάρι ολικής που φτιάξαμε. Κέτσαπ εμένα μου επιτρέπει μόνο 1 κουταλάκι.

Τέλος η δουλειά ε;;; αχ τελειααααα!!! 

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα χαχαχα, το ξερω οτι ειναι το ιδιο. Απλα σου λεει αν γίνεται στον υπνο δεν μπορούμε να κάνουμε κατι κ αραια κ που δεν πολυπειράζει... Αλλα μην το κάνεις κ στο ξυπνιο... Κ εγω εχω διαβασει οτι ειναι αλλου ειδους συσπάσεις... Αλλα τι να πω; Οχι ειπε... Αχ αχ... Θα κανω αυτο που ειπες... Θα το χαρω κ θα πω οτι εγινε ακουσια... Χαχαχα 

Ε μα ναι κ εσύ χαχαχ πες ότι έγινε ακούσια λίγο χαιδεμα λίγο γλύψιμο τι πειράζει βρε αδερφέ;;; χαχαχ

Just now, tsilona είπε:

Γύρισα απτό γιατρό κ η μπέμπα είναι 835 γρ, είναι καλα μεγαλώνει καλά. 

Μαρη winspert πως κατάφερες κ τελείωσες στον ύπνο σου; θα με χαζέψεις; 

Εγω τον είπα ότι είμαι λυσαγμενη για σεξ αλλά άντρα δεν έχω κ με είπε αυνανισου, μη βρεις γκομενο σε παρακαλω.Ααχχαχαχαχαχ αχαχα έκλαψα ρεεεε.

Τον ρώτησα για τα υγρά κ είπε ότι όλες έχουν υγρά κ λίγο ακράτεια. 

Το ζουζούνι μουυυυ σχεδίων κιλό έφτασε μωρέ ❤️❤️❤️

  • Χαχα 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλά καθιστέ να κάνω εγώ μια σοβαρή ερώτηση τώρα επαφες κάνετε χαχαχαχαχαχαχαχα 

Εμεις κατι κανουμε οταν δεν ειμαστε κομματια απο την κουραση...αλλα τωρα στις διακοπες, θα σου πω εγω!!! Θα τον ξεζουμισω!


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με το θέμα εν κουλι δε μπορείτε να φανταστείτε τι γέλιο έχω ρίξει. Μα τι λέμε και δε κλαίμε και τι θα λένε οι αναγνωστριες Παναγία μου αχαχαχαχ δε μπορώ ειλικρινά


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα χαχαχα, το ξερω οτι ειναι το ιδιο. Απλα σου λεει αν γίνεται στον υπνο δεν μπορούμε να κάνουμε κατι κ αραια κ που δεν πολυπειράζει... Αλλα μην το κάνεις κ στο ξυπνιο... Κ εγω εχω διαβασει οτι ειναι αλλου ειδους συσπάσεις... Αλλα τι να πω; Οχι ειπε... Αχ αχ... Θα κανω αυτο που ειπες... Θα το χαρω κ θα πω οτι εγινε ακουσια... Χαχαχα 

Ναι μωρε...αλλες συσπασεις εχει ο οργασμός...αν ηταν καμια μας δεν θα αφηνε. Αυτο που ειναι επικινδυνο ειναι το εντονο σεξ...ενταξει μην κρεμαστειτε κι απο τον πολυελαιο...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...